Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

985 ennyiből: 1006
985
WH40K Preview Kibeszélõ
Dátum: 2006-06-01 18:10   [ Eltüntet ]   [ # 121842 ]  
Veterán

Hali

Ork témában igen tájékozatlan vagyok, nem tudtok vmi pletykát a 4. kiadáú Ork codex megjelenési dátumáról , módositásairól?

[ Profil ]  
Dátum: 2006-06-01 14:17   [ Eltüntet ]   [ # 121841 ]  
Veterán

Hûû a káosz cumok tényleg putternyákosak, de az SM Vínerábül iszonyat jól néz ki szvsz.

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-31 23:44   [ Eltüntet ]   [ # 121840 ]  
Veterán

jujj de randák szegények :’(

A termi lord sem tûnik olyan faszának innen :( Mér nem lehet szép káosz babákat csinálni? smile

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-31 19:08   [ Eltüntet ]   [ # 121839 ]  
Veterán

Szerintem is botrányos. Remélem, nem veszik ki (jó szokásukhoz híven) a mûanyag sprue-kat. A TermiLord a GWs képen elkeserítõ, viszont a Warseer-em fellelhetõ festett képek szerint már kis konvertálással tûrhetõre alakítható. Hülyeség viszont, hogy a négy kar rosszul van öszekombinálva. Miért nem lehetett a lõfegyveres kezeket és a közelharci cuccokat egy-egy oldalra rendezni?

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-31 18:54   [ Eltüntet ]   [ # 121838 ]  
Veterán

Szerintem is. Ennél még a mûanyag sprue-s megoldás is jobb volt…

Aláírás 

Free Fire Zone

Deus Ex Machina

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-31 18:49   [ Eltüntet ]   [ # 121837 ]  
Adminisztrátor

már április elején megmutattam nektek az új possessed-eket, de akkor nem volt rá semmi reakció. szerintem übergázosak. :(

Aláírás 

Wargame Kitekintő

“Indeed he is thought by many to be the oldest living Space Marine. Even Captain Lysander of the Imperial Fists, who was lost in the eddies and tides of Warpspace for a thousand years, cannot recall a time when Dante did not reign supreme over the Blood Angels.”

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-31 18:41   [ Eltüntet ]   [ # 121836 ]  
Veterán

Az adv. ordernél ott van már a DP meg a termilord is,ami ott szntem már egy kicsit dögösebben néz ki

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-31 18:41   [ Eltüntet ]   [ # 121835 ]  
Veterán

és mégegy hír a Chaos õrülteknek…
Aki már látta a BugLands portált, a srác most rá akar gyúrni a tiranidákon kívül a Chaos Space Marinekre.

Íme az elsõ munkája:
http://bolterandchainsword.com/index.php?showtopic=88368

Szerintem a kép magáért beszél…

Aláírás 

Free Fire Zone

Deus Ex Machina

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-31 18:38   [ Eltüntet ]   [ # 121834 ]  
Veterán

Hááát, szntem jobbak lettek mint amiket most lehet összerakni a csmboxból, meg legalább már nem kell megvenned egy egész CSmboxot ha akarsz possessedeket. (Meg ami azon a spruen volt az inkább inkább egy vicc volt..)
Ami engem érdekel hogy adnak-e majd hozzá daemonic flightv. más muti kiegészítõket???

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-31 18:28   [ Eltüntet ]   [ # 121833 ]  
Veterán

Új chaos possessed marines….
Nem vagyok tõlük elszállva….

http://uk.games-workshop.com/storefront/store.uk?do=Individual&code=99110102095&orignav=10

És olvastam a Bolter and Chainsaw-n, hogy 2007 októberére mondják a pletykák a Chaos negyedik kiadását…
Remélem nem valami hasonló rémségeket hoznak ki…

Aláírás 

Free Fire Zone

Deus Ex Machina

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-29 20:52   [ Eltüntet ]   [ # 121832 ]  
Veterán

