Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 60
1
Malifaux
Dátum: 2016-09-23 10:24   [ Eltüntet ]   [ # 457347 ]  
Moderátor

Újra Malifaux Kezdőnap a HammerTime Cafe-ban!

Október 13-án csütörtökön!

A Kezdőnap Facebook eseményét itt találhatjátok!

Csatolt képek
Malifaux kezdőnap a HammerTime Cafe-ban.jpg
 Aláírás 

HammerTime Cafe
Hammer Times Youtube Csatorna

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-10 20:32   [ Eltüntet ]   [ # 447146 ]  
Veterán

Malifaux Kezdőnap a HammerTime Cafe-ban:

Várunk teljesen kezdőket, haladókat, akinek van serege, akinek nincs serege, akinek kérdése van vagy aki csak nézelődni szeretne. Egyszóval mindenkit!

Minden kezdő játékos egy 500 Ft-os kupont kap, amelyet a boltunkban levásárolhat, valamint egy teljes havi tagságit, hogy megtapasztalhassa milyen is a HammerTime Cafe tagjai között lenni. (Ebbe a havi tagságiba nem tartozik bele se a levásárolhatóság, se a 10%-os kedvezmény.).

Varázslatokkal és horrorral teli vadnyugati hangulatú városba kalauzoljuk a játékosainkat, melynek neve Malifaux. Zakatoló gőzgépek, vérszomjas fenevadak és mindenkit elbűvölő boszorkányok csapnak itt össze élőholt kurtizánokkal, ősi bűnök megtestesüléseivel és mindenre elszánt szerencsevadászokkal. Az alternatív Föld és időszak varázslatokkal átszőtt története teljesül ki egy párhuzamos univerzumban Malifaux lila színben pompázó ege alatt, melyet néha egy-egy alacsonyan röppenő harci malac robbanása világít be… Gyere, légy részese ennek az őrült világnak, ahol a “jó” fogalma csak nézőpont kérdése és lehet, hogy nem is létezik!? Hajszold velünk a lélekköveket és használd erejüket céljaid eléréséhez! Verd át a sorsot, másképp lelked veszted. Örökre.  Oktatónk: Molnár Dániel Manó

Részvételi díj: 500 Ft, amely teljes egészében lefogyasztható a kávézóban.
Várunk mindenkit szeretettel!
Facebook esemény:
[url=https://www.facebook.com/events/667806100027228/]
https://www.facebook.com/events/667806100027228/[/url]
A HammerTime Cafe csapata

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-12 15:27   [ Eltüntet ]   [ # 445142 ]  
Moderátor

Malifaux Kezdőnap a HammerTime Cafe-ban:

Várunk teljesen kezdőket, haladókat, akinek van serege, akinek nincs serege, akinek kérdése van vagy aki csak nézelődni szeretne. Egyszóval mindenkit!

Azon kívül, hogy kipróbálhatod a játékot játékvezetőink segítségével, még ajándékot is kapsz.  Minden kezdő játékos egy 500 Ft-os kupont kap, amelyet a boltunkban levásárolhat, valamint egy teljes havi tagságit, hogy megtapasztalhassa milyen is a HammerTime Cafe tagjai között lenni.

Varázslatokkal és horrorral teli vadnyugati hangulatú városba kalauzoljuk a játékosainkat, melynek neve Malifaux. Zakatoló gőzgépek, vérszomjas fenevadak és mindenkit elbűvölő boszorkányok csapnak itt össze élőholt kurtizánokkal, ősi bűnök megtestesüléseivel és mindenre elszánt szerencsevadászokkal. Az alternatív Föld és időszak varázslatokkal átszőtt története teljesül ki egy párhuzamos univerzumban Malifaux lila színben pompázó ege alatt, melyet néha egy-egy alacsonyan röppenő harci malac robbanása világít be… Gyere, légy részese ennek az őrült világnak, ahol a “jó” fogalma csak nézőpont kérdése és lehet, hogy nem is létezik!? Hajszold velünk a lélekköveket és használd erejüket céljaid eléréséhez! Verd át a sorsot, másképp lelked veszted. Örökre.  Oktatónk: Molnár Dániel Manó 

Részvételi díj: 500 Ft, amely teljes egészében lefogyasztható a kávézóban.
Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/997958586942362/ 
A HammerTime Cafe csapata

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-14 22:27   [ Eltüntet ]   [ # 443526 ]  
Veterán

javaslom a facebook csoportot ( Malifaux [Hun] )
általában ott gyorsabban jönnek válaszok / játékszervezések

hja, üdv a klubban smile

by: btk

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-14 22:05   [ Eltüntet ]   [ # 443525 ]  
Újonc

Üdv!

