Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

3 ennyiből: 105
3
Forgeworld Rendelés
Dátum: 2015-06-14 21:25   [ Eltüntet ]   [ # 432625 ]  
Veterán
Zsolti - 2015-06-10 14:22
Csillagvadász - 2015-06-10 13:55
Tacytus - 2015-06-10 13:25

lehet beszallok kov hónapban ha addig nem jön össze.

mennyi ido míg megérkezik?

Ha megvan az összeg akkor 1 héten belül megérkezik gond nélkül.

Mikor akarsz rendelni? Meddig kell kitalálni/utalni, ilyesmik?

Utalni majd ha beért a cucc. Rendelni meg akkor fogok, ha megvan a 250 ill utána még 1 hetet várok.
a megvan az összeg, jelzem itt!

Üdv:CSV

Aláírás 

H.É.T.atya wink

[ Profil ]  
Dátum: 2015-06-10 14:22   [ Eltüntet ]   [ # 432212 ]  
Veterán
Csillagvadász - 2015-06-10 13:55

Mikor akarsz rendelni? Meddig kell kitalálni/utalni, ilyesmik?

[ Profil ]  
Dátum: 2015-06-10 13:55   [ Eltüntet ]   [ # 432209 ]  
Veterán

Aláírás 

H.É.T.atya wink

[ Profil ]  
Dátum: 2015-06-10 13:25   [ Eltüntet ]   [ # 432204 ]  
Veterán

Aláírás 

THE FALSE EMPEROR IS NOT HERE TO PROTECT YOUR MEN! ONLY CHAOS WILL GAIN FROM THEIR SACRIFICE!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-06-10 13:18   [ Eltüntet ]   [ # 432203 ]  
Veterán

Sziasztok,

újra gyűjtök rendeléseket, jelenleg 100 Fontnál tartok wink

Üdv: CSV

Aláírás 

H.É.T.atya wink

[ Profil ]  
Dátum: 2015-03-20 18:04   [ Eltüntet ]   [ # 427025 ]  
Veterán
Freddy Krueger - 2015-03-20 15:46
Zsolti - 2015-03-20 15:08

Van értelme FW-től csoportosan rendelni? Ahogy nézem az oldalukon fix 15% a postaköltség.

Nincs már az, hogy 250 fölött ingyen?

De tényleg, és ilyen árak mellett nem is annyira nehéz azt a ~100k pénzt összeszedni….

[ Profil ]  
Dátum: 2015-03-20 15:46   [ Eltüntet ]   [ # 427007 ]  
Veterán
Zsolti - 2015-03-20 15:08

Van értelme FW-től csoportosan rendelni? Ahogy nézem az oldalukon fix 15% a postaköltség.

Nincs már az, hogy 250 fölött ingyen?

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-03-20 15:08   [ Eltüntet ]   [ # 427004 ]  
Veterán

[ Profil ]  
Dátum: 2015-01-15 14:24   [ Eltüntet ]   [ # 420960 ]  
Veterán

Sziasztok !

Tudna nekem valaki segíteni egy Forge World rendelést lebonyolítani ?

Üdv:Darchaon

[ Profil ]  
Dátum: 2014-11-04 09:34   [ Eltüntet ]   [ # 414803 ]  
Veterán
Tacytus - 2014-11-04 09:00

Másik meg amilyen árakkal dolgoznak azért lehetnének igényesebbel. PL: Kingdom Death

KD mas teszta, eleg jol kidolgozott marketing van mogotte.

Es bar nagyon off-ba megyunk, de masik ceg: E2046.
Most adnak/adtak ki egy nagymeretu motoros figurat.
- Elorendelesben 33% kedvezmenyt adnak ra. (igy most land-raider arban van)
- bar elorendelve van, de addig nem terhelik a szamlat, amig tenylegesen nem kuldenek (sot max 1 hettel kuldes elottig engedig stornozni)
- Maga az ontveny majd kiderul milyen, de korabbi kitek alapjan meglehetosen jo lesz (buborek es melleontes mentes).
- alapbol adnak hozza kello mennyisegu decal-t
- alapbol jar hozza talp
- alapbol jar hozza led keszlet, hogy a motor lampai vilagithassanak
- csomagolas meg utobbi kitek alapjan: minden fobb komponens kulon lezart zacskoban kibelelve + egesz egy nagy dobozban (ez sajnos mostanaban papirdoboz, korabban muanyagdobozokat hasznaltak).
- postazasnal megadhatod, hogy mi legyen a csomagra irva, hogy ne kelljen/ vamot fizetned vagy csak valami minimalisat.
- customer support top, 24 oran belul cselekednek

es a poen, hogy a ceg alapvetoen egy recaster ceg, keves sajat gyartasu cuccal, de leginkabb H-kat dologgal.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2014-11-04 09:00   [ Eltüntet ]   [ # 414795 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2014-11-03 15:46

