Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

2 ennyiből: 1016
2
WH40K Preview Kibeszélõ
Dátum: 2018-02-04 14:01   [ Eltüntet ]   [ # 472208 ]  
Veterán

Hát a linken mutatott Iron Breakerek ugyan annyiba kerülnek mint a Kharadron Arkanaut Company így konverziós szempontból nincsenek hátrányban a steam-punk törpék (aktuálisan sereget építeni belőlük továbbra is halál mondjuk).

Aláírás 

The Crozius is the Imperium in a nutshell: pitiless authority, unquestioning zeal, and half understood technology encased within the form of a beating stick.

God-Emperor? Calling him a god was how all this mess started.
-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-04 13:33   [ Eltüntet ]   [ # 472205 ]  
Veterán
JuronValor - 2018-02-04 11:53

illetve a dizájnjuk is elég… bénácska volt… khm.

ez igaz kb az osszes elso es masodik kiadasos figurara.

a Kharadron Overlordok sokkal jobb alapok lennének.

igaz, de ezt GW is tudja es nem adja oket ertelmes aron. (maig zavar, hogy kharadon doboz (meg legjobb ar/ertek toluk) 16 figura, mig tzeench doboz azonos aron 46 figura)

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-04 13:19   [ Eltüntet ]   [ # 472203 ]  
Veterán

Hiába utálod a könyveket, nem abban írták ki a Squatokat, hanem a 3. kiadású alap szabálykönyvben wink .

A konverzió meg elég gáz, a Kharadron Overlordok sokkal jobb alapok lennének.

Aláírás 

The Crozius is the Imperium in a nutshell: pitiless authority, unquestioning zeal, and half understood technology encased within the form of a beating stick.

-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-04 11:53   [ Eltüntet ]   [ # 472201 ]  
Veterán

Az pedig nagyon igaz, hogy azért elrontották őket, és rossz irányba vitték.
A motoros törp, stb ötlet szerintem bukta ahogy van, illetve a dizájnjuk is elég… bénácska volt… khm.

Másik oldalt meg ott van, hogy a spéci cuccaik jók és eredetiek voltak, mint a Land train (egyfajta tank-“vonat” smile , a Goliath, meg a Leviathan (ennek 40K Epic-ben tovább élt egy Imperial Guard változata, mint titan grade command vehicle).

Az a kinézet, ami a necromuna videóban van, szerintem elég jó. Csak azt a nyomorék motoros dizájn eszükbe ne jusson..

Szerk.:
Egyébként a mostani GW-s fantazy törpök teljesen jók minimális melóval. Ált SM scout bolteres karokat raknak rájuk, mint például ez

Aláírás 

W40k 2nd és 7th ed
W40k Epic
Space Hulk
Blood Bowl
X-wing
SW Armada

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-04 11:43   [ Eltüntet ]   [ # 472200 ]  
Veterán
mage - 2018-02-03 21:04
Freddy Krueger - 2018-02-02 00:41

Hát, nem hittem volna, hogy pont a Necromunda hozza vissza az elfeledett fajokat- a beastmanek kb a squaokkal egyidőben haltak ki a 40k-ból, és az is a mostani Necromunda range-ben tért vissza smile

Pedig szerintem ez a legjobb lehetősége a GW-nek az új figurák kiadásához. Gondolj bele, hogy a Squatok azért haltak ki, mert a szülőbolygót megette egy Tiranid flotta. Omm-nomm-nomm…

Tehát teljes Squat seregeket nehéz lenne magyarázni több száz évvel ez után. Meg a GW-nek halvány lila fingja se volt, hogy hogyan modernizálhatná a bőrkabátos motoros törpöket. Necromundában viszont mindez nem érdekel senkit, mert szabadúszók bőven lehetnek a Galaxisban…

Simán lehet.
A squatok igazából nem tartoztak teljesen az imperium-hoz.
Nagyon gazdag bolygóik voltak, és évezredekig tartott volna őket kifüstölni (szívós bányavilágok, szívós kis törpikkel nyakig fegyverben).
Ezért a császár inkább (érdek) szövetségre lépett velük (a mechanicus-hos hasonló talán), és a függetlenségüket megtartották.
Na most simám megmaradhatott a világaik nagy része, illetve az elpusztított bolygók egy részéről elmenekülhettek űrhajó flottákon.

