Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 8
1
Battlegroup Kursk
Dátum: 2017-11-28 09:12   [ Eltüntet ]   [ # 470612 ]  
Veterán

Köszönet előre is, sereg van, OWW2-ből, pm-be írok még.

Aláírás 

“Tuskó Hopkins: Hozz 2deci vörösbort! De ne tisztán, hígítsd valamivel!
Csapos: 2deci vörösbor 3deci rummal hígítva!”

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-26 07:46   [ Eltüntet ]   [ # 470572 ]  
Adminisztrátor

Hát hogyne tudnánk bemutatózni, ha már érdekel titeket egy ilyen remek játék?

A legkisebb energiabefektetés az lenne, ha lennétek ketten/négyen a saját seregeitekkel és én leruccannék hozzátok, hogy végigrizsázzam a játékot. smile

A játék nem versenykategóriás és nem kell véresen komolyan venni, a rajokat lehetőség szerint kell felfegyverezni. Tiszteknél rendszerint autentikusan géppisztoly volt jellemző, de előfordulhat, hogy a csata hevében ad-hoc módon puska kerül hozzájuk. A játékélményt ilyen apróság nem befolyásolja.

Aláírás 

A 40k SZ*R!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-25 21:50   [ Eltüntet ]   [ # 470567 ]  
Veterán

Áve!

Elkezdtem ismerkedni a szabályrendszerrel, és egy olyan kérdés merült fel bennem a sereglistában, hogy a rajba levő fegyver leosztás tetszőleges vagy valahol le van írva hogy rangonként ki mit használ (mint OWW2-be)? Overlord Beyond the Beaches, Market Garden, Wacht am Reihn könyvekbe nem találtam erre utalás.

Fehérváron 3-4en érdekeltek vagyunk a rendszerbe, esetleg valaki(k) tudnának bemutató/oktató játékot prezentálni nekünk a közelben?

Kösz előre is!

Aláírás 

“Tuskó Hopkins: Hozz 2deci vörösbort! De ne tisztán, hígítsd valamivel!
Csapos: 2deci vörösbor 3deci rummal hígítva!”

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-10 09:17   [ Eltüntet ]   [ # 461922 ]  
Veterán

Wayland gamesen 50£ feletti rendeles (innentol free shipping van amugy) eseten ingyen a5-os szabalykonyvet adnak ajandekba.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-10 00:14   [ Eltüntet ]   [ # 461917 ]  
Veterán

Üdv!

A PSC márciusban árat emel. Aki gyorsan szeretne még valamit az nézzen át a WWII figurák fórumba…

[ Profil ]  
Dátum: 2016-10-29 08:08   [ Eltüntet ]   [ # 458650 ]  
Veterán
Roodie - 2016-10-29 06:53

Oda is van írva a 3 változás:

Whilst this remains the same Battlegroup game, there have been 3 small rules alterations. Aimed Fire with HE shells now has no -1 modifier to hit targets in cover. All Aimed Fire with small arms now has a -1 modifier to hit if the unit moved. There is also a -1 to observe units with the Sniper-Scout special rule. Area Fire is now called Suppressing Fire (but remains unchanged).

Szerintem csak át van szerkesztve, esetleg belekerülhettek az egyes hadszíntéres könyvekből spec szabályok (ha vannak).

Szerk: közben utánanéztem, és igen, pontosan ez a helyzet. Egyszerűen elfogyott mind a Kursk, mind a kis könyv, és kihasználták az alkalmat, és újraszerkesztették az alapszabályokat. A fentebb idézett változásokon kívül belerakták az összes hadszíntér speciális szabályait meg általános scenarioit, meg egy térképes mini kampányt.

Király, köszi.

Aláírás 

Blogom:

Történelmi figuraelemzős, értékelős, tanácsadós, örömködős

Ha akad régi Warzone figurád, ne habozz értesíteni.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-10-29 06:53   [ Eltüntet ]   [ # 458646 ]  
Adminisztrátor

Oda is van írva a 3 változás:

Whilst this remains the same Battlegroup game, there have been 3 small rules alterations. Aimed Fire with HE shells now has no -1 modifier to hit targets in cover. All Aimed Fire with small arms now has a -1 modifier to hit if the unit moved. There is also a -1 to observe units with the Sniper-Scout special rule. Area Fire is now called Suppressing Fire (but remains unchanged).

Szerintem csak át van szerkesztve, esetleg belekerülhettek az egyes hadszíntéres könyvekből spec szabályok (ha vannak).