Köszönhetően a kezdő napnak, frissen csatlakoztam a Malifaux világához a Neverborn kasztot képviselve. Kedd és csütörtök kivételével szivesen leugrom játszani a Hammertime cafe-ba.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-10-31 12:09   [ Eltüntet ]   [ # 441088 ]  
Veterán

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget, két könnyű csapatot szeretnék biztosítani a kezdők számára a HammerTime Cafe-ban.
Én ezekre gondoltam:
No shelter here vs The latigo posse

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-09-27 20:55   [ Eltüntet ]   [ # 439067 ]  
Veterán

Sziasztok
nem igazán értek a játékhoz, viszont 1-2 modell megtetszett(Misaki és Shang, Pandora és Candy), mielőtt értelmetlenül keresem egyedül azt a modellt ami tetszik gondoltam megkérdezem hogy ezek csak egyben játszhatók vagy külön külön is? mert ha csak egyben akkor értelmetlen keresnem egyedül
üdv Urden

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-14 21:22   [ Eltüntet ]   [ # 424064 ]  
Veterán

Malifaux frissítések a Főnixcsarnok webshopban!

Hide and Seek Dreamer Crew
 Abominations (4) 
 Desolation Engine 
 Merris Lacroix 
 TTB Male Multi-part kit
 TTB Female Multi-part kit
 Piglets (3) 
 War Pig 
 In Defense of Innocence 
 Of Metal and Flesh C,Hoffman Crew
 Salvage and Logistics Leveticus Crew
Crooked Men (3) 
 Hannah 
 Hog Whisperer 
 Pigapult 

Aláírás 

H.É.T.atya wink

[ Profil ]  
Dátum: 2015-01-19 11:48   [ Eltüntet ]   [ # 421351 ]  
Veterán

Szia Theony!

A Főnix Csarnok asztala volt. Ezen az oldalon találsz mindent:

http://www.hallofthephoenix.eu/hu/webshop.html

Illetve, ha használod, érdemes csatlakoznod a facebook csoporthoz is.

Üdv, Tsuneo

[ Profil ]  
Dátum: 2015-01-19 11:35   [ Eltüntet ]   [ # 421349 ]  
Tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Malifaux crew dobozt szeretnék rendelni, és sajnos nem igazán találok idehaza üzletet, ahol akad (olyat, ahol első kiadásosak vannak, olyat már találtam). A Gameday-en volt egy asztal ahol nagyon szép számmal volt minden, de sajnos nem emlékszem, melyik üzleté volt az a stand.
Honnan tudnék megbízhatóan rendelni? Egészen konkrétan a Hide and Seek doboz érdekelne, de a jövőben egészen biztos, hogy más dobozokra is igényt tartanék.

Köszönöm előre is a válaszokat!

Aláírás 

“They shall be all consumed”

[ Profil ]  
Dátum: 2015-01-16 06:23   [ Eltüntet ]   [ # 421062 ]  
Veterán

multipart figurak

elsosorban a szerepjatekhoz, de dobozonkent kb 10 steampunk figura rakhato ossze, ami nem rossz, sot.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2015-01-03 15:30   [ Eltüntet ]   [ # 419855 ]  
Moderátor

Malifaux Kezdőnap a D21-es Bázisban:

JANUÁR 8.-ÁN 18:00-TÓL MALIFAUX KEZDŐNAPOT RENDEZÜNK A D21-ES BÁZISBAN.

A Malifaux egészen pontosan egy „kiscsapatos” terepasztalos játék (vagy ha úgy tetszik, „skirmish-game”) mely elsősorban a történetre és a karakterekre alapoz. Stílusát tekintve a viktoriánus horror és gótikus steampunk egyvelege, jó adag western-nel fűszerezve.

Ha szeretnéd kipróbálni ezt a játékot, vagy csak megnéznéd, hogy miként játszanak vele mások akkor látogass el hozzánk.

Több seregből is válogathatnak a kipróbálni vágyók, név szerint:
-Neverborn
-Outcast
-Gremlin
-Resser

Akinek lenne saját csapata és ki szeretné próbálni, kérjük, hogy 30 pontból állítsa össze a listáját.

Oktatóink: Tököli Gábor és Csontos Péter

Várunk mindenkit szeretettel a D21-es Bázisban!

Facebook esemény: Malifaux Kezdőnap a D21-es Bázisban

Csatolt képek
10272532_474566649339915_3307087915740044472_o.jpg
 Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2014-11-12 08:12   [ Eltüntet ]   [ # 415498 ]  
Veterán
NecronSzolnok - 2014-11-11 22:31

Sziasztok!

Egy kedves ember mutatta a nekem a játékot és nagyon megtetszett. Egyelőre nem tudok döntei, hogy melyik frakcióval kezdjek. ti mit tudnátok ajánlani? Egyelőre a Rasputina-s és a Pandora-s dobozokat néztem ki. ( Arcanist- Neverborn) Melyiket ajánlanátok kezdésre?

Szia Necron!

