Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 238
1
Space Wolves
Dátum: 2017-07-16 02:09   [ Eltüntet ]   [ # 466826 ]  
Veterán
Serrath - 2017-07-10 04:44

És mi a vélemény az ellenfelekről?

Wolfokról a véleményem:
Wolf Lord on Thunderwolf: Thunderhammer + Storm Shield, HQ, 3++ mentős lovasság. Még mindig táp, bár már nincs neki 2+ artificer armourja.

Harald Deathwolf: HQ, Power Axe + Storm Shield nevesített karakter aki lovasság. 3+ / 3++ mentője van, de lövések ellen +1-et hozzáad a kocka értékeihez. Azért a 2++ invu csúnya…

Wolf Guard Leader on Thunderwolf: HQ, A Wolf lord kistestvére, 25%-kal kevesbb powerért. Cserébe a lövése csak 3+ és 1-gyel kevesebb sebe van (6). Szintén Vehet Storm Shieldet.

Minden százados továbbra is kaphat Thunder Hammert, mert ők farkasok én náluk az normál közelharci fegyver. A többi rendháznak meg Terminátor közelharci fegyver.

Ráadásul most már teljesen legálisan hoz HQ Detachmentet, amiben 3-5 HQ karakter csücsül.
És azért annak megvan a bája, amikor az ellenfeled minden osztagoddal szemben felrak egy Farkas lovast Thunder hammer+Storm Shield felszereléssel…

Aláírás 

WH40K 2nd - 7th Edition, WH30K
OWW2 Német sereg
Keszulo AoS sereg

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-13 17:45   [ Eltüntet ]   [ # 466764 ]  
Veterán
Serrath - 2017-07-12 07:02

milyen felszereléssel tolták a twc-k és a LF-ok?

A Long Fangek
5XHeavy Bolter (jobb lett)
5XPlasma cannon (sokat javult)
5XLascannon (nagyon tetszett)
TWC 3SS + Power Fist
TWC 3SS + Wolf Claw

Aláírás 

This is our legacy. This is our Purpose. This is why we fight’
“For Russ and the Allfather!”
WarpStorm Szolnok (Inkvizítor)
WarpStorm Szolnok (facebook)

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-12 07:02   [ Eltüntet ]   [ # 466713 ]  
Veterán
Csonti LB - 2017-07-12 04:42
Liszkag - 2017-07-08 08:24

Nekem sikerült már 9 játékot játszani necron, tyranida és costudes ellen.

Hát a következőket vontam le a játékokból:

- A Space Wolf jó közelharcos, de sajnos sokkal többen tudnak jóval erősebben közelharcolni.
- A wulfenek és a TWC-k sajnos túl vannak árazva.
- Az összes wolf guard-ban van potenciál, de vagy agyon pimpeli őket az ember, vagy abszolult nem vesz nekik semmit.
- A Space Wolf előnye, hogy nagyon sok invu save-et össze tud hozni, viszont nagyon alacsony a wound értéke a figuráknak.
- A Blizzard Shield-es Fenrisian Axe-os Venerable Dreadnought brutális és kegyetlen…csak olyan lassú, hogy soha nem ér oda az ellenfélhez.
- A terminátorok jók, de nagyon lassúak, és ha nagyot akarsz velük ütni, akkor az drága.
- A StormWolf egy egész jó szállítójármű, de a StormRaven Gunship még mindig jobb sajnos.

Más frakciók ellen is még ki kell próbálni a sereget, de összefoglalva a dolgokat, ez a kiadás sem tűnik a Space Wolf-ok fénykorának.

Köszi
Én is csatáztam vasárnap kettőt.
- A TWC tényleg gyengült sajnos
- Nekem a Long Fangek tetszettek.
- A IK egy mocsok ellenfél
- Nem ez lesz amikor a Wolf király lesz de élvezetes velük játszani

milyen felszereléssel tolták a twc-k és a LF-ok?

