Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

244 ennyiből: 246
244
Space Wolves
Dátum: 2004-11-15 17:23   [ Eltüntet ]   [ # 60901 ]  
Veterán

Viszont továbbra is kéne szövetséges order besorolású játékos Liga képes sereggel, mert abban sajna hiányt szenvedünk.
Bandi

Amennyiben az én kedves, aranyos és nagyon nagyon rendes orkjaim beleférnek ebbe a kategóriába… :DDDD

Aláírás 

Adeo mori servus Imperator Fictus, ave Dominus Nox

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-15 15:00   [ Eltüntet ]   [ # 60900 ]  
Veterán

Pontosan, de akkor azok a borotvált változatot fogják domboritani a falka vezérének az oldalán smile

Aláírás 

Terepasztal Lovagjainak Klubja

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-15 10:50   [ Eltüntet ]   [ # 60899 ]  
Akolitus

Fenrisian Wolfnak jól konvertálható még a Chaos Hound is wink

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-15 10:15   [ Eltüntet ]   [ # 60898 ]  
Veterán

Et tu mi fili Russ!

Drakula, hadd szóljon a 13th Co. Kellemes és szép dolgokat lehet belõle kihozni, és ami fõ nem kell hozzájuk sok jármû smile
A Ligáról annyit, hogy most 1250bõl lesz majd a parti, némi-nemû megkötésekkel a’la Fanatikuss Ódal. Viszont továbbra is kéne szövetséges order besorolású játékos Liga képes sereggel, mert abban sajna hiányt szenvedünk.
A Fenrisian wolfok modellje jó meglátással tényleg a VC dire wolves blisterbõl származnak, sõt ha nem spirázod túl a kifestést akkor VCnél, Mordheim Undead-nál és SW seregben is használható ugyan az a modell,  hisz kicsit sötétre fested meg, vörös szemekkel és már kész is az univerzális farkas. A blisterben meg ugye 2 farkas teste, meg 4 fej található, ergo 2 fejnyi konvertálási alapanyagot merithet az ember egybõl. Konvertálni sztem motorost és land speedert lehet szépen, kényelmesen és garantált eredménnyel a farkas fejekkel, de ez gusztus dolga… én gombokat szoktam konvertálgatni smile

Bandi

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-12 16:35   [ Eltüntet ]   [ # 60897 ]  
Újonc

sziasztok!

Metálfinak üzenem én most regisztrálrltam ugyan de egy ideje foglalkoztat a W40/k ha minden igaz a TKM tagjaként fogok játszani majd hamarosan egyszer csak én 13.company-t gyüjtök egy 1750 pontos sereg kb 25%-a van kész aggódva vettem tudomásul hogy más is tervezi a 13.company elkészitését igy oda az egyéniség de mindegy sok sikert hozzá

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-10 12:12   [ Eltüntet ]   [ # 60896 ]  
Veterán

1750? Akkor az 3 HQ választás grin

Aláírás 

FFZ Honlap: Free Fire Zone

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-10 11:09   [ Eltüntet ]   [ # 60895 ]  
Veterán

Ligával nincs is gond. 1750 pont smile))
Más kérdés.

Valaki használ Fenrisian wolves testõrséget HQ mellé? Ha igen akkor az milyen modell? Én ahogy néztem Fantasy-s Vampire Counts Dire Wolves. Vagy tévednék?

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-10 02:02   [ Eltüntet ]   [ # 60894 ]  
Veterán

Máshol is probléma ez a seregméret dolog, mert például én a Dark Eldákkal a Lelith hesperax figurát csak és kizárólagosan - kivétel nélkül - Wych seregben hozhatom, amit wych lord vezet és más hq nem lehet benne…
Na erre találta ki GW a szövetséges definícióját, amivel behozhatsz két sereget, egymás szövetségeseként, két rosterrel - de mivel nincs megadva, hogy két külön játékosnak kell vezetnie a két sereget, így egyként használható. Csak elnevezett speciális karakterbõl nem hozhatsz 1-nél többet…
Szóval 2 db 13th Company hadtest, az már 4500 pont grin
Bár ez ligára nem eladható, de egyébként nem hiszem, hogy probléma lenne bármilyen játékos ellen.

