Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

195 ennyiből: 196
195
Tiranidák
Dátum: 2008-01-31 21:27   [ Eltüntet ]   [ # 150338 ]  
Veterán

Most nincs nálam a kódex, de a Guardok vak Tyrantokból, vagy vak Warriorokból készülnek?

Spekulatív kapcsolat mindkettõhöz.

Aláírás 

Beszóló és hergelő betanított munkás, észosztó attitűddel.

[ Profil ]  
Dátum: 2008-01-31 16:58   [ Eltüntet ]   [ # 150337 ]  
Veterán

hali

Magasságra kb egy forma a két modell, de a guard kicsit terebéjesebb :D.
Mind2 Hive Tyrantbõl van sztem

[ Profil ]  
Dátum: 2008-01-31 15:20   [ Eltüntet ]   [ # 150336 ]  
Veterán

Sziasztok!

Van valakinek Tyrant Guard-je, meg Tyranida Warriorja is? Az akinek van, össze tudná hasonlítani a kettõt, hogy kb egy méretben vannak-e, vagy ha nem, akkor melyik a nagyobb?

Most nincs nálam a kódex, de a Guardok vak Tyrantokból, vagy vak Warriorokból készülnek?

Aláírás 

I love to hate and hate to love.

[ Profil ]  
Dátum: 2007-07-23 15:00   [ Eltüntet ]   [ # 150335 ]  
Adminisztrátor

nem, de nekem épp elég az, hogy a Tyranid Monstrosities Redux alapján majd behozhatom. smile)

Aláírás 

Wargame Kitekintő

“Indeed he is thought by many to be the oldest living Space Marine. Even Captain Lysander of the Imperial Fists, who was lost in the eddies and tides of Warpspace for a thousand years, cannot recall a time when Dante did not reign supreme over the Blood Angels.”

[ Profil ]  
Dátum: 2007-07-23 14:58   [ Eltüntet ]   [ # 150334 ]  
Veterán

Kétségtelenül szépen megvalósított model. Olyan nagyon nem tér el az eredetitõl, mégis valahogy teljesen újszerûnek hat. Talán a fénykepezési szög miatt. grin

De mire tudnál egy ilyet használni? Maximum a nida szörnygenerátor által tudod behozni ha nem tévedek nagyot. Vagy esetleg valahol jelent már meg valami hivatalosnak tekinthetõ karakterisztika/szabály a Malefactorhoz?

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2007-07-23 14:40   [ Eltüntet ]   [ # 150333 ]  
Adminisztrátor

jaja. bár átsiklottam azon, hogy scratch built, de az az igazság, hogy nem csak emiatt nem gondoltam, hogy az… elég jó kis home made cucc…

Aláírás 

Wargame Kitekintő

“Indeed he is thought by many to be the oldest living Space Marine. Even Captain Lysander of the Imperial Fists, who was lost in the eddies and tides of Warpspace for a thousand years, cannot recall a time when Dante did not reign supreme over the Blood Angels.”

[ Profil ]  
Dátum: 2007-07-23 14:36   [ Eltüntet ]   [ # 150332 ]  
Veterán

Dante:
this auction is for:

one scratch built tyranid Malefactor bio tank.

Legalábbis ezt írja a srác aki kitette. Szóval home made Malefactor amirõl szó van.

Ehh. Elkéstem. Látom már észrevetted. grin

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2007-07-23 14:28   [ Eltüntet ]   [ # 150331 ]  
Adminisztrátor

na ez a modell engem most megfogott… nem a “szokásos” Armorcast ritkaság, mert jól láthatóan más modell, de ugyanakkor nem is EPIC, hiszen azt írja a srác, hogy 19 cm hosszú, és a képen mellérakott SM sem EPIC-es…

tudja valaki, hogy mi ez?

szerk.: ja, most látom, hogy scratch build…

Aláírás 

Wargame Kitekintő

[ Profil ]  
Dátum: 2007-06-30 14:24   [ Eltüntet ]   [ # 150330 ]  
Tag

jeah
A Mimikrit tudom micsoda.Ez a kamufázs dolog szerintem nem nézne ki olyan jól mint ahogy azt elképzeltem.Oylan nemtom.De ez nem az én Lictorom.Majd a gazdája eldönti hogy mi lesz :D
A mimikri pedig ha jól emléxem az élõlény pigmentjeinek változása.Ezt használlja a kaméleon és még néhány lábasfejû pl tintahal.
Ez nemboztos hogy így van hanem én erre emléxek.De mint mondottad A biológusok…

[ Profil ]  
Dátum: 2007-06-30 14:02   [ Eltüntet ]   [ # 150329 ]  
Veterán

Mondjuk úgy hogy pedzem a témát. wink

Kamuflázs: “rejtõ színminta”, jellemzõen katonák használják a környezetbe olvadásért. Google
Mimikri: az élõlények környezethez idomulása annak változásait követve. példa

De majd a katonák meg a biológusok mindjárt pontosan megmagyarázzák. :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2007-06-30 12:48   [ Eltüntet ]   [ # 150328 ]  
Tag

CLawz
Nekem tetszik az ötleted.Bár Lictort szerintem nem olyan egyszerû önteni mint azt az ember gondolja.Nem tudom te menniyre van ebben a témában otthon de nekem van egy “cimborám” aki foglalkozik öntéssel és mondta hogy kicsit macerás a dolog.Fõleg a nidáknál sok kis részlet nagyobb hibalehetõség.De meg lehet próbálni.
A monster base-es dolog szerintem nem vész mert ha megnézed nagyon sakan rakják rá.