Wolfom nem arról volt szó hogy nincs ötlet arra, hogyan lehetne tápolni a TSeket grin)) Hanem arról, hogy ezt nem tették meg. Eddig. Amúgy állítom, hogy a 3. kiadáshoz viszonyítva erõsödtünk. De a TS dolgoknak vagy másik topicban vagy msn-en kéne folytatni a kitárgyalását grin) Kétezer-sokig mindenesetre minden éjjel azzal álmodom, hogy valahogy feltápolnak minket is, nem csak a káosz-kódex mostohagyermekei leszünk. De nem szomorkodni! A sereg játszahtó, csak éppen nem olyan könnyen, mint sok másik. Vannak rosszabb helyzetben lévõk is…

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-29 20:19   [ Eltüntet ]   [ # 121831 ]  
Veterán

Azért szerintem elég lenne, ha visszahoznák azt a jó öreg szabályt, még a régi, 3. kiadáshoz kiadott elsõ kódexbõl, hogy 5-os erejûnél kisebb fegyver lövéskor nem sebzi a TS marinokat, és máris feltápoltak volna titeket is egy kicsit.wink Fõleg most, amikor a lövés az úr.wink Oké, nida seregrõl ne beszéljünk… raspberry

Aláírás 

Beware the Palmtop Tiger!
Be individual!
http://www.l5r.com/images/crane_2.jpg
http://www.l5r.com/images/craneclan.jpg

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-29 16:46   [ Eltüntet ]   [ # 121830 ]  
Veterán

Állj át a mi oldalunkra Gecko! Minket se feltápolni se népszerûsíteni nem fognak…. wink

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-29 16:03   [ Eltüntet ]   [ # 121829 ]  
Veterán

Vanger: jaja, dark angelekkel is játszok, de azokat is kb 1 évvel késõbb kezdtem mint az eldákat smile Szóval mindkét sereg több mint 10 éves már a kezeim között:) Valahogy nem vagyok annak a híve, hogy eladogassam és újat gyûjtsek. Mmindkettõben a fluff volt az ami megtetszett.. Az hogy most feltápolták õket, az abból a szempontból tényleg nem túl örvendetes hogy boldog boldogtalan velük játszik :(

Aláírás 

A Cold One’s thoughts during battle:  “Kill Kill Kil Kill Kill Kill Kill Kill Oooooooooooooh,  shiny….”

In the grim darkness of the far future,  there is only…Space Marines! 

The Forge Miskolci Stratégiai Játék Klub
VOKE Vörösmarty Mihály Mûvelõdési Ház Miskolc Lenke u.14/a.

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-29 15:31   [ Eltüntet ]   [ # 121828 ]  
Veterán

A pókok nekem a mostani szabályok szerint is bejönnek. 12” mozgás, fejenként két hatos erejû lövés, aztán húzás vissza a warpba (bár Dante ellen két egymást követõ körben is elnyelt egyet). Rajokban támadó jármûvek ellen a legjobbak (ugye Wolflord, emlékszel a néhai land speedereidre?), és szinte minden gyalogság ellen, mert sok sebet bevisznek. Biel-Tan lista szerint akár vihetnék belõlök hat osztagot is, de úgysem fogok, mert akkor a többi aspect elõl venném el a helyet.

Azt viszont látom, hogy az új szabályok alapjában fogják felforgatni az elda taktikákat. Kicsit sajnálom, mert szerettem a régit, de állok elébe a kihívásoknak.

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-29 15:01   [ Eltüntet ]   [ # 121827 ]  
Veterán

Az eldák villámgyors aspektusának külön neve van. grin
Õk a dark eldák. Na õk valóban villámgyorsak.

Hogy direktbe táp lenne a rendinges harli kiss vagy a pókok puskája azt nem hiszem. Eddig ugye a harli kiss 2+-on fixen sebzett. Most viszont valószínüleg lesz komoly 3-as ereje, mint a használónak és rending lesz. Elvégre két speciális szabályt ne mangyon fognak alkalmazni szerintem egyazon fegyverre, mert túl nagy sírás lenne belõle. Így nem tartom valószínünek, hogy maradna 2+-on sebzõ és majd emellé még rending is.
Ez nem éppen nagy táp sõt gyakorlatilag ha így valósul meg, akkor a harlik csak veszítenek a dolgon. 

