Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 244
1
Space Wolves
Dátum: 2018-01-12 22:26   [ Eltüntet ]   [ # 471688 ]  
Veterán

1 supreme command és 2 battalion volt az ork.

Aláírás 

“Fear us, for we are the STORM.”

-Lukan Thunderhand, of the Stormfang

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-12 22:26   [ Eltüntet ]   [ # 471687 ]  
Veterán

Smite mehet mindenkinek, a da jump meg valami másik volt amit használni akart még de deny-oltam.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-12 21:44   [ Eltüntet ]   [ # 471685 ]  
Veterán

Egy kicsit soknak tűnik a Wierd Boy. Nekem rémlik valami olyasmi, hogy 1 pszi-t egy körben nem lehet többször elmondani. Kivéve az általánost…

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-12 20:34   [ Eltüntet ]   [ # 471683 ]  
Veterán

A meglátásom szerint a grey hunterek jók,a blood claw helyett szerintem visszatérek a wolf guardokhoz Arjaccal, a long fang jó, Harald jó zavaró egység bár most nem tudott kibontakozni mint a versenyen, Njal kemény, az assasinok jók, a TWC Lordok sajnos nem jutottak szóhoz.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-12 20:29   [ Eltüntet ]   [ # 471682 ]  
Veterán

Ma sikerült egy Wolf vs. Ork meccsetjátszani:
Wolf:
Harald Deathwolf,Canis,Njal, 3 TWC Lord, 4x5 fenrisian wolf,15 blood claw,10 grey hunter drop podba, 2x5 long fang,2 eversor assasin,1 culexus assasin.
Ork:
1 Warboss,4 painboy,2 big mek,8 weirdboy 3x10 gretchin,5x30 boy.
Rövid oldalas felállás,nem tudom a küldetés nevét,de megölt osztag/warlord/first blood és még valamiért járt pont,2 kört játszottunk le. A wolfjaim nyerték a kezdést, tartalékban maradt Njal,Harald, a 3 assasin, a grey hunter és a blood claw osztagom,a többiek az asztalon kezdtek. Az Orkok mind az asztalon kezdtek, 2 hatalmas masszát alkotba, az ellenfelem valamikor a 7.th edition elején játszott utoljára,a felállást elhibázta, a serege képességeut se ismerte. Ezt megbosszultam az első körben behoztam a hátába a tartalékaimat, ekkor kapott sokkot először. A psy fázisom eredménytelen volt, a lövési fázisomban a grey hunterek megöltek pár boyt, az assasinok 1 woundra szedtek egy weirdboyt, megöltek 1 painboyt, a long fang leszedett 16 vagy 18 boyt. A roham fázis nem úgy alakult ahogy szerettem volna, csak Harald és a grey hunterek értek be 1 boy osztagot, a 2 eversorból pedig csak 1 érte el a Warbosst,a többiek távon kívül maradtak. A közelharban a grey hunter és Harald megritkította a boyokat, az assasin bevert 4 woundot a Warbossnak.
Az orkok megpróbáltak rá mozogni a hátukba feljött osztagokra,de felálláskor hibázott a vezérük így alig tudtak mozogni. A 8 weirdboy próbált agyon psyzni de a culexus és Njal szinte mindent deny-olt. 1 boy osztag berohanta a blood claw osztagom 1 pedig a Warbossal verekedő assasin ellen ment, 2 gretchin osztag Haraldot rohamozta. A közelharc nekem kedvezett, szűk volt a hely,nem tudta az Ork kihasználni a tömeget,így többet tudtam okozni mint szenvedtem.
A 2. körben mozogtam a fenrisi farkasokkal és a TWC Lordokkal az ellenfél felé,a long fang tette a dolgát újabb 18 boy ment haza, az assasinok megöltek 1 painboyt és 1 weirdboyt, a roham fázisban Njal kisegítette a blood clawkat az assasinok pedig társuk megsegítésére. Még nagyobb közelharc alakult ki, a Warboss meghalt, a boy osztagok fogytak,de döntést nem sikerült kicsikarni. Az Orkok próbáltak közelebb jönni, a weirdboyok le smitolták Harald Deathwolfot. A közelharcban elhaltak a blood clawk,de Njal legyilkolta a boyokat, a grey hunterek közül 1 életben maradt, az assasinok megöltek egy boy osztagot. Itt hagytuk abba, azt hiszem 9-4 volt nekem, de a hátra lévő körök is nekem kedveztek volna, a long fang osztagok szabadon tudtak lőni, a TWC Lordok sétetlenek voltak, a 4x5 fenrisian wolf szintén, a 2 assasin és Njal hátul. Ork részről maradt 5 weirdboy 2 big mek talán 2 painboy és 40 boy azt hiszem.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-07 23:19   [ Eltüntet ]   [ # 471496 ]  
Veterán
Crusader - 2018-01-07 21:57

a kezdődobozosakat meg kifested SW színekre és kész is.

