Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

2 ennyiből: 488
2
Humor
Dátum: 2017-02-10 15:07   [ Eltüntet ]   [ # 461940 ]  
Veterán

Ez olyan szép, hogy nem volt szívem elvinni előletek - lo and behold:
Old Speeder… vagy Land Spicer.
A poén, hogy a csávó egy-az-egybe le is írja, mit ad el neked, szóval még jelenteni sem érdemes a cuccot, plusz, a 2 OOP Rhino sem az ajánlat része :D

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-09 09:55   [ Eltüntet ]   [ # 461887 ]  
Veterán

Fur the Emperor! grin
A GW válasza a Peta-nak. A thought of the day különösen aláz.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-05 22:56   [ Eltüntet ]   [ # 461775 ]  
Veterán

Picit persze el van nagyolva az a “belső vázlat” is, hogy kijöjjön a poén. Én például nem a herém magasságában teszem az övet a nadrágomhoz. Bár az is igaz, hogy nem a kor divatja szerint öltözködöm… (köhem-pávák-köhem)

Aláírás 

Kik a Tauk?
Egy gépezet részei.
Számukra a gyermekek nem többek, mint a részek pótlásai, melyek képesek tudásukkal szolgálni, amíg meg nem halnak.
Akkor mi ez a gépezet?
Ez a gépezet a rettenetes és gonosz Tau Birodalom.
Az emberiséget fenyegeti ez a gonosz gépezet, és ha belenyugszunk létezésébe, a gépezet felőröl minket.
Az ilyen gépezetet el kell pusztítani.

Ducimax Alkotóvacka

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-05 22:38   [ Eltüntet ]   [ # 461774 ]  
Veterán
Envoy - 2017-02-05 22:01

Én ezt mindig úgy képzeltem el, hogy a páncél egy exoszkeleton. Pl. a marine keze nem ott van, ahol a páncél keze, hanem valahol a páncél felkarjában, és az ott található vezérlőkkel irányítaná a páncélkesztyű mozgását. Mintha egy manipulátor volna.

De ez biztos nem így van a lore-ban és eretnekséget követek el…

Lehetne így, de nem így van, lásd pl Kharn figuráját. Egyszerűen nem gondolták át, és a heroic scale miatt eleve nem is veszik annyira komolyan a megfelelő testarányokat. Engem speciel mondjuk nem zavar annyira, de így lerajzolva tényleg vicces.
A csizma mondjuk lehet, hogy meg van emelve: van az a srác, aki készített egy replika energiapáncélt, és GD-n is volt, na, ő is úgy csinálta, hogy a talpa kb 30 centire van a földtől a csizmában, így ,,normál” emberrel is, a való életben is kijön a páncélos marin impresszív magassága.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-05 22:03   [ Eltüntet ]   [ # 461772 ]  
Veterán

Igen. “BLAM”...

Aláírás 

There is no “overkill.” There is only “open fire” and “need to reload.”

Kis sablon, nagy sablon, ágyú...

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-05 22:01   [ Eltüntet ]   [ # 461771 ]  
Akolitus

Én ezt mindig úgy képzeltem el, hogy a páncél egy exoszkeleton. Pl. a marine keze nem ott van, ahol a páncél keze, hanem valahol a páncél felkarjában, és az ott található vezérlőkkel irányítaná a páncélkesztyű mozgását. Mintha egy manipulátor volna.

De ez biztos nem így van a lore-ban és eretnekséget követek el…

Aláírás 

http://csomopont.blogspot.hu/

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-05 19:22   [ Eltüntet ]   [ # 461762 ]  
Veterán

SM meret gondok.

Csatolt képek
Abs_SM.jpgSM_Meret.png
 Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-30 20:03   [ Eltüntet ]   [ # 461572 ]  
Moderátor

Nem is tartott soká míg megérkezett az ellenreakció :D

Csatolt képek
peltgod.jpg
[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-30 14:17   [ Eltüntet ]   [ # 461560 ]  
Veterán

Valaki vegye el tőlük az internetet vagy a villanyáramot.

Aláírás 

We’re not here to destroy THE game, we’re here to destroy YOUR game

As you know, the key to victory is the element of surprise. Surprise!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-30 13:53   [ Eltüntet ]   [ # 461557 ]  
Veterán

jodolgukban ezek sem tudjak mit csinaljanak.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-30 13:33   [ Eltüntet ]   [ # 461556 ]  
Veterán

Máshová nem tudom ezt elképzelni: PETA Asks Games Workshop to Ban ‘Fur’ from Warhammer Characters

Aláírás 

Ketchup elementál megidézése a sajt síkra.
the DA battle cry: yes I know that it is cheaper in the ultramarines book but black green and white look cooler.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-20 13:39   [ Eltüntet ]   [ # 461259 ]  
Veterán

Az akváriummal lesz a gond - tegyél bele elég növényt, hogy legyen hol elbújniuk, és tisztítsd rendszeresen a levegőztetőt.

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-20 13:39   [ Eltüntet ]   [ # 461258 ]  
Veterán

És a legjobb válasz:

Szia !

Az akvárium beépített fluxuskondenzátora lehet a hibás !!

