Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 12
1
Warhammer regények
Dátum: 2017-06-01 19:08   [ Eltüntet ]   [ # 465113 ]  
Újonc

Szerintem, pont azt a hangulatot nem hozzá át a fordítás, amiért kegyetlen jó a Mészáros.
Bár lehet csak én vagyok vele így.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-01 18:06   [ Eltüntet ]   [ # 465111 ]  
Veterán

Sziasztok!

Az “Én vagyok a mészáros” és a sorozat további kötetei mennyire jók? Tudom, elég szubjektív a kérdés, de megüti mondjuk a Gaunt szellemei, vagy a Horus Heresy sorozatok szintjét?

Üdv,
Csempa

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-04 17:20   [ Eltüntet ]   [ # 463273 ]  
Veterán

Horus Heresy bundle

Aláírás 

https://steamdb.info/calculator/76561197990355908/?cc=de

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-29 13:18   [ Eltüntet ]   [ # 444242 ]  
Veterán

Rendeltem a Szukitstól az új Ravenor regényt. Hirdették, hogy ha 21-e éjfél előtt megrendeled, még karácsony előtt kiszállítják.

Nem hogy karácsonyig, de még a mai napig nem jött meg, ráadásul írtam nekik, de a levelemre sem válaszolnak. Pedig már többször rendeltem tőlük, de ilyen hozzáállást meég nem tapasztaltam.

Aláírás 

A csata eszmai síkon dől el,DE ELŐTTE SZÉTÜTÖM A FEJEDET!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-11-09 10:18   [ Eltüntet ]   [ # 441577 ]  
Veterán
vakmacska - 2015-11-09 01:49
MasterDwalin - 2015-11-08 21:02

A magyar nyelvű Black Library könyv megjelenések visszatérnek! smile

Hát ez kegyetlen jó hír. Már csak az kéne, hogy egységes boríterv legyen legalább a régi befejezetlen sorozatokkal, hogy ne nézzen ki hülyén a polcon. Ez érinti a Gaunt, Gotrek és Horus Heresy köteteket. Szukits mit szól hozzá?

Esetleg egy Konrad trilógia lezárás is beleférne…

Aláírás 

Blogom:

Történelmi figuraelemzős, értékelős, tanácsadós, örömködős

Ha akad régi Warzone figurád, ne habozz értesíteni.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-11-09 01:49   [ Eltüntet ]   [ # 441567 ]  
Veterán
MasterDwalin - 2015-11-08 21:02

Hát ez kegyetlen jó hír. Már csak az kéne, hogy egységes boríterv legyen legalább a régi befejezetlen sorozatokkal, hogy ne nézzen ki hülyén a polcon. Ez érinti a Gaunt, Gotrek és Horus Heresy köteteket. Szukits mit szól hozzá?

Aláírás 

...exitus acta probat…

[ Profil ]  
Dátum: 2015-11-08 21:02   [ Eltüntet ]   [ # 441559 ]  
Veterán

Aláírás 

HammerTime Cafe Youtube csatorna (HammerTimes)

D21 Podcast mp3 könyvtár

DiceRunner - MastrerDwalin Hobbi Blogja

[ Profil ]  
Dátum: 2013-05-03 19:44   [ Eltüntet ]   [ # 342446 ]  
Veterán

Ok. Akkor szólj majd ha rendelsz, mert akkor beszállok. A Bp-i átvétel , találkozás nekem jó, majd írd meg hogy utaljak-e vagy kp fizessek.

[ Profil ]  
Dátum: 2013-04-30 10:04   [ Eltüntet ]   [ # 341847 ]  
Veterán
Konrad - 2013-04-30 07:37

Valaki rendel mostanában a Szukits-tól? Nekem is kellene a most előrendelhető fél áras könyvek. Aki rendelne , és beszállhatok az írjon már rám.

Én mindenképpen rendelek, de még nagyon ráérünk. A 2. HH regénynek másodszorra halasztják el a megjelenését.
Budapesten tudom átadni a Nyugatiban.

[ Profil ]  
Dátum: 2013-04-30 07:37   [ Eltüntet ]   [ # 341814 ]  
Veterán

Valaki rendel mostanában a Szukits-tól? Nekem is kellene a most előrendelhető fél áras könyvek. Aki rendelne , és beszállhatok az írjon már rám.