Szerk: közben utánanéztem, és igen, pontosan ez a helyzet. Egyszerűen elfogyott mind a Kursk, mind a kis könyv, és kihasználták az alkalmat, és újraszerkesztették az alapszabályokat. A fentebb idézett változásokon kívül belerakták az összes hadszíntér speciális szabályait meg általános scenarioit, meg egy térképes mini kampányt.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-10-28 21:05   [ Eltüntet ]   [ # 458639 ]  
Veterán
darkling - 2016-10-28 20:55

Előrendelhető az alapkönyv új kiadása ajándék 1/72nd SdKfz 250 alte halftrack kerettel, 20 font + posta.

Ha már megszereztem a mini rulebookot…lesz változás?

Aláírás 

Blogom:

Történelmi figuraelemzős, értékelős, tanácsadós, örömködős

Ha akad régi Warzone figurád, ne habozz értesíteni.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-10-28 20:55   [ Eltüntet ]   [ # 458638 ]  
Veterán

Előrendelhető az alapkönyv új kiadása ajándék 1/72nd SdKfz 250 alte halftrack kerettel, 20 font + posta.

Aláírás 

BGG profil.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-06-18 10:16   [ Eltüntet ]   [ # 432883 ]  
Veterán

Elérhető Pdf-ben a teljes szabálykönyv, 10 font.

Aláírás 

BGG profil.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-04-10 15:11   [ Eltüntet ]   [ # 428659 ]  
Veterán

Plastic Soldiers rendelés most. smile
Vasárnapig kérlek jelezzétek, ha kell valami.

PSC rendelés topic

[ Profil ]  
Dátum: 2015-03-01 11:26   [ Eltüntet ]   [ # 425393 ]  
Veterán

Szervezünk kifejezetten történelmi játékok tárgykörbe egy rendezvényt.
Bármilyen ötletetek,javaslatotok van nyugodtan jöhet (buktazoltan72kukacgmailpontcom-ra.)
Cél: az utánpótlás megtalálása és bevonzása (ezért is szűkítünk egyelőre a történelmi alapokon nyugvó játékokra és rendszerekre).

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Bukta “Vihar” Zoltán

Aláírás 

Only human!
The Question Is What Is The Question?

[ Profil ]  
Dátum: 2015-03-01 11:24   [ Eltüntet ]   [ # 425392 ]  
Veterán

Nagyon köszönöm (az e-mail-t is… ;D )!!!

Aláírás 

Only human!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-22 21:32   [ Eltüntet ]   [ # 424762 ]  
Veterán

Itt is megtalálod,

TG

Aláírás 

Karosszék tábornok

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-22 21:23   [ Eltüntet ]   [ # 424760 ]  
Veterán

Úgy tudom az Overlord könyvben van fallschirmjager lista. Esetleg valakinek egy biztonsági másolata…?

Aláírás 

Only human!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-20 09:17   [ Eltüntet ]   [ # 424549 ]  
Veterán

Sziasztok!

Itt is felhívnám a figyelmet:

Eladó egy Battlegroup szabálykönyv (kis alakú).

Postával együtt 4300 Ft.

Postázás csak előre utalás után!

Üdv,
Panzer

Csatolt képek
Battlegroup.jpg
 Aláírás 

T.S.J.K. HÉVÍZ
FACEBOOK CSOPORT

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-19 19:22   [ Eltüntet ]   [ # 424508 ]  
Veterán

Rendelek hétfőn (02.23.-án) Peter Pig-től esetleg ,ha valakinek szüksége lenne valamire jelezze vasárnap estig és utalja át a pénzt. Részleteket megvitatjuk…

Aláírás 

Only human!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-01-17 08:21   [ Eltüntet ]   [ # 421174 ]  
Veterán

Nagyon jónak tűnik ez az army builder… de totál kezdőként nem tudok rajta eligazodni..még. Később már biztos használni fogom. Nincs valakinek egy biztonsági másolata a nagy szb. könyvről? Én a kisebbet vettem meg…de abban semmi lista nincs….

Aláírás 

T.S.J.K. HÉVÍZ
FACEBOOK CSOPORT

[ Profil ]  
Dátum: 2014-11-08 18:43   [ Eltüntet ]   [ # 415215 ]  
Tag

Battlegroup Kursk sereglistákkal kapcsolatban pedig szerintem itt érdemes szétnézni. Mi ezt használjuk seregösszeállításnál.

[ Profil ]  
Dátum: 2014-11-08 18:11   [ Eltüntet ]   [ # 415212 ]  
Adminisztrátor

Ha már Battlegroup - a játék egyik szerzője felrakott egy igen részletes csatajelentést (angolul persze) az oldalukra, ami kiváló afféle bevezetőnek, mert szabálymagyarázatokkal tűzdelte tele. aki kíváncsi, hogy milyen is pontosan egy battlegroup játék, az most elolvashatja:

PDF link

[ Profil ]  

1 ennyiből: 8
1