Direkt nincs rajtuk semmilyen jelzés- wolf színek, wolf matrica, meg esetleg egy-két maradék wolf bitz (olyan kis farkasfarkas kulcstartó, meg farkasfejes kés, meg ilyenek), és teljesen jó is vagy.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-07 21:57   [ Eltüntet ]   [ # 471494 ]  
Veterán

BA / DA vállapok se mennek rá az egybe öntöttekre, majd lesz rendes SW-s intercessor meg hellblaster squad, a kezdődobozosakat meg kifested SW színekre és kész is.

Aláírás 

The Crozius is the Imperium in a nutshell: pitiless authority, unquestioning zeal, and half understood technology encased within the form of a beating stick.

God-Emperor? Calling him a god was how all this mess started.
-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-07 18:56   [ Eltüntet ]   [ # 471488 ]  
Veterán

Jah csak mivel azek a dark imperiumból vannak,így ergo egybe öntött vállap+karok vannak. Naezekre így garantáltan nem fogom tudni ráaplikálni a wolf vállapokat. Sebaj megvárom amíg kijön és meglátjuk.

Aláírás 

A csata eszmai síkon dől el,DE ELŐTTE SZÉTÜTÖM A FEJEDET!

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-07 18:44   [ Eltüntet ]   [ # 471485 ]  
Veterán

Már most az Index alapján is lehet őket hozni, szóval a Codexben is benne lesznek és 1000% hogy lesz melléjük kiegészítő keret vállapokkal meg egy spéci közelharci fegyverrel (power axe vagy chainsword ha tippelnem kéne).

Aláírás 

The Crozius is the Imperium in a nutshell: pitiless authority, unquestioning zeal, and half understood technology encased within the form of a beating stick.

-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-07 18:36   [ Eltüntet ]   [ # 471484 ]  
Veterán

Minden primaris osztag bekerült eddig az új kódexekbe.

Aláírás 

There is no “overkill.” There is only “open fire” and “need to reload.”

Kis sablon, nagy sablon, ágyú...

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-07 18:25   [ Eltüntet ]   [ # 471482 ]  
Veterán

Szerintetek hogy lesznek a Primarisok integrálva a wolfokhoz. Kapnak vállapokat meg kiegeket?

Van 2 alapdoboznyi primarisom, azok vajon használhatóak lesznek?

Aláírás 

A csata eszmai síkon dől el,DE ELŐTTE SZÉTÜTÖM A FEJEDET!

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-06 17:52   [ Eltüntet ]   [ # 471439 ]  
Veterán

Azt kihagytam. smile

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-06 16:53   [ Eltüntet ]   [ # 471434 ]  
Veterán
Beowulf - 2018-01-06 16:26

Ez most milyen armour termi vagy gravis vagy tartaros?

Cataphractii…

Aláírás 

The question is: What is ......
The question is: Who cares?

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-06 16:26   [ Eltüntet ]   [ # 471429 ]  
Veterán

Ez most milyen armour termi vagy gravis vagy tartaros?

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-05 19:22   [ Eltüntet ]   [ # 471392 ]  
Veterán

30k
Praetor

Csatolt képek
Space Wolves Legion Praetor 2.jpg
 Aláírás 

This is our legacy. This is our Purpose. This is why we fight’
“For Russ and the Allfather!”
WarpStorm Szolnok (Inkvizítor)
WarpStorm Szolnok (facebook)

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-04 18:32   [ Eltüntet ]   [ # 471367 ]  
Veterán

Igen mert az opciónak azt írja hogy “any model may take” és nem azt hogy “any model may replace X”.

Aláírás 

-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-04 18:26   [ Eltüntet ]   [ # 471366 ]  
Veterán

Wulfenek a stormfrag auto launchert még mindig bónusz fegyvernek veszik a 2 wulfen claw mellé?

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-12-28 07:51   [ Eltüntet ]   [ # 471202 ]  
Veterán
Beowulf - 2017-12-27 21:27

A psyk közül a storm caller fedezéket ad vagy javítja azt +1-l?

mintha fedezékbe lenne.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-12-27 21:27   [ Eltüntet ]   [ # 471198 ]  
Veterán

A psyk közül a storm caller fedezéket ad vagy javítja azt +1-l?

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-12-26 23:09   [ Eltüntet ]   [ # 471190 ]  
Veterán
Beowulf - 2017-12-26 16:41

Bejövetel után válnak szét 2 combat squadra?

Nincs meg nekik ez a szabály

Aláírás 

[ Profil ]  

1 ennyiből: 244
1

‹‹ Bizarr egységek      Csatajelentések ››