Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 95
1
KEzdõ vagyok!
Dátum: 2016-09-23 10:11   [ Eltüntet ]   [ # 457344 ]  
Moderátor

Újra Warhammer 40.000 Kezdőnap a HammerTime Cafe-ban!

Gyertek el Október 1-én szombaton!

Facebook eseményt itt találhatjátok!

Csatolt képek
Warhammer 40K kezdőnap a HammerTime Cafe-ban.jpg
 Aláírás 

HammerTime Cafe
Hammer Times Youtube Csatorna

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-02 15:07   [ Eltüntet ]   [ # 450514 ]  
Veterán

Nem viccből találták fel a birodalomban a summary execution-t.
Ez már túl grim dark még az ultrákkal szemben is.

Aláírás 

-BOOM! BOOM! BOOM!..... BOOM! Boom! Boom BOOOOOOOOM!.... BOOM BOOM!  -  Guardsman Baldrick’s poem about the enemy’s artillery barrage.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-02 12:56   [ Eltüntet ]   [ # 450507 ]  
Veterán
Tyrpak - 2016-04-01 13:56

UltraMarines - wysiwyg, fegyverek is megvannak.

Ha valaki ilyennel jönne versenyre, én örökre eltiltanám. Mindennek van határa smile

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 21:52   [ Eltüntet ]   [ # 450493 ]  
Veterán
Tyrpak - 2016-04-01 13:56

Csak Twily fejéről hiányzik a psychic hood :D

Aláírás 

Kik a Tauk?
Egy gépezet részei.
Számukra a gyermekek nem többek, mint a részek pótlásai, melyek képesek tudásukkal szolgálni, amíg meg nem halnak.
Akkor mi ez a gépezet?
Ez a gépezet a rettenetes és gonosz Tau Birodalom.
Az emberiséget fenyegeti ez a gonosz gépezet, és ha belenyugszunk létezésébe, a gépezet felőröl minket.
Az ilyen gépezetet el kell pusztítani.

Ducimax Alkotóvacka

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 13:56   [ Eltüntet ]   [ # 450462 ]  
Veterán

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 12:17   [ Eltüntet ]   [ # 450454 ]  
Veterán
Tyrpak - 2016-04-01 12:07
Serrath - 2016-04-01 06:28
Ducimax - 2016-04-01 00:09

Engedelmetekkel, most elmentem rókázni….

vagy fesd őket ultramarines-ra

Klasszikus: Hello Kitty drenya

Sereg is van belőle smile
http://www.evilkipper.com/2009/07/hello-kitty-sisters-of-battle/

Bár, én akkor már nem állnék meg itt, hanem:http://i150.photobucket.com/albums/s98/Sanctjud/motivator1089935.jpg

Aláírás 

We’re not here to destroy THE game, we’re here to destroy YOUR game

As you know, the key to victory is the element of surprise. Surprise!

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 12:07   [ Eltüntet ]   [ # 450453 ]  
Veterán
Serrath - 2016-04-01 06:28

Klasszikus: Hello Kitty drenya

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 12:06   [ Eltüntet ]   [ # 450452 ]  
Veterán

Dark Angels utódrendházak

Ha gondolod nézd meg a kódexben, vannak utódrendház színsémák is.
De egyébként meg 10.000 space marine rendház van, mind egyedi sémával, miért ne pont olyan Angels of XY lenne, mint amit te festettél.

Én gyakorlatban még nem találkoztam olyannal, aki belekötött volna, hogy miért SW grey huntereket (farkasbőrök meg koponyák mindenütt) játszom space marine-nak.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 07:39   [ Eltüntet ]   [ # 450414 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2016-04-01 07:18
Agony - 2016-04-01 06:50

Festheted, csak sok vitád lesz miatta, főként versenyeken. Esetleg a fanatikusok még ki is röhögnek. Ebben a játékban gyakran kell kompromisszumot kötni: A kinézet tetszik, vagy a tápos szabályok.

olyan sok vita nem lesz. Egyreszt, mert annyira senkit nem erdekel, hogy emiatt ne jatsszon, masreszt mert utodrendhaz akarhogy is kinezhet es hasznalhatja a szulo (DA ebben az esetben) szabalyait.

pontosan, nagyon kevés utódrendház használja az anyarendház színeit.
legékesebb példa az Imperial Fists és Black Templars
Itt igazából még a harci stílus is merőben más! és ez egy kreatív hobbi, szóval úgy csináld ahogy neked tetszik!!!!!!!

