Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

3 ennyiből: 35
3
SM-Nem SM… Avagy a GW üzletpolitikája
Dátum: 2017-07-26 10:32   [ Eltüntet ]   [ # 467020 ]  
Veterán
Nturtle - 2017-07-26 10:06

Az mindenesetre furcsa, hogy brutálisan sokkal nagyobb a profit emelkedés a bevétel emelkedéshez képest. Ez azt is kell, hogy jelentse, hogy lényegesen alacsonyabbak lettek az előállítási, forgalmazási, működési költségek, tehát valami nagy okosság és átszervezés lehet, hogy volt a színfalak mögött is.

Igen, ezt írta valaki, hogy Kirby a vásárlókkal egy köcsög volt, és majdnem bebuktatta a céget, viszont volt azért olyan szükséges optimalizációs lépés, amit ő tett meg, és a mostani sikerekben is szerepet játszik.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-26 10:06   [ Eltüntet ]   [ # 467019 ]  
Akolitus

Az mindenesetre furcsa, hogy brutálisan sokkal nagyobb a profit emelkedés a bevétel emelkedéshez képest. Ez azt is kell, hogy jelentse, hogy lényegesen alacsonyabbak lettek az előállítási, forgalmazási, működési költségek, tehát valami nagy okosság és átszervezés lehet, hogy volt a színfalak mögött is.

Egyszerű vásárlóként ez annyiban érdekes, hogy ilyen helyzetben bátrabb lehet egy cég a kedvezményekkel, ami persze nem feltétlenül szokása a GW-nek, de pl. az említett start collecting boxoknál és hasonló bundle termékeknél bátrabban pakolhatnak bele tartalmat alacsonyabb áron, ha ez eszköz lehet új vásárlók szerzésére. Persze ez csak spekuláció.

Aláírás 

grnsknz.tumblr.com

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-26 09:38   [ Eltüntet ]   [ # 467018 ]  
Veterán
CsG - 2017-07-26 08:30

Az elmúlt egy évben valamit nagyon jól csinált a GW, mert az éves jelentésben szereplő számaik brutálisan jók. Úgy tűnik, hogy ennyit számít az, hogy odafigyelnek az emberekre, akik megveszik a termékeiket smile

http://www.belloflostsouls.net/2017/07/games-workshop-2016-17-annual-financials.html

CsG

Az előző vonalért felelős góré, Kirby, le is mondott másnap.
Mondjuk a nyolcadik kiadás előtti fél év elég csúnya játékosfejés volt a kiadott rengeteg könyvvel, amik pár hónap után használhatatlanok lettek.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-26 09:03   [ Eltüntet ]   [ # 467017 ]  
Veterán

Jap.

- Akarcsak amennyit segitettek a dobozaik (Death Masque, Dark Millenium, Start collecting es a kisebb AoS/40k kezdodobozok(blood and thunder, know no fear)).

- az uj arkepzes
Amig ez a model eleg draga: Magmadroth (50 font)
Addig a Fyreslayer start collecting jo vetelnek tunik (50 font, de benne van a fenti modell + 10 torpe + 1 karakter)

Elobbit meglepoen kevesen vettek, de a start collecting valtozata mar kelloen vasarolt dolog lett.

- jopar keresett uj modell
3 gathering stormos doboz pl.

- es persze a hype keltes (WH-community ‘leak’-ek idoben) + YT csatorna nezettsege

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-26 08:30   [ Eltüntet ]   [ # 467014 ]  
Veterán

Az elmúlt egy évben valamit nagyon jól csinált a GW, mert az éves jelentésben szereplő számaik brutálisan jók. Úgy tűnik, hogy ennyit számít az, hogy odafigyelnek az emberekre, akik megveszik a termékeiket smile

http://www.belloflostsouls.net/2017/07/games-workshop-2016-17-annual-financials.html

CsG

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-01 10:39   [ Eltüntet ]   [ # 465060 ]  
Veterán

nem akartam a 40k preview topicot osszeronditani, de most (megkesve) nezem a WH-Fest-en keszult hivatalos vlogokat.