[ Profil ]  
Dátum: 2013-03-28 17:50   [ Eltüntet ]   [ # 336473 ]  
Akolitus

Az biztos hogy egyszerre a kettő túl költséges (nem mintha magukban nem lennének azok =D) és az embernek választania kell, hogy melyikkel foglakozik komolyabban.
Én személy szerint elvagyok még konverzióra váró modellekkel szóval a könyvek következnek és amint látom azok jönnek is rendesen a hazai közönséghez… már a harmadik HH regény is előrendelhető a szukitsnál =)

Aedalas - 2013-03-28 16:12
Knightos - 2013-03-28 13:23

Köszöntem a részletes választ =)
Úgy döntöttem, hogy a végére hagyom, inkább előbb végigmegyek a sorozaton.

Nincs mit. Valóban jobb döntés először végigfutni a sorozaton, mint ennek a kötetnek nekikezdeni. Maga a Sabbat világok egész jól sikerült, van ugyan benne pár közepesebb darab és egy, szerintem értékelhetetlen is, de összességében tényleg mindent beleadtak a szerzők.
Abnett például tényleg jókat írt, csak kár, hogy nem vele kezd a kötet. Dembski-Bowden és Sandy Mitchell történetei pedig első osztályúak! Kíváncsi lennék önálló regényeikre is, csak sajnos már nem tudom finanszírozni a Warhammer-irodalom további gyűjtését (inkább figurákat veszek azért a pénzért cheese)

[ Profil ]  
Dátum: 2013-03-28 16:12   [ Eltüntet ]   [ # 336458 ]  
Veterán
Knightos - 2013-03-28 13:23

Nincs mit. Valóban jobb döntés először végigfutni a sorozaton, mint ennek a kötetnek nekikezdeni. Maga a Sabbat világok egész jól sikerült, van ugyan benne pár közepesebb darab és egy, szerintem értékelhetetlen is, de összességében tényleg mindent beleadtak a szerzők.
Abnett például tényleg jókat írt, csak kár, hogy nem vele kezd a kötet. Dembski-Bowden és Sandy Mitchell történetei pedig első osztályúak! Kíváncsi lennék önálló regényeikre is, csak sajnos már nem tudom finanszírozni a Warhammer-irodalom további gyűjtését (inkább figurákat veszek azért a pénzért cheese)

Aláírás 

“The night is dark and full of terrors.”

[ Profil ]  
Dátum: 2013-03-28 13:23   [ Eltüntet ]   [ # 336410 ]  
Akolitus

Aedalas - 2013-03-28 10:03
Knightos - 2013-03-28 09:41

Sziasztok,

Épp a Gaunt Szellemei sorozatot olvasom és már 4 könyvön átrágtam magam.
Közben a szukitsnál akciós volt a “Sabbat Világok” amit így meg is vettem, de nem tudom kronológiailag elhelyezni.
Aki olvasta legyen oly szíves írja meg hogy így a negyedik könyv után már neki merjek-e állni vagy tele van spojlerrel az egész és csak a sorozat befejezte után olvassam el.

Mivel novelláskötet, így nem lehet egységesen belőni:
1. Apostoli hitvallás: Phantine (Tanith ágyúi) után játszódik, de nem érinti a GG eseményeit.
2. Az Üllő Királyai: Hát, őszintén, már nem is emlékszem hol játszódik ez az egyébként iszonyatosan pocsék történet grin
3. Királyölő: Jóval a GG eseményei előtt, Slaydo hadúr utolsó csatájáról tudósít.
4. Vascsillag: Mindhalálig után (Gaunt a főszereplő - nagyon jó darab)
5. Sejt: Egy random megszállt világ a felszabadítás előtt, nincs köze Gaunthoz.
6. Kékvérűek: Nincs közvetlenül köze Gauntékhoz.
7. Egy jó ember: Vervunhive az ostrom után jóval, nincs köze már Gauntékhoz
8. Vesszőfutás: korai történet a Szellemekről, valamikor a toborzás után.

