Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

4 ennyiből: 198
4
Tiranidák
Dátum: 2017-07-10 23:15   [ Eltüntet ]   [ # 466670 ]  
Veterán

Sok videót megnézve a tyranidáknak nagyon rossz ez az overwatch, valamint a falback.
Ha ez a kettő nem lenne, akkor jóval kiegyensúlyozottabb lehetne velük a játék.
Lövős seregek ellen, el sem szabad kezdeni, mert nem sok élményben lesz része az embernek.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-08 09:28   [ Eltüntet ]   [ # 466579 ]  
Veterán

Gergeros
Jogos, csak akkor meg közelharcban leszek gyenge, mindegy ezen még agyalok…

Hypos
Az exocrine nekem is bejött, de mindig elsődleges célpont volt, így nem tudott kiteljesedni még. :D
Sok egység van ami nagyon jó, nyílván kell majd egy 20-30 játék mire kialakul egy top sereg, de itt az nagyon tetszik, hogy nem tudom azt mondani semmire, hogy ez szar, nem fogom használni.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-08 09:15   [ Eltüntet ]   [ # 466576 ]  
Veterán
lordquator - 2017-07-08 09:00

Igen, köszönöm.
Amit még hiányolok az a twin devouer with … . Jelenleg nagyon le lett butítva a fegyvertárunk a 7 hez képest.
Egyébként tesztelgetés alapján jók lettek a nidák, a Carnikat egyenesen imádom (pont értékben szerintem hasznos egység). Illetve tetszik, hogy sok olyan egység van amit lehet használni végre.

Twin devourert váltotta a deathspitter sokkal izmosabb mivel van ap-ja és minimális a pont különbség.
Engem a Carnik nem győztek meg mondjuk soha nem is szerettem őket annyira :D
De a trygon a mawloc egy állat és akkor az exocrine-ról nem is beszéltem az egyik legjobb egységünk.
Devilgauntok megint csak nagyon jók(végre). A Swarmi egy őrült, tyranocite végre jó :D A ripper swarm a nida secret weapon-je. A biovore nagyon jó lett a pontjáért egy nagyon idegesítő egység és fájni is tud.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-08 09:12   [ Eltüntet ]   [ # 466575 ]  
Veterán
lordquator - 2017-07-08 09:10

Csak fele annyit lő, eddig 12 volt (2x6), most 2x3

Ahogy eddig is így volt. 1 twin devourer 6-ot lőtt. Most 2 devouret lő 6-ot. Ha 2 twint hoztál 12-őt lőttél most meg 4x hozod rá és 12-őt lősz. Nem igazán látom a problémádat.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-08 09:10   [ Eltüntet ]   [ # 466574 ]  
Veterán

Csak fele annyit lő, eddig 12 volt (2x6), most 2x3 és twin volt.

Bs-ben próbáltam keresni, de persze nem találtam, csak adnak ki valamit, minden flyrantom azzal van felszerelve. smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-08 09:10   [ Eltüntet ]   [ # 466573 ]  
Veterán

A twin devourer az a “nincs hozzá GW modell akkor kivesszük” áldozata lett.

FW nem tudom hogy adott e ki hozzá 8. Kiadású szabályokat.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-08 09:07   [ Eltüntet ]   [ # 466572 ]  
Veterán
lordquator - 2017-07-08 09:00

Igen, köszönöm.
Amit még hiányolok az a twin devouer with … . Jelenleg nagyon le lett butítva a fegyvertárunk a 7 hez képest.
Egyébként tesztelgetés alapján jók lettek a nidák, a Carnikat egyenesen imádom (pont értékben szerintem hasznos egység). Illetve tetszik, hogy sok olyan egység van amit lehet használni végre.

A devourer-es fegyver szett ugyan annyit lő és kaptak még egy erősebb verziót is. Ráadásul majdnem minden fegyverüket buffolták.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-08 09:00   [ Eltüntet ]   [ # 466571 ]  
Veterán

Igen, köszönöm.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-08 08:42   [ Eltüntet ]   [ # 466570 ]  
Veterán
lordquator - 2017-07-08 08:15

Pár kérdés ami nem teljesen világos:

Swamlord adja magának a képességét, hogy a lövési fázisban is mozog, ilyenkor megtehetem azt, hogy a mozgásban futok, majd a lövésiben mozgok, majd végül rohamozok?

