Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

584 ennyiből: 588
584
[Klub] Warp Storm, Szolnok
Dátum: 2008-10-17 08:37   [ Eltüntet ]   [ # 159606 ]  
Veterán

Csõ!
Egyenlõre még a w40k is elérhetetlen jelenleg. A vérfocit esetleg majd megnézem, de nem valószínû hogy beinvesztáljak nagyobb összeget, ahoz már túl sokat költöttem 40k-ra. Az eldák közül meg egy kisebb csapatom van, de van egy-két makett amit még nem raktam össze. Esetleg csere érdekelhet, de nem akarok megszabadulni tõlük.

[ Profil ]  
Dátum: 2008-10-15 23:42   [ Eltüntet ]   [ # 159605 ]  
Tag

Oké!

Nagyszerû! Azonban én most nem leszek otthon, majd 23-dika után megyek haza.
Akkor mehet a biznisz. Vérfocihoz no comment?

[ Profil ]  
Dátum: 2008-10-15 19:03   [ Eltüntet ]   [ # 159604 ]  
Veterán

Üdv!

Megjöttek az AoBR dobozok, holnap darabolok aztán adnám a Drenyát.

[ Profil ]  
Dátum: 2008-10-10 17:11   [ Eltüntet ]   [ # 159603 ]  
Tag

Sziasztok!

Már kérdeztem bár, de foglalkoztok Vérfocival? Esetleg ismertek vkit, aki igen?
Azon szorgoskodom, hogy összehozzak egy kisebb bajnokságot, de ehhez csapatokra van szükségem.

Adi

[ Profil ]  
Dátum: 2008-10-09 15:23   [ Eltüntet ]   [ # 159602 ]  
Tag

Csak kíváncsiságból kérdeztem. Miért meg akarsz szabadulni tõlük?
Én épp exodite dragon knightokat igyekszek konvertálni,
gondoltam megkérdem, próbálkoztál-e már ilyesmivel?

[ Profil ]  
Dátum: 2008-10-09 15:05   [ Eltüntet ]   [ # 159601 ]  
Veterán

Va-an eldám. Mi kéne?

[ Profil ]  
Dátum: 2008-10-07 17:59   [ Eltüntet ]   [ # 159600 ]  
Veterán

Saludnak van valamennyi, hogy pontosan mennyi azt nem tudom.

[ Profil ]  
Dátum: 2008-10-07 11:38   [ Eltüntet ]   [ # 159599 ]  
Tag

Heló!

Semmi gond nincs. Azt levágtam, hogy itt egy teljesen más ügyletrõl van szó. Elda sereget gyûjt valamelyiktek?

Adi

[ Profil ]  
Dátum: 2008-10-06 23:09   [ Eltüntet ]   [ # 159598 ]  
Veterán

Üdv!

Ezek a dobozok sajnos nem azok a dobozok amikre várunk nagy lelkesedéssel… :( Az ügyintézõ még kempingezni van… :( Ezek az ami GW-tõl jöttek.
Amint megjönnek az AoBR dobozok azonnal jelezni fogom. Bocs az elnyúló dologért, sajnos így alakult.

[ Profil ]  
Dátum: 2008-10-06 22:44   [ Eltüntet ]   [ # 159597 ]  
Tag

Hahó!

Mi újság a dobozokkal?

[ Profil ]  
Dátum: 2008-10-04 09:11   [ Eltüntet ]   [ # 159596 ]  
Veterán

JeeeeeeeeeeJJJ!
Megjöttek végreeeeee!
Fasirttá abálom a zõdeket.
A radír 6 bolterje elméletileg krúzéder variáns. Nagyon-nagyon ajánlják a nagy tömegben talpaló primkó massz armik ellen. A lángszarós verzsön is aggodalomra adhat okot részedrõl. A kölyköm jól van idomítva, tiszteletbe tartja az apja tulajdonát (legalábbis szeretném ezt hinni smile) ). Meg majd az anyja kordában tartja. Szóval nem aggódok.
Ide elméletileg jönnek majd látogatók, meg tehergép is akadhat. Ha tudod vkivel, akkor küld már ki a kódexet. Addig meg fesss Forest, FESSS!
Na, jók legyetek
Üdv:
Salud

[ Profil ]  
Dátum: 2008-10-02 18:52   [ Eltüntet ]   [ # 159595 ]  
Veterán

Saluuuuuuuuuuuud!

Megjött a motyód a Nagy Lavóron túlról!

Az új mariska kódex jó vastag 144 oldal, szép színes, szagos, valóban megtápolták kissé a konzervhusi sereget. Szerintem jó kódex lett, de majd hétvégén beleolvasgatok. Majd döntsd el, hogy utánad küldjem amint lehet vagy itthon várjon meg.

