Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

3 ennyiből: 77
3
Filmsarok
Dátum: 2016-03-24 09:46   [ Eltüntet ]   [ # 449896 ]  
Veterán

Ma gyün ki a bátmán a szuprevezetőember ellen film. És mindenhol szídják. Ami általánosságban nem lenne gond, mert sok filmet szídnak (én pl a SW7et), a gond, hogy mindenki 95n ugyanazt említi. MAgyar kritika is húzza, hogy ezt elbaltázták… Nagyon féltem, hogy ez lesz belőle, pedig mennyire vártam Gézát, mint batmant…

Aláírás 

We’re not here to destroy THE game, we’re here to destroy YOUR game

As you know, the key to victory is the element of surprise. Surprise!

[ Profil ]  
Dátum: 2016-03-09 14:48   [ Eltüntet ]   [ # 448976 ]  
Veterán

Tegnap megneztem az egyiptom istenei cimu filmet.
Igazabol nem olyan rossz, mint ahogy kritikusok irja, de meg 1x nem szeretnem latni.
De legalabb nem neztem 5 percenkent a lejatszosavban az idore, hogy mennyi van meg vissza, mert unom.

Kicsit tenyleg vicces a hofeher boru egyiptomi nep, de a film szempontjabol igazabol csak PC picsogas. Latvanyvilag (pl cgi reszek) kb 2-5 evvel ezelotti szinvonalon mozognak, de azert tulelheto.

Igazabol ha nem mozifilm lett volna, hanem siman egy Xena/Herkules/stb hosszu epizod, akkor teljesen rendben is lenne.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-03-08 15:46   [ Eltüntet ]   [ # 448900 ]  
Veterán
dreon - 2016-03-08 15:21

kíváncsi vagyok ezt hogy fordították le :D

kicsit en is, de lehetosegek(angol,nemet vagy torok) miatt angol valtozatot neztem meg, szoval nem volt ilyen gondom.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-03-08 15:21   [ Eltüntet ]   [ # 448897 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2016-03-04 22:39

nnnu most ertem haza a Zootopia (zoomaina vagy allati nagy balhe) vetiteserol.
Egyszeruen oriasi, ajanlom mindenkinek, hogy nezze meg.

Szereplok kedvelhetoek, tortenet nem bonyolult, de azert van.
Elejetol vegeig tetszett. Amint kijon a blueray rogton kelleni fog + miatta most gondolkodhatok a disney infinity figurakon (nyul es roka van)

+ jopar helyen disney is figurazza magat. Pl:
let it go: https://www.youtube.com/watch?v=8kNLeQDu1Lc

kíváncsi vagyok ezt hogy fordították le :D

[ Profil ]  
Dátum: 2016-03-05 00:28   [ Eltüntet ]   [ # 448656 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2016-02-22 09:03

tul sokaig huztam a deadpool megnezest. Itt most szerdaig vetitik (legalabbis csut-tol nem talalok olyan mozit, ami vetitene). Foglaltam jegyet szerda 20:30-ra (kb utolso eloadas) angol valtozatra.

Én is a napokban láttam, iszonyúan túl volt hájpolva: ez _a_ kurvajó film _kurva_ vicces karakterekkel és _kurva_ ügyesek vagyunk és _kurva_ jó és _kurvára_ kell szeretned, mert geek vagy és mi _kurvára_ tudjuk, hogy mi kell neked. Pedig az alpári humor csak akkor üt, ha őszinte. A Deadpool pedig nem egy őszinte film (a képregényt nem ismerem, de meg merem kockáztatni: Deadpool nem egy őszinte karakter), a hülyesége túlerőltetett, és a hatalmas hype csak még mesterkéltebbé tette: kutyaszarba lépni csak akkor vicces, ha véletlenül történik az utcán, ha pincér hozza ki ezüsttálcán, nagy neonnyíl mutat rá, és, ha belelépsz, taps és konzervröhögés hallatszik, akkor nem.
Pedig igazából nem volt rossz. Egy kellemes, vicces film, amit akár többször is megnéz az ember, néhány poént még akár emleget is belőle, de ennyi.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2016-03-04 22:39   [ Eltüntet ]   [ # 448650 ]  
Veterán

nnnu most ertem haza a Zootopia (zoomaina vagy allati nagy balhe) vetiteserol.
Egyszeruen oriasi, ajanlom mindenkinek, hogy nezze meg.

