Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 9
1
Kingdom Death: Monster
Dátum: 2017-02-09 23:35   [ Eltüntet ]   [ # 461912 ]  
Veterán

bovites: izles kerdese. A megjelentek kozul szvsz sarkany/sunstalker jo valasztas. Leginkabb mert alternativ kampanyt adnak. Esetleg Gorm/Spidicules, mint alternativ vadaszhato lenyek.
Extra nemeziseket (flower knight, man-hunter, lion-knight, stb) nem tartom annyira fontosnak.
Legkevesebe hasznos a lonely-tree (viszont nagyszeruen kinezo terep smile )

pinup: semmit. Sot hivatalosan nem is a jatek reszei.

nem annyira helyett, mint mellett. Pl Gormnal lehet donteni, hogy a szokasos oroszlan-antilop-fonix harmas helyett inkabb ot vadaszod. Persze jatszhatod a jatekot ugy, hogy a mostani kampany teruleten nincs fonix, viszont helyette van pl Spid.

addon: ??? Meglevokbol? Amelyik neked tetszik.
jatek szempontbol az alapdoboz utan en a sarkanyt vennem, utana valoszinuleg Spidicules, majd flower knight (ez inkabb csak mert tetszik a figura)

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-09 22:28   [ Eltüntet ]   [ # 461911 ]  
Tag

Aki már esetleg játszott meg tudná mondani, hogy az alpjátékot mivel érdemes bőviteni?
A pinup karakterek adnak-e bármi pluszt a játékhoz,
Az egyes kiegészítőket, egy már meglêvő szörny helyett rakjukbe a végig játszás menetébe?
Milyen add on -t érdemes megvenni?

G

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-08 09:38   [ Eltüntet ]   [ # 460898 ]  
Adminisztrátor

Na most már belezavartál engem is - a sima Lantern az alap 1.5 Upgrade pack. Ebben benne van külön vásárlás nélkül a Gold Smoke Knight, az új keményborítós könyv, az új anyagból készült insert meg hunting board, az old survivor és a frissített/új kártyák. A gamber’s chest és a többi már csak opcionális addon.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-08 09:30   [ Eltüntet ]   [ # 460897 ]  
Veterán

silver lantern: upgarde (+gold smoke knight kiegeszito) + gambler chest + 1 kiegeszito (elso tulelo vagy mi)

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-08 09:18   [ Eltüntet ]   [ # 460896 ]  
Adminisztrátor

1.5 upgrade hogy jött ki 200 dollárra, én még 60-ért látom!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-07 21:49   [ Eltüntet ]   [ # 460893 ]  
Veterán

... uj KS-nel at kell gondolni a dolgokat.
Ha minden ujdonsagot szamolok, akkor az osszeg 1800$. Egy pottyet tobb, mint amire gondoltam.
kiegeszitok ebbol kb 1000, pinupok 600, 1.5 upgrade 200…

hirtelen az elejen pofatlan 777usd-s “minden ami uj” nem is tunik olyan rossznak.

Na m1, azt hiszem erosen valogatni kell majd a dolgokbol.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-12-09 15:17   [ Eltüntet ]   [ # 460150 ]  
Veterán

Szerintem nem fogok részt venni a kickstarterükön ,  2020-ra ígérik a teljesítést
ami akkor kb 2022 vagy akár 2023 is lehet ami azért 6-7 év múlva lesz grin , én műgyanta figukat
szeretnék , eddig az új figuk egyáltalán nem mozgatnak , vicces a male pin-up hülyesége
(mondjuk harmadszorra már nem is annyira) de ezeket tuti soha se festeném ki . Én
igazából a Flower witchet és a Flower Knightot szeretném még megszerezni de műgyantából .
Ha valami miatt mégis részt veszek természetesen jelentkezek .

