Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 4
1
Imperial Armour kérdések
Dátum: 2016-01-11 18:19   [ Eltüntet ]   [ # 445103 ]  
Újonc

Ez Egy király link. Köszi!
Az ellenféllel érdemes mindig egyeztetni.

Üdv: G

Aláírás 

The brazen spear of the Emperor, the fury of the space marines

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-10 23:50   [ Eltüntet ]   [ # 445055 ]  
Veterán
EronarDiaras - 2016-01-10 14:01

Most jó darabig szerintem csak szűk baráti körben játszunk, így ezzel biztos nem lesz gond. De akkor az se vészes, ha esetleg nagyon rámennék fw egységekre, mert ezek szerint ha kis egyeztetés után is, de sok helyen elfogadják…

A legfrissebb dolgot úgy értettem, mint a kódexek kiadásai. De itt akkor ha jól nézem nincs ilyen, hanem minden könyvből egy kiadás létezik és minden könyv (1-13-ig) jelenleg is használható. (kivétel az 1-5, mert abból van elavult verzió ha jól informáltak)

Imperial Armour checklist

Ennél sokkal bonyolultabb a kérdés, de szerencsére vannak, akik vezetik, hogy miből mi a legújabb.
CSM-nek még egyszerű, de van akinek össze vissza FAQ és társai.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-10 14:51   [ Eltüntet ]   [ # 445016 ]  
Veterán

Igen minden könyv használható, egyes régi könyveket újra kiadtak 2nd edition vagy valami hasonló néven mert túlzottan elavultak a szabályok benne.

Aláírás 

The Crozius is the Imperium in a nutshell: pitiless authority, unquestioning zeal, and half understood technology encased within the form of a beating stick.

God-Emperor? Calling him a god was how all this mess started.
-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-10 14:01   [ Eltüntet ]   [ # 445013 ]  
Tag

Most jó darabig szerintem csak szűk baráti körben játszunk, így ezzel biztos nem lesz gond. De akkor az se vészes, ha esetleg nagyon rámennék fw egységekre, mert ezek szerint ha kis egyeztetés után is, de sok helyen elfogadják…

A legfrissebb dolgot úgy értettem, mint a kódexek kiadásai. De itt akkor ha jól nézem nincs ilyen, hanem minden könyvből egy kiadás létezik és minden könyv (1-13-ig) jelenleg is használható. (kivétel az 1-5, mert abból van elavult verzió ha jól informáltak)

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-09 20:05   [ Eltüntet ]   [ # 444982 ]  
Veterán
EronarDiaras - 2016-01-09 16:50

Pár alap kérdés az IA könyvekkel kapcsolatban:

- Mindegyik egy külön kódex lényegében?
- Ha igen, akkor GW sereg vs IA sereg összecsapás kivitelezhető, vagy csak IA vs IA, GW vs GW?
- Melyekben találok káosz (csm és renegát) egységeket?
- Honnan látom, hogy a kezemben tartott könyv a legfrissebb-e?
- Ha GW-s káosz seregem van, akkor valamelyik könyvből válogathatok be egységeket? (vagy csak ha házi szabályként a haverok megengedik?)
- Úgy általánosságban jól jönne ennek a topiknak az első hozzászólásába beleszerkeszteni valami általános ismertetőt az Imperial Armour-ról… szerintem… :-D

Chaosnak a legfrissebb könyv az IA13

Természetesen mindegyik IA egység legális 40kban, hiába van erről mindig vita…
De azért nem árt megkérdezni, hogy mi az ellenfél véleménye. Sokakban él a FW==táp téveszme.

Hogy melyik a legfrissebb ahhoz a FW oldalát ajánlom.

Aláírás 

Ketchup elementál megidézése a sajt síkra.
the DA battle cry: yes I know that it is cheaper in the ultramarines book but black green and white look cooler.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-09 17:18   [ Eltüntet ]   [ # 444972 ]  
Veterán
EronarDiaras - 2016-01-09 16:50

- Ha igen, akkor GW sereg vs IA sereg összecsapás kivitelezhető, vagy csak IA vs IA, GW vs GW?
- Ha GW-s káosz seregem van, akkor valamelyik könyvből válogathatok be egységeket? (vagy csak ha házi szabályként a haverok megengedik?)
- Úgy általánosságban jól jönne ennek a topiknak az első hozzászólásába beleszerkeszteni valami általános ismertetőt az Imperial Armour-ról… szerintem… :-D

- Nem. Mindegyik pár új egységet (legtöbbsözr tankot, járművet) tartalmaz egy vagy több faj számára, illetve egy hadjárat történetét.

-Alepvetően az ellenfél beleegyezése kell hogy ForgeWorld cuccot hozz hacsak nincs “40k approved” piros pecsét mellette, abban az esetben senkinek nem lehet kifogása az adott egység ellen. Verseny más tészta ott mindig a szervező szava dönt, mert olyan kritériumot állít fel amit csak akar.

-Sajnos nem tudom, érdeklődj a CSM topicban ott több szerencséd lehet wink !

-Lásd 2. pont.

-3 éve nem nyúlt senki a topichoz smile , a legelső/nyitó hozzászólás meg még 4. kiadás idején íródott 8 éve, azt senki nem nézi már meg.

UI: Gratula egyébként a Threadnecromancyhoz jó mélyről sikerült előhalászni wink !

Aláírás 

The Crozius is the Imperium in a nutshell: pitiless authority, unquestioning zeal, and half understood technology encased within the form of a beating stick.