Amúgy milyen az a kamuflázs festés?

[ Profil ]  
Dátum: 2007-06-25 16:17   [ Eltüntet ]   [ # 150327 ]  
Veterán

Halandó (egy mostanra kiszállt nida játékos) is gondolkozott ugyanazen, hogy átlátszó mûanyagból kiönteni a Lictort és azt a terephez rakva, átlátszósága révén “felveszi a mintázatot”

Szerintem senki se akadna ki ezen, hogy egy színtelen mûanyagkupac a lictorod.

Aláírás 

I love to hate and hate to love.

[ Profil ]  
Dátum: 2007-06-25 15:54   [ Eltüntet ]   [ # 150326 ]  
Veterán

Nem láthatatlannak képzelem, hanem kvázi az átlátszóságával szimulálnám a kamélen-szerûségét. Lévén ugye, ahonnan nézed, a háttér ugye átlátszik rajta - mimikri.

De ha másnak sem ez jön le belõle, akkor nem fogom erõltetni. Marad a kamuflázs festés.

Nosza, kiváncsi vagyok mások ezt hogy értékelnék?!

Szivesen raknék köré mindenféle terepet és “ahhoz festeni” õkelmét, de arra minimum monster base kell… az meg a használat rovására menne, ugye.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2007-06-25 15:48   [ Eltüntet ]   [ # 150325 ]  
Adminisztrátor

CLaWz én úgy tudom, a lictor nem láthatatlan, mint mondjuk a Predator filmekben az idegen, hanem épp hogy kaméleon jellegû kitinje van, tehát bele tud olvadni a tereptárgyakba. épp ezért vana szabályaiban is, hogy csak area terrain-re érkezhet.

Aláírás 

Wargame Kitekintő

[ Profil ]  
Dátum: 2007-06-25 15:26   [ Eltüntet ]   [ # 150324 ]  
Veterán

Mennyire lehet kaméleon-jellegû a Lictor?

Fluff szinten folyton megjelenik, hogy a dögök “csak úgy láthatatlanul” szétszedik az ellenfeleiket, miközben ezt a jelenséget -festve- még azért nem spirázták túl a modellezõk. A nemrég kézhezkapott Lictorjaim ott pihennek az asztalon és azon agyalok, hogyan hozzam ki belõlük a “fluffos kinézetet”.
Loki a kamuflázs jellegû festést ajánlotta: mivel télies (szódabikarbóna) néhány base, gondoltam a fehér-szürke mintára. Kis poszterragacs körétekerve, oszt’ fújni…

De beugrott valami más is!
Nem vagyok az öntés híve - sõt - de megfordult a fejemben, hogy kipróbálás szintjén átlátszó mûanyagból ki kéne öntetni egy figut. Szemei, a fején a csápok, a páncél nyílások és a karmok lennének csupán megfestve.

Logikusan külföldön elhajtanának vele a fenébe (tervezek majd egy túrát a profikkal smile, arra ottlenne az eredeti fém, de itt Mo.-n lenne versenyen kifogás ellene? Meg úgy egyáltalán megoldható? Szakiktól már várom a visszajelzést, de ez most úúúúgy beleült az agyamba, hogy nem hagy nyugodni! :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2007-05-02 09:56   [ Eltüntet ]   [ # 150323 ]  
Veterán

jaja reggel én is néztem smile

[ Profil ]  
Dátum: 2007-05-02 09:08   [ Eltüntet ]   [ # 150322 ]  
Adminisztrátor

131-ért ment el, LOL…

Aláírás 

Wargame Kitekintő

[ Profil ]  
Dátum: 2007-05-01 20:45   [ Eltüntet ]   [ # 150321 ]  
Veterán

Jelenlegi állás szerint jó, ahogy elnézem nem fog már nagyon egekbe szökni.

[ Profil ]  
Dátum: 2007-05-01 12:37   [ Eltüntet ]   [ # 150320 ]  
Veterán

Én inkább a norn qeen-re lennék kiváncsi:)

[ Profil ]  
Dátum: 2007-05-01 12:34   [ Eltüntet ]   [ # 150319 ]  
Veterán

Epic méretarány alapján:

epic nids

Kb, akkor mint egy hierodule (ami mondjuk epic alapján jóval nagyobb mint a FW-s, ugyanis szintén biotitán).

Aláírás 

“Le Loup Désire, le Loup Obtient”

[ Profil ]  

195 ennyiből: 196
195