Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

53 ennyiből: 54
53
Segítségkérés
Dátum: 2010-12-13 00:53   [ Eltüntet ]   [ # 217934 ]  
Veterán

Kissé félremagyarázhattam a dolgot.

Dögöljek meg, annyira szeretem a kis katonákat és a festést is, egyszerűen nem fáraszt. Nem ez, hanem az hogy 14 év képzőművészeti képzés után és két év 40K festés után is baromira alacsony minőséget tudok csak hozni. Én inkább csatabárdként használom a fine-detailt mint mások tőrkardként.

Pofonegyszerűen a legnagyobb bajom, hogy nem tudom teljesíteni az önmagamtól elvárt szintet, blendingelni nem tudok, szinte már-már drybrusholva van majdhogynem minden vonal. Mások szerint TTQ-ra tökéletes, de amikor meglátok egy átmenetet, vagy valami mást a neten egyszerűen felrobban az agyam.

Lassan az obszesszív-kompulzív zavar összes szimptómáját kimerítettem.

Aláírás 

BÉRFESTÉST, BÉRMODELLEZÉST VÁLLALOK! Kontaktus:
.(Az email cím megtekintéséhez engedélyezni kell a JavaScriptet)

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-12 23:19   [ Eltüntet ]   [ # 217932 ]  
Veterán

Az általad említett időszak 40k terén rajtam 3. jön ki (az egyik pl 1,5-2 évig tartott, akkor még csak ecsetet se vettem a kezembe). Viszont festeni még mindig szeretek. Így most a megszokott tucattermékek helyett berendeltem egy adagnyi egyedi figurát (McVeytől 2-t, és 4 sodapop-ot). Esetleg neked is segíthet ilyesmi, főleg a munkáidat látva.

Aláírás 

Beware the Palmtop Tiger!
Be individual!
http://www.l5r.com/images/crane_2.jpg
http://www.l5r.com/images/craneclan.jpg

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-12 22:24   [ Eltüntet ]   [ # 217926 ]  
Veterán

Érdemes elkezdeni ilyenkor egy más hobbit. Abba belerázódsz, azzal foglalkozok, aztán észre sem veszed, és elkezdesz ismét a festés felé kacsingatni. Előfordult velem is többször, hogy a figurát majdnem kettéharaptam, annyira nem ment, ilyenkor elővettem a gitárom/wordom/kártyáim/lapot, és mást csináltam.

Aláírás 

Blogom:

Történelmi figuraelemzős, értékelős, tanácsadós, örömködős

Ha akad régi Warzone figurád, ne habozz értesíteni.

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-12 22:22   [ Eltüntet ]   [ # 217925 ]  
Veterán

szerintem a legtöbb hobbistának van ilyen időszaka.Nekem is volt/van, de legtöbbször nem engedhetem meg magamnak hogy ne haladjak.

Aláírás 

Metal in the morning, metal in the night.
Bérfestést vállalok!!!

T.M.T. Prodáksön.

Brush for the brush god!

Festések (Referencia)

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-12 22:06   [ Eltüntet ]   [ # 217922 ]  
Veterán

Egyetértek az előttem szólóval.Fel/El ne add.
Nekem is volt olyan ,hogy meguntam a seregem vagy egy-egy sereg festését.Totális system error volt.Kedv zéró,ha leültem csak néztem és nem tudtam semmit csinálni.
Nálam két dolog vált be:
1.egy darabig hanyagoltam a festést-volt ,hogy két hónapig
2.olyan figut festettem ami megtetszett

Aláírás 

Szerény vagyok,de van mire ! smile

Born to be Cry smile

Titulusom mától hivatalosan: Térítő vagy Próféta

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-12 21:49   [ Eltüntet ]   [ # 217920 ]  
Veterán
Chrome - 2010-12-12 21:44

Nem tudom hogy ebben egyáltalán lehetséges segíteni-e…

Teljesen ki vagyok égve festésügyileg. Minőségbelileg még mindig ugyanott tartok mint két éve, festékeim szinte nincsenek, és fine-detailra való ecsetem se maradt.