[ Profil ]  
Dátum: 2013-03-28 10:28   [ Eltüntet ]   [ # 336365 ]  
Veterán

A Gaunt szellemei sorozat szerintem is eléggé ingadozó minőségű, de a Traitor General óta viszont stabilan jó színvonalat hoz. Talán mintha megtalálta volna a tökéletes ötvözést a 2. vh-s bokorugró regények és a komor 40k univerzum között.

[ Profil ]  
Dátum: 2013-03-28 10:03   [ Eltüntet ]   [ # 336358 ]  
Veterán
Knightos - 2013-03-28 09:41

Sziasztok,

Közben a szukitsnál akciós volt a “Sabbat Világok” amit így meg is vettem, de nem tudom kronológiailag elhelyezni.
Aki olvasta legyen oly szíves írja meg hogy így a negyedik könyv után már neki merjek-e állni vagy tele van spojlerrel az egész és csak a sorozat befejezte után olvassam el.

Mivel novelláskötet, így nem lehet egységesen belőni:
1. Apostoli hitvallás: Phantine (Tanith ágyúi) után játszódik, de nem érinti a GG eseményeit.
2. Az Üllő Királyai: Hát, őszintén, már nem is emlékszem hol játszódik ez az egyébként iszonyatosan pocsék történet grin
3. Királyölő: Jóval a GG eseményei előtt, Slaydo hadúr utolsó csatájáról tudósít.
4. Vascsillag: Mindhalálig után (Gaunt a főszereplő - nagyon jó darab)
5. Sejt: Egy random megszállt világ a felszabadítás előtt, nincs köze Gaunthoz.
6. Kékvérűek: Nincs közvetlenül köze Gauntékhoz.
7. Egy jó ember: Vervunhive az ostrom után jóval, nincs köze már Gauntékhoz
8. Vesszőfutás: korai történet a Szellemekről, valamikor a toborzás után.

Aláírás 

“The night is dark and full of terrors.”

[ Profil ]  
Dátum: 2013-03-28 09:51   [ Eltüntet ]   [ # 336355 ]  
Veterán

Nos barátom tudok egy embert aki ebben segíthet! Keresd meg Fenyeskard nevű felhasználót ő ebben igen jártas smile

[ Profil ]  
Dátum: 2013-03-28 09:41   [ Eltüntet ]   [ # 336354 ]  
Akolitus

Sziasztok,

Amúgy a az első kettő kicsit gyengébb után a harmadik könyv már elég jóra sikeredett szerintem mivel rengeteg oldalról mutatja be a háborút… a civilek érzéseitől a politikai és katonai döntésekig.

Üdv,
Knightos

[ Profil ]  
Dátum: 2013-03-28 09:27   [ Eltüntet ]   [ # 336351 ]  
Veterán

A GG sorozat sokkal könnyebben emészthető. Vannak benne jó pillanatok, és vannak benne ordító marhaságok is.
Mondjuk az író is hosszú utat tett meg, mert amíg az első két részben lasgunnal szedték le a drenyát, meg a khorne berzerkert, addig az Árulóban pl nagyon jól bemutatja, mire is képes egy Káosz űrgárdista.

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  
Dátum: 2013-03-28 09:09   [ Eltüntet ]   [ # 336347 ]  
Veterán

Watson nekem nem jött be.

Viszont a Ravenor sorozat / Eisenhorn sorozat igen jó volt.

+ HH pár része (ami most jön majd ki magyarul)

Az összes többit angolul olvastam csak.

Aláírás 

————-
Epic: Armageddon blog -  http://epichq.blog.hu/
Facebook -  http://www.facebook.com/groups/epicHQ/

[ Profil ]  
Dátum: 2013-03-28 07:29   [ Eltüntet ]   [ # 336333 ]  
Veterán

Hát azért az inkvizítort bűmtetlenül pofánvágó komisszáron, a kb százszoros túlerőt legyőző IG-n, valamint a mindent átlövő lasgunon felsírtam. Hogy csak néhányat említsek…

Aláírás 

EPIC: Armageddon, Serpent Chapter Space Marines
Blood Bowl - Ork Team, Varlyúdonbi Vidám Fijúk
Epic HQ Hungary
Hordes - Circle Orboros

Flames of War - Soviets

[ Profil ]  

1 ennyiből: 12
1

‹‹ Rajtaütés      Csak egy csók... ››