Aláírás 

Ha az igazság pihen, a halálnak kétszer annyi dolga van.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-12 04:42   [ Eltüntet ]   [ # 466710 ]  
Veterán

- A Space Wolf jó közelharcos, de sajnos sokkal többen tudnak jóval erősebben közelharcolni.
- Az összes wolf guard-ban van potenciál, de vagy agyon pimpeli őket az ember, vagy abszolult nem vesz nekik semmit.
- A Space Wolf előnye, hogy nagyon sok invu save-et össze tud hozni, viszont nagyon alacsony a wound értéke a figuráknak.
- A Blizzard Shield-es Fenrisian Axe-os Venerable Dreadnought brutális és kegyetlen…csak olyan lassú, hogy soha nem ér oda az ellenfélhez.
- A terminátorok jók, de nagyon lassúak, és ha nagyot akarsz velük ütni, akkor az drága.
- A StormWolf egy egész jó szállítójármű, de a StormRaven Gunship még mindig jobb sajnos.

Más frakciók ellen is még ki kell próbálni a sereget, de összefoglalva a dolgokat, ez a kiadás sem tűnik a Space Wolf-ok fénykorának.

Köszi
Én is csatáztam vasárnap kettőt.
- A TWC tényleg gyengült sajnos
- Nekem a Long Fangek tetszettek.
- A IK egy mocsok ellenfél
- Nem ez lesz amikor a Wolf király lesz de élvezetes velük játszani

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-10 04:44   [ Eltüntet ]   [ # 466637 ]  
Veterán

És mi a vélemény az ellenfelekről?

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-08 08:24   [ Eltüntet ]   [ # 466568 ]  
Moderátor

Aláírás 

HammerTime Cafe
Hammer Times Youtube Csatorna

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-08 07:58   [ Eltüntet ]   [ # 466566 ]  
Veterán

Valaki játszott már 8th-s csatát Wolfokkal?
Hogy muzsikáltak a srácok?

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-02 16:09   [ Eltüntet ]   [ # 466410 ]  
Veterán
Beowulf - 2017-07-02 14:27

SW mellé be tudok raknivegy osztag Adept7s Custodest és egy LR-t nekik?

Minden további nélkül, ha van a detachmentedben egy szabad troop és heavy support slot nekik, meg természetesen a megfelelő pont/PL érték.

[F*szkalap mode] Léteznek már minden platformra egész jó spellcheck alkalmazások… [/F*szkalap mode]

Aláírás 

Kik a Tauk?
Egy gépezet részei.
Számukra a gyermekek nem többek, mint a részek pótlásai, melyek képesek tudásukkal szolgálni, amíg meg nem halnak.
Akkor mi ez a gépezet?
Ez a gépezet a rettenetes és gonosz Tau Birodalom.
Az emberiséget fenyegeti ez a gonosz gépezet, és ha belenyugszunk létezésébe, a gépezet felőröl minket.
Az ilyen gépezetet el kell pusztítani.

Ducimax Alkotóvacka

[ Profil ]  
Dátum: 2017-07-02 14:27   [ Eltüntet ]   [ # 466408 ]  
Veterán

SW mellé be tudok raknivegy osztag Adept7s Custodest és egy LR-t nekik?

Aláírás 

“Fear us, for we are the STORM.”

-Lukan Thunderhand, of the Stormfang

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-29 16:17   [ Eltüntet ]   [ # 466282 ]  
Veterán
Beowulf - 2017-06-29 16:06

Én vagyok vak vagy se a Lord se senki nem kaphat powerfistet?mert a space wolf meele weapon list nem tartalmazza.

De tartalmazza. smile
Egész pontosan a sereg elején lévő Space Wolves Melee Weapons List-ben (meg a termiantor Melee Weapons listában is) ott szerepel közvetlenül a power axe alatt.
Azaz bármely figura amelyik vásárolhat erről a listáról (SWMW) az megveheti. Pontértéke meg a SM listában van.

A SW pontlista csak a SW specifikus wargear-ek pontjait tartalmazza, az általános cuccokét a sima SM pontlistában leled. De ezt írja is a Wargear szekció leírása, oldalszámokat is megadva.

