Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 12
1
PP(vagy barmi mas) vs GW osszehasonlitasok, teveszmek, igazsagok
Dátum: 2017-01-11 12:36   [ Eltüntet ]   [ # 460992 ]  
Moderátor

Freddy:

Én nem smile mm nem szarom le. Próbálok fluffos sereget kiállítani. Azt aki meg elda mellé taut hoz ally-nak csak mert csak…. az meg hamar nem fog majd senkivel sem játszani :D

D

Aláírás 

Merry f@kin BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!!
http://alkimistalaboratorium.hu/
https://www.facebook.com/AlkimistaLaboratorium

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-11 12:25   [ Eltüntet ]   [ # 460990 ]  
Veterán

Ú, kicsit visszaolvastam a topikot, hét éve így festettem le a jövőt, viccből:

Freddy Krueger - 2010-10-12 09:41

Jó, igen, 2017-ben közben megjelenik a w40k Codex: Other Races, mert nagyon sírt a nép, hogy mind a 10 kódex Space marinokról szól, bezzeg a régi szép időkben még volt IG, meg Orkok is. Az Inkvizítoron óriási viták mennek, hogy fluffos-e az obliterátorokkal támogatott Battlewagonban utazó IG-ket felmutató Codex: Other Races-sereg.

És 2017-re tényleg megjelent a Codex Inquisition, 4-5 különböző kódexből összeollózva, és tényleg mindenki lehetetlen szövetségesi rendszerekkel játszik. Csak egy kicsit túl optimista voltam: valójában 2017-ben már mindenki leszarja, hogy milyen a fluffos sereg.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-11 11:54   [ Eltüntet ]   [ # 460985 ]  
Veterán

Ha jol emlekszem / latom itt volt megbeszelve az eves jelentes.
Nos kijott a feleves 2016-2017-es evre (adatok nov27-ig bezarolag).

Ugy tunik a valtozasok GW-nel (jo aron levo kezdo szettek, AM, DW, GSC, tarsasok) egesz jol bejottek.
Kb 5 eve eloszor profit emelkedett es nem is keveset.
Szoval bar jopar egesz olcso dobozt adtak ki, de sokkal tobbet is vettek beloluk.

https://19485-presscdn-0-14-pagely.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2017/01/2016-17-Press-Statement-final.pdf

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-07-27 09:30   [ Eltüntet ]   [ # 454831 ]  
Veterán

2016-os eves jelentes

volt mar rosszabb is, de ez is messze a jotol.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-22 07:20   [ Eltüntet ]   [ # 451548 ]  
Veterán

Én azért megnéznék majd élőben 1 unboxingot. A fémet szerettem itt, mer thát mégis csak volt súlya 1 jacknek és az milyen menő már. Viszont sérülékenység és rugalmasság terén a műanyag jobb. Igazából ha már olcsóbb anyaggal dolgoznak, akkor viszont marhára ne emeljenek árakat. Én inkább ezen akadok ki. (lásd az új Behemoth)

Aláírás 

We’re not here to destroy THE game, we’re here to destroy YOUR game

As you know, the key to victory is the element of surprise. Surprise!

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-21 22:06   [ Eltüntet ]   [ # 451544 ]  
Tag

Ez nem az alapdoboz. Ez egy külön Jack.

Sajna az alapdoboz PVC. Jelenleg eléggé nagy a “visszhang” így próbálják magyarázni, hogy ugyan az az anyaga, mint eddig volt. Szerintem inkább resin volt eddig jellemzően, de nem vagyok szakértő. Ha csak a kezdődobozokat érinti akkor olyan nagyon nem érdekes.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-21 12:19   [ Eltüntet ]   [ # 451527 ]  
Veterán

bar tovabbra is off-topic (mk3 az osszehasonlitas helyett), de:

Kep a Cryx alapdoboz sprue-rol

Ugyan tobb Cryx kell a fenenek, de legalabb eloreleptek a restic-es szornyusegtol (es valaki szamara a fem szornyusegtol) es normalis muanyag kitek lesznek lassan a PP haza tajan is.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-13 09:30   [ Eltüntet ]   [ # 451143 ]  
Veterán
dinnyeTM - 2016-04-13 07:58
atis - 2016-04-12 19:08

Sose értettem mi bajotok ezzel, a legjobb szabály. Ha kiszeded a castert nem sok értelme van, a ‘lock kiszedésnél meg végkép nincs. De ha infantrymachine-t akartok megint, hajrá, nemkicsit volt sz*r.

Úgy lenne értelme, hogy még 1 kör van, amikor lehet valamit csinálni. Simán működőképes, hogy valaki berohan, kinyírja acastert és ha van még mivel ellentámadni 1 köv aktivációban akkor akár döntetlen is lehet.

Mondjuk igen, biztosan jobban meggondolná valaki a hailmary-t, ha utána még benne van a pakliban, hogy a túlélőktől kapsz egy méretes pofont.

