Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 8
1
Weird War
Dátum: 2017-10-08 13:47   [ Eltüntet ]   [ # 469164 ]  
Veterán

Sziasztok,

Játszik valaki Pesten Konflikt 47-tel? Ha igen, szívesen kipróbálnám, tejesen kezdőként (Bolt Action-t sem játszottam), alapvetően brit seregem van.

üdv
kgb

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-06 11:44   [ Eltüntet ]   [ # 461795 ]  
Veterán
darkling - 2017-02-06 08:50

West Wind Panzer Mech KS.

Ebbe be akar szállni valaki? Add-onok miatt érdekelne.

Aláírás 

Blogom:

Történelmi figuraelemzős, értékelős, tanácsadós, örömködős

Ha akad régi Warzone figurád, ne habozz értesíteni.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-06 08:50   [ Eltüntet ]   [ # 461784 ]  
Veterán

West Wind Panzer Mech KS.

Aláírás 

BGG profil.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-10-25 11:45   [ Eltüntet ]   [ # 458499 ]  
Veterán

Megjöttek a lányok is:
Daughters of the Motherland
Nem tudom hogy így látszik-e, ha nem akkor este kimásolom a képeket.

Aláírás 

minden szabály opcionális

[ Profil ]  
Dátum: 2016-10-14 18:47   [ Eltüntet ]   [ # 458092 ]  
Veterán
ericghar - 2016-10-14 13:15

Sziasztok!

Ez már minőség, nem? Most jöttek ki a 3D-s modelltervek a Fallschirmjägerekhez. Ha az ár sem lesz elszállt IG-nek is simán jók lesznek.

Megnyugtatlak, az lesz.

Aláírás 

Blogom:

[ Profil ]  
Dátum: 2016-10-14 13:15   [ Eltüntet ]   [ # 458082 ]  
Veterán

Sziasztok!

Ez már minőség, nem? Most jöttek ki a 3D-s modelltervek a Fallschirmjägerekhez. Ha az ár sem lesz elszállt IG-nek is simán jók lesznek.

Csatolt képek
rsz_k47_jager_sample2.jpg
 Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-10-04 22:53   [ Eltüntet ]   [ # 457783 ]  
Veterán

Azt én is megköszönném, akárcsak a Beyond the Gates of Antares szabálykönyveit is.
Én mindkettőt hiába keresem és mindkettő Warlord Games játék 😐

[ Profil ]  
Dátum: 2016-10-03 12:07   [ Eltüntet ]   [ # 457740 ]  
Veterán

Ha valaki rábukkant már a K47 szabálykönyvére valahol, kérem írjon egy privát üzenetet.

Aláírás 

http://szarnyashuszar.blogspot.hu/
http://borura-deru.blogspot.hu/

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-28 12:58   [ Eltüntet ]   [ # 457557 ]  
Veterán

Miniature Market esetleg, de csak apránként az esetleges vám miatt, bár nekem legutóbb csak a pk-t írták rá a dobozra értékként.
Ma még van ráadásul 10%-os kupon is a DT cuccokra (DUST10).
A gyalogos dobozok (a 8$-osak) 2 db-tól ~ 3.200-ra jönnek ki, a walkerek ára változó.

Van még néhány bolt (fantasywelt.de, philibert, ludikbazar stb.) ahol lehet kapni ezt-azt, innen max csoportosan érdemes szerintem.

Aláírás 

BGG profil.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-28 06:01   [ Eltüntet ]   [ # 457541 ]  
Veterán

Dust-ot honnan érdemes rendelni? Az ő oldalukról valahogy nem adja az a 25$ posta.

Aláírás 

Blogom:

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-27 22:27   [ Eltüntet ]   [ # 457536 ]  
Veterán

A Dust nem tudni él e még… A FFG már nem csinálja, valaki más igen, de nincs túl sok hír.

A Dust él és virul, a Dust Studios saját kézbe vette a dolgot az elbaltázott KS után.
Jelenleg a V3.0 van (1.0 az FFG-s, 2.0 a Battlefront-os), ami az előzőhöz képest minimálisat változott.
A szabálykönyv letölthető innen.
Az egységkártyák pedig az FB csoport-on keresztül.
Dust Monthly fanzine

A világa talán a legjobb, a gépei gyönyörûek az emberfigurák kevésbé, az áruk horribilis és senki sem játszik vele. Állítólag az új Dust méretaránya nem kompatibilis a régivel…

A régebbi egységeket be lehet szerezni olcsón is (e-bay, FFG téli vásár, netes boltok stb., ), az újak sem olyan vészesek, bár a kezdőcsomagok (1 hős, 1 jármű, 1 raj, kockák, playmat, tereptárgy stb.) ~17.000+ körül vannak.

Itthon valóban nem nagyon népszerű sajnos, az én gyűjteményem is csak gyűjti a port smile

A méretarány nem változott.

Aláírás 

BGG profil.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-27 19:22   [ Eltüntet ]   [ # 457528 ]  
Veterán

A SoTR meglehetôsen régen adott ki új dolgokat, a kickstartere behalt és a tervezett új szabálykönyv grafikája sem volt Nagy szám… Ronda volt, Nagyon.