[ Profil ]  
Dátum: 2016-12-09 14:09   [ Eltüntet ]   [ # 460149 ]  
Veterán
Eon - 2016-12-07 20:12

Ja ismerem a KD bizniszt de ez engem pont nem érdekel van nekem munkám , én csak pár figut szeretnék még beszerezni .

hmm, ez esetben lehet, hogy a segitsegedet kerem 1 “silver lantern” pledge erejeig smile  (az ok, hogy nincs az amazon es ez altal a KS altal elfogadott hitelkartyam) (legutobb PM-ben lehetett paypal-al fizetni, igy elvileg extrakkal nem lesz gond)

es ugy tunik olvassak a forumot, mivel tegnap hirtelen megcsinaltak a refund-ot. smile

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-12-07 20:12   [ Eltüntet ]   [ # 460062 ]  
Veterán

Ja ismerem a KD bizniszt de ez engem pont nem érdekel van nekem munkám , én csak pár figut szeretnék még beszerezni .

[ Profil ]  
Dátum: 2016-12-07 17:22   [ Eltüntet ]   [ # 460056 ]  
Veterán

azt azert nem tennem. A KD az egyike azon keves figuras dolgoknak, amik jo aron eladhatoak ebay-en.
Kb dupla-tripla aron siman megveszik az emberek.

De… lehet, hogy csak a flower witch nem sikerult jol. Knight-nemesis szvsz ok-k, akarcsak a legtobb pinup es tulelo.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-12-07 16:40   [ Eltüntet ]   [ # 460055 ]  
Veterán

Nekem volt kezemben 2-3 figu műanyagból is és műgyantából is és szerény véleményem hogy
igen is nagyon nagy a különbség , de ha minden műanyagból lesz és ha még ennek is gyengül
a minősége akkor nyugodt szível fütyörészve sétálok el e kiki mellett .

[ Profil ]  
Dátum: 2016-12-07 15:20   [ Eltüntet ]   [ # 460052 ]  
Veterán

nekem ugy tunik csak muanyag.
6+M boven eleg arra, hogy mindent muanyagbol adjon ki.

ami zavaro benne, hogy a korabbi figuraknal szvsz nincs nagy kulonbseg a mugyanta es muanyag kozott. Legalabbis nem akkora, hogy zavarjon engem.
Viszont a Halloween-i flower witch sokkal gyengebb, mint a mugyanta (vagy akar a H-s mugyanta). Mintha a hozzaallas az lenne “nem baj, hogy nem jo a minoseg, ugyis megveszik” es igaza is lett.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-12-07 15:16   [ Eltüntet ]   [ # 460051 ]  
Veterán

KD kickstarterrel kapcsolatban azt lehet tudni hogy csak műanyag figuk lesznek vagy
műgyanták is amiket add-on-on keresztül lehet majd elérni ?

[ Profil ]  
Dátum: 2016-12-06 13:56   [ Eltüntet ]   [ # 460013 ]  
Veterán

hmm, kezd rosszabodni a velemenyem:

- Hianyzo bitet nem kuldtek el, de a support “kesz”-re allitotta a megkeresest
- KS1-bol a refund-ot maig nem tettek meg
- KS2 kezdi tulvallalni magat (amiatt lett az eredetileg 1 ev tervbol 4, most 4-rol indult alapban)
- es kezben van vegre a halloween-i csomag. A Flower Witch es az 5 segitoje a mugyantahoz kepest nagyon csunya. Semmi eles kontur, reszletek puhak, szetfolynak. Meg a probabol megvett ukran H valtozat is jobb minosegu.

Fentiek alapjan ugy tunik, kezd tenni a minosegellenorzesre (mondjuk ertheto, igy is 6-12M uti a markat a kov 1 honapban, mit szamit 1-2 problemas ember).

