Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

195 ennyiből: 195
195
Tiranidák
Dátum: 2007-05-01 12:34   [ Eltüntet ]   [ # 150319 ]  
Veterán

Epic méretarány alapján:

epic nids

Kb, akkor mint egy hierodule (ami mondjuk epic alapján jóval nagyobb mint a FW-s, ugyanis szintén biotitán).

Aláírás 

“Le Loup Désire, le Loup Obtient”

[ Profil ]  
Dátum: 2007-05-01 12:09   [ Eltüntet ]   [ # 150318 ]  
Veterán

Vajon egy Dominatryx bio-titán mekorra lehet? :D

[ Profil ]  
Dátum: 2007-05-01 11:21   [ Eltüntet ]   [ # 150317 ]  
Veterán

grin))  Ebbõl 3 itt pihen a polcomon: (Exocrine, Haruspex, Malefactor).

Az Exocrine-t és a Haruspexet én is Hieroduleoknak használom.

Egyébként itt vannak hozzájuk a 2. kiadású szabályok:

Haruspex

Exocrine

Malefactor

Aláírás 

“Le Loup Désire, le Loup Obtient”

[ Profil ]  
Dátum: 2007-05-01 10:22   [ Eltüntet ]   [ # 150316 ]  
Veterán

Nem rosszak.
Ha jól emlékszem a Malefactor volt a nida csapatszállító. 10 vagy 12 sebpontnyi nidát tudott szállítani.

Az Exocrine leginkább a jelenlegi FW-ös Scytched Hierodule-ra, míg a Haruspex a Barbed Hierodule-ra hasonlít.

A Dactylis valami ostrom szörnyike lehetett vagy valami indirekt lõdözõs. Legalábbis a golyóbisokat markoló karmos karvégekbõl ítélve.

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2007-05-01 03:11   [ Eltüntet ]   [ # 150315 ]  
Adminisztrátor

El Endro: okés. smile

további érdekességek, ha már nyitottam ezt a topikot. smile

Dactylis 1 (Forge World)
Dactylis 2 (Forge World)
Exocrine 1 (Armorcast)
Exocrine 2 (Armorcast, e-bay)
Haruspex 1 (Armorcast)
Haruspex 2 (Armorcast, e-bay)
Haruspex 3 (Armorcast, CMON)
Malefactor 1 (Armorcast, e-bay)
Malefactor 2 (Armorcast, CMON)
Trygon 1 (Epicast)
Trygon 2 (custom made, CMON)
Trygon 3 (custom made, CMON)
Trygon 4 (custom made, CMON)
Trygon 5 (custom made, CMON)

Aláírás 

Wargame Kitekintő

“Indeed he is thought by many to be the oldest living Space Marine. Even Captain Lysander of the Imperial Fists, who was lost in the eddies and tides of Warpspace for a thousand years, cannot recall a time when Dante did not reign supreme over the Blood Angels.”

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 20:07   [ Eltüntet ]   [ # 150314 ]  
Veterán

azért holnap még értekezzünk, oks? smile de szép model, meg vissza kell térnem, szal 99%ra mondom h jó

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 18:58   [ Eltüntet ]   [ # 150313 ]  
Adminisztrátor

ezesetben max $60-ig vagyunk jók + posta. az nem is olyan rossz, ha holnap estig nem mozdul sokat, és utsó pillanatban nyomom be.

Aláírás 

Wargame Kitekintő

“Indeed he is thought by many to be the oldest living Space Marine. Even Captain Lysander of the Imperial Fists, who was lost in the eddies and tides of Warpspace for a thousand years, cannot recall a time when Dante did not reign supreme over the Blood Angels.”

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 18:41   [ Eltüntet ]   [ # 150312 ]  
Veterán

7et max még én is rászánnék postával együtt, de ha van vki más akinek nagyon kell akkor írjon, nekem nem anyira fontos.. Meg még alszok is rá egyet smile

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 18:12   [ Eltüntet ]   [ # 150311 ]  
Veterán

De kár. Engem is érdekelt volna, de sajna elég korlátoltak az anyagi lehetõségeim. :(

Aláírás 

Into the fire of battle, onto the anvil of war

Go Steelers, Go Bears

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 17:43   [ Eltüntet ]   [ # 150310 ]  
Adminisztrátor

íme a válasz:

Hi.

It is a 2 lb package, so shipping to Hungary will be $16.35 and if you wanted I would suggest spending $1.95 more for insurance just in case.

http://postcalc.usps.gov/intl_speed.asp?CID=10191&MailType=package&Pounds=2&Ounces=0

Thanks for looking and good luck if you decide to bid on these Tyranid Pods.

-Dean

sajna $16.35 a posta, mivel az USA-ból jönne a cucc.
na mindegy, azért ha vkit még így is érdekel, én felesben jó vagyok kb 7 rugóig. többet nagyon én se szívesen adnék érte.

