Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 161
1
[Rendezvény] Free Fire Zone
Dátum: 2017-04-14 07:38   [ Eltüntet ]   [ # 463435 ]  
Veterán
Gorcsev Ivan - 2017-04-13 07:31

Óóóóó de cukor vagy Fekka!
Ígérem mindent bepótolunk! Mindent! Puszi a nózidra!

Szavadon foglak cheese  wink
Fogynak a Necronok ,kell az erősités…

Aláírás 

” Aliter in theoria, aliter in praxi.”

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-13 07:31   [ Eltüntet ]   [ # 463407 ]  
Veterán

Óóóóó de cukor vagy Fekka!
Ígérem mindent bepótolunk! Mindent! Puszi a nózidra!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-11 21:49   [ Eltüntet ]   [ # 463386 ]  
Veterán

Általános üdvözlet…
Na most már nagyjábol regenerálodtam..meg volt ez is..és jo volt ez is…királyságos dolog volt eltölteni az idöt veletek, a régi és az uj arcoknak is köszönöm ezt a hétvégét..itt aztán okádásig mindenhol pörgöt a játék…táblás ,társasos,taktikai,xwing,40k…nem igazán láttam üres járatot….
Élmény volt megismerni a györi társasjáték klub tagjait…na meg bámulni azt a nagy halom társast amit hoztak.
Jo volt vedelni a barna citromos litovelt és az unikumot zabolázatlanul…huh..még most is fent van a savam ha rá gondolok mi mennyiséget bepusziltunk…
Külön köszönet a 40k-s elleneimnek és a résztvevöknek..érdekes seregek..jo elgondolások amit a 800p elbir..ehhez kell az ész kicsiben nagyot alkotni…sokunknak sikerült is wink
blank stare Dokival a szokásos meccs megvolt… LOL Ez a kihagyhatatlan csetepaté nálunk már hagyomány… LOL
Jézussal a visszarázodni 40kba meccs szorakoztato volt..jo volt a tudat hogy ujra a 40k szinterén prezentál
Patával a távolrol méregetös meccs..ahogy a megállithatatlan erö találkozik a megmozdithatatlan akadályal…tanulságos kis csata volt
SZakival az epic agy kitépös idegörlös föellenséges küzdelem…talán az egyik legkeményebb csetepatém volt…az erkölcsi gyözelem mindenkép Szakié LOL
...
Jo volt remélem láttlak beneteket majd szeptemberben is egy kis párosra…

Slam nagyon hiányzott a paletárol..hagyta elburjánzani a seregemet raspberry
...majd legközelebb lemeccselünk…
És nagy szivfájdalmamra Gorcsev Iván hobby tesom sem ért ide…remélem szeptemberbe koccinthatok a komámmal cool smile
...a betegeknek meg jobbulást…George és Deni kidölt..kevés volt a c vitamin… ohh
...legyetek jok..recece..

Csok
Fekka

Ui.:csak értetek vettem fel a csecse ünnepi hawai ingemet.. tongue laugh becsüljétek meg magatokat

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-11 12:32   [ Eltüntet ]   [ # 463376 ]  
Veterán

Én megjósoltam előre! grin
Ha FeKKa nem játszik velem akkor dobogóra kerül (mivel mindig jól lehúztuk egymás pontszámát grin) és a
genestealer cult tarolni fog. 2/2 grin Már csak a lottószámokat kellene így megtippelnem…

De még mindig fájó szívvel gondolok rá, hogy nem tudtam jönni :-(

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-10 13:17   [ Eltüntet ]   [ # 463347 ]  
Veterán

Üdv Belétek, Nagyérdemű!

Mélységesen köszönöm mindenkinek a részvételt és az irányomban tanúsított türelmet, miközben egyik asztaltól a másikig szaladgáltam. Én is kinyúltam a nagy örömben és ahogy láttam többeket is megviselt a 4 küldetés 40k-ból, de ezzel nem tudom mit fogunk kezdeni ekkora létszám mellett. Én a nagy létszámra szavazok azért, mert sok jó játékos kis helyen is nagy hangulatot képes gerjeszteni!

Az eredmények részben felkerültek már a honlapra, részben hamarosan fognak…

A 40k kategóriában végig szoros eredménnyel ment a csapat, az első 3 helyezettnek sem sikerült durván elhúznia a tömegtől:
1. Fekka, játékos Necron fun sereggel
2. Kőrösi Peti, kevésbé játékos, annár inkább karmolós Génorzókkal
3. Nari, kezdő játékos, szépen festett CSM csapattal
Folytatás a honlapon...

Nyertesek a szokásos 6/4/2000 Ft utalványra jogosultak a Gép-Ház boltjában.

X-Wing dicsőségtábla is lesz hamarosan, csak Rempi még okítja és neveli az ifjúságot!

Remekül éreztem magam, hála nektek!
Köszönöm!

Aláírás 

FFZ Honlap: Free Fire Zone

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-10 12:31   [ Eltüntet ]   [ # 463345 ]  
Veterán

Lehet mindenki kiégve less maga elé hogy ma már munkanap és mennyire igazságtalan az élet raspberry
Én személy szerint még mindig regenerálodok..majd ha ujra indul 100%osan a rendszer…mindenkép megirom az évenkénti kötelezö köszönő beszédet a szervezők és a nagyérdemű felé.... smile

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-10 06:40   [ Eltüntet ]   [ # 463329 ]  
Veterán

Sziasztok!