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-13 08:16   [ Eltüntet ]   [ # 451141 ]  
Veterán

Azt soha nem fogják, amíg feat+RELEASETHEKRAKEN alapú a játék… De igen, álmodni lehet :D. Ismerősék annó kipróbálták, hát teljesen másféle gondolkodást igényelt, az tuti.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-13 08:13   [ Eltüntet ]   [ # 451140 ]  
Veterán

...ha bevezetnék a váltott aktivációt… hajjajj, álmodni csak szabad grin

Aláírás 

DiL - Vadnyugati skirmish magyarul
SAGA
Firestorm Armada és Planetfall segédlet
Cry ‘Havoc!’, and let slip the dogs of war

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-13 07:58   [ Eltüntet ]   [ # 451139 ]  
Veterán
atis - 2016-04-12 19:08
Petrow - 2016-04-12 14:20

...az szerintem a Cepha lesz, de inkább azt is úgy képzelem el, hogy egy-az-egyben visszateszik Cryx alá.

Ne keverjük a dolgokat, a cepha csak egy sima merc csapat, semmi más. Nem megy sehová. Kiszedni végkép nem fogják.

Garvey - 2016-04-12 18:21

Ha kiveszik a caster kill auto wint…

Sose értettem mi bajotok ezzel, a legjobb szabály. Ha kiszeded a castert nem sok értelme van, a ‘lock kiszedésnél meg végkép nincs. De ha infantrymachine-t akartok megint, hajrá, nemkicsit volt sz*r.

Úgy lenne értelme, hogy még 1 kör van, amikor lehet valamit csinálni. Simán működőképes, hogy valaki berohan, kinyírja acastert és ha van még mivel ellentámadni 1 köv aktivációban akkor akár döntetlen is lehet.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-12 19:08   [ Eltüntet ]   [ # 451122 ]  
Veterán
Petrow - 2016-04-12 14:20

...az szerintem a Cepha lesz, de inkább azt is úgy képzelem el, hogy egy-az-egyben visszateszik Cryx alá.

Ne keverjük a dolgokat, a cepha csak egy sima merc csapat, semmi más. Nem megy sehová. Kiszedni végkép nem fogják.

Garvey - 2016-04-12 18:21

Ha kiveszik a caster kill auto wint…

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-12 18:42   [ Eltüntet ]   [ # 451121 ]  
Veterán

Szerintem nem veszik ki. Jogos, ha meghal a caster akkor vége.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-12 18:21   [ Eltüntet ]   [ # 451120 ]  
Veterán

Ha kiveszik a caster kill auto wint, sikerül újra értelmes frakció egyedi varázslatokat csinálniuk, visszahozni a( háttér szempontjából) hangulatos spec szabályokat akár még érdekelhet is egy új kiadás.

Aláírás 

Dreadball és KoW magyarosítás. Másold be a linket
https://mega.co.nz/#F!ewd1wIwY!OMtR_deae_zKghYne5SfBA

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-12 17:27   [ Eltüntet ]   [ # 451117 ]  
Adminisztrátor

Igen, mindenképp, átbalanszolják a dolgokat, rendezgetik kicsit a warcasterek varázslatait.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-12 15:27   [ Eltüntet ]   [ # 451115 ]  
Veterán

Akkor az új szabálykönyv mellé új ,,kódexek” is várhatóak?

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-12 14:20   [ Eltüntet ]   [ # 451111 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2016-04-12 12:57
Petrow - 2016-04-12 12:17

Nem hinném. Igaz, hogy startert nem kapnak (Minyon - Merc vonallal egyetemben), de kicsi a realitása, hogy majdhogynem teljesen új range-eket szanálnának.

mondjuk a cyriss/cepha alapbol ugy volt, hogy sereg, de csak proba, tamogatasuk/fenntartasuk nincs biztositva.

eees alapdobozok anyaga 40$-ert PVC. Szoval mind kihagyhato.

Meglátjuk. Convergence azért elég széles range-el rendelkezik, és már be van hozzá ígérve release schedule-ben az új colossal dual kit. Ha valamit kivesznek, az szerintem a Cepha lesz, de inkább azt is úgy képzelem el, hogy egy-az-egyben visszateszik Cryx alá.

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-12 13:05   [ Eltüntet ]   [ # 451106 ]  
Veterán

ezért lesznek megnebcsülve a régi Juggy figurák, amikket, ha kellett, nyugodt szívvel hozzávághattál az ellenfeledhez, tudva, hogy a figura úgysem fog sérülni :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-12 12:57   [ Eltüntet ]   [ # 451105 ]  
Veterán
Petrow - 2016-04-12 12:17

Nem hinném. Igaz, hogy startert nem kapnak (Minyon - Merc vonallal egyetemben), de kicsi a realitása, hogy majdhogynem teljesen új range-eket szanálnának.

mondjuk a cyriss/cepha alapbol ugy volt, hogy sereg, de csak proba, tamogatasuk/fenntartasuk nincs biztositva.

eees alapdobozok anyaga 40$-ert PVC. Szoval mind kihagyhato.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-12 12:44   [ Eltüntet ]   [ # 451104 ]  
Veterán

a pontértékekkel fognak csúszkázni, ha jól láttam a többiek írását és összefoglalóját. Ez valahol jó, mert sok olyen egység volt, ami betyár alul volt pontozva ahhoz képest, amit tudott. Talán ezzel 1 kicsit a modell alapú balansz csúszkán. Kivi leszek, főelg a metára, amit produkálni fog.

Aláírás 

[ Profil ]  

1 ennyiből: 12
1