Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 1017
1
WH40K Preview Kibeszélõ
Dátum: 2018-02-23 19:17   [ Eltüntet ]   [ # 472482 ]  
Veterán

Codex: Tau felkészül

Aláírás 

The Crozius is the Imperium in a nutshell: pitiless authority, unquestioning zeal, and half understood technology encased within the form of a beating stick.

God-Emperor? Calling him a god was how all this mess started.
-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-22 21:35   [ Eltüntet ]   [ # 472475 ]  
Veterán

Kikerült Eisenhorn inkvizítor szabálya a warhammer community oldalára letölthető formában.
Egész pofás az öreg. Kerek 100 pont, plusz ha az ember matched play-t játszik akkor még ki kell fizetnie hozzá egy demonhost-ot is amit később hozhat játékban, jelentősen feltápolva (+2S/T/W/A, +1 to hit és to wound dobásokra és +1 az invulnerable save-ekre a demonhost-nak míg az inkvizítor 6”-es körzetében tartózkodik). Ketten együtt elég keményen tudnak gyilkolni.

Eisenhorn

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-21 00:55   [ Eltüntet ]   [ # 472454 ]  
Veterán
Crusader - 2018-02-20 12:43

Pff de szar.

Az.

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-20 22:12   [ Eltüntet ]   [ # 472453 ]  
Veterán

Ez két szék közé ülés…

Akkor már lenne az SM is jelölővel, de akkor hol a figurás játékba vonzás…
Így meg nem is igazán figurás…

boo

Aláírás 

W40k 2nd és 7th ed
W40k Epic
Space Hulk
Blood Bowl
X-wing
SW Armada

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-20 12:43   [ Eltüntet ]   [ # 472444 ]  
Veterán

Pff de szar.

Aláírás 

The Crozius is the Imperium in a nutshell: pitiless authority, unquestioning zeal, and half understood technology encased within the form of a beating stick.

-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-20 12:05   [ Eltüntet ]   [ # 472440 ]  
Veterán
Crusader - 2018-02-19 10:11

Lehet az Immortal / Lychguard push-fites lesz (pardon easy to build), meg az SM-ek is annak néznek ki. Vagy legalábbis a színes műanyag ezt a hatást kelti.

megoldottak a kerdest.

legujabb frissitesben latszik, hogy csak az SM-ek figurak, necronok sima jelolok.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-19 19:56   [ Eltüntet ]   [ # 472429 ]  
Veterán
dinnyeTM - 2018-02-19 19:22

AMúgy iszonyat sold out. Ahol én próbáltam, ott nem volt…

sajnos a sold out semmit nem jelent. Eleg jol iranyithato a dolog. Csak kelloen keveset kell gyartani belole.
par pl ra GW-tol:
- Shield Generator (mugyanta)
- Tau Riptide
- eredeti Shadow War doboz
- Space Hulk 2009

mind pillanatok alatt volt sold-out, lenyegeben a keves gyartott mennyiseg miatt.

Raadasul SM-Hosoknel sokat segit a fogyasban az ebay es a gyujto piac (vesznek 10-20 dobozzal, majd abbol mind megy ebayre kulfoldieknek dupla aron).

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-19 19:22   [ Eltüntet ]   [ # 472428 ]  
Veterán

AMúgy iszonyat sold out. Ahol én próbáltam, ott nem volt…

Aláírás 

We’re not here to destroy THE game, we’re here to destroy YOUR game

As you know, the key to victory is the element of surprise. Surprise!

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-19 19:06   [ Eltüntet ]   [ # 472427 ]  
Veterán
Crusader - 2018-02-19 15:42

... nagyon dinamikus, nagyon akció pózokban lévő Mariskák
... GW biztos végzett piackutatást (nem röhög!) és ott ez jön be.

olyan hudenagyon nem dinamikusak. 1 Tac dobozbol eleg jol kihozhato mind toredekaron.

az igaz, hogy japanban kedvelt dolog az ilyen veletlencsomag, de inkabb csak probalkozas GW oldalrol, uj embereket japanban bevonni a hobbyba. Ami nem lesz egyszeru.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-19 18:24   [ Eltüntet ]   [ # 472426 ]  
Veterán

Hah! “Neo Space Crusade”?

Már csak az előfestést kellene az ilyesmikhez megoldaniuk, és még vonzóbb lenne a célrétegnek.

Aláírás 

W40k 2nd és 7th ed
W40k Epic
Space Hulk
Blood Bowl
X-wing
SW Armada

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-19 15:42   [ Eltüntet ]   [ # 472425 ]  
Veterán

“Space marines heroes” néven fut náluk valami, nagyon dinamikus, nagyon akció pózokban lévő Mariskák, easy-to-build technológiával. Minta .
Hogy mi haszna van nem tudom, GW biztos végzett piackutatást (nem röhög!) és ott ez jön be. De most hogy mondod eléggé annak néznek ki Minta 2 .

Szerk: Itt a turpisság. Így már érthető miért a necronokat tették bele, 8 éves kortól szánják és hát a robot csontváz a leginkább gyerekbarát külsejű gonosz (death guard / nida / dark elda kicsit erősebb falat lenne).

Aláírás 

-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-19 15:26   [ Eltüntet ]   [ # 472423 ]  
Veterán
Crusader - 2018-02-19 10:11

meg az SM-ek is annak néznek ki. Vagy legalábbis a színes műanyag ezt a hatást kelti.