Szereplok kedvelhetoek, tortenet nem bonyolult, de azert van.
Elejetol vegeig tetszett. Amint kijon a blueray rogton kelleni fog + miatta most gondolkodhatok a disney infinity figurakon (nyul es roka van)

+ jopar helyen disney is figurazza magat. Pl:
let it go: https://www.youtube.com/watch?v=8kNLeQDu1Lc

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-25 08:05   [ Eltüntet ]   [ # 448107 ]  
Újonc

Sajna, az eredeti trailer szövege sokkal jobb volt. De alábbadták, hogy 16-os legyen a karika, ne 18-as.
Néhány éve volt szerencsém beszélgetni egy hölggyel, aki a korhatármegállapító bizottságban dolgozik. Emlékszem “Az őrzők legendájá”-t hozta fel példának, hogy több mint negyedórát kivágtak az eredeti verzióból, hogy Magyarországon 12-es karika legyen belőle. smile

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-25 07:51   [ Eltüntet ]   [ # 448106 ]  
Veterán

A trailerek kicsit túl sok mindent ellőttek, és én is betegebbre számítottam, de egynek jó volt. És igen, volt pár hangosan röhögős poén benne.

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-24 23:15   [ Eltüntet ]   [ # 448101 ]  
Veterán

nnu deadpool megnezve. Nem annyira elmebeteg, mint vartam, de szorakoztato es jo volt.

ami viszont jobban utott az a film elott a zootopia lajharos trailere: https://www.youtube.com/watch?v=bY73vFGhSVk

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-22 09:03   [ Eltüntet ]   [ # 447900 ]  
Veterán

tul sokaig huztam a deadpool megnezest. Itt most szerdaig vetitik (legalabbis csut-tol nem talalok olyan mozit, ami vetitene). Foglaltam jegyet szerda 20:30-ra (kb utolso eloadas) angol valtozatra.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-22 08:59   [ Eltüntet ]   [ # 447899 ]  
Veterán
Tazzz - 2016-02-21 14:54

Pénteken megnéztem a Deadpoolt.
Többször megesett hogy a nevetéstől folytak a könnyeim!
Imádni valóan betegen szórakoztató... Persze CSAK felnőtteknek. smile

Üdv.
Tazzz

Teljes mértékben egyetértek!

Aláírás 

Kabaman Blogja - Gates of Hell

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-21 21:25   [ Eltüntet ]   [ # 447883 ]  
Veterán

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Aláírás 

There is no “overkill.” There is only “open fire” and “need to reload.”

Kis sablon, nagy sablon, ágyú...

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-21 14:54   [ Eltüntet ]   [ # 447854 ]  
Veterán

Pénteken megnéztem a Deadpoolt.
Többször megesett hogy a nevetéstől folytak a könnyeim!
Imádni valóan betegen szórakoztató... Persze CSAK felnőtteknek. smile

Üdv.
Tazzz

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-03 21:21   [ Eltüntet ]   [ # 444515 ]  
Veterán
Dobák - 2016-01-03 18:04

Sziasztok.Erdeklidnek hogy az Into The Badlands masodik evada mikorra varhato?A googlen nem talaltam semmit.Elore is koszonom a valaszt.

Üdvözletem Dobák Úr!

Nagyon örülök, hogy érdeklődött a megfelelő topikban. Örömmel segítünk mindenkinek, legyen az a magyar helyesírás szabályainak legnagyobb követője, vagy esetleg annak mindennemű ősi ellensége. Mi nem rendelkezünk előítélettel és szívesen szolgáljuk jótékony módon embertársainkat a nehéz időkben.

Nagyon jó hírünk van az Ön számára. Az Ön által kért információt a következő keresőszavak segítségével találtuk meg a Google kereső segítségével, de csakis a bolygók szerencsés együttállásának köszönhetően:

AMC has renewed Into The Badlands for Season 2, slated to premiere Fall 2016, RenewCancelTV reports.
Update: series creator Al Gough states that Badlands hasn’t officially been renewed for Season 2 “yet.”