Valószínű ,hogy a tiédbe jobbost építettek ,pedig a tengerimalacoknak csak a balos kivitelű a jó !!

Ez azt a hibajelenséget hozza ,hogy a csapvíz / ami édes / nem tud átalakulni sóssá !

Na és a tengerimalacok fogságban történő szaporításához elengedhetetlen a sós víz .

A fluxuskondenzátor fajlagos együtthatójának hiánya miatt oxigénhiány lépett fel a vízben, így szegény kukoricamalacok átteleportáltak egy másik idősíkra .

Remélem tudtam segíteni !

Üdv :xy

Aláírás 

Szakállas Vaddisznók Előre!

A háború egy munka.
És mint minden munkához, ehhez is iparosok kellenek.
Nem művészek!!!!!

seregépítésesdi

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-20 13:27   [ Eltüntet ]   [ # 461257 ]  
Veterán
Sandlion - 2017-01-20 09:33

Uff!

A segítségeteket szeretném kérni.
Egy hete vettem egy akváriumot, két tengerimalaccal. De két nap után elpusztultak. Visszamentem a kereskedésbe, becseréltem egy nagyobb akváriumra, gondoltam kicsi volt nekik a hely, és vettem két másik tengerimalacot is. De másnapra megint elpusztultak. Mi lehet szerintetek a baj? Nem szeretnék a környezetet? Vagy kevés vizet engedtem az akváriumba? Háromnegyedéig engedtem, nem mertem többet, nehogy kiugráljanak. Esetleg lehetséges, hogy csak a tengervíz jó nekik? Tanácstalan vagyok.

A kérdésedben ott a válasz, a TENGERI malac sós vízben él!!!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-20 12:32   [ Eltüntet ]   [ # 461254 ]  
Veterán
Sonko - 2017-01-20 12:00

Szerintem a víz ph-értéke nem megfelelő. Próbáltad tömény kénsavval hígítani?

smile  nem jo, par nap alatt (mikozben a vizet osszekoszoljak) lathatatlanna teszi oket. utana nagyon nehez megtalalni oket, ha elbujnak.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-20 12:00   [ Eltüntet ]   [ # 461251 ]  
Moderátor

Szerintem a víz ph-értéke nem megfelelő. Próbáltad tömény kénsavval hígítani?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-20 10:46   [ Eltüntet ]   [ # 461243 ]  
Veterán
Sandlion - 2017-01-20 09:33

Uff!

Egy hete vettem egy akváriumot, két tengerimalaccal. De két nap után elpusztultak. Visszamentem a kereskedésbe, becseréltem egy nagyobb akváriumra, gondoltam kicsi volt nekik a hely, és vettem két másik tengerimalacot is. De másnapra megint elpusztultak. Mi lehet szerintetek a baj? Nem szeretnék a környezetet? Vagy kevés vizet engedtem az akváriumba? Háromnegyedéig engedtem, nem mertem többet, nehogy kiugráljanak. Esetleg lehetséges, hogy csak a tengervíz jó nekik? Tanácstalan vagyok.

Kedves Olvasó!

Köszönjük leveledet, a szerkesztőségnek megmelengetted a szívét aggódó hangú leveleddel, melyre örömmel válaszolok. A tengerimalac egy nagyon bonyolult, de vicces állat. Mikor elsőnek belerakod a vízbe otthon, 10 percig kapálózik és rendkívül energikus, utána viszont unalmassá válik és a lebegésen kívül mást nem bír csinálni. Kicsit olyanok, mint a szomszéd nyugdíjas nénik, mikor megkapják tőlem ajándékként a fojtómaszkot.

Reméljük azért nem ment el a kedved eme aranyos, kopoltyús, szőrös állatok tartásától, és gyakran fogod látogatni a helyi kisállatkereskedést. Sok sikert kívánok!

Tisztelettel:
Bármi Áron,
a lipótfalvai Kisállateledel és állatfelszerelés áruházláncolat Igazgatója

Aláírás 

Kabaman Blogja - Gates of Hell

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-20 09:33   [ Eltüntet ]   [ # 461241 ]  
Veterán

Uff!

Aláírás 

Szakállas Vaddisznók Előre!

A háború egy munka.
És mint minden munkához, ehhez is iparosok kellenek.
Nem művészek!!!!!

seregépítésesdi

[ Profil ]  
Dátum: 2016-12-12 15:26   [ Eltüntet ]   [ # 460256 ]  
Veterán

In the grim dorkness of the near future there are only cretins, and uncle Oscar ain’t came.

https://www.youtube.com/watch?v=U1roRomkPLQ

Aláírás 

-BOOM! BOOM! BOOM!..... BOOM! Boom! Boom BOOOOOOOOM!.... BOOM BOOM!  -  Guardsman Baldrick’s poem about the enemy’s artillery barrage.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-12-01 10:39   [ Eltüntet ]   [ # 459834 ]  
Veterán

Sose értettem ezeket, egy-két figura még oké, de egy egész sereget így megcsinálni sokkal több munka, mint amennyit egy ilyen szintű poén indokolna.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  

2 ennyiből: 488
2

Visszajelzések ››