Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

584 ennyiből: 589
584
[Klub] Warp Storm, Szolnok
Dátum: 2009-07-13 19:37   [ Eltüntet ]   [ # 159640 ]  
Veterán

Üdv!

Valami alakulgat, bár pillanatnyilag csak salud rendelkezik olyan mennyiségû és állapotú figurával ami seregnek nevezhetõ - ha jól tudom persze. A Sárkánybûz egyelõre inkább a hamiskártyások székhelye, de megjelent ott egy polcnyi 40K/WHF/LotR motyó, a szagra meg elkezdtek gyülni az érdeklõdõk. Szóval valami biztosan lesz. smile
Ha a bó‘t vezetõje végre be tud jelentkezni ide az inkvizitor.hu-ra akkor majd õ tud részletesebben beszámolni a helyzetrõl.

Ha valaki nagyember aki regisztrációval foglalkozik beesne ide akkor kérem nézzen rá az új regisztrálókra! Köszönöm!

[ Profil ]  
Dátum: 2009-07-13 13:56   [ Eltüntet ]   [ # 159639 ]  
Veterán

halihó!
úgy hallom alakulgat egy kisebb 40k bázis Szolnok Cityben a Sárkánytûzben ? :D
ha így van az nagyon jó lenne smile itt lakok a környéken (Jászberény) és szivesen lenézek játszani, ha tudtok idõpontot mondani, meg van rá igény/idõ

Üdv Lama! smile

(szerk. xD jajj ... haveromnál vok és az övével írtam be, sorry smile))))

nos,... ez én lettem volna xD…sorry

Aláírás 

“Men die. Empires crumble. Only the power of dragons is eternal.”
-Everblight to Thagrosh-
The Necrons aren’t the best, but they are definitely the most Epic wink

[ Profil ]  
Dátum: 2009-07-13 13:54   [ Eltüntet ]   [ # 159638 ]  
Veterán

halihó!
úgy hallom alakulgat egy kisebb 40k bázis Szolnok Cityben a Sárkánytûzben ? :D
ha így van az nagyon jó lenne smile itt lakok a környéken (Jászberény) és szivesen lenézek játszani, ha tudtok idõpontot mondani, meg van rá igény/idõ

Üdv Lama! smile

(szerk. xD jajj ... haveromnál vok és az övével írtam be, sorry smile))))

Aláírás 

“Holy SHIT! IT’S SIGMAR!’’ Mircea screamed in horror. ‘‘GAME OVER MAN, GAME OVER!”
Of course im putting lots of points into vampires! The name of my army book is Warhammer: Vampire counts, not Warhammer: Random undead!
“Can you blame the doll, for the master’s poor stitching?”
I am the light inside, heed my voice!

[ Profil ]  
Dátum: 2009-05-20 13:00   [ Eltüntet ]   [ # 159637 ]  
Veterán

Csak gondolkozom. Nem félek a mûkedvelõ amatõr bandádtól. Abaddon meg sosem készül el. Mint a zorkok…:) Mondjuk momentán az én cuccaim is dobozokban pihennek.

[ Profil ]  
Dátum: 2009-05-19 21:17   [ Eltüntet ]   [ # 159636 ]  
Veterán

Samu speederben, mi? Figyelek ám! Sorjázgatom az öreg Abaddont, szerintem egy ütésbõl meg lesz neki az a speeder… :DDD
A WD-t visszakaptam.

Szerk.: F/S/R 14/14/10??? Mi ez egy Fast Skimmer radír??? 200-ért??? És még a Dark Mariskák sírnak???

[ Profil ]  
Dátum: 2009-05-08 10:14   [ Eltüntet ]   [ # 159635 ]  
Veterán

Neeeem, mert áthelyeztem a harcálláspontomat a családdal együtt a város másik részébe, szóval most próbálok úrrá lenni a körülvevõ káoszon, és megbírkózni a bürokráciával. Majd hónap végén megyek Hhadházra ” szintrehozó  kihelyezésre.

[ Profil ]  
Dátum: 2009-05-07 22:32   [ Eltüntet ]   [ # 159634 ]  
Veterán

Most én lettem volna itthon a helytartó amíg hadaink a távolban küzdenek, meg le is sántultam múlt héten, szóval nem mentem. Neked nem kéne munkát színlelned már? Meddig vagy szabin?

[ Profil ]  
Dátum: 2009-05-07 22:24   [ Eltüntet ]   [ # 159633 ]  
Veterán

Whoa!
Visszatért. Vagy el sem ment? Hogy-hogy nem vagy a montajn líder szpeshöl kúrsz-on?

[ Profil ]  
Dátum: 2009-05-07 20:39   [ Eltüntet ]   [ # 159632 ]  
Veterán

Adi!

Megjöttek a Cold One Elfek.

[ Profil ]  
Dátum: 2009-04-08 19:44   [ Eltüntet ]   [ # 159631 ]  
Veterán

Rodzser. Majd megkukkolom. A Kiskorú most nincs netközelben, gondolom ezért szenved is rendesen…:)

[ Profil ]  
Dátum: 2009-04-07 21:14   [ Eltüntet ]   [ # 159630 ]  
Veterán

WAAAAAAAAAAGH!

Kiskorúnak üzenem: Kerekegyháza Kecskemét mellett van, az neketek nincs messze, nem? Figyelgessétek a Legendás csaták, legegandás hadvezérek topicot. Szerintem nagyon nagy buli lesz.