Aláírás 

FFZ Honlap: Free Fire Zone

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-09 20:09   [ Eltüntet ]   [ # 60893 ]  
Veterán

A standard wolf sereg maximuma 11000 pont körül található smile. A wolf guard battle leader (nem keverendõ a wolf guard-al) nincs limitálva, így annyi HQ-t lehet hozni amennyit kell smile.

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-09 16:58   [ Eltüntet ]   [ # 60892 ]  
Veterán

Hát az nálam csak köv. ligára valószínû. A héten adom el a Taukat, aztán csak utána rendelem a wolfokat. Meg 13th Co. nem szövetkezhet mással, mint WH-val… amit a legeslegnagyobb baromságnak tartok…

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-09 16:56   [ Eltüntet ]   [ # 60891 ]  
Veterán

Mondjuk a Ligára keresünk szövetségesnek WolfG-vel falka testvéreket, szóval akinek van Ligaképes SW serege az szóljon és megdumáljuk bõvebben!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-09 16:54   [ Eltüntet ]   [ # 60890 ]  
Veterán

/OFF
Taukat adom el, otthonra sajna csak a behívóstelefonosreteklassú internetet tudom bevezettettni… kinn lakok az isten háta mögött
/ON
Jaja lesz szép új SW 13th Co. seregem is smile)

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-09 16:41   [ Eltüntet ]   [ # 60889 ]  
Veterán

semmer:
1. sw-d is lesz? orkokat eladod?
2. fõnöködet verd pofán és vezesd be a netet manuál

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-09 16:26   [ Eltüntet ]   [ # 60888 ]  
Veterán

Jaja de aztán megtaláltam. Eye of terror FAQ, plusz SW FAQ. Ahogy nézegettem a dolgot, 13th Co. maradt a régiben, semmi módosítás feleslegesen. Ami nem is rossz smile)) Vagyis apró módosítás. Ha a Lord Wulfen Jelével van szerelve, nem kötelezõ hoznia Wulfen troopokat. Viszont ha hoz, akkor no grey slayer. Szal szvsz ezzel egy kicsit jobb lett a dolog

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-09 16:08   [ Eltüntet ]   [ # 60887 ]  
Veterán

Hát igen, az kellemesre sikeredett. Majdnem mint a Múri partizánok dala…
Viszont, ha nekiáll az ember, akkor már komoly mennyiségû alapanyagból dolgozhat, hisz 3 teljes dobozni osztag van kiadva. Azonban a 4ed alapján nem tom mik a szabálymódositások, de asszem ezt már kérdezted te is a topicban

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-09 15:51   [ Eltüntet ]   [ # 60886 ]  
Veterán

Nem sajna nem jöhet drenya… HQ lehet 1 Wolf Lord, 0-1 Rune Priest, 0-1 Wolf Priest aztán csók.
Viszont maga a sztori megfogott (még könnyeztem is :DD)

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-09 15:44   [ Eltüntet ]   [ # 60885 ]  
Veterán

Bár már rég olvastam a 13th Co leirását, de asszem az Öreg Drenyát hozhatják õk is mint hq választást, de lehet, hogy én emlékszem rosszul.
A relative kis pontszámot sztem azzal lehetne magyarázni, hogy a 13as század töredéke élte túl és tûnt el az iszonyat szemében, és sajna ezért vannak kevesen, nincs szállitó járgány stb…

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-09 15:40   [ Eltüntet ]   [ # 60884 ]  
Veterán

Jaja arra gondoltam… Csak a magyar szabkönyv van meg itt a melóhelyen, aztán most bogarászom, hogy mit mire is fordítottak… :DDD

hmmm… szal max 2250… nem baj… majd megoldjuk okosban. sima SW-ktõl kérünk kõcsön egykét HQ-t. cserébe adunk wulfeneket :DD

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2004-11-09 15:37   [ Eltüntet ]   [ # 60883 ]  
Veterán

Csõ!

13th Co-nál sajna jól látod, ez a max létszám és pontérték. Azonban a standard wolf seregnek is van egy maximuma asszem 5*750, azaz 3750pont
a +1A by counter attackra gondolsz? nos ez csak az adott karakterre vonatkozik, az osztagra amihez csatlakozott nem. Kivétel WG retinue, ahol mindenkire rárakva a fityegõt, lehet az egész osztaggal szivatni az ellent smile

Bandi

Aláírás 

[ Profil ]  

244 ennyiből: 246
244

‹‹ Bizarr egységek      Csatajelentések ››