Azt barmikor elneznem nekik, hogy sima zacskoba csomagolnak.
A mellette levo tort darabokat es ami meg fontosabb a kismillio melleontest mar kevesbe.

jopar cegtol rendeltem mar, akik mugyantabol csinalnak figurat. GW es FW ‘minoseget’ mind felulmulja. Ami neccesebb, hogy jopar kinai masolo (ld. H-kat) is jobb minosegben masol, mint az eredeti (formavetel elott hibakat kijavitja). EZ az ami gaz a FW cuccoknal szamomra.

Másik meg amilyen árakkal dolgoznak azért lehetnének igényesebbel. PL: Kingdom Death

Aláírás 

THE FALSE EMPEROR IS NOT HERE TO PROTECT YOUR MEN! ONLY CHAOS WILL GAIN FROM THEIR SACRIFICE!

[ Profil ]  
Dátum: 2014-11-03 15:46   [ Eltüntet ]   [ # 414705 ]  
Veterán

Azt barmikor elneznem nekik, hogy sima zacskoba csomagolnak.
A mellette levo tort darabokat es ami meg fontosabb a kismillio melleontest mar kevesbe.

jopar cegtol rendeltem mar, akik mugyantabol csinalnak figurat. GW es FW ‘minoseget’ mind felulmulja. Ami neccesebb, hogy jopar kinai masolo (ld. H-kat) is jobb minosegben masol, mint az eredeti (formavetel elott hibakat kijavitja). EZ az ami gaz a FW cuccoknal szamomra.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2014-11-03 12:58   [ Eltüntet ]   [ # 414677 ]  
Veterán
ZKRobi - 2014-11-03 12:29
tigerstein - 2014-11-03 12:20

FW mindig is zsacskóba csomagolta az árút. Kivéve a Horus Heresy Charachter Series-t. Egyébként nem tök mindegy a csomagolás? Ezt mondjuk sose értettem az informatikai eszközök tesztjeinél se amikor egy sornál többet rugóznak rajta.

Ez nagyon off, de azért fontos a csomagolás (persze azon túl, hogy védje a cuccot), mert ha nem teszed szép színes cukormázos borításba a cuccodat, az azt sugallja, hogy leszarod, hogy mit kap a vevőd, és felveti a kérdést, hogy mi mindent szarsz még le, már úgy a vevődön túl. Nyilván a cukormázba csomagolt szar az szar marad, de ettől még a külcsín fontos marad.

Ha boltba veszed, ez akkor fontos. Egy ilyen rendeléses dolognál annyira nem, mert előre tudod mit rendelsz, nem kell a dobozzal eladnod. Nagy extra a szép csomagolás, de csak azért ne legyen drágább.

Aláírás 

Blogom:

Történelmi figuraelemzős, értékelős, tanácsadós, örömködős

Ha akad régi Warzone figurád, ne habozz értesíteni.

[ Profil ]  
Dátum: 2014-11-03 12:29   [ Eltüntet ]   [ # 414672 ]  
Veterán
tigerstein - 2014-11-03 12:20

FW mindig is zsacskóba csomagolta az árút. Kivéve a Horus Heresy Charachter Series-t. Egyébként nem tök mindegy a csomagolás? Ezt mondjuk sose értettem az informatikai eszközök tesztjeinél se amikor egy sornál többet rugóznak rajta.

Ez nagyon off, de azért fontos a csomagolás (persze azon túl, hogy védje a cuccot), mert ha nem teszed szép színes cukormázos borításba a cuccodat, az azt sugallja, hogy leszarod, hogy mit kap a vevőd, és felveti a kérdést, hogy mi mindent szarsz még le, már úgy a vevődön túl. Nyilván a cukormázba csomagolt szar az szar marad, de ettől még a külcsín fontos marad.

