Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1016 ennyiből: 1022
1016
WH40K Preview Kibeszélõ
Dátum: 2006-01-08 20:31   [ Eltüntet ]   [ # 121534 ]  
Veterán

nekem valamiért FULL nekromantának tûntek az etheralok….
lehet hogy konvertálok majd belõlük grin

[ Profil ]  
Dátum: 2006-01-08 20:24   [ Eltüntet ]   [ # 121533 ]  
Veterán

Ríszpekt az új tauk! nagyon fainok lettek!!!

[ Profil ]  
Dátum: 2006-01-06 13:28   [ Eltüntet ]   [ # 121532 ]  
Veterán

A harrmadik kiadásban is volt ilyen fegyver, mégozzá Invictus kapitánynak, az Ultragárdisták elsõ századának parancsnokának volt ilyen fegyvere,(mielött az átkozott nidák ki nem irtották az elsõ századdal együtt)

SPECIÁLIS SZABÁLYOK
Kombi-plazma: Ezt a speciális fegyvert a neves Putus fegyvermester készítette, még a 38. ezredévben. Két összekötött plazmavetõbõl áll, melyeket felszerelt egy ugyanolyan állványra, mint amire a terminátor-páncélok dupla sorozatvetõjét illesztik. Emiatt a fegyver két linkelt plazmavetõként mûködik, melyeket úgy használhatsz, mintha mindig állnál vele. Ez azt jelenti, hogy mindig lõhetsz vele sorozatot, újradobva a kockákat, ezzel minimalizálva a túlhevülés veszélyét.
Táv 24” Erõ 7 AP 2 Linkelt fegyver, gyorstüzelõ, túlhevül, mindig mozdulatlannak számít

(a poén az, hogy Invivctusnak 5-ös ck-ja van, tehát ha 2-est dobsz találatra,akkor azt nem dobhatod újra, és sebhez neked is)

Aláírás 

“A humor égszínkék celofánjába be lehet csomagolni a napi gondok elnyűtt és véres alkatrészeit.” -Bohumil Hrabal-

[ Profil ]  
Dátum: 2006-01-06 11:04   [ Eltüntet ]   [ # 121531 ]  
Veterán

Hali!

cselesa:
itt a drop shuttle IG-hez:
arvus

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2006-01-06 10:46   [ Eltüntet ]   [ # 121530 ]  
Veterán

Ellenben az új drop shuttle felkeltette az érdeklõdésem.

Kicsit késõn reagálok, de visszaolvasva sem találok erre utalást. Mit lehet errõl tudni? Hol? Vagymi? De érdekesnek tûnik…;-)

Az elda rangereket nézegetem-nézegetem, de nem sok jóságot találok bennük. A lézerfegyverek csövét egységesítették, azt’ kész. Nem durran túl nagyot.

Aláírás 

Dicsőséges Keleti Front, Nyíregyháza

BitzBoat Konvertáló Blog

BitzBoat Webshop - GW-s Figuraalkatrészek

[ Profil ]  
Dátum: 2006-01-04 23:12   [ Eltüntet ]   [ # 121529 ]  
Veterán

Nagyon jók lesznek. Na majd most tényleg nekiülök a DA-nak:D

[ Profil ]  
Dátum: 2006-01-04 21:13   [ Eltüntet ]   [ # 121528 ]  
Adminisztrátor

az új BT modellek és ezek a DA skiccek mindenképp meggyõztek, hogy megvárom én azt a 4. kiadást a BA seregem újrafestése elõtt. smile az a tervem, hogy amennyire lehet, minden gárdista a legutolsó tactical marine-ig egyedi, sok ütközetet megélt veterán elit katona kinézetét keltse, ahogy fluff szerint is azok.

a plasma blaster termi fegyver, amit a 2. kiadásból hoztak vissza, és feltehetõen twin linked vagy assault 2 lesz, de ez csak spekuláció.

Aláírás 

Wargame Kitekintő

“Indeed he is thought by many to be the oldest living Space Marine. Even Captain Lysander of the Imperial Fists, who was lost in the eddies and tides of Warpspace for a thousand years, cannot recall a time when Dante did not reign supreme over the Blood Angels.”

[ Profil ]  
Dátum: 2006-01-04 20:52   [ Eltüntet ]   [ # 121527 ]  
Veterán

A DA rajzokból, már amennyit látok belõle, úgy tûnik, hogy igyekeznek tényleg sötét hangulatot kelteni az összes figurával.
Imádkozom, hogy mihamarabb megjelenjen, s gyûjthessük az új figurákat.

Apropó: szerintetek az egyik képen látható plasmablaster egy stormbolterszerû plazmafegyver lesz? (már ha megvalósul)

[ Profil ]  
Dátum: 2006-01-04 15:24   [ Eltüntet ]   [ # 121526 ]  
Adminisztrátor

nyolc britt pénz.

