Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

195 ennyiből: 198
195
Tiranidák
Dátum: 2009-10-30 18:50   [ Eltüntet ]   [ # 150368 ]  
Veterán

Ehun:
http://www.wargamesonline.co.uk/1776_TROOPS/TYRANID_GAUNTS_AND_HORMAGAUNTS
még van, 16.20 GBP-ért osztogatják.

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 18:49   [ Eltüntet ]   [ # 150367 ]  
Veterán

uj doboz: lehet, hogy 15 font a 10db, de nem lenne folosleges 8 figura, amivel nem tudsz mit kezdeni.

Nem tudsz mit kezdeni a termagantokkal???

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 18:44   [ Eltüntet ]   [ # 150366 ]  
Veterán

uj doboz: lehet, hogy 15 font a 10db, de nem lenne folosleges 8 figura, amivel nem tudsz mit kezdeni..

viszont, ha a horma tenyleg kap won-t, akkor tenyleg erosen elgondolkodtato a mostani felepitesbol bevasarolni.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 18:43   [ Eltüntet ]   [ # 150365 ]  
Veterán

hopp!

A GW oldaláról -és máshonnan is- eltûnt a gaunt doboz! A probléma pedig, hogy eddig az olyan 18-20 Font körül volt, az új szeparált pedig januárban jelenik meg 15 fontos áron. Hajlamos vagyok azt hinni, hogy ez nekünk nem sok jót jelent, az új kiszerelésben valszeg kevésbé lesz gazdaságos beszerezni az apróságokat!

GW ugye.

Másrészt a hormák pontértéke is komoly zuhanásba megy át (állítólag 6 pt + 3 pt a WoN!!! HORMA+WoN! ÉRTED?), így azoknak is komolyan nõhet az ázsiója. Így azon agyalok, megérné-e “felvásárolni” a mostani gaunt dobozokat…

IG-nél pont ez volt a gyalogosdobozzal, kétharmadáron feleannyit.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 18:24   [ Eltüntet ]   [ # 150364 ]  
Veterán

hopp!

A GW oldaláról -és máshonnan is- eltûnt a gaunt doboz! A probléma pedig, hogy eddig az olyan 18-20 Font körül volt, az új szeparált pedig januárban jelenik meg 15 fontos áron. Hajlamos vagyok azt hinni, hogy ez nekünk nem sok jót jelent, az új kiszerelésben valszeg kevésbé lesz gazdaságos beszerezni az apróságokat!

GW ugye.

Másrészt a hormák pontértéke is komoly zuhanásba megy át (állítólag 6 pt + 3 pt a WoN!!! HORMA+WoN! ÉRTED?), így azoknak is komolyan nõhet az ázsiója. Így azon agyalok, megérné-e “felvásárolni” a mostani gaunt dobozokat…

Aláírás 

Beszóló és hergelő betanított munkás, észosztó attitűddel.

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 13:14   [ Eltüntet ]   [ # 150363 ]  
Veterán

De azokban az idõkben még nem létezett broodlord, hanem patriarch volt, ami egy nagyméretû, baromi erõs génorzó volt, brutális pszí képességekkel. Naná hogy az egyszeri terminátor fosott tõle. grin

Há’ pont errõl álmodozok épp!

A génorzó mágus is odatte magát a könyvtáros ellen. Markánsabban megjeleníteném a psyképességet, ha már olyan erõs, hogy kioltja pl a perill of the warp effektet, vázzeg!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 12:46   [ Eltüntet ]   [ # 150362 ]  
Veterán

Pedig ez van, a SC2-ben fog debütálni a Baneling.

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 12:42   [ Eltüntet ]   [ # 150361 ]  
Veterán

De azokban az idõkben még nem létezett broodlord, hanem patriarch volt, ami egy nagyméretû, baromi erõs génorzó volt, brutális pszí képességekkel. Naná hogy az egyszeri terminátor fosott tõle. grin

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 12:33   [ Eltüntet ]   [ # 150360 ]  
Veterán

Fluff és játék összehangolás, hááát pheersze - amikor az átlag SM káptalanban 1 scoutra jut 0,1 Land raider, 2 termipáncél és 1 sternguard smile

És az átlag IG-ezredre 8 SM-káptalan:)

Meltabomba-gauntok? Nofene, még megérjük, hogy a Zergektõl lopnak a Nidák! smile

Lopni jót kell! wink Node ez csak álom, álmom!