Mi ez a nagy csönd? Megülte a gyomrotok a disznótor? :D

Nagyszerű volt a hétvége, köszönet a szervezőknek!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-07 05:49   [ Eltüntet ]   [ # 463298 ]  
Veterán

Jo Reggelt a nagyérdemünek….
Ma már ujra-végre itt a 18.FFZ… wink
Mielőtt elindulsz vedd a fáradságot és csekkold magad LOL
Megállsz a tükőr előtt…
Bal kézben seregtáska..benne kockák.mérőszszerszámok.sereglisták
Jobb kézben ruhád.sörpénzed.telefonod.(beállitva jelzőre a pontos kezdés)
Szived fölött a háziföttes…hogy a hosszu uton megmelengesse a lelked és a szived..no és fokozza a jokedved….

Amit még tudni érdemes…a rutinosak tudják..a helyszin egy étterem…AzAz nem eszünk bent otthonrolhhozott.nem ott vásárolt termékeket…mert nem illik…és nagyon megvághatják a rendszervek a tulajdonosolat…meg rettentő kinos a szervzőknek hogy azzal töltsék a drága időt hogy rádszologasanak kérleljenek hogy ne tedd ! shut eye Ugyan ez igaz a piára is mind az alkoholos mint a nem alkoholosra….
Ha ilyen ambicioid vannak leszelszives kisétálni a helyiségből…a parkoloban vagy a dunaparton (látvány miatt) elfogyasztani a hazait…ez minden irányba kb 150méter ..ezzel a kis fáradozással és gesztussal nem hozzod a szervezőket kellemetlen helyzetbe

Szépnapot addig is kitartás…
Csok Fekka

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-04 19:40   [ Eltüntet ]   [ # 463276 ]  
Veterán

Hellóbelló

mivel a piactér részen semmi reakció ezért ezt ide betrollkodtam hátha

Keresek eredeti fém utoljára kiadott GW-s :
Seeker of slanesh figurákat
Egy db Keeper of secrets
Flesh hound of khorne figurákat
Hárpiákat
1db Bellakórt

Ha van ilyened és épeszű áron sörre pénzre cserélnéd hozd el és keress meg smile

Üdv
    Tamás

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-01 17:37   [ Eltüntet ]   [ # 463160 ]  
Veterán

Halihó!

Péntek este érdekelne valakiket az új magyar Heroes of The Great War: Limanowa 1914 társas?
A játék most van Kickstarteren, nekem van egy tesztelői példányom, 4-en lehet játszani, de előtte el kell olvasni a szabályokat, tudom küldeni pdf-ben.
Kickstarter

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-29 12:00   [ Eltüntet ]   [ # 463109 ]  
Tag

Sziasztok! Tudna valaki kölcsönadni 1db Land-Speeder Stormot vagy sima Speedert a versenyre? Előre is köszönet érte! (nagyon fogok rá vigyázni) Köszi: Gábor

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-25 18:06   [ Eltüntet ]   [ # 462997 ]  
Veterán

Egy apróság, amire a győri srácok felhívták a figyelmemet teszteléskor:

A 200 pont járműlimitet nem a járművekért kifizetett pontokból kell összeszámolni, hanem a járművek tényleges, kódex szerinti pontértékéből. Vagyis ha valaki “ingyen” járművet kapna, annak is a rendes pontértékeket kell összegezni és ez nem haladhatja meg a 200 pontot!

Bár még nem érkezett be sereglista a nevezések mellé, de majd odafigyelünk erre!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-24 22:00   [ Eltüntet ]   [ # 462980 ]  
Veterán
FeKKa - 2017-03-24 05:49

SZAKI alga sereggel támad….hova tart a világ, mit ki nem hozz az FFZ az emberekből grrr

Jelentem, különösen azoknak, akik a hétvégén akarnak sereget tesztelni és ráhangolódni, hogy felkerültek a 40k küldetések is a honlapra!

Szemezgessetek!

Természetesen két fontos dolog még így a post végére:
- Boldog hétfőt!
- Sorry, hogy megvárattam eme díszes kompániát!

smile

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-24 05:49   [ Eltüntet ]   [ # 462960 ]  
Veterán

SZAKI alga sereggel támad….hova tart a világ, mit ki nem hozz az FFZ az emberekből grrr

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-23 21:39   [ Eltüntet ]   [ # 462953 ]  
Veterán
Thomas Von Carstein - 2017-03-23 20:21

Üdv

Van valakinek kölcsön 6 db ork trukkja 😂

Olyanokat tudsz kérdezni, hogy elbizonytalanodok benne, valaki nem törte-e fel a fiókodat…

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-23 20:21   [ Eltüntet ]   [ # 462946 ]  
Veterán

Üdv

Van valakinek kölcsön 6 db ork trukkja 😂

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-22 11:32   [ Eltüntet ]   [ # 462903 ]  
Veterán
cziky - 2017-03-22 11:07

Ha jól értelmezem a kiírást akkor a Traitor Legions-ban található seregformációk egy része nem hozható (pl. Black Legion speartip, Alpha Legion insurgency force stb.)?

Igen, jól látod. Olyan hadtest, amibe kötelező egy formációt belerakni, az nem jöhet. Ha meg tudod úszni belepakolt formáció nélkül, akkor hozhatod…

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-22 11:07   [ Eltüntet ]   [ # 462901 ]  
Veterán

dupláztam

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-22 11:07   [ Eltüntet ]   [ # 462900 ]  
Veterán

Ha jól értelmezem a kiírást akkor a Traitor Legions-ban található seregformációk egy része nem hozható (pl. Black Legion speartip, Alpha Legion insurgency force stb.)?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-21 20:53   [ Eltüntet ]   [ # 462891 ]  
Veterán

Legnagyobb sajnálatomra ez most kimarad.

[ Profil ]  

1 ennyiből: 161
1

[Klub] Szeged ››