“Hello Badlanders. Just to clarify @AMC hasn’t picked up @IntotheBadlands yet for season 2! We remain optimistic and will keep you posted!
— Al Gough (@TheRealAlGough) December 8, 2015
Looks like AMC want to keep it under their hat for now. Stay tuned for the (expected) official renewal announcement.”

Amennyiben eredeti közegében is kívánja megtekinteni a fenti információt, kérem kattintson a következő linkre: http://seriable.com/into-the-badlands-renewed-for-season-2-at-amc/

Őszintén reméljük, a kívánt válasz megtalálásával az Ön számára megfelelő szolgáltatást tudtunk nyújtani. Ne feledje továbbra sem, hogy az Inkvizítor fórum “Filmsarok” nevezetű topikjának továbbra is legfőbb feladata az Ön kényelmének maximális kiszolgálása. Kérjük, a szolgáltatással kapcsolatos visszajelzését az Ön mellett található A38-as, rózsaszín színű formanyomtatványra jegyezze fel, és az Öntől jobbra található türkizkék színű szemetesvödörbe tömörítve szíveskedjék elhelyezni. Mert Nekünk számít az Ön véleménye!

Tisztelettel:
Kaba :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-03 21:19   [ Eltüntet ]   [ # 444514 ]  
Veterán
Dobák - 2016-01-03 18:04

Sziasztok.Erdeklidnek hogy az Into The Badlands masodik evada mikorra varhato?A googlen nem talaltam semmit.Elore is koszonom a valaszt.

Van külön sorozatos téma, de ha már itt vagyunk. Decemberben ment le az utolsó rész, tudtommal még meg se hosszabbították (bár valószínűleg meg fogják), szóval még kicsit korai a kérdés. Ami tipp volt, hogy jövő ősszel folytatják, de hát addig még sok minden történhet…

Aláírás 

És elégedett vala az Úr, és ők lakmározának bárányt és lajhárt és málét és sós ringlit babbal és orángutánt és zsenge gyökereket és gyönge szekereket…
I call him Marshpillow and he calls me… Nothing because he’s a pillow.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-03 18:04   [ Eltüntet ]   [ # 444497 ]  
Veterán

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-28 23:13   [ Eltüntet ]   [ # 444220 ]  
Veterán
kabaman - 2015-12-28 08:13

Jöjjön a személyes véleményem. A Torrente 5. része nagyon-nagyon fel van hígítva, Alec Baldvin csak rontott a film színvonalán a műmájer amcsi akcentusával (amit magyar szinkronja mond fel ráadásul). A történet gagyi, a poénok laposak, a szereplők egyáltalán nem szerethetők, és túlzottan csimpaszkodik az első rész történéseibe. A film zenéje nem dallamos, semmi spanyolos ritmus nincs benne, ráadásul angolul szólal meg. Segura a szerepet már csak nyögve-nyelve tudja hozni, és bár a kretént nem fullba nyomta, elenyésző a színészi teljesítménye az előző részekhez képest. Bár nagy Torrente-rajongó vagyok, igazán örülnék, ha nem lenne több epizód…

És ami a legrosszabbul esett, hogy a sok-sok előkészület ellenére Csuja Imrét (Torrente magyar hangját) Segura az ígérete ellenére nem rakta bele még egy vicces cameo erejére sem. Kár érte, szerintem a sorozat leggyengébb része lett. 4/10.

Eleve, Segura meg sem hízott a szerep kedvéért.
Amúgy már a 4 is szar volt, időben kellett volna abbahagyni ezt a sorozatot is.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-28 08:13   [ Eltüntet ]   [ # 444184 ]  
Veterán

Mivel a sok Star Wars kibeszélés elolvasása után már a filmet sem kell megnéznem, jöjjön egy európai film bemutatása Kaba szemszögéből.