God-Emperor? Calling him a god was how all this mess started.
-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-09 16:50   [ Eltüntet ]   [ # 444970 ]  
Tag

[ Profil ]  
Dátum: 2012-02-23 03:03   [ Eltüntet ]   [ # 277207 ]  
Veterán

Sziasztok ! Az Imperial Armourban szerplő egységeket hogyan lehet/érdemes ezeket a cuccokat normál játékban használni ??? Mert tudom hogy vannak versenyek ahol pl. engedik. Van értelme pl. ilyen járműveket beszerezni ? Köszi . Sharkiepapa Ja és ha valaki át tudná küldeni a Volume 11-et Pdf formátumban azt megköszönném, mert bedöglött a szkennerem ...

Aláírás 

We is gonna stomp da universe flat and kill anyfink that fights back. we’re da Orks, and was made ta fight and win.

We don’t fight fer food, or fer teef, or guns, or cos we’s told to fight. We fight cos we woz born to fight. And win.

Orkz is made fer’ two fings! Fightin’, and winnin’!

Get ‘em boyz!

Dakka dakka dakka!

WAAAGH! THE ORKS!

WAAAGH!

—————————————————————————————————

[ Profil ]  
Dátum: 2011-05-09 13:51   [ Eltüntet ]   [ # 240290 ]  
Veterán

Imperial Armour Vol. 10 et Valaki kölcsön tudná nekem adni digitalizált formában? Remélem így körül írva megfogalmazhatom a kérésem fórumon. Válaszokat privátban vagy mailben várom.

Ezer Hála & Köszönet és Sör Cserébe!

[ Profil ]  
Dátum: 2010-01-12 10:00   [ Eltüntet ]   [ # 150255 ]  
Veterán

:D ez nem segit, mire osszejon a kovetkezo, az 5-6 honap.

Nem, legalisan megveheto nincs. Mikozben a szerepjatekkonyvek vehetoek neten legalisan, addig a GW/FW valahogy nem szallt be ebbe a ringbe. Pedig lenne jopar ember, aki megvenne.
A vicces, hogy GW nem tamogatja az ilyeneket, kozben pedig a japan gw ingyenesen letolthetove teszi az osszes konyvet (kiveve alapkonyv)

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2010-01-12 09:42   [ Eltüntet ]   [ # 150254 ]  
Veterán

Gondolkoztam, hogy elküldöm postán, de majd 1 Gb, szal inkább mégse.
+ Amilyen mákod van, tegnapelõtt takarították ki a Scribd-t is…

[ Profil ]  
Dátum: 2010-01-12 09:33   [ Eltüntet ]   [ # 150253 ]  
Veterán

Nem úgy értettem! Hanem hogy lehet e hivatalosan vásárolni, ebben a formában, mert nincs idõm a postára várni, a szabályok meg kellenének hamar. wink))
(Azért jó a PDF mert ki is lehet nyomtatni, pláne ha az emberfia irodában dolgozik, ahol nagyon jó minõségben tud nyomtatni színesben is, és ingyen!)

Nem, legálisan megvehetõ pdf nincs. De egyébként pont most volt FW-rendelés.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2010-01-12 09:27   [ Eltüntet ]   [ # 150252 ]  
Veterán

Nem úgy értettem! Hanem hogy lehet e hivatalosan vásárolni, ebben a formában, mert nincs idõm a postára várni, a szabályok meg kellenének hamar. wink))
(Azért jó a PDF mert ki is lehet nyomtatni, pláne ha az emberfia irodában dolgozik, ahol nagyon jó minõségben tud nyomtatni színesben is, és ingyen!)

Aláírás 

Dicsőséges Keleti Front

[ Profil ]  
Dátum: 2010-01-12 09:01   [ Eltüntet ]   [ # 150251 ]  
Veterán

Asztal mellett pdf-fel nem sokra mész:) Fenn van a neten egyébként mind, nekem is megvannak .pdf-ben, de megvettem õket, azért csak úgy az igazi.
+ iylen kérérseket általában gyorsan ki szokták mderálni, medencébe hugyozás és a trambulin esete, ugye.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2010-01-12 08:56   [ Eltüntet ]   [ # 150250 ]  
Veterán

leteznek scankent, de muszaly lesz megvennek oket konyvkent.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2010-01-12 08:53   [ Eltüntet ]   [ # 150249 ]  
Veterán

Sziasztok! Felvilágosítana valaki hogy az IA Update 2006, IA vol. 1-7, letölthetõ e valahonnan PDF-ben, vagy muszály megvennem a könyveket.
Köszönöm a segítséget!

Aláírás 

Dicsőséges Keleti Front

[ Profil ]  
Dátum: 2010-01-05 21:48   [ Eltüntet ]   [ # 150248 ]  
Veterán

csak IAból és benne vannak az IA 4ben

Aláírás 

Szerény vagyok,de van mire ! smile

Born to be Cry smile

Titulusom mától hivatalosan: Térítő vagy Próféta

[ Profil ]  
Dátum: 2010-01-05 21:46   [ Eltüntet ]   [ # 150247 ]  
Veterán

Helló!
A Red Scorpiókról lehet olvasni valahol?Csak IA-ból lehet hozni õket?

Aláírás 

“Fear us, for we are the STORM.”

-Lukan Thunderhand, of the Stormfang

[ Profil ]  
Dátum: 2009-12-17 17:03   [ Eltüntet ]   [ # 150246 ]  
Veterán

Köszi

Aláírás 

“Fear us, for we are the STORM.”

-Lukan Thunderhand, of the Stormfang

[ Profil ]  
Dátum: 2009-12-17 16:33   [ Eltüntet ]   [ # 150245 ]