Aláírás 

Wargame Kitekintő

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 16:55   [ Eltüntet ]   [ # 150309 ]  
Adminisztrátor

elvileg ‘96-os modell, akkor 25$ volt az ára. most a csávó a 2 darabot adja (festetlenül, eredeti csomagolásban, stat cardokkal) 50$-ért, legalábbis ennyirõl indul a licit, durván egy nap van még hátra, és még nem licitált rá senki. megkérdezem tõle, hogy mennyi lenne a posta magyarországra. Te meg találd ki, hogy ha esetleg érdekel, akkor mindennel együtt max mennyit érne Neked egy ilyen modell. smile

Aláírás 

Wargame Kitekintő

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 16:46   [ Eltüntet ]   [ # 150308 ]  
Veterán

ÖÖ engem lehet h érdekelne, de nem tudom kb menyi lenne érte a normális ár? Mert nagyon sokat nem szívessen költenék rá

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 16:41   [ Eltüntet ]   [ # 150307 ]  
Veterán

Dante:
Tuti nem kamu. Már a stat card-on is látszik, hogy Epicast-os, szóval valószínüleg tényleg csak kifelejtették. Elvégre azon a listán meg nem jelentként van feltûntetve a Knight mini titán is, pedig azt tuti kiadták. Legalábbis volt szerencsém kezemben tartani egyet még valamikor a 90-es évek közepe táján. grin

Amúgy szerintem is nagyon hangulatos.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 16:30   [ Eltüntet ]   [ # 150306 ]  
Adminisztrátor

MAXXxxx: a Mieotic Spore az egy teljesen új, FW-ös modell, nekem is van 3. olyan, mint egy bio-acid spóra, csak nagyobb. a Micotic Spore meg olyan, mint egy Drop Pod, csak organikus.

Saga Jr: ha csak abból indulok ki, hogy a GW online store-ban hány meg hány OOP figura nincs feltûntetve… ez tuti EPICAST, ott vannak az eredeti dobozok is a képeken. de ha kamu lenne, akkor is eszméletlen jó modellek szerintem.

ja és holnap fél 8kor jár le a licit, ezért is kérdezem, hogy érdekel-e vkit az egyik?

Aláírás 

Wargame Kitekintő

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 16:23   [ Eltüntet ]   [ # 150305 ]  
Veterán

MAXXxxx:
Megnéztem pontosabban és ez valóban a Forge World cucca. Nem Epicast-os kreáció. A kódja megegyezik a FW online store-ban lévõvel. Ezek azok a bazinagy spéci spórák amiket a nida seregbe hozni lehet és levadásszák a röpcsiket vagy sok kicsi spórává durrannak szét.

Dante:
Azért az érdekes, hogy az Epicast oldalán a Lost and the Banned részlegben ismertetett WH40K-s modellek között ezt az EBay-en hírdetett típust nem találtam meg. Lehet hogy kifelejtették?

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 16:18   [ Eltüntet ]   [ # 150304 ]  
Veterán

mondjuk a kodja FWIA-TYR, szoval tudja fene.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 16:10   [ Eltüntet ]   [ # 150303 ]  
Veterán

MAXXxxx:
Az nem FW-s cucc? Legalábbis én csak így találtam meg, nem mint epicast. Az valóban 37.50.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 15:59   [ Eltüntet ]   [ # 150302 ]  
Veterán

és ha igen, mi a max összeg, amit adna egy ilyen szépségért?

thewarstore.com-on talaltam ilyet (epicast MIEOTIC SPORE SACKS neven), ott a doboz $37.50.
meg ebay-en van egy mar befejezett, ott 1db festett ment fel $50-re.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2007-04-30 15:41   [ Eltüntet ]  
Adminisztrátor

üdv!

gondoltam nyitok egy általános nida topikot is, ami nem feltétlenül a szabálykérdésekrõl és taktikákról szól, hanem ahogy a fórum nevébõl is kiderül: tiranida háttér, világ, egyebek…

rögtön egy érdekességgel kezdeném, amit most találtam az e-bayen, és igencsak leesett az állam:

EPICAST Tyranid Micotic Spore aka Tyranid Drop Pod

4th edition szabályok nincsenek hozzá, de különlegességnek, objektívának, tereptárgynak tökéletes, szerintem gyönyörû modell, állati Giger-es, és simán beleillik a mostani nida design-ba.
az egyetlen problémám, hogy nekem nem kell belõle kettõ. lenne vki, akit érdekelne felesben egy ilyen licit? és ha igen, mi a max összeg, amit adna egy ilyen szépségért?

Aláírás 

Wargame Kitekintő

[ Profil ]  

195 ennyiből: 195
195