Torrente 5: Mision Eurovegas

Én nagyon lelkes rajongója vagyok a Torrente-sorozatnak. Santiago Segura egy intelligens, művelt színészember, aki nagyon élethűen alakítja a spanyol rasszista, bunkó és gaztevő korrupt zsarut, és bár sokan nem bírják ezeket a rosszindulatú, gúnyos és sok esetben gusztustalan poénokat, én mindig jót tudtam rajtuk kacagni, mert tudtam, hogy ez egy bizonyos típusú ember kigúnyolása. Ha vannak olyan ismerőseid, akik a közeledben élnek, és úgy vagdalkoznak az előítéletekkel, mint más a furkósbottal, akkor érteni fogod a paródiát. A “Semmi buzulás, buzulás az nuku” jelmondatot pedig Magyarországon már mindenki ismeri.

Na, de beszéljünk az ötödik részről, ami egy Ocean eleven paródia lett végül (a rajongók legnagyobb sajnálatára). 2018-ban, a közeli jövőben Madridban járunk, és Torrente a börtönből szabadul. A film pár kezdő jelenete egy spanyol látásmódú posztapokaliptikus jövőt mutat be: a börtönök megteltek emberekkel, El Fary énekes sírhelyét meggyalázták, Katalónia önálló ország lett (és a VB-t Argentína ellen játssza), az utcákat négerek lepték el, Spanyolországot kidobta az Európai Unió, megint pezetával fizet mindenki és ráadásul a válság is újra felütötte a fejét…

A sok galárdság annyira lesújtja Torrentét, hogy miután benyom öt tál csorizót (zsíros füstöltkolbászos spanyol nemzeti eledel) és egy kis bort, egy rettenetes böfögés és fingás után úgy dönt, hogy ő bizony nem lesz tovább a törvény őre, hanem törvényen kívüli lesz, és felcsap bűnözőnek. Nem kisebb célt tűz maga elé, mint hogy kirabolja Madrid egyetlen kaszinóját (a másik kettő sajnos nem épült fel 2018-ra), az Eurovegast. Amerikai szövetségesével, Marshallal (akit Alec Baldwin alakít) összeraknak egy idiótákból álló csapatot, és a rengeteg baki ellenére sikeresen kirabolják a kaszinó széfjét. De a végén van egy csavar…

Jöjjön a személyes véleményem. A Torrente 5. része nagyon-nagyon fel van hígítva, Alec Baldvin csak rontott a film színvonalán a műmájer amcsi akcentusával (amit magyar szinkronja mond fel ráadásul). A történet gagyi, a poénok laposak, a szereplők egyáltalán nem szerethetők, és túlzottan csimpaszkodik az első rész történéseibe. A film zenéje nem dallamos, semmi spanyolos ritmus nincs benne, ráadásul angolul szólal meg. Segura a szerepet már csak nyögve-nyelve tudja hozni, és bár a kretént nem fullba nyomta, elenyésző a színészi teljesítménye az előző részekhez képest. Bár nagy Torrente-rajongó vagyok, igazán örülnék, ha nem lenne több epizód…

És ami a legrosszabbul esett, hogy a sok-sok előkészület ellenére Csuja Imrét (Torrente magyar hangját) Segura az ígérete ellenére nem rakta bele még egy vicces cameo erejére sem. Kár érte, szerintem a sorozat leggyengébb része lett. 4/10.

Csatolt képek
Torrente 5.png
 Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-27 23:03   [ Eltüntet ]   [ # 444176 ]  
Veterán
Fattyú - 2015-12-25 20:38

Ami tetszett: Firefly áthallások. A kis csaj, aki sosem tanult szerelni de tudja, mit kell csinálni, a javítós “pont arra mutatok” jelenet, az állásajánlat, Solo tárgyalása az extravagáns pózer ganggal és a szakadt kínaiakkal, stb. Meg hát mondjuk Solo maga bejött, mint mindig. smile

Amúgy ja, az űrhajón az egyezkedés a két bandával a Firefly legjobb pillanatait idézte.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-27 19:13   [ Eltüntet ]   [ # 444168 ]  
Veterán

Kösz, ez érdekes volt.

Aláírás 

There is no “overkill.” There is only “open fire” and “need to reload.”

Kis sablon, nagy sablon, ágyú...

[ Profil ]  

3 ennyiből: 77
3