Alapvetõen a zergek vannak a nidáktól lopva (a nidákat az alienektõl lopták), durva lenne, ha a mester lopna a tanítványától:)

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 12:25   [ Eltüntet ]   [ # 150359 ]  
Veterán

Meltabomba-gauntok? Nofene, még megérjük, hogy a Zergektõl lopnak a Nidák! smile

Lopni jót kell! wink Node ez csak álom, álmom!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 12:22   [ Eltüntet ]   [ # 150358 ]  
Veterán

Fluff és játék összehangolás, hááát pheersze - amikor az átlag SM káptalanban 1 scoutra jut 0,1 Land raider, 2 termipáncél és 1 sternguard smile

Szerk: egy normális broodlordnak én is örülnék, akár még upgrade karakternek is, Stealer osztagokba.

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 12:06   [ Eltüntet ]   [ # 150357 ]  
Veterán

[Wishlist

Broodlord normális opciókkal remek lenne, szeretem az a modellt. Valami olyan státusa kéne legyen mint a halálszárny novellában, hogy még a elitek elitje, a halászárny tagjai is “köszörülgették miatta a torkukat”.

A warriorok jók lennének kis szintrehozás után, azok is szép figurák. Kis balansz után egy full warrior sereg mókás lenne:)

Valami jó kis pszi is feldobna(TOXANTHROPE, yeah), plusz hanyagolnám ezt a lövös genyázást (dakka nida elég illúzióromboló) üssenek mint az állat, “százat”, oszt kész.
Jármûvek ellen meg ilyen feláldozós szuicid témát kéne használni, mittomén meltabomba effekt, kerülne 5-6 gauntba. Jópofa fílinges dolog lenne, és talán nem imba, mer’ a killpontra figyelni köll!!!

[/Wishlist

Muhaha, ezt eddig nem olvastam, jópofa ötlet lenne:

RIPPERS
Rippers can eat an objective. When the brood is killed, the objective is placed were they died * (KrewL RaiN)

ez is kész:

A little GW dickie bird told me that flesh hooks will be on all nids and at no extra cost. This would seem to be certain due to the 5th ed codexs so far all having the equivalent inclusive of their costs.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-30 09:38   [ Eltüntet ]   [ # 150356 ]  
Veterán

Az lesz érdekes hogy a warriorokat hozhatod majd heavy-ként és rájuk lehet majd aggatni minden cukorborsó dolgot, ráadásul +T +Sv -fognak kapni. (ÁLLÍTÓLAG )

Ha ez így lesz akkor értem hogy az orzóka miért mennek fel elite választásba (Broodlordal marad troop)

Aláírás 

Ebben a világban csak a legerősebbek maradnak életben a jó szándék vétkes gyöngeség,vállalása kudarc,büntetése HALÁL!!!

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-29 08:01   [ Eltüntet ]   [ # 150355 ]  
Veterán

Persze azért szar.

Szép vazzeg. Kell a bánatnak még több ‘Fex.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-28 22:50   [ Eltüntet ]   [ # 150354 ]  
Veterán

persze a szokasos 1500-2000-be nagyon ugysem fer 6-nal tobb be a listaba, foleg majd az uj jatekszerek melle.

Szerintem egyébként osztag lesz, 1-3 fõ és csak heavybe jöhet. Csak a trükkös sebosztást küszöböljék ki valahogy…
Egyébként én úgy tekintek a dologra, mint a makettgyûjtés egy válfajára, így kevésbé fáj, hogy valami mos-tan-tól csak háziszabállyal játszik. Persze azért szar.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-28 20:47   [ Eltüntet ]   [ # 150353 ]  
Veterán

CARNIFEX
“The new book will let players field even more Carnifexes than before” (Allessio at GD Italy) “

te jó isten :D ha ez igaz,...nemtom mi lesz itt!
mindenesetre azt nagyon ötletnek tartanám, ha külön szednék a kis gauntokat hormára és termára dobozolva smile

ez varhato es kb hiheto hir, ismerve a codex irojat.