Rogton elso eleg viccesen indul “there is a massive crowd of people” (https://youtu.be/15h8243kiJs?t=8).  Ha ez massive crowd egy egesz vilagon jelenlevo cegtol, akkor a sima GD-hu Decemberben mi?

tobbi viszonylag atlagos korbekerdezos video. a 3-ik (golden demonos) ami erdekesebb volt nekem , de ott is csak ures frazisokat lottek.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-23 16:58   [ Eltüntet ]   [ # 462934 ]  
Veterán
Tyrpak - 2017-03-23 16:25

Tehát a kérdés az, hogy te mit látsz, amitől ez olyan jó hír lenne?

Konkrétum tényleg nincs sokkal több benne, max még az, hogy St. Louisban abban a boltban 2011 után újra lesznek hivatalos GW-s események.

Ha viszont egy nagy irányváltás első jeleként fogjuk fel, akkor kifejezetten jó hírek: kevesebb korlátozás, visszatérés a hivatalos eseményekhez.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-23 16:25   [ Eltüntet ]   [ # 462932 ]  
Veterán
Roodie - 2017-03-23 08:14

Hát, gratulálok, ha csak ennyit látsz az egészből, nincs is több kérdésem. Ideje lesz lassan bezárni ezt a pöcegödröt, úgy érzem.

Miért te mit látsz belőle?

Én annyi változást látok, hogy a Wayland pl végre kirakhatja a képeket a kék dobozok helyett, viszont már csak 15% kedvezményt adhat.

Továbbra sincs egy szó se arról, hogy a mail order dolgokat is lehessen vásárolni online.
Egy csomó dolgot továbbra is csak és kizárólag a GW oldalán tudsz majd megrendelni.

Tehát a kérdés az, hogy te mit látsz, amitől ez olyan jó hír lenne?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-23 09:28   [ Eltüntet ]   [ # 462918 ]  
Veterán
Roodie - 2017-03-23 08:14

Hát, gratulálok, ha csak ennyit látsz az egészből, nincs is több kérdésem. Ideje lesz lassan bezárni ezt a pöcegödröt, úgy érzem.

Az igen nagy veszteség lenne sokunknak.

Aláírás 

Néha a jók is győznek!

Pitypangvirágos Crybaby háborús érdemérem síró tulajdonosa

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-23 08:14   [ Eltüntet ]   [ # 462917 ]  
Adminisztrátor

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-22 21:31   [ Eltüntet ]   [ # 462914 ]  
Veterán

Ha arra gondolsz, hogy Májustól például a Wayland Games is csak -15%-al árulhatja a GW termékeit, és nem -20%-al mint most, akkor ez egy erős visszalépés.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-22 20:31   [ Eltüntet ]   [ # 462910 ]  
Adminisztrátor

Szépen sorban sokasodnak a jelek, hogy a GW kezd észhez térni, lassan, apránként, apró lépésekkel:

MiniatureMarket közlemény

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-21 21:37   [ Eltüntet ]   [ # 447885 ]  
Veterán
Roodie - 2016-02-21 21:26

Ez így van, özönlöttek a játékosok, a fórumra egészen biztosan, de a klubban is érezhető volt az érdeklődők számának növekedése.

Én is így kerültem ide - hogy ez áldás vagy átok, döntse el ki-ki magának cheese

Aláírás 

Blogom:

Történelmi figuraelemzős, értékelős, tanácsadós, örömködős

Ha akad régi Warzone figurád, ne habozz értesíteni.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-21 21:26   [ Eltüntet ]   [ # 447884 ]  
Adminisztrátor

Ez így van, özönlöttek a játékosok, a fórumra egészen biztosan, de a klubban is érezhető volt az érdeklődők számának növekedése.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-21 16:29   [ Eltüntet ]   [ # 447859 ]  
Veterán
ericghar - 2016-02-20 09:22

Nincsen ilyen egyértelműen zongorászható kapcsolat. A Sribd sem dobja meg a könyvvásárlási hajlandóságot és a Netflix hatására sem vesznek többen díszdobozos DVD-t.