Aláírás 

Wargame Kitekintő

“Indeed he is thought by many to be the oldest living Space Marine. Even Captain Lysander of the Imperial Fists, who was lost in the eddies and tides of Warpspace for a thousand years, cannot recall a time when Dante did not reign supreme over the Blood Angels.”

[ Profil ]  
Dátum: 2006-01-04 12:41   [ Eltüntet ]   [ # 121525 ]  
Veterán

Ennek az Ultramarines Etch-nek én nagyon örülök, csak kiváncsi leszek mennyibe fog kerülni….

Aláírás 

“A humor égszínkék celofánjába be lehet csomagolni a napi gondok elnyűtt és véres alkatrészeit.” -Bohumil Hrabal-

[ Profil ]  
Dátum: 2006-01-03 19:33   [ Eltüntet ]   [ # 121524 ]  
Veterán

A DA kódexel kapcsolatban a Warseeren olvastam egy olyan pletykát,hogy esetleg új könyvtáros modellek fognak kijönni a DA kódexhez.Ami szerintem logikusnak tünik,hiszen amikor megjelent az új SM kódex akkor kaptunk egy új commander modellt.A BT kódexhez mellékeltek 4 cuki kis káplán modellt.Nagyon remélem,hogy a DA kódexre nem kell sokat várni és így az új könyvtárosokra sem.

[ Profil ]  
Dátum: 2005-12-29 15:50   [ Eltüntet ]   [ # 121523 ]  
Veterán

Hali!

Érc:
Elméletileg a DH és WH kódexek eleve a 4. kiadáshoz készültek. Legalábbis anno ezt mondták. Az viszont tény, hogy ez a két kódex a legutolsók között jelent meg a 3rd edition kódexek között.
Ha lesz is változás, akkor az legkorábban 3-4 év múlva lesz esedékes a pletykák szintjén.

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2005-12-29 15:18   [ Eltüntet ]   [ # 121522 ]  
Veterán

Nagyon szép modellek, és a festésük is jól sikerült a Ranger-öknek.
Daemonhunters-rõl van valami hír? Lesz újítás náluk?

Aláírás 

„Hogysem tíz barátot szerezzek képmutatással, inkább szerzek őszinteségemmel száz ellenséget.”

[ Profil ]  
Dátum: 2005-12-29 14:43   [ Eltüntet ]   [ # 121521 ]  
Veterán

Nekem tetszenek, szerintem eltalálták hogy nem túl újak és illenek a seregbe, nem úgy mint pl. a guardianok (dire avengerek) voltak a 3. kiadásnál.

[ Profil ]  
Dátum: 2005-12-25 16:07   [ Eltüntet ]   [ # 121520 ]  
Veterán

ami nem tetszik bennuk a csucsosfejes darabok.

a sapka nelkuli es a csuklyasok jol neznek ki.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2005-12-25 15:01   [ Eltüntet ]   [ # 121519 ]  
Veterán

Szvsz nagyon igényesek, és jól el vannak találva, nekem valami mégis hibádzik. igazából nem tudom eldönteni hogy a régi tetszik jobban vagy az új. az biztos hogy egy párat beszerzek ezekbõl is, mert tényleg szépek.

[ Profil ]  
Dátum: 2005-12-25 12:54   [ Eltüntet ]   [ # 121518 ]  
Veterán

OMFG!Ezek nagyon szépek!

[ Profil ]  
Dátum: 2005-12-25 12:51   [ Eltüntet ]   [ # 121517 ]  
Veterán

SzvSz nagyon kellettek ezek már. A régi kardosok már nagyon nem WYSIWYG figurák… De azok meg nagyon jók lesznek warlock konverziónak.wink

Aláírás 

Beware the Palmtop Tiger!
Be individual!
http://www.l5r.com/images/crane_2.jpg
http://www.l5r.com/images/craneclan.jpg

[ Profil ]  
Dátum: 2005-12-25 11:08   [ Eltüntet ]   [ # 121516 ]  
Adminisztrátor

Nagyobb kép az új Rangerekrõl.

Aláírás 

Wargame Kitekintő

[ Profil ]  
Dátum: 2005-12-23 18:00   [ Eltüntet ]   [ # 121515 ]  
Moderátor

Sonko, a Sentinel mint olyan, és nem feltétlenül ez a mostani Tallarn pattern, már NAGYON régóta SW beütésû. smile

Ebben lehet valami igazság, de nekem csak most tûnt fel smile De a lighter az számomra jobban.

[ Profil ]  

1016 ennyiből: 1022
1016

‹‹ Necron      KEzdõ vagyok! ››