A pókok pukkantyúja meg már erõsebbnek tûnhet, de hacsak nem változtatnak a fegyver Ap értékén, akkor sokra most sem mennek ezzel a fejlesztéssel.
Ugyanúgy marad gyalogság elleni fegyver, aminél már lesz esély arra, hogy átüsse a páncélt és bevigyen egy sebet. De jármû ellen továbbra sem lesz alkalmas, csak glance okozására. Legalábbis ha marad Ap -. Tehát nem lesz belõle egy univerzálisan mindenre jó fegyver, mint az SM assault cannon.

Ha meg még a lõtávja is marad a régiben, akkor pláne felesleges az aggodalom.

Jav:
Látom Vanger beelõzött. grin

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-29 14:55   [ Eltüntet ]   [ # 121826 ]  
Veterán

Jut eszembe. Ha a Deathspinner marad AP - , akkor a rending annyira nem táp… hisz, a szabályok szerint pl csak glancinget tud jármûvek ellen okozni. Ami egy Extra Armour-os csapatszállítót, nem nagyon fog meghatni. és 6 találatból 5 esetben, még a te brunyijaid is kapnak mentõt. Meg szép és jó, hogy ugribugri sokat lövõ, de ott van, hogy elvesznek a warpban, meg a visszaugrás se olyan túl biztos dolog. Én nem izgulnék, hogy hûûû de táposok lesznek.

Aláírás 

I love to hate and hate to love.

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-29 14:34   [ Eltüntet ]   [ # 121825 ]  
Veterán

Üdv!

Mondjuk igaz, hogy ráfért már a ráncfelvarrás az eldákra. Csak szerintem nem az ilyen direktbe táp dolgokat kéne nekik nyomatni, hanem a sunyi, köcsögölõs, villámgyors aspektusukat húzni kicsit felfelé:)
De mondjuk kár volt belekezdenem, amíg ki nem jön a kódex, tkp kár ezen vitázni:)

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-29 14:06   [ Eltüntet ]   [ # 121824 ]  
Veterán

Freddy:

Én nem aggódnék a rending miatt.
A Harli kissnek és a hasonló technikán alapuló fegyvereknek érett már nagyon a dolog.
Szerintem marad az eddigi Ap:-, csak kap egy rending jelzõ a spiderek puskája meg a tüzérségi fegyverük. Úgysem nagy sablonnal pukkantgat az sem. De ki tudja, lehet hogy még akár erejük is csökken emiatt, szóval majd meglátjuk ha kinn lesz a kódex.

Meg ezek amúgy is elég korlátozottan behozható típusok. Nem kell belõlük annyira számítani, mint egy SM sereg esetében.

Az mondjuk nem tetszik, hogy fixen 4-et lövõ lesz a scatter laser. Lehetne akár fixen 5 is…

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2006-05-29 13:58   [ Eltüntet ]   [ # 121823 ]  
Veterán

Wolflord, Kisgecko:

Nem bánom én, anno én is Ultwén filóztam (teccet a szinük). De az zavaró, hogy egy Biel Tan játékoson kívûl csak Alaitoc, meg Ultwe van. Alaitoc: Tazzz, Zaggar, Kecske, Vodka. Ultwe: Farseer, Kisgecko, Wolio, Cselesa, stb. A többi meg szinte csak Iron Warrior és Dark Angel. (Na jó, a helyzet nem ennyire borús, de azért értitek.)

Kisgecko:

Láttalak azért téged már Dunkle Engelekkel is játszani smile

Egyébként, amint van valami újdonság, akkor írok smile Már így is elég seregbe kezdtem bele, de azért kiváncsi vagyok az új kódexre. Limitált ismereteim ellenére én jónak tartom az eddigi negyedik kiadású kódexeket. Szóval bizakodom.

Freddy:

A Harlekinek 0-1-ek és nem hsizem, hogy jelnelgi seer council méretû szörnyetegeket lehetne belõlük csinálni. A pókokkal szerintem hasonló lesz a helyzet, hogy vetekedni fognak azokért az Elite/Fast slotokért, hogy ne lehessen olyan sokat behozni belõlük. És a rending, ha bejön, az jó, de egy S6 AP - fegyvernél ez nem akkora táp, mintha mondjuk AP4 lenne, mint az Assault Cannon.

Aláírás 

I love to hate and hate to love.

[ Profil ]  

985 ennyiből: 1006
985

‹‹ Necron      KEzdõ vagyok! ››