Aláírás 

Ha az igazság pihen, a halálnak kétszer annyi dolga van.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 07:18   [ Eltüntet ]   [ # 450411 ]  
Veterán

Festheted, csak sok vitád lesz miatta, főként versenyeken. Esetleg a fanatikusok még ki is röhögnek. Ebben a játékban gyakran kell kompromisszumot kötni: A kinézet tetszik, vagy a tápos szabályok.

olyan sok vita nem lesz. Egyreszt, mert annyira senkit nem erdekel, hogy emiatt ne jatsszon, masreszt mert utodrendhaz akarhogy is kinezhet es hasznalhatja a szulo (DA ebben az esetben) szabalyait.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 07:09   [ Eltüntet ]   [ # 450410 ]  
Veterán
inphoenity - 2016-04-01 06:55

Persze attól, aki emiatt kötözködik veled vagy kiröhög, nyugodtan megkérdezheted, hogy akkor most mégis a ruha teszi az embert?

Ha nem durvulsz be és választod az bugyikék-rózsaszín kombót, hanem megtartod az alapszíneket, akkor is van azért mozgástered a használatukban, de valljuk be őszintén, hogy ők azért alapvetően ző‘dek, a deathwing meg azért olyan kirívó, hogy a többiek lássák periférikusan, hogy mikor kell előlük félreugrani wink

Nekem egyébként van egy osztag Fallen Angelem. Azokat feketéből világosítottam ki, a zöld néhány helyen csak a bemosó, amivel a végén átkentem az egész figurát. A Deathwingek meg fehérek eredetileg.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 06:55   [ Eltüntet ]   [ # 450408 ]  
Veterán

Persze attól, aki emiatt kötözködik veled vagy kiröhög, nyugodtan megkérdezheted, hogy akkor most mégis a ruha teszi az embert?

Ha nem durvulsz be és választod az bugyikék-rózsaszín kombót, hanem megtartod az alapszíneket, akkor is van azért mozgástered a használatukban, de valljuk be őszintén, hogy ők azért alapvetően ző‘dek, a deathwing meg azért olyan kirívó, hogy a többiek lássák periférikusan, hogy mikor kell előlük félreugrani wink

Aláírás 

FFZ Honlap: Free Fire Zone

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 06:50   [ Eltüntet ]   [ # 450407 ]  
Veterán
Razorius - 2016-03-31 23:34

Sziasztok!

Arra szeretnek kérdésr kapni, hogy dark angeleket festek és például színezhetem e a kodexben feltűntetett más sémáikra? Ettől még frakción belüliek maradnak?
Illetve ha egy sereget épitek, amiben mondjuk van 3 taktikai osztag, lehet e külömböző színű egy-egy osztag.
Valamint a Deathwing terminatoroknak kötelező ilyen csontszínüeknek lenni?

Köezönöm a válaszokat előre is.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 06:28   [ Eltüntet ]   [ # 450406 ]  
Veterán

Aláírás 

Ha az igazság pihen, a halálnak kétszer annyi dolga van.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 00:09   [ Eltüntet ]   [ # 450401 ]  
Veterán
Razorius - 2016-03-31 23:34

Sziasztok!

Arra szeretnek kérdésr kapni, hogy dark angeleket festek és például színezhetem e a kodexben feltűntetett más sémáikra? Ettől még frakción belüliek maradnak?
Illetve ha egy sereget épitek, amiben mondjuk van 3 taktikai osztag, lehet e külömböző színű egy-egy osztag.

Festés szempontjából semmi ismétlem SEMMI sem “kötelező”. Ha más színeket akarsz, nyugodtan használhatsz más színeket, csak akkor nem Dark Angelek lesznek, hanem valami utórendház vagy teljesen függtelen cucc, amihez Dark Angel szabályokat használsz. Lehetnek ők a Light Devils rendház is, akiknek piros a páncéljuk, a terminátoraik, a Lifewing pedig hupililák hússzín csuklyákkal, a motorosaik pedig fehérek, napocskásak, és szivárványszín zászlókat húznak maguk mögött.