Mawlock, Ha több ellenséges osztag 1”-ra van akkor mindegyikre külön dobhatok, mortul wound miatt?

Illetve, inkább az angol gyengeségem miatt kérdezem: Ha nem vagyok szinapszisban, akkor a legközelebbit kell támadni, itt én eldönthetem, hogy futok inkább aztán lövök, vagy kötelezően lőni, rohamozni kell (ha tud)?

Köszi,

Szia.

A Swarmlord igen adhatja magának a képességek, de csak akkor futhat és rohamozhat ha psy-ből rajta van az onslaught. Alapból ha futottál akkor nincs roham.

A Mawlock amikor feljön ugye 1”-nél messzebb kell lennie minden ellenséges egységtől és minden 2”-en belüli egységre külön dob, hogy mennyi mortal woundot kapnak be.

Ha nem vagy synapsban már nem vagy kötöles mozogni,rohamozni vagy lőni. De ha rohamozol vagy lősz akkor a legközelebbit kell. Ergo elötte megteheted még azt hogy mozogsz valamerre és így akár máshoz kerülsz közelebb mint alapból.

Remélem tudtam segíteni smile
Ricsi

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-08 08:15   [ Eltüntet ]   [ # 466567 ]  
Veterán

Pár kérdés ami nem teljesen világos:

Swamlord adja magának a képességét, hogy a lövési fázisban is mozog, ilyenkor megtehetem azt, hogy a mozgásban futok, majd a lövésiben mozgok, majd végül rohamozok?

Mawlock, Ha több ellenséges osztag 1”-ra van akkor mindegyikre külön dobhatok, mortul wound miatt?

Illetve, inkább az angol gyengeségem miatt kérdezem: Ha nem vagyok szinapszisban, akkor a legközelebbit kell támadni, itt én eldönthetem, hogy futok inkább aztán lövök, vagy kötelezően lőni, rohamozni kell (ha tud)?

Köszi,

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-09 18:13   [ Eltüntet ]   [ # 465568 ]  
Veterán
Csaszi28 - 2017-06-09 15:03

Cserélhetünk nekem megtetszett a Nida nagyon most :D Ezt a szezont lenyomtam necronnal kell valami új :D

Továbbra is él, hogy ha valaki szeretne nidázni souls okon :

A nagyobb dolgok eladása után maradt egy csomó nidám, amit kölcsön tudok adni versenyekre:

2 tucat genorzo, 1 broodlord
2 db tervigon
60 db spinefist és egy tucat devoureres gaunt
6 db dupla bonesword, 4 db death spitter, 1-1 venom cannon és stranglethorn
3 db ravener + Red death
1 db ronda zoa

(eldára cserélem)

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-09 15:03   [ Eltüntet ]   [ # 465562 ]  
Veterán
Silverbeast - 2017-06-02 07:57

Biovore mortal woundokat osztogat, durva lett (Nida sniper:), igaz, most már kell neki LoS.

Lövős fex csapat: Egy Carnifex 4 deathspitter -el, T7 W8 3+ S7 lövés AP-1 12 szer, plusz charge -nal mortal wound. Mindez 114 pontért. A hab a tortán, hogy a dupla syc talonos fex adrenal glands-al és toxic -al még jobb smile
Old one eye őket buffolja.

Exocrine ha nem mozog, +1 hitel lő S7 AP-3 D2- őt 12 -szer. Nehéz gyalogság, könnyű jármű nyitó vadállat:) Tyranofex szintén ha nem mozog, lő 40-et a kiságyúval.

Trygon + alagút + 20 horma + onslaught psy: sok ellenfél nem fog neki örülni. Vagy drop podba broodlord + 19 génorzó + onslaught. De génorzók olyan olcsók és gyorsak lettek, hogy jöhetnek gyalog is 20-an.

Haruspex legjobb melee egység lett Nidáknál, de picit drágának tartom.

Tervigon túl drága, bár egy beleférhet szigorúan az elesettek pótlására 20 devilgaunt meg 10 sima gaunt mellé.