Amit visszamenőlegesen mindenképp át kellene “írni” az a totális pusztulás.
Egyébként én ezt a “megették őket a nidák” dolgot, még egyetlen kódexben sem láttam leírva, sehol (a regényeket meg hagyjuk).
Egyszerűen csak eltűntek mindenestől, magyarázat nélkül (mint mikor Sztálin kinyíratott valakit, aztán még a fényképekről is eltüntették).

Aláírás 

W40k 2nd és 7th ed
W40k Epic
Space Hulk
Blood Bowl
X-wing
SW Armada

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-04 10:56   [ Eltüntet ]   [ # 472199 ]  
Veterán
mage - 2018-02-03 21:04

Hát, nem hittem volna, hogy pont a Necromunda hozza vissza az elfeledett fajokat- a beastmanek kb a squaokkal egyidőben haltak ki a 40k-ból, és az is a mostani Necromunda range-ben tért vissza smile

Pedig szerintem ez a legjobb lehetősége a GW-nek az új figurák kiadásához. Gondolj bele, hogy a Squatok azért haltak ki, mert a szülőbolygót megette egy Tiranid flotta. Omm-nomm-nomm…

Tehát teljes Squat seregeket nehéz lenne magyarázni több száz évvel ez után. Meg a GW-nek halvány lila fingja se volt, hogy hogyan modernizálhatná a bőrkabátos motoros törpöket. Necromundában viszont mindez nem érdekel senkit, mert szabadúszók bőven lehetnek a Galaxisban…

A squatok azért haltak ki, mert nem tudták értelmesen összerakni az űrtörpéket (bár ezt az érvelést nem értem, összelapátolnak néhány közhelyet, boltert a kezükbe, és kész, elég jól működött ez az elején mindennel), a tyranidás dolgot simán lehet retconolni.

Én pl. rühellem a törpéket bármilyen fantasyben, de szerintem marha jó dolog, hogy a GW visszahozza/behozza sorban azokat a dolgokat, amik benne voltak a világban nagyon régóta, de vagy csak említés szintjén, vagy kb. 2 kiadás óta nem foglalkoztak velük (pl. régiekből squat, genestealer cult, necromunda, ill. a háttérben lévő dolgokból custodes, ad mech). Hasonló még a hippi wood elf akármilyen eldarok, ill. a beastmanek, bár ezek leginkább a fantasy fajok tükrözései, leginkább azért léteznek, mert ott is vannak, és adják magukat.

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-04 10:18   [ Eltüntet ]   [ # 472196 ]  
Veterán

A TS-ok a könyvtárba:
https://mega.nz/#F!bEkglJwb!6qmF4o4ydr6NKkpBuq1YKQ!PUdUjZqa
másolni

Aláírás 

This is our legacy. This is our Purpose. This is why we fight’
“For Russ and the Allfather!”
WarpStorm Szolnok (Inkvizítor)
WarpStorm Szolnok (facebook)

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-03 22:13   [ Eltüntet ]   [ # 472194 ]  
Veterán

A későbbi itt-ott elhintett utalások szerint vannak még squat bolygók, “csak” az ősvilágaik estek el. Illetve egy csomó él birodalmi és tau területen.

Aláírás 

There is no “overkill.” There is only “open fire” and “need to reload.”

Kis sablon, nagy sablon, ágyú...

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-03 21:04   [ Eltüntet ]   [ # 472193 ]  
Veterán

Aláírás 

WH40K 2nd - 8th Edition, WH30K
OWW2 Német sereg
Keszulo AoS sereg

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-02 21:57   [ Eltüntet ]   [ # 472178 ]  
Veterán

Igazándiból a tau kodex akkor lenne jó ha két könyvből állna lenne egy ami csak a tauk és semmi más és lenne egy alli könyv amiben viszont minnden szövetséges faj benne lenne vagy legalábbis több mint most

Aláírás 

Dreadball és KoW magyarosítás. Másold be a linket
https://mega.co.nz/#F!ewd1wIwY!OMtR_deae_zKghYne5SfBA

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-02 10:39   [ Eltüntet ]   [ # 472166 ]  
Veterán
Crusader - 2018-02-01 23:50

Hivatalosan már rég visszatértek, az IG indexben is megmelítik őket de még a 7. kiadású IG codexben is volt rájuk utalás. Viszont most lesz újra modelljük smile .