Bolson írták, hogy valami japán collectors editionből vannak. Ha jól értettem.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-19 10:11   [ Eltüntet ]   [ # 472414 ]  
Veterán

Lehet az Immortal / Lychguard push-fites lesz (pardon easy to build), meg az SM-ek is annak néznek ki. Vagy legalábbis a színes műanyag ezt a hatást kelti.

Ám ha új sprue akkor nagyon reménykedek hogy átszervezik a készletet és lesz 10 fős Immortal doboz (mint ahogy tették a GK strike squaddal meg SM Intercessorral).

Aláírás 

-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-19 09:54   [ Eltüntet ]   [ # 472413 ]  
Veterán

necron figurak erdekes felosztasban vannak.
- 4 warrior (oke, 1 normal sprue)
- 2 immortal, 1 lychguard,1 lord (lord kivetelevel ez nem jon ki a hagyomanyos sprue-kbol, ezen jatek miatt uj ??? )

ha az 5 sm kap 5 muanyag valtozatot, akkor azert *******. IG karakter meg marad failcast.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-19 09:18   [ Eltüntet ]   [ # 472409 ]  
Veterán

Necron vs Space Marine társas, nem jelent túl sok mindent, de talán utalhat arra, hogy a 3 Xeno Codexből a Necron jön hamarabb smile .

Aláírás 

-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-10 21:28   [ Eltüntet ]   [ # 472309 ]  
Veterán
mage - 2018-02-06 17:29
JuronValor - 2018-02-04 23:18
Crusader - 2018-02-04 13:19

Hiába utálod a könyveket, nem abban írták ki a Squatokat, hanem a 3. kiadású alap szabálykönyvben wink .

Aha.
Nekem a második után, az ötödik kiadás volt a folytatás (utáltam is). A kódexek nagy részét olvastam, de a 3rd, 4th szabálykönyveket nem.

Nem vesztettél semmit. A második kiadás magyar fordítását kaptuk meg a harmadik kiadású alapdobozhoz 98-ban. A szabálykönyv tartalmazta a mostani 8ik kiadáshoz hasonlóan az Indexeket, mert a Második kiadáással semmilyen szinten nem volt kompatibilis az új kiadás.

De még a figurák és azok opciói tekintetében sem. Az akkori játékosok nagy része úgy szidta a GW-t, mint a bokrot amikor kiderült, hogy a szépen megfestett figuráikkal nem tudnak játszani, mert az új rendszerben csak a századosok kaphatnak felszerelést. A régiben meg egy 10 fős Assault Squad Plasma pistol + Power Sword/Axe felszereléssel érkezett az esetek 99%-ában…

Azé, azt a 99%-ot nem hiszem smile  Játszottam párszor 2nd ed-ben marinnal is, meg ellene is. Nagyon, nagyon drága egy full extrás assault squad, és ott még valamivel könnyebben haltak a marinok hála a páncél módosítónak, meg egyébnek.

Aláírás 

W40k 2nd és 7th ed
W40k Epic
Space Hulk
Blood Bowl
X-wing
SW Armada

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-06 17:29   [ Eltüntet ]   [ # 472249 ]  
Veterán
JuronValor - 2018-02-04 23:18

Hiába utálod a könyveket, nem abban írták ki a Squatokat, hanem a 3. kiadású alap szabálykönyvben wink .

Aha.
Nekem a második után, az ötödik kiadás volt a folytatás (utáltam is). A kódexek nagy részét olvastam, de a 3rd, 4th szabálykönyveket nem.

Nem vesztettél semmit. A második kiadás magyar fordítását kaptuk meg a harmadik kiadású alapdobozhoz 98-ban. A szabálykönyv tartalmazta a mostani 8ik kiadáshoz hasonlóan az Indexeket, mert a Második kiadáással semmilyen szinten nem volt kompatibilis az új kiadás.

De még a figurák és azok opciói tekintetében sem. Az akkori játékosok nagy része úgy szidta a GW-t, mint a bokrot amikor kiderült, hogy a szépen megfestett figuráikkal nem tudnak játszani, mert az új rendszerben csak a századosok kaphatnak felszerelést. A régiben meg egy 10 fős Assault Squad Plasma pistol + Power Sword/Axe felszereléssel érkezett az esetek 99%-ában…

Aláírás 

WH40K 2nd - 8th Edition, WH30K
OWW2 Német sereg
Keszulo AoS sereg

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-04 23:18   [ Eltüntet ]   [ # 472223 ]  
Veterán

Aha.

Aláírás 

W40k 2nd és 7th ed
W40k Epic
Space Hulk
Blood Bowl
X-wing
SW Armada

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-04 18:40   [ Eltüntet ]   [ # 472219 ]  
Veterán

Momentán ők találták ki a termi páncélt, csak ők exoarmournak hívták.

Aláírás 

There is no “overkill.” There is only “open fire” and “need to reload.”

Kis sablon, nagy sablon, ágyú...

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-04 18:18   [ Eltüntet ]   [ # 472218 ]  
Veterán

Ha valaki olvasta a Sister and Wolf webcomic ot (nem találok sajnos mirrort hozzá, az eredeti cím meg nem működik),

Na ahogy abban voltak a 40k dwarf jai, az tök jó lenne (termi kategóriájú páncél, állig felfegyverezve, hatalmas járművekkel)

[ Profil ]  

1 ennyiből: 1017
1

‹‹ Necron      KEzdõ vagyok! ››