A Dust nem tudni él e még… A FFG már nem csinálja, valaki más igen, de nincs túl sok hír.
A világa talán a legjobb, a gépei gyönyörûek az emberfigurák kevésbé, az áruk horribilis és senki sem játszik vele. Állítólag az új Dust méretaránya nem kompatibilis a régivel…

A Konflikt 47 esetében, nem tudni mi a távlati tervezett + a világról olvasnék még, az alternativ történelmi részletek a gyengém.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-27 19:21   [ Eltüntet ]   [ # 457527 ]  
Veterán

A SoTR meglehetôsen régen adott ki új dolgokat, a kickstartere behalt és a tervezett új szabálykönyv grafikája sem volt Nagy szám… Ronda volt, Nagyon.

A Konflikt 47 esetében, nem tudni mi a távlati tervezett + a világról olvasnék még, az alternativ történelmi részletek a gyengém.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-27 12:45   [ Eltüntet ]   [ # 457505 ]  
Veterán
Skót - 2016-09-27 10:11

A szabály kb. BA 1.0 - mint ilyen (a BA döntetlent játszott a SotTR szabállyal több összehasonlításban) nem váltja meg a világot. Én vagyok az egyik SotR játékos, a másik Faerie és tudtommal ennyi. A SotR szabályrendszer sem az igazi, a Dust Warfare is megvan, az sem zseniális, de mindhárommal el lehet játszogatni. A Konflikt 47 remélhetőleg valamivel csökkenti az amúgy szvsz. nagyon magas Weird War-os árakat, behozza a BA játékosokat és ennyivel már nagyon sokat tett a Weird War népszerűsítéséért. Ja, van D20-as rendszer is. smile A sok-sok szabályból össze lehetne pakolni valami igazán jót - mint ahogy a figurákkal is csinálják (tessék csak megnézni mekkora az átfedés a kínálatokban).

Múlthéten intéztem egy alapkönyvet+kieget magamnak, még várom, hogy ideérjen, plusz Kaba is egyelőre passzív érdeklődőként jelen van SotTR-hoz.

Aláírás 

Blogom:

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-27 10:11   [ Eltüntet ]   [ # 457498 ]  
Veterán

A szabály kb. BA 1.0 - mint ilyen (a BA döntetlent játszott a SotTR szabállyal több összehasonlításban) nem váltja meg a világot. Én vagyok az egyik SotTR játékos, a másik Faerie és tudtommal ennyi. A SotR szabályrendszer sem az igazi, a Dust Warfare is megvan, az sem zseniális, de mindhárommal el lehet játszogatni. A Konflikt 47 remélhetőleg valamivel csökkenti az amúgy szvsz. nagyon magas Weird War-os árakat, behozza a BA játékosokat és ennyivel már nagyon sokat tett a Weird War népszerűsítéséért. Ja, van D20-as rendszer is. smile A sok-sok szabályból össze lehetne pakolni valami igazán jót - mint ahogy a figurákkal is csinálják (tessék csak megnézni mekkora az átfedés a kínálatokban).

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-26 21:02   [ Eltüntet ]   [ # 457477 ]  
Veterán
Skót - 2016-09-26 07:26

A Waylandnél jelentős kedvezménnyel kaphatók pl. a Starter Set csak 50 font.

Az 50font jelenleg 56font.
Bàr az is olcsóbb, de engem inkàbb a szabályrendszer érdekelne, ha jó talàn belevágnék, ha lenne kivel játszani.
A SotTR is jónak tûnt, aztán évekig nincs új figura, a szabályrendszer kissé bugos az illusztrációk pedig borzalmasak.
Plusz aztán talàn 3-4 jàtékos ha volt.

Némi info:
http://www.wwpd.net/2016/07/konflikt-47-rulebook-review-and-first.html?m=1

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-26 07:35   [ Eltüntet ]   [ # 457433 ]  
Veterán
Heterodyne - 2016-09-25 22:51

Nos a Warlord Games nem viszi túlzásba a reklámot a Konflikt ‘47 esetében.

https://store.warlordgames.com/collections/weird-war

Első ránézésre, gyönyörű és a starterek nem túl olcsók, de csak addig amíg meg nem nézed, hogy mit is vágnak hozzád… a németeknél 24 gyalogos, 8 náci zombi :D, egy panzermech járó és egy tank valami furcsa gravitációs ágyúval… több mint elegendő elkezdeni.

És hamarosan jönnek a Szovjetek :D

Meg a britek is az automatáikkal smile

Egyébként Beasts of War-on és Bell of Lost Souls-on eléggé nyomatják a játékot (battlereport-ok, kicsomagolások stb.)

Aláírás 

BGG profil.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-26 07:26   [ Eltüntet ]   [ # 457432 ]  
Veterán

A Waylandnél jelentős kedvezménnyel kaphatók pl. a Starter Set csak 50 font.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-26 06:16   [ Eltüntet ]   [ # 457429 ]  
Veterán
Heterodyne - 2016-09-25 22:51

Első ránézésre, gyönyörű és a starterek nem túl olcsók, de csak addig amíg meg nem nézed, hogy mit is vágnak hozzád… a németeknél 24 gyalogos, 8 náci zombi :D, egy panzermech járó és egy tank valami furcsa gravitációs ágyúval… több mint elegendő elkezdeni.

Az igazi flash az benne, hogy ez egy add-on a BA “világához”, tehát ha valakinek már van II. VH-s serege, akkor elég az újdonságokat megvennie (sajnos a tankok tornyát külön nem árulják), a régi serege nyugodtan lehet az alap.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-25 22:51   [ Eltüntet ]   [ # 457422 ]  
Veterán

[ Profil ]  

1 ennyiből: 8
1

‹‹ WW1 általában      Rapid Fire ››