Aláírás 

Infinity Warcor
https://facebook.com/InfinityMagyarorszag
http://infinitymagyarorszag.blog.hu

[ Profil ]  
Dátum: 2014-11-03 12:20   [ Eltüntet ]   [ # 414671 ]  
Veterán
Szoszke - 2014-10-01 18:13

Nem valószinű, hogy egyhamar újra rendelek tőlük. Szó mi szó belevaló kemény figurákat kaptam tőlük. De az öntés minősége finoman szólva is elég igénytelen volt. Lehet hogy csak eddig szerencsém volt, de amikor a GW-től rendeltem, a figurák a kereten tiszták sorjamentesek voltak, itt meg kiborítotam a zacskóból (nem ám valami illusztrált kartondobozból szép dizájnos kivitellel, amit azért egy minimumnak éreznék hanem egyszerű nejlonzacskóból). Szóval kiszabadultak a figurák testrészei ötösével, plussz egy nagycsomó sallang, forgács, meg izé... én meg csak néztem, hogy mi az anyja ez… a váll páncélok természetesen külön utakon jártak, leszakadva a hordozóról. Csodáltam, hogy hiánytalanul megjött.  Bennem az a bizonyos múltkori rendelés azért elég mély nyomot hagyott, mert ennyi pénzért némi igényességet is elvárna az ember, a csomagolás területén legalábbis.

Aláírás 

Ketchup elementál megidézése a sajt síkra.
the DA battle cry: yes I know that it is cheaper in the ultramarines book but black green and white look cooler.

[ Profil ]  
Dátum: 2014-11-02 15:09   [ Eltüntet ]   [ # 414629 ]  
Tag

Jómagam is csatlakoznék a következő rendeléshez.
http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-40000/Space_Marines/SPACE_MARINE_TRANSFER_SHEETS/RAVEN-GUARD-TRANSFER-SHEET.html
Egyenlőre csak ezzel.

[ Profil ]  
Dátum: 2014-10-01 18:13   [ Eltüntet ]   [ # 411734 ]  
Tag

Nem valószinű, hogy egyhamar újra rendelek tőlük. Szó mi szó belevaló kemény figurákat kaptam tőlük. De az öntés minősége finoman szólva is elég igénytelen volt. Lehet hogy csak eddig szerencsém volt, de amikor a GW-től rendeltem, a figurák a kereten tiszták sorjamentesek voltak, itt meg kiborítotam a zacskóból (nem ám valami illusztrált kartondobozból szép dizájnos kivitellel, amit azért egy minimumnak éreznék hanem egyszerű nejlonzacskóból). Szóval kiszabadultak a figurák testrészei ötösével, plussz egy nagycsomó sallang, forgács, meg izé... én meg csak néztem, hogy mi az anyja ez… a váll páncélok természetesen külön utakon jártak, leszakadva a hordozóról. Csodáltam, hogy hiánytalanul megjött.  Bennem az a bizonyos múltkori rendelés azért elég mély nyomot hagyott, mert ennyi pénzért némi igényességet is elvárna az ember, a csomagolás területén legalábbis.

Aláírás 

“Lorgar of Colchis. You may consider the following. One: I entirely withdraw my previous offer of solemn ceasefire. It is cancelled, and will not be made again, to you or to any other of your motherless bastards. Two: you are no longer any brother of mine. I will find you, I will kill you, and I will hurl your toxic corpse into hell’s mouth.”

Roboute Guiliman

[ Profil ]  
Dátum: 2014-09-30 09:20   [ Eltüntet ]   [ # 411584 ]  
Veterán

Sziasztok!

Lesz valamikor rendelés?

Üdv, Miniman

Aláírás 

Facebook oldal
Shapeways bolt
Weblapom

[ Profil ]  
Dátum: 2014-07-10 12:28   [ Eltüntet ]   [ # 403556 ]  
Veterán

Csomag befutott, pm küldve a részletekkel kapcsolatban.

Üdv: CSV

Aláírás 

H.É.T.atya wink

[ Profil ]  
Dátum: 2014-06-22 23:33   [ Eltüntet ]   [ # 401762 ]  
Veterán

Nekem az ár számít, a sprue tartalmát meg tudom nézni neten, ahogy mindenféle megoldásokat is találok ugyanúgy. Lehet, hogy más megoldásokat, de találok és sokat, ettől függetlenül természetesen érdekel mindenki véleménye. A gyártó meg ha választott, ha nem hazai partnert, akkor is mindenki egyénileg azt csinál, amit akar és senki egy rossz szót sem szólhat rá. Ezért sem értem még mindíg, miért lett volna bármiféle bekavarás, ha valaki egyénileg rendel. Én is a hazai boltokban vásárolok egyébként, mert sokkal egyszerűbb, egyáltalán nem vagyok ellenük, tehát általában csak akkor rendelek külföldről, ha valami itthon nincs, vagy ha lényegesen olcsóbb kint.
Nade tényleg felesleges tovább beszélni erről itt, nem is húzom tovább a topikot ezzel.

Aláírás 

“Chaos is the only true answer.”

[ Profil ]  

3 ennyiből: 105
3

‹‹ Rajtaütés      Deepstrike HUB ››