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-29 16:06   [ Eltüntet ]   [ # 466280 ]  
Veterán

Én vagyok vak vagy se a Lord se senki nem kaphat powerfistet?mert a space wolf meele weapon list nem tartalmazza.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-27 20:30   [ Eltüntet ]   [ # 466237 ]  
Veterán
Beowulf - 2017-06-27 19:31

A WGBL-nél most egy meele wePon egy range weapon lehet vagy ezek mellé vehetek még egy shieldet is? A combi weaponok hol vannak az sm résznél?

Van nála alapból egy lánckard, amit cserélhet a listából bármilyen melee-re, és egy bolt pisztoly, amit cserélhet bolterre, plazma pisztolyra, combi-fegyverre, storm shieldre vagy egy másik melee-re a listából.

A combi-fegyverek listája ott van összefoglalva a SW részleg elején (131. oldal), a simarin combi-fegyvereké pedig a simarin elején (11. oldal)

Aláírás 

Kik a Tauk?
Egy gépezet részei.
Számukra a gyermekek nem többek, mint a részek pótlásai, melyek képesek tudásukkal szolgálni, amíg meg nem halnak.
Akkor mi ez a gépezet?
Az emberiséget fenyegeti ez a gonosz gépezet, és ha belenyugszunk létezésébe, a gépezet felőröl minket.

Ducimax Alkotóvacka

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-27 19:31   [ Eltüntet ]   [ # 466236 ]  
Veterán

A WGBL-nél most egy meele wePon egy range weapon lehet vagy ezek mellé vehetek még egy shieldet is? A combi weaponok hol vannak az sm résznél?

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-27 18:44   [ Eltüntet ]   [ # 466235 ]  
Veterán
Beowulf - 2017-06-27 18:13

Wolf Guard Battle Leader TWC-n 15 pontért kap Storm Shieldet?

igen

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-27 18:13   [ Eltüntet ]   [ # 466234 ]  
Veterán

Wolf Guard Battle Leader TWC-n 15 pontért kap Storm Shieldet?

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-25 20:54   [ Eltüntet ]   [ # 466180 ]  
Veterán
Serrath - 2017-06-25 20:32

akkor elvileg jöhet úgy hogy TH SS CML ?

Én nem találtam akadályt akadályt és nem is olyan drága figura lett.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-25 20:32   [ Eltüntet ]   [ # 466176 ]  
Veterán

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-25 20:32   [ Eltüntet ]   [ # 466177 ]  
Veterán

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-25 20:13   [ Eltüntet ]   [ # 466173 ]  
Veterán
Ducimax - 2017-06-25 20:09
Csonti LB - 2017-06-25 20:03

Köszönöm
Igazán vak voltam.
Ha jól értem minden esetben ki kell fizetni az alpa fegyverzetet amit cserélni fogok.
Storm boltert cML-re összesen 52pont
Power fistet pl power swordra 24pont
Jó értem?

Nem jól érted. Azt kell kifizetni, ami végül lesz nála. Ha fistel hozod, az 20 pont pluszba, ha csak karddal, az 4. A lőfegyver azért 52, mert a CML-t nem a storm bobó helyett veszed, hanem mellé a vállára, a sima pityu attól még megmarad a kezében.

ok akkor értem
Köszi

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-06-25 20:09   [ Eltüntet ]   [ # 466172 ]  
Veterán
Csonti LB - 2017-06-25 20:03

Köszönöm
Igazán vak voltam.
Ha jól értem minden esetben ki kell fizetni az alpa fegyverzetet amit cserélni fogok.
Storm boltert cML-re összesen 52pont
Power fistet pl power swordra 24pont
Jó értem?

Nem jól érted. Azt kell kifizetni, ami végül lesz nála. Ha fistel hozod, az 20 pont pluszba, ha csak karddal, az 4. A lőfegyver azért 52, mert a CML-t nem a storm bobó helyett veszed, hanem mellé a vállára, a sima pityu attól még megmarad a kezében.

Aláírás 

Kik a Tauk?
Egy gépezet részei.
Akkor mi ez a gépezet?

Ducimax Alkotóvacka

[ Profil ]  

1 ennyiből: 238
1

‹‹ Bizarr egységek      Csatajelentések ››