Hát, nem tudom, mi az elméleti okosság, de arra konkrétan emlékszem, hogy akkor másfél évig a DoW miatt egy csomó ember jött.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-20 14:46   [ Eltüntet ]   [ # 447797 ]  
Veterán

Hát ez a hobby is bődületes színskálával rendelkezik, van akinek a háttér, van akinek a modellek, van akinek a festés, van akinek a játék, meg az az egy nyomi ultramarine “film” is jó volt (nekem!) smile

Meg C64-en a space hulk!!!

Nehéz meghatározni, hogy melyik vonal a nyereséges és igazából tökmindegy, mert minden vásárló más igényekkel rendelkezik, szóval csak azt vedd ami tetszik, a többivel meg ne foglalkozz. Ha meg a kereslet nem találkozik a kínálattal, akkor ez van…

Aláírás 

“Embrace your Biomass Tyranids are Coming!”

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-20 09:22   [ Eltüntet ]   [ # 447780 ]  
Veterán

Nincsen ilyen egyértelműen zongorászható kapcsolat. A Sribd sem dobja meg a könyvvásárlási hajlandóságot és a Netflix hatására sem vesznek többen díszdobozos DVD-t.
A userek hobbiköltései konstansak és a válság miatt nem növekszenek, így az a kiadó lehet sikeres aki megfelelően tudja ezeket az összegeket becsatornázni (ár/érték arányban a legtöbbet nyújtva). A GW egy ideje nem ilyen.
Megj.: Én is gondolkoztam már az (újra)kezdésen (40k), de a jelenlegi évi 60-70e hobbiköltés mellett két év lenne mire versenyméretűre hizlalnák bármit (a nulláról indulva).

Aláírás 

minden szabály opcionális

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-19 15:28   [ Eltüntet ]   [ # 447741 ]  
Veterán

Ez egy fogyasztói társadalom. Amíg lesz új termék vájuba addig lesz aki zabálja azt (félreértések elkerülése végett: én is).

Szóval minden csak dobhat a játékosszámon. Főleg a pc-játékok.

Aláírás 

“One,two, three ‘n four
Some declare a Holy war”

War. War never changes…

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-19 14:51   [ Eltüntet ]   [ # 447738 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2016-02-19 14:19
Freddy Krueger - 2016-02-19 13:43
Roodie - 2016-02-19 13:12

Szerintem ezt nem a stúdió, hanem a GW fogja megbánni, mert azt gondolom, hogy ez a játék nagy érdeklődést fog generálni.

Ezt én se értem, lásd Dawn of War. Az is emkkorát dobott a 40k-n, akkor egy csomó új játékos lett hirtelen.

na igen, de volt 40K, abbol lett DoW, az generalt extra 40K erdeklodest.
most meg, volt WHFB, abbol lesz TotalWar, ami general extra… ooo… az a jatek megszunt.

Pont ezt mondta Freddy meg Roodie smile

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-19 14:28   [ Eltüntet ]   [ # 447736 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2016-02-19 14:19
Freddy Krueger - 2016-02-19 13:43
Roodie - 2016-02-19 13:12

Szerintem ezt nem a stúdió, hanem a GW fogja megbánni, mert azt gondolom, hogy ez a játék nagy érdeklődést fog generálni.

Ezt én se értem, lásd Dawn of War. Az is emkkorát dobott a 40k-n, akkor egy csomó új játékos lett hirtelen.

na igen, de volt 40K, abbol lett DoW, az generalt extra 40K erdeklodest.
most meg, volt WHFB, abbol lesz TotalWar, ami general extra… ooo… az a jatek megszunt.

És ebben a pillanatban ott terem a Spanish Inquisition és áttéríti őket a dicsőséges Kings of War rendszerre! Ámen! Höhöhö.

Aláírás 

Kabaman Blogja - Gates of Hell

[ Profil ]  

3 ennyiből: 35
3

‹‹ Kódexek, ahogy mi szeretnénk      Eldar ››