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-10-29 09:46   [ Eltüntet ]   [ # 458654 ]  
Veterán

Halloween-i frissites:

- Armor kit bundle: 11 sprue, amikbol a tuleloket ossze lehet rakni
- Trick or Treat bag: ez szvsz nagyon jo ertekben van, benne: muanyag flower witch, muanyag disciplines, mugyanta halloween kosztumos tulelo
- pinup wet-nurse
- dark paladin es necromancer a DnD osztalyok sorozatban
- mountain man es pariah restock
- HAlloween Twilight Knight
- Wet Nurse !!!
- Forge God

—————————————————

eleg draga honap tud lenni. Ehhez kapcsolodoan: armor kit-et elfelejtettem rendelni, igy ha valaki rendel KD-tol: eladna-e az unarmored-kit-et (sima leples testek, kovek fegyvernek, rahedli fej es kez) (sajat modszerrel szamolva kb 5000Ft-ert (1 kit kb 11$+postakoltseg resz+vam))? Ha nem, akkor tudna +1-et rendelni, amit lehetoleg GD-n atvennek (fizetni elobb is)

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-18 08:38   [ Eltüntet ]   [ # 457164 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2016-09-17 16:12

sajat bevallas szerint az alapdoboz gyartasi koltsege 270$, KS-en 80-ert volt arulva,

nem volt túl okos dolog…

Aláírás 

————-
Epic: Armageddon blog -  http://epichq.blog.hu/
Facebook -  http://www.facebook.com/groups/epicHQ/

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-17 16:12   [ Eltüntet ]   [ # 457146 ]  
Veterán
zirrian - 2016-09-17 15:10

Pont nekik? Hagyjuk már…

sajat bevallas szerint az alapdoboz gyartasi koltsege 270$, KS-en 80-ert volt arulva, postakoltseg is nott (sokat), stb.
Igazabol a 2M KS bevetel ellenere a teljesites legjobb esetben is 0 szaldos volt, sot ki kellett potolni a havi mugyanta eladasok profitjabol.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-17 15:10   [ Eltüntet ]   [ # 457142 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2016-09-17 14:55

- szvsz nincs annyi kp nala, amennyit a gyar(ak) ker(nek) elore

Pont nekik? Hagyjuk már…

Aláírás 

Blogom:

Történelmi figuraelemzős, értékelős, tanácsadós, örömködős

Ha akad régi Warzone figurád, ne habozz értesíteni.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-17 14:55   [ Eltüntet ]   [ # 457141 ]  
Veterán
zirrian - 2016-09-17 12:42

Hát azért elég tré dolog, hogy csak azért legyen KS, hogy újranyomják a cuccot…baromira nem ez lenne a KS lényege.

nagyreszt egyet ertek.
Ha nem akar rizikozni eladott darabszam miatt, akkor lehetne csinalni elorendelest a sajat boltban.

Viszont:
- szvsz nincs annyi kp nala, amennyit a gyar(ak) ker(nek) elore
- eselyes, hogy lesznek valtozasok, ujdonsagok (bar kicsit remelem, hogy nem, segitene a penztarcanak, ha tenyleg csak reprint lenne)
- KS mar reg nem az otletek megvalositasarol szol, inkabb egyfajta ingyenhitel a cegeknek. Es ez meg a jobbik eset, hisz eleg sok ‘lopas’/lehuzas is van (solar roadways, self filling water bottle)

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-09-17 12:42   [ Eltüntet ]   [ # 457140 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2016-09-17 12:13

- KD Kickstarter 2
  - Monster ujranyomtatasa miatt
  - Nov 25-en indul
  - jopar dolgot meglepeteskent akar tartani—> uj figurak is lesznek valoszinuleg (ha nem, akkor egyik legolcsobb KS lenne, ami erdekelt)

Hát azért elég tré dolog, hogy csak azért legyen KS, hogy újranyomják a cuccot…baromira nem ez lenne a KS lényege.

Aláírás 

Blogom:

Történelmi figuraelemzős, értékelős, tanácsadós, örömködős

Ha akad régi Warzone figurád, ne habozz értesíteni.

[ Profil ]  

1 ennyiből: 9
1