Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 20
1
Wrath of Kings
Dátum: 2017-02-28 14:36   [ Eltüntet ]   [ # 462373 ]  
Veterán
dinnyeTM - 2017-02-28 14:32

Ahoj, nekem van 1 goricsi bandám, de nagyon nincs időm manapság wargames dolgokra. HA ez a fraki érdekel, akkor tudunk egyeztetni.

Amúgy fácsén van 1 csoport, ahol szoktak szervezni demo/játéknapokat.

Mindjárt írok privátot.
De amúgy teljesen jogos. Ha már vásárolnék, illene elmondanom, hogy mi is érdekel LOL
Tehát elsősorban Goritsi és Nasier frakciókat vennék.

Aláírás 

Never forgive, never forget

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-28 14:32   [ Eltüntet ]   [ # 462372 ]  
Veterán

Ahoj, nekem van 1 goricsi bandám, de nagyon nincs időm manapság wargames dolgokra. HA ez a fraki érdekel, akkor tudunk egyeztetni.

Amúgy fácsén van 1 csoport, ahol szoktak szervezni demo/játéknapokat.

Aláírás 

We’re not here to destroy THE game, we’re here to destroy YOUR game

As you know, the key to victory is the element of surprise. Surprise!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-28 14:25   [ Eltüntet ]   [ # 462371 ]  
Veterán

Van esetleg valakinek ötlete, hogy honnan lehetne EU-n belül beszerezni WoK cuccokat? Amit találtam az az ElementGames, de náluk is csak nagyon ritkán van valami raktáron.

Egyáltalán játszik még bárki ezzel itthon? (és ha nem, akkor nem válna meg tőle? tongue wink )

Aláírás 

Never forgive, never forget

[ Profil ]  
Dátum: 2016-08-17 22:53   [ Eltüntet ]   [ # 455765 ]  
Veterán

Még hogy nincsenek véletlenek - múlt hétvégén játszottam le az első meccset smile Hozzáteszem, a resonate azért jelentősen gyengébb lett ezzel a felhasználós megoldással.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-08-17 20:01   [ Eltüntet ]   [ # 455755 ]  
Veterán

nagyon jok. meg mindig a legjobb kinezetu sereggel rendelkezem smile  (Hadross).

resonate kimondottan jobb lett igy, megha valamivel gyengebb.

uj polip szinten csucs, bar kisse onveszelyes tud lenni.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-08-17 19:07   [ Eltüntet ]   [ # 455754 ]  
Veterán

http://wrathofkings.com/ks/massive-updates-stat-cards-motivations-and-more/

Aláírás 

————-
Epic: Armageddon blog -  http://epichq.blog.hu/
Facebook -  http://www.facebook.com/groups/epicHQ/

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 17:51   [ Eltüntet ]   [ # 450477 ]  
Veterán

Hát szerintem én igen grin pedig ugye mindenki emlékszik mennyit siránkoztam a késés miatt , viszont amikor végre kézbe kaptam nagyon pozitívan csalódtam az öntések minőségében (főleg ilyen áron)
bánom is hogy mégse vette egy Hadros sereget is . És nekem a szabályok is nagyon tetszenek
az egységek mozgatása egy kicsit körülményes de ez inkább azért van mert sok múlik rajta és annál kevesebb a kockákon .

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 17:42   [ Eltüntet ]   [ # 450476 ]  
Veterán

es, ujra bedolunk a cmon-nak? smile

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 17:38   [ Eltüntet ]   [ # 450474 ]  
Veterán

Nekem nagyon az a gyanúm hogy KS lesz , minek vártak volna hogy minden frakcióhoz elkészüljön kb 4 új cucc ha nem KS akkor sokkal logikusabb lett volna szépen sorjában piacra dobni őket egyenként .

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 13:58   [ Eltüntet ]   [ # 450463 ]  
Veterán

hmm, hadrossnal is van 4 uj szorny: rak alapuak, csiga alapuak, kagylo es valami melytengeri csapos ize.

vajon siman kiadjak oket vagy ujabb KS?