Egill

Aláírás 

“Az új harceszközök új formákat, teljes és gyökeres átállást követelnek. Aki ezt az átállást átalussza lehet, hogy többé nem is ébred fel.”
– Tuhacsevszkij

[ Profil ]  
Dátum: 2009-04-06 07:07   [ Eltüntet ]   [ # 159629 ]  
Veterán

WAAAAAAAAAGH!

Akkor 18-at lestoppoltam. Elõre is köszönöm. Ezek után nem lesz verseny, ahol ne indulnátok.

Egill

Aláírás 

“Az új harceszközök új formákat, teljes és gyökeres átállást követelnek. Aki ezt az átállást átalussza lehet, hogy többé nem is ébred fel.”
– Tuhacsevszkij

[ Profil ]  
Dátum: 2009-04-05 10:37   [ Eltüntet ]   [ # 159628 ]  
Veterán

Csõ!

Áprilist meglátjuk, még nincs programom.
A zorkok meg úgy látom tényleg paráznak, ha a Várpalota rendszerig is elmenekülnek. smile)

[ Profil ]  
Dátum: 2009-04-04 22:52   [ Eltüntet ]   [ # 159627 ]  
Veterán

WAAAAAAAAAAAGH!

Ne felejtsétek april 18-at. Gyeretek el nézzétek meg, ha indulni nem akartok.

Egill

Aláírás 

– Tuhacsevszkij

[ Profil ]  
Dátum: 2009-04-04 21:45   [ Eltüntet ]   [ # 159626 ]  
Veterán

Jövõ héten Várpalotán vagyok, a következõ két hétben meg Tébolyfalván, az uccsó hétvégére meg nyertem egy menetet a terráriumban… :(((
Hétvégéken meg meló van, mint taligatologató lapátkezelõ... De valamikor összehozzuk a dolgot. wink

[ Profil ]  
Dátum: 2009-04-04 14:52   [ Eltüntet ]   [ # 159625 ]  
Veterán

Héj!
Zork várbossz!
Hétfõn délután/este szabad vagyok, és a káoszivadék sem lesz a közelben. Nyomunk egy kis fájtot? Vagy paráznak a bojok? (Esz júzsual.)

[ Profil ]  
Dátum: 2009-03-13 20:52   [ Eltüntet ]   [ # 159624 ]  
Veterán

Asszimi’á’ódni? Asszimi’á’ódni??? ‘át nem vó‘t a fejeden a ka’ap a napon??? E’ Wa’hamma’ 40K nem Star Trukk… Tudod, Ó‘KOK nem BO’GOK!  A zõ‘d skacok nem a bed’ótozott ‘ombik… A zõ‘d skacok aztat monnyák:
- WAAAGH!!!
A bed’ótozott ‘ombik meg aztat:
- “We are the Borg. Lower your shields. Your biological and technological distinctivness will be added to our own. Resistance is futile!”
Szószátyá’ népség… nem o’ky…
A kis grot mijjatt ne aggóggyá’ a Nu’g'e ko’szakon mán tú’ van, a S’aany ko’szak meg míg messze van, szóva’ most vagy Kho’ne vagy Tzeen… Tzzee… a va’ázslóscsávó na… idõszak van… ha nincs sze’encséd vegyü’ a kettõ... :DDD

[ Profil ]  
Dátum: 2009-03-13 19:44   [ Eltüntet ]   [ # 159623 ]  
Veterán

Próbáltam asszimilálódni a nálatok divatos szubkultúrába.
A Kölyköm meg igazi káosz undivided, exalted meg aspiring champion. Botrány. 2+ mentõje van minden büntetésre, minden morál teszten átmegy, mert nincsenek morális aggályai. És fearless a kis tróger, még tõlem is. De a radírokat nem fedezte fel. Sõt, semmihez nem nyúlt hozzá. De neked segít, mert festeni nem hagy.
Majd egy napra felugrom vele hozzád. És majd pici mozgékony kezeivel meg õszinte kiváncsiságával megnézi a zorkjaidat. He-he.

[ Profil ]  
Dátum: 2009-03-13 17:51   [ Eltüntet ]   [ # 159622 ]  
Veterán

Majd telcsizek. ??? Meg Da’k Ange’s O’osz’ánszagú Johnyboy-jal???

Nem me’egedté’ te tú’ ottan a Seggmentum Obs… Obscu… ehh… a bonyo’ú‘t nevû ‘elyen??? :DDD

Na mék festenyi… Meg á‘dozok va’amit Go’knak - vagy Mo’knak - hogya fijjad fe’dü’ödött kájjosztitánként csapjon szíjjel ‘ega’ább a ‘adí‘ok közt… :DDD
A’ok va’a'ogy még mindig nyomasztanak…. smile

[ Profil ]  
Dátum: 2009-03-13 17:35   [ Eltüntet ]   [ # 159621 ]  
Veterán

Hééé! Nem, nem pusztultak ki…! Helló Bajtársak!
Igen-igen!
Az Astronomican vezette lépteinket a Segmentum Obscurusban is. Naponta kidobáltam a császár tarotján a jövõt, és lám, használt.
A kalmárlelkû ó‘k warbossznak még lógok dellával, de ha megegyezünk a SM részekben, akkó lehet hogy vevõ vagyok. Majd telcsizek.
A vendégjátékot meg megdumáljuk még. De most nekem is neki kell állni a festésnek, mert sok cucc gyûlt fel.
Üdv és találkozunk szún!
Salud

[ Profil ]  

584 ennyiből: 589
584

‹‹ [Bolt] Kristálycsarnok      ETC 2009 WH40K ››