Azokat nem olvastam smile

Ducimax - 2018-02-02 05:08

Ami azt illeti, mivel úgyis érkezik a tau kódex, igazán jöhetne valami kroot bounty hunter is mindkét játékrendszerhez használatra…

Necromundában biztos nem. Az abhuman, az nem xeno…

Aláírás 

W40k 2nd és 7th ed
W40k Epic
Space Hulk
Blood Bowl
X-wing
SW Armada

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-02 05:08   [ Eltüntet ]   [ # 472160 ]  
Veterán

Ami azt illeti, mivel úgyis érkezik a tau kódex, igazán jöhetne valami kroot bounty hunter is mindkét játékrendszerhez használatra…

Aláírás 

Kik a Tauk?
Egy gépezet részei.
Számukra a gyermekek nem többek, mint a részek pótlásai, melyek képesek tudásukkal szolgálni, amíg meg nem halnak.
Akkor mi ez a gépezet?
Ez a gépezet a rettenetes és gonosz Tau Birodalom.
Az emberiséget fenyegeti ez a gonosz gépezet, és ha belenyugszunk létezésébe, a gépezet felőröl minket.
Az ilyen gépezetet el kell pusztítani.

Ducimax Alkotóvacka

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-02 00:41   [ Eltüntet ]   [ # 472159 ]  
Veterán

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-01 23:50   [ Eltüntet ]   [ # 472158 ]  
Veterán

Hivatalosan már rég visszatértek, az IG indexben is megmelítik őket de még a 7. kiadású IG codexben is volt rájuk utalás. Viszont most lesz újra modelljük smile .

Aláírás 

-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-01 21:25   [ Eltüntet ]   [ # 472156 ]  
Veterán
Crusader - 2018-02-01 19:45

Zömikek

Jönnek, jönnek! Mondtam, hogy jönni fognak! =)

Sereg szinten ki tudja mikor, de hivatalosan mint faj visszatértek a squatok!

A “plastic sisters of battle” countdown meg az utolsó perceknél jár!

Aláírás 

W40k 2nd és 7th ed
W40k Epic
Space Hulk
Blood Bowl
X-wing
SW Armada

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-01 19:45   [ Eltüntet ]   [ # 472155 ]  
Veterán

Zömikek

Aláírás 

-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-01 11:23   [ Eltüntet ]   [ # 472145 ]  
Veterán

Egy párat elfejtettem. Akkor jobban állnak mint gondoltam.

Aláírás 

-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-31 23:22   [ Eltüntet ]   [ # 472142 ]  
Veterán
Crusader - 2018-01-31 22:12
Freddy Krueger - 2018-01-31 21:21
MAXXxxx - 2018-01-31 17:37

ees jon a kov primarcha: rogal dorn (FW,30k-s valtozat)

Egyszer csak vége lesz már.

Csak 18 létezik, a harmadán már túl vannak smile .

Igazából ő a 14., szóval már nincs sok… Jaghatai, Lion, Sanguinius és az Alfar ikrek vannak még vissza.

Aláírás 

Kik a Tauk?
Egy gépezet részei.
Számukra a gyermekek nem többek, mint a részek pótlásai, melyek képesek tudásukkal szolgálni, amíg meg nem halnak.
Akkor mi ez a gépezet?
Ez a gépezet a rettenetes és gonosz Tau Birodalom.
Az emberiséget fenyegeti ez a gonosz gépezet, és ha belenyugszunk létezésébe, a gépezet felőröl minket.
Az ilyen gépezetet el kell pusztítani.

Ducimax Alkotóvacka

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-31 22:12   [ Eltüntet ]   [ # 472141 ]  
Veterán
Freddy Krueger - 2018-01-31 21:21

Csak 18 létezik, a harmadán már túl vannak smile .

Aláírás 

-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-31 21:21   [ Eltüntet ]   [ # 472140 ]  
Veterán

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  

2 ennyiből: 1016
2

‹‹ Necron      KEzdõ vagyok! ››