persze a szokasos 1500-2000-be nagyon ugysem fer 6-nal tobb be a listaba, foleg majd az uj jatekszerek melle.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-28 20:38   [ Eltüntet ]   [ # 150352 ]  
Veterán

hát hogy olcso azt erösen ironikusan….gondoltam….mivel már rég nem vettem kártyát belefogtam egy uj gyüjtögetös játékba…ime még egy olcso játék WH 40k .....kell hogy legyen ahova elszorod a pénzt….sörök,nök,warrirok….ujkiegek.

A kártya az nálam nagyon komolyan ment..több Lada árát belevertem:)..Chris G-nek szolva még a régi sabbatwar elötti idökbe tehetõ vissza a gyüjtõ láz…rég volt igaz se volt. tehát mégmindig játszogatok de nagyon ritkán.

azért ujdonság nekem hogy itt WH 40k ba sok mindenböl lehet meg jeleniteni az adott egység modelljét….mitomén…kicsi zöld putty…kicsi talon…azt rámondhatjuk a warriora hogy ez egy Lictor:(...nekem ez igy fura.

amugy köszi a tájékoztatást…jol megnézzem az uj egységeket

Aláírás 

” Aliter in theoria, aliter in praxi.”

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-28 19:05   [ Eltüntet ]   [ # 150351 ]  
Veterán

a kártya játék az nagy világ föleg mert olcso…

Olcsó??? Majd rájössz, amikor belefutsz egy olyanba, hogy90-100 ezret beleöltél, és az egészet egy új kiadással kukába vágják… Ez volt a 40k I. kiadásával. Magic meg… Rég volt, de akkor még (8-9 éve) ugyanannyi volt egy kiegészítõ, mint most. ÉS az biza nagyon nem volt olcsó...

Mivel ez nálam nem véresen komoly szinten van, és azoknak sem akikkel én játszom ezért azt mondom hogy ha valami olyan jön ki amiért a fenti példa lépne életbe akkor nyomnánk tovbább a régi kódex régi szabálykönyv alapján ‘oszt jóccakát…nem terveztem semmilyen országos/európa/világméretû bajnokságon részt venni csak a saját szórakozásom miatt játszom.

Egyébként a kártya is olyan ha kijön egy új kieg akkor az addigi paklidat kib@szhatod az ablakon úgy 80%-ba ha még éraváltás van akkor meg az egész 95%-át.Összeségében szerintem még mindig egy-hülyeség hogy mi a hobbyd viszi a pénzt mint állat.

Aláírás 

Ebben a világban csak a legerősebbek maradnak életben a jó szándék vétkes gyöngeség,vállalása kudarc,büntetése HALÁL!!!

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-28 18:59   [ Eltüntet ]   [ # 150350 ]  
Veterán

CARNIFEX
“The new book will let players field even more Carnifexes than before” (Allessio at GD Italy) “

te jó isten :D ha ez igaz,...nemtom mi lesz itt!
mindenesetre azt nagyon ötletnek tartanám, ha külön szednék a kis gauntokat hormára és termára dobozolva smile

Aláírás 

“Men die. Empires crumble. Only the power of dragons is eternal.”
-Everblight to Thagrosh-
The Necrons aren’t the best, but they are definitely the most Epic wink

[ Profil ]  
Dátum: 2009-10-28 18:21   [ Eltüntet ]   [ # 150349 ]  
Veterán

a kártya játék az nagy világ föleg mert olcso…

Olcsó??? Majd rájössz, amikor belefutsz egy olyanba, hogy90-100 ezret beleöltél, és az egészet egy új kiadással kukába vágják… Ez volt a 40k I. kiadásával. Magic meg… Rég volt, de akkor még (8-9 éve) ugyanannyi volt egy kiegészítõ, mint most. ÉS az biza nagyon nem volt olcsó...

Aláírás 

Beware the Palmtop Tiger!
Be individual!
http://www.l5r.com/images/crane_2.jpg
http://www.l5r.com/images/craneclan.jpg

[ Profil ]  

195 ennyiből: 198
195