Van egy festett CSM kollekcióm, ami simán súrolja a “nagy” határait, és egyáltalán nem érzem azt hogy szép lenne, sőt, egyre inkább kezd ellenszenvessé válni. Gondolkodtam azon hogy feldobnám eladásra és/vagy becserélném Warriors of Chaosra, de itt nincs WHFB-s, és játszani is egyre ritkábban játszunk. 

Tegnap valami javításra hivatkozva nekiálltam egy figurám újrafestésének és túró lett a vége, teljes lemosás szükséges, újrafesteni pedig (félig öntött Noise Marine) egyáltalán nincs kedvem.

Lövésem nincs mit kezdjek velük. 40K-ban pedig más sereg egyáltalán nem izgat.

Szia!

Szerintem hasonló van mint velem történt. Szóval én nem utáltam emg amiket festettem, és máig örülök h kész lettem, de amíg mondjuk fél éve hihetetlen izgalommal/lelkesedéssel festettem, és amikor csak tudtam, most már semmi kedvem nicsn hozzá, pedig ugyanannyi festetlen figurám maradt. Szal ezek szerintem korszakok… Kifestettem 2 40k sereget, most itt a 3, nem tudom magam rászánni h nekiálljak. De érzem, hogy majd 1-2 hónap múlva megint hosszú estéket fogok ezzel tölteni. smile Szóval ne aggódj szerintem egyáltalán. smile
másik meg: Láttam a seregedet az utolsó Call of War-on. Kifejezetten szépek és klasszak, egy pillanatig se legyenek ellenszenvesek. smilesmile
Legjobbakat,
és csak keményen! smile
P

Aláírás 

“You gave me your sludge, Universe, and I’m turning it into gold. And other bits of you into debris…”

Biff Tundrish, Imperial Fists 3rd company

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-12 21:44   [ Eltüntet ]   [ # 217919 ]  
Veterán

Nem tudom hogy ebben egyáltalán lehetséges segíteni-e…

Teljesen ki vagyok égve festésügyileg. Minőségbelileg még mindig ugyanott tartok mint két éve, festékeim szinte nincsenek, és fine-detailra való ecsetem se maradt.

Van egy festett CSM kollekcióm, ami simán súrolja a “nagy” határait, és egyáltalán nem érzem azt hogy szép lenne, sőt, egyre inkább kezd ellenszenvessé válni. Gondolkodtam azon hogy feldobnám eladásra és/vagy becserélném Warriors of Chaosra, de itt nincs WHFB-s, és játszani is egyre ritkábban játszunk. 

Tegnap valami javításra hivatkozva nekiálltam egy figurám újrafestésének és túró lett a vége, teljes lemosás szükséges, újrafesteni pedig (félig öntött Noise Marine) egyáltalán nincs kedvem.

Lövésem nincs mit kezdjek velük. 40K-ban pedig más sereg egyáltalán nem izgat.

Aláírás 

BÉRFESTÉST, BÉRMODELLEZÉST VÁLLALOK! Kontaktus:
.(Az email cím megtekintéséhez engedélyezni kell a JavaScriptet)

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-10 03:12   [ Eltüntet ]   [ # 217505 ]  
Veterán

Ez talán segít:

Picture sizes

Aláírás 

Beware the Palmtop Tiger!
Be individual!
http://www.l5r.com/images/crane_2.jpg
http://www.l5r.com/images/craneclan.jpg

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-10 00:49   [ Eltüntet ]   [ # 217504 ]  
Veterán

A kisfelbontású képeimet miért torzítja át a Picassa 3 ronda kockás képekké?

700szor 400 pixeles képekről van szó, ideális webfelületre, fel akartam tölteni, de látom, szétpixelesítette.

Aláírás 

The Knights of the Ring | Hazai LOTR stratégiai játékosok oldala

||[ Grafikai portfólióm ]||

Bástya Shop: Lotr figu, star wars, comic eladó

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-04 21:19   [ Eltüntet ]   [ # 216725 ]  
Veterán

Ez milyen bötűstílus?

A legközelebb talán a Caslon Antique-hoz áll, lehet, hogy annak egy roncsolt változata, amit a GW megcsinált magának. Egy kicsit össze is van nyomva a C.A.-hoz képest. Ezen a gépen most nincs Indesign, de holnap megnézem a másikon valamelyik GW-s pdf-et, hátha okosabbak leszünk.