Szerintem a facebook csoportban próbálkozz, mert itt eléggé lassú az infóáramlás. Ott találsz jó pár, ezzel a “mivel kezdjek” témával kapcsolatos post-ot.

Üdv, Tsuneo

[ Profil ]  
Dátum: 2014-11-11 22:31   [ Eltüntet ]   [ # 415493 ]  
Veterán

Sziasztok!

Egy kedves ember mutatta a nekem a játékot és nagyon megtetszett. Egyelőre nem tudok döntei, hogy melyik frakcióval kezdjek. ti mit tudnátok ajánlani? Egyelőre a Rasputina-s és a Pandora-s dobozokat néztem ki. ( Arcanist- Neverborn) Melyiket ajánlanátok kezdésre?

Aláírás 

Festéseim

[ Profil ]  
Dátum: 2014-08-22 19:25   [ Eltüntet ]   [ # 407755 ]  
Tag

Thx, azt megtaláltam, már benn is vagyok grin Most nyaralás lesz, de utána héten szerintem lenézek megnézni egy meccset. Köszi!

Aláírás 

Waaagh a focipályán! | http://roante-bb.blogspot.hu/
Fumbbl oldalam     | https://fumbbl.com/~roante

[ Profil ]  
Dátum: 2014-08-22 19:04   [ Eltüntet ]   [ # 407751 ]  
Veterán

Üdv!

Igen, jól sejted: https://www.facebook.com/groups/malifaux.hu/

Budapesten Cantinában kedd esténként a legesélyesebb élőben megnézned a témát. De ha becsatlakozol a csoportba, akkor ott minden kérdésben segítünk.

Aláírás 

Geistwald blog

[ Profil ]  
Dátum: 2014-08-22 16:58   [ Eltüntet ]   [ # 407737 ]  
Tag

Hi! Keresném a hazai Malifaux közösséget grin Jól sejtem, hogy a FB csoport a legaktívabb?

Hol lehetne amúgy megnézni esetleg egy játékot? Toltok most valami liga-szerűséget?

A figurákat nézegetve és a story-t olvasgatva a Neverborn srácok tetszenek, abból is Dreamer meg a Teddy maci, elég brutálul néz ki :D A csapatválasztás hogy működik amúgy? Meg lehet oldani valahogy, hogy cross-faction teamet rakjon össze az ember, és pl. szamuráj punk zombikat is hozzon a démoni kissrác? grin

Köszi a válaszokat előre is!

Aláírás 

Waaagh a focipályán! | http://roante-bb.blogspot.hu/
Fumbbl oldalam     | https://fumbbl.com/~roante

[ Profil ]  
Dátum: 2014-04-29 10:54   [ Eltüntet ]   [ # 395266 ]  
Moderátor

MÁJUS 9.-ÉN 17:00-TÓL MALIFAUX KEZDŐNAPOT RENDEZÜNK A D21-ES BÁZISBAN.

A Malifaux egészen pontosan egy „kiscsapatos” terepasztalos játék (vagy ha úgy tetszik, „skirmish-game”) mely elsősorban a történetre és a karakterekre alapoz. Stílusát tekintve a viktoriánus horror és gótikus steampunk egyvelege, jó adag western-nel fűszerezve.

Ha szeretnéd kipróbálni ezt a játékot, vagy csak megnéznéd, hogy miként játszanak vele mások akkor látogass el hozzánk.

Több seregből is válogathatnak a kipróbálni vágyók, név szerint:
-Neverborn
-Outcast
-Gremlin
-Resser

Akinek lenne saját csapata és ki szeretné próbálni, kérjük, hogy 30 pontból állítsa össze a listáját.

Oktatóink: Tököli Gábor és Csontos Péter

Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/1429373950652557/

Csatolt képek
New-Backdrop.jpg
 Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2014-03-26 10:52   [ Eltüntet ]   [ # 390481 ]  
Veterán

Áprilisi VERSENY!

Aláírás 

Geistwald blog

[ Profil ]  
Dátum: 2014-03-09 21:35   [ Eltüntet ]   [ # 387884 ]  
Moderátor

Üdvözletem!

Keresnék olyan lelkes tanító személyiségű játékost aki kezdőnapon oktatna nálunk, a D21-es klubban Malifaux-ot. Akár több oktató is lehetséges, de szerintem 2 bőven elég lenne. A fontos, hogy legyen türelmes és legyen neki kölcsön figurája a játékhoz, lehetőleg több frakcióból is, valamint, hogy tudja a szabályokat smile .

A legjobb lenne, ha valamelyik péntek délután legyen az oktatás, de természetesen egyeztetünk időpontot és megoldjuk. Ebben a hónapban vagy áprilisban is jó.

Kérem, hogy a jelentkezők privátba üzenjenek nekem.
Köszönettel, Liszkag!

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  

1 ennyiből: 60
1

‹‹ [Eden] March releases      Impetus ››