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-01 13:17   [ Eltüntet ]   [ # 450456 ]  
Veterán

https://www.facebook.com/tabletopgamingnews/photos/pcb.10153587966882945/10153587959152945/?type=3&theater;
repülő cocák…

Aláírás 

————-
Epic: Armageddon blog -  http://epichq.blog.hu/
Facebook -  http://www.facebook.com/groups/epicHQ/

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-05 12:02   [ Eltüntet ]   [ # 444641 ]  
Veterán
darkling - 2016-01-05 11:42

Honor and Treachery 2 fős kezdődoboz (Goritsi vs. Nasier) márciusban, $59.99.

onmagaban jonak tunik, de KS utan nincs semmi benne, ami miatt erdemes lenne venni. A tartalom pontosan a nasier es goritsi KS extrak (6 ashmen + hakar, longhorn, shaman, 3 skorze + alpha, shieldbreaker es scourge hound).

igy belegondolva erosen griffin vs wolfen utanerzesem van tole.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-05 11:42   [ Eltüntet ]   [ # 444639 ]  
Veterán

Honor and Treachery 2 fős kezdődoboz (Goritsi vs. Nasier) márciusban, $59.99.

Aláírás 

BGG profil.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-11-25 21:13   [ Eltüntet ]   [ # 442420 ]  
Veterán

oksa, így már kerekebb a szitu smile. Majd figyelem akkor a híreket fácsén smile.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-11-25 17:36   [ Eltüntet ]   [ # 442406 ]  
Veterán

Na jó akkor még egyszer : Ferivel vagy nála vagy nálam szoktunk játszani mivel nekünk ez
sokkal kényelmesebb . Ha lenne érdeklődés tartanánk próba , bemutató meg bármilyen játékot
ahogyan sokáig tettük is . DE szintén még egyszer : NEM fogunk 1 órát utazni egy klubig csak azért
mert lehet hogy lenéznél .De garantálom hogy amikor ezt mégis megtesszük mindig kint van itt is
fb-n is .

[ Profil ]  
Dátum: 2015-11-25 09:47   [ Eltüntet ]   [ # 442363 ]  
Veterán
Eon - 2015-11-23 14:31

De hát kedves barátom éveken át lelkiismeretesen kiírtuk mindenhová amikor bármit is játszottunk
anélkül hogy bárki is megjelent volna , igaz mostanában galád módon sokszor otthon játszottunk pont
a teljes érdeklődés hiány miatt . De ahogyan már írtam néked (szerintem pont itt) ha valamikor valamilyen játékot ki szeretnél próbálni csak jelezned kellene . Viszont csak azért hogy lehet hogy talán de nem biztos hogy három és fél-négy között valaki beugrana nem fogunk egy órát utazni és
két doboz tereptárgyat szállítani .

Szerintem az simán működőképes lenne, hogy dobtok 1 mailt vagy 1 üzit fácsén, hogy Ferivel mentek elkenni egymást figuráján a festéket ekkor és akkor. HA ott leszek, akkor ott leszek, ha nem, akkor nem raspberry. Az én nyújtok be kérelmet meg nem működik, mert eléggé hektikusan érek rá... Pl hétfőn 2kor tudtam meg, hogy a keddi vacsorámat már nem az országban fogyasztom raspberry

Nade, 1 mail belefér raspberry “gyere, köcsög!” tartalommal :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-11-23 14:31   [ Eltüntet ]   [ # 442259 ]  
Veterán

De hát kedves barátom éveken át lelkiismeretesen kiírtuk mindenhová amikor bármit is játszottunk
anélkül hogy bárki is megjelent volna , igaz mostanában galád módon sokszor otthon játszottunk pont
a teljes érdeklődés hiány miatt . De ahogyan már írtam néked (szerintem pont itt) ha valamikor valamilyen játékot ki szeretnél próbálni csak jelezned kellene . Viszont csak azért hogy lehet hogy talán de nem biztos hogy három és fél-négy között valaki beugrana nem fogunk egy órát utazni és
két doboz tereptárgyat szállítani .

[ Profil ]  
Dátum: 2015-11-23 11:14   [ Eltüntet ]   [ # 442230 ]  
Veterán
Eon - 2015-11-23 10:34

Mi azért szoktuk játszani itt Budapesten és szívesen bemutató játékot is tartunk ha van
érdeklődés .

Úgy imádom, hogy szóltok, ha bármit toltok éppen, legyen az éden vagy WoK vagy más.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-11-23 10:34   [ Eltüntet ]   [ # 442227 ]  
Veterán

Mi azért szoktuk játszani itt Budapesten és szívesen bemutató játékot is tartunk ha van
érdeklődés .

[ Profil ]  
Dátum: 2015-11-23 10:03   [ Eltüntet ]   [ # 442224 ]  
Veterán

szvsz elegge el van felejtve per pillanat.
Es ugyan en most kicsit raalltam koszonhetoen par jo ebay-es vetelnek(nasier alapdoboz 25€, alapkonyv 15), de ez nem szamit semmit, mivel nem vagyok Bp-en, igy nem vagyok szamitasba veheto jatekos.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  

1 ennyiből: 20
1