Frutigerrel a főszöveg van szedve.

Szerk: Megnéztem a Dark Angels FAQ-t, ott az ilyen címsor sima Caslon Antique. Úgyhogy akkor a szabálykönyv is az lesz, csak meg van egy kicsit mókolva.

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-04 21:10   [ Eltüntet ]   [ # 216723 ]  
Újonc

Hali.
Nem tudja valaki,hogy a maelstrom games-től hogy lehet GW direct orderes cuccokat rendelni?  A honlapon meg különféle levelekben többször is kiemelik,hogy ezekre a termékekre nem vonatkoznak az ilyen-olyan kedvezmények,de mást nem találtam sehol.
Kösz.

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-04 20:20   [ Eltüntet ]   [ # 216717 ]  
Veterán

A kérdés ez volt Köszönöm!

De nem frugtis vagymi.

Ez milyen bötűstílus?

Csatolt képek
szöveg....jpg
[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-04 18:37   [ Eltüntet ]   [ # 216693 ]  
Veterán

Kérdés:
Valaki nem tudja véletlenül, hogy a kódexekben, szabálykönyvekben az írott
szöveg milyen betűtípusban lett nyomtatva a lapokra?

Megnéztem egyet (40k rulebook), az Frutiger betűtípussal van szedve. Remélem ez volt a kérdés. wink
Ha mégsem, akkor tegyél be róla egy képet és megfejtjük!

[ Profil ]  
Dátum: 2010-12-04 17:27   [ Eltüntet ]   [ # 216685 ]  
Veterán

Kérdés:

Valaki nem tudja véletlenül, hogy a kódexekben, szabálykönyvekben az írott
szöveg milyen betűtípusban lett nyomtatva a lapokra?
Fontos lenne!

Tenx!

G.I.

[ Profil ]  
Dátum: 2010-11-11 18:57   [ Eltüntet ]   [ # 213557 ]  
Veterán

nod32 uninstall, restart, megnéz, nod32 telepít

(napi rutin, melóban is minden (L)user-nek ezt mondom)

by: btk

[ Profil ]  
Dátum: 2010-11-11 17:59   [ Eltüntet ]   [ # 213550 ]  
Veterán

Tudom, hogy nem erre a fórumra való kérdés, de hátha tud valaki valami okosat. Nem tudok belépni az MSNembe, miért? Ebuddyn se tudok feljutni a netre. Lehet a védelem nem engedi, kerestem benne megoldást, de passz. (NOD32) Más Msnje működik, csak az enyim halt be.

Aláírás 

The Knights of the Ring | Hazai LOTR stratégiai játékosok oldala

||[ Grafikai portfólióm ]||

Bástya Shop: Lotr figu, star wars, comic eladó

[ Profil ]  
Dátum: 2010-07-19 11:59   [ Eltüntet ]   [ # 198282 ]  
Veterán

Köszi srácok! smile

Aláírás 

Sis vis pacem, para bellum

Démonkám smile

[ Profil ]  
Dátum: 2010-07-19 11:50   [ Eltüntet ]   [ # 198280 ]  
Veterán

Hajrá vörösök, 14-esre tettem a voksomat.

Aláírás 

Kabaman Blogja - Gates of Hell

[ Profil ]  
Dátum: 2010-07-19 11:49   [ Eltüntet ]   [ # 198279 ]  
Veterán

Nah kattintottam én is ,de a regisztrációknál mindig el kell csodálkoznom ,hogy Loki nem csak én vagyok ,micsoda procedura mindig :D :D :D

Aláírás 

Szerény vagyok,de van mire ! smile

Born to be Cry smile

Titulusom mától hivatalosan: Térítő vagy Próféta

[ Profil ]  
Dátum: 2010-07-19 11:02   [ Eltüntet ]   [ # 198273 ]  
Veterán

Nálam a 15-ös győzött, de mivel egy hobbitárs segítéséről volt szó, most máshová böktem a szavazatot smile

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  

53 ennyiből: 54
53