Mawlock passz, ha tömörül az ellen, akkor jó lehet, de szituációtól függő, mert ha jól értelmezem, nem tolja el a modelleket a helyükről.

De ami most nagyon megfogott, hogy a Necronok milyen tápokat kaptak. Lehet elcsábulok:)

Cserélhetünk nekem megtetszett a Nida nagyon most :D Ezt a szezont lenyomtam necronnal kell valami új :D

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-02 09:39   [ Eltüntet ]   [ # 465151 ]  
Veterán
darkmore - 2017-06-02 08:36

Lényeg, hogy szinte minden olcsóbb lett, cserébe a fly legyökítve, de most már közelharcben is közepesek leszünk, nem hótszarok smile

Sosem tetszett a repülő flyrant cirkusz. Az egyedüli valamirevaló repülő egység a nidánál az a Harridan. De az nagyon jó:P

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-02 08:36   [ Eltüntet ]   [ # 465145 ]  
Veterán

Lényeg, hogy szinte minden olcsóbb lett, cserébe a fly legyökítve, de most már közelharcben is közepesek leszünk, nem hótszarok smile

Aláírás 

“Embrace your Biomass Tyranids are Coming!”

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-02 07:57   [ Eltüntet ]   [ # 465142 ]  
Veterán

Biovore mortal woundokat osztogat, durva lett (Nida sniper:), igaz, most már kell neki LoS.

Lövős fex csapat: Egy Carnifex 4 deathspitter -el, T7 W8 3+ S7 lövés AP-1 12 szer, plusz charge -nal mortal wound. Mindez 114 pontért. A hab a tortán, hogy a dupla syc talonos fex adrenal glands-al és toxic -al még jobb smile
Old one eye őket buffolja.

Exocrine ha nem mozog, +1 hitel lő S7 AP-3 D2- őt 12 -szer. Nehéz gyalogság, könnyű jármű nyitó vadállat:) Tyranofex szintén ha nem mozog, lő 40-et a kiságyúval.

Trygon + alagút + 20 horma + onslaught psy: sok ellenfél nem fog neki örülni. Vagy drop podba broodlord + 19 génorzó + onslaught. De génorzók olyan olcsók és gyorsak lettek, hogy jöhetnek gyalog is 20-an.

Haruspex legjobb melee egység lett Nidáknál, de picit drágának tartom.

Tervigon túl drága, bár egy beleférhet szigorúan az elesettek pótlására 20 devilgaunt meg 10 sima gaunt mellé.

Mawlock passz, ha tömörül az ellen, akkor jó lehet, de szituációtól függő, mert ha jól értelmezem, nem tolja el a modelleket a helyükről.

De ami most nagyon megfogott, hogy a Necronok milyen tápokat kaptak. Lehet elcsábulok:)

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-02 00:01   [ Eltüntet ]   [ # 465128 ]  
Veterán

Összeségében sztem a lictor most erősödött a 7 hez képest, bocsi 6 hoz. Legalább egyből lehet vele rohamozni, es nem viszi el egy kósza lővés.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-01 22:56   [ Eltüntet ]   [ # 465127 ]  
Veterán

A lictorok 1 fősek lesznek. A kiszivárgott képek alapján. Ennyit a nagy alakulatról…

[ Profil ]  
Dátum: 2017-05-22 19:33   [ Eltüntet ]   [ # 464636 ]  
Veterán

Még nem tudjuk. Ahogy a génorzóknál spoilerezték, hogy 10+ orzó + broodlord az kap külön szabályt, ugyanígy lehet hogy lesz pl 5 fő lictorra is.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-05-22 19:15   [ Eltüntet ]   [ # 464631 ]  
Veterán

Minden formacio kuka (nekem is megvan az 5lictor+deathleaper…, de nem bánom).

Aláírás 

“Embrace your Biomass Tyranids are Coming!”

[ Profil ]  
Dátum: 2017-05-22 18:58   [ Eltüntet ]   [ # 464630 ]  
Veterán

Parasite vajon lesz? Kiváncsi vagyok a swarmokra. Mi lesz a millió korábbi detechmenttel, egyéb nidás formációval? Nagy nehezen megvettem az 5 lictort deathleaperrel…

[ Profil ]  

4 ennyiből: 198
4