Aláírás 

Kik a Tauk?
Egy gépezet részei.
Számukra a gyermekek nem többek, mint a részek pótlásai, melyek képesek tudásukkal szolgálni, amíg meg nem halnak.
Akkor mi ez a gépezet?
Ez a gépezet a rettenetes és gonosz Tau Birodalom.
Az emberiséget fenyegeti ez a gonosz gépezet, és ha belenyugszunk létezésébe, a gépezet felőröl minket.
Az ilyen gépezetet el kell pusztítani.

Ducimax Alkotóvacka

[ Profil ]  
Dátum: 2016-03-31 23:34   [ Eltüntet ]   [ # 450400 ]  
Újonc

Sziasztok!

[ Profil ]  
Dátum: 2016-03-04 19:59   [ Eltüntet ]   [ # 448648 ]  
Veterán

Simán konvertálhatod.

Össz annyi, hogy olyan fegyver legyen a kezében, mint amit a librának választasz, mert többféle is lehet.

Meg majd úgy kell festened, hogy látszódjon rajta, hogy ő egy karakter, ne olvadjon bele az osztagba.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-03-04 19:53   [ Eltüntet ]   [ # 448647 ]  
Újonc

Sziasztok!

Kezdő vagyok. A szabalykönyveket bújom még, youtubon nézek videokat stb.
Pontosan arra nem találok választ, hogy én példaul egy GK Libriant szeretnék csinálni, ezt megtehetem egy Paladin model átalakításával, hogy egyedi legyen?
Vagy kötelező beszereznem egy terminator librian modelt.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-04 13:20   [ Eltüntet ]   [ # 446708 ]  
Veterán

Üdv

Azért is KELL a Káplán, hogy ingyen legyenek a Gladius formáció járművei smile

————

Én pl néha Termi páncélban berakom a Deva osztag elejére.
Sok esetben kell az a 2+ mentő hogy ne essenek le egy kör alatt az egész Deva osztag.

Jó még ahogy írták a H0 mellé, mert egy kalapács, vagy egyéb nagy fegyver nagyon jó
de legjobb esetben is csak 3+ talál tehát az újradobás sokszor nagyon kell.
Főleg ha egy egész osztag Command Squad mellett áll.

ARCHON

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-04 10:59   [ Eltüntet ]   [ # 446693 ]  
Veterán
machine1919 - 2016-02-04 09:05

Sziasztok!

SM sereggel kezdtem, próbálgatom a HQ-kat, most jutottam el a Chaplain-hoz. Mi benne a poén, miért éri meg seregbe tenni?
A Zealot tulajdonság kivételével, nem nagyon látok semmit, amiért megérné.

Hát, pontosan emiatt. Pontosabban a Zealot “Hatred” részéért, hogy az első körben közelharcban újradobhasd a találatokat. A fearless általában inkább szívás. Sokszor nem látod a pályán, mert a Divination-höz hozzáférő szövetségesek (vagy maga Tigurius) olcsóbban ki tudják ezt hozni a pszí iskola alapképességéből. Emellett a Prescience nem csak közelharcban, és nem csak annak az első körében működik. Negatívuma, hogy az ellenfél tudja deny-olni, illetve mindig ott van a preils of the warp lehetősége.

A SM codexben elég kevés dologgal kompatibilis ez a képesség, a legjellemzőbb példa a Thunderhammer + Stormshield felszerelésű terminátorok. Ha nem számítasz sok, magas szívósságú, vagy 2+ mentőben mászkáló ellenfélre, akkor a Lightning claw-s assault termik is viccesek lehetnek (találat és sebzés is újradobva). Esetleg mehetnek még a Honor Guard mellé, vagy Vanguard oztagba, de alapvetően az alap SM nem a közelharcról szól.
Szövetségesként, mondjuk egy IG sereg Conscript osztagába vicces lenne, de ott meg vannak olcsóbb megoldások (Ministorium Priest).

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  

1 ennyiből: 95
1

‹‹ WH40K Preview Kibeszélõ      Háttér ››