Addig is ha valakinek - aki erre jár - van valami kérdése a kódexbõl és türelmetlen várni szóljon és megnézem neki, had kopjon, úgyis Saludé! :D

Megjöttek a dobozkáid is.

A BT upgrade dobozka olyasmi mint a DA-é, kivéve, hogy ebbõl nem lehet komplett figurákat összerakni, de cserébe - szerintem - jóval több vödörfejût lehet feldobni vele. Van benne pár jármû alkatrész is, ha jól sejtem Rhino-hoz meg Radirhoz.

A Land Speeder-tõl nem vagyok annyira hanyattdõlve, van valami rakettás doboz-pár hozzá, az álla alá assault cannon-t (??? valami hatcsövû gattling) vagy valami duplacsövû lángszórót lehet szerelni, az anyósülésen pöffeszkedõ csávó meg heavy boltert (?) vagy duplacsöcsû meltát szorongathat. Van az oldalához kétféle ajtó teli ill. ablakos, gõzöm sincs van-e jelentõsége.

A Kroozader/Redemeer-es Radír doboza foglalta el a csomag felét, kellemes darab, kismillió alkatrész. Az egyetlen dolog amit nem vágok a 6 összefogott bolteres megoldás. Mintha azt olvastam volna, hogy azok sima összekapcsolt bolterek, de amik a járgányhoz vannak azok egyenként is nagyobbak mint mondjuk a Speeder heavy boltere… Na de majd kimûvelem magam SzpészMariskából is amíg itt van a kódexed… smile

A Drop Pod a legfrankóbb, olyan mint egy marha nagy tuja, kinyitva meg szép nagy dudva lesz belõle, jó sok alkatrészbõl áll, stormboltert meg valami rakettás dolgot adnak hozzá. A doboza nem sokkal kisebb mint a radíré.

A dobozokat amint lehet eljuttatom hozzátok, remélem a fiad legalább a radírt hazavágja mire megjösz, az a full 14-es jószág nemkedves az ó‘kjaim számára… :DDD

Üdv!

kiskorú

u.i.: Mehetett volna privátba is, de gondoltam, hátha érdekel mást is milyenek az új SM motyók.

[ Profil ]  
Dátum: 2008-09-30 21:43   [ Eltüntet ]   [ # 159594 ]  
Tag

Hát ez ciki. Sajnos akkor nincs más hátra, mint.. várni.

[ Profil ]  
Dátum: 2008-09-27 16:18   [ Eltüntet ]   [ # 159593 ]  
Veterán

Aki el tudná juttatni az van a Bakonyban kempingezni… smile

[ Profil ]  
Dátum: 2008-09-27 15:51   [ Eltüntet ]   [ # 159592 ]  
Tag

Hát, ez esetben sorry. Ha Pestig el tudjátok juttatni õket, úgy továbbra is áll az ajánlatom.

[ Profil ]  
Dátum: 2008-09-27 15:43   [ Eltüntet ]   [ # 159591 ]  
Veterán

Köszi az ajánlatot, de a dobozkáink elvileg Tatán vannak… smile

[ Profil ]  
Dátum: 2008-09-27 15:41   [ Eltüntet ]   [ # 159590 ]  
Tag

Én szívesen lehozom a dobozokat Pestrõl, amennyiben ez a gond. Hétfõ reggel megyek vissza, és várhatóan péntek este érkezem Szolnokra.

[ Profil ]  
Dátum: 2008-09-27 15:03   [ Eltüntet ]   [ # 159589 ]  
Veterán

Élünk, csak sok a meló úgyhogy nem haladok a festéssel.
Egill kempingezni ment a Bakonyba, szóval a AoBR dobozkákra még várni kell.
Olvasgatom a szabálykönyvet meg az új Sm kódex elérhetõ darabkáit. Az orkok még mindig jobbak mint a mariskák, szóval nem változott semmi.
Ha jól tudom a DA-k meg a BT-k nem kapják meg az új SM kódex újdonságait.
Kb. ennyi, csönd van errefelé...

[ Profil ]  
Dátum: 2008-09-27 14:43   [ Eltüntet ]   [ # 159588 ]  
Veterán

Na mi a halál töke van? Szétbombázták Szolnokot, vagy mindenki megmakkant?

[ Profil ]  
Dátum: 2008-09-15 14:21   [ Eltüntet ]   [ # 159587 ]  
Veterán

Csõ!

Á, most nem érdekel egyenlõre. Van, bocs lesz elég összerakatlan cucc. A Blek Rícs amúgy itt van, ahol vagyok. A nagyok orkok, a kicsik grecsinek.
Mi a pálya otthon? Mesélj priviben.
Üdv.

[ Profil ]  

584 ennyiből: 588
584

‹‹ [Bolt] Kristálycsarnok      ETC 2009 WH40K ››