Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 33
1
[Rendezvény] BattaBattle
Dátum: 2017-09-14 14:22   [ Eltüntet ]   [ # 468508 ]  
Veterán
inphoenity - 2017-09-11 20:18

Jut eszembe, Horvy! Elhagytál pár slank sunát! Már van új gazdájuk, egy kislányt keményen bevonzottak a világba 2 perc alatt…

OMG :O
fel sem tűnt. igaz azótta ki se pakoltam őket. lassan érik egy győri kiruccanás, majd visítok és leboltoljuk.

btw.
nem talált vakai egy kissé karcos olcsó fekete Dechatlonos napszemüveget? azt is elhagytam :D

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-14 10:07   [ Eltüntet ]   [ # 468506 ]  
Veterán

Jó móka volt köszönöm! A póló különösen menő, csak versenyre és karácsonyi misére fogom felvenni grin. Első meccseink voltak az új kiadásban, úgyhogy még sokat esetlenkedtünk de majd belejövünk.

Fekka, köszönöm már sokat kerestem azt a base-t, azt hittem itthon raktam el valahova. Írok PM-et!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-11 20:18   [ Eltüntet ]   [ # 468430 ]  
Veterán

Jut eszembe, Horvy! Elhagytál pár slank sunát! Már van új gazdájuk, egy kislányt keményen bevonzottak a világba 2 perc alatt…

Aláírás 

FFZ Honlap: Free Fire Zone

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-11 20:13   [ Eltüntet ]   [ # 468429 ]  
Veterán

Hello-hallo
Valoban nagyon kellemes kis verseny volt jo volt látni titeket…10 csapat ide vagy oda kellemes kis csatározás volt “olyan nagyon csendben voltunk”...
Lehet hogy azért mert mindenki a szabályokra figyelt😁
Azért jo lett volna kitölteni a 6.asztalt is😎😂😎ha már olyan szépen felraktuk😁Végül is megletünk volna ha ivánt és wyrm-öt nem szolitja el a fránya köteleség….és dugo ugy ér le hogy nevezni tudott volna😳..majd legközelebb👍
Jo kis seregek voltak…😉Jo kombokkal😉
Ettünk ittunk mulatunk…mi kell még😎

Köszönöm a segitséget a Crewnak hogy kipotoltuk a terepeket…ezzel is csak emeltük a métát😁

Természetesen Gratula a dobogosoknak😀
És tengermély elismerés a többi játékosnak is😉
Köszönet a helyszinért az ingyen serért😎És a hagymásoszsirosos vekniért….
Puszi pacsi

Nefeledjétek a medve meg az unikornis a lelketekbe kerekezvepolkáza magát….👍
Gratulálok azon személyeknek akik fáradságot nem kimélve rohantak megsimogatni a SZA..OMEDVÉT…mind a 100vp ért😎😜

Ja és drága barátom Slam sztem elhagytad a marauder bombered lebegő talpát deee nyugi elhoztam és elhelyeztem a legmélyebb legbiztonságosabb pontomba😂😂😂😂

Nyali

Aláírás 

” Aliter in theoria, aliter in praxi.”

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-11 14:12   [ Eltüntet ]   [ # 468418 ]  
Veterán

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Nagyon kafa kis versenyt rittyentett a szervezőgárda. Köszönöm ellenfeleimnek a színvonalas meccseket, élveztem minden percét. És külön köszönet mindenki másnak aki jelenlétével emelte a hangulatot!
Már csak pár hónap és ismét találkozunk wink

Addig is uff,
Én

Aláírás 

Free Fire Zone

Deus Ex Machina

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-11 08:34   [ Eltüntet ]   [ # 468407 ]  
Veterán

Remek kis verseny lett ebből a hétvégéből! Talán a 10 csapat kevésnek tűnik, de így elég kényelmesen voltunk és szerintem nagyon is jó hangulatban olyan csatákat vívhattunk, amik végig izgalmasak voltak és komoly kihívást jelentettek! Jó volt, na! smile

Köszönöm mindenkinek!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-10 18:30   [ Eltüntet ]   [ # 468401 ]  
Újonc

Köszi a szervezést, nagyon jó volt a verseny, csak ajánlani tudom mindenkinek, jövőre újra jövünk.

Az idősebbik Megaskorpió smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-10 09:03   [ Eltüntet ]   [ # 468398 ]  
Veterán

Lezajlott az 5. BattaBattle is, az első a 8. kiadású szabályrendszerben.
A győzteseknek gratulálunk!
A dobogó legfelső fokára most a George és a Csótány nevű csapat (IG sereg és 2 Knight) állhatott. Mögöttük szorosan, épp csak lemaradva az első helyről futott be a Megaskorpió nevezetű formáció (Helbrute-ok, sárkányok, káosz knight és drone-ok) melynek tagjai újoncok voltak a 40K versenyek világában, míg a dobogó harmadik helyét a F@q Paint csapat mondhatta magáénak Steve atya segédletével (Ad Mech sereg megtámogatva 2 knight-al és 1 marauder bomber-el). smile

Köszönjük szépen minden résztvevőnek és látogatónak, hogy jelenlétükkel emelték az 5. BattaBattle verseny hangulatát.

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-08 19:45   [ Eltüntet ]   [ # 468383 ]  
Veterán

Sajnos nem tudok menni.
Családi program jött közbe.
Szorrri!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-08 19:33   [ Eltüntet ]   [ # 468382 ]  
Veterán

Tesokám…az a baj hogy még nem vagy itt😉Ivánra csöriz rá mielött elindulsz itt várom fullosan sereggel mindennel😎

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-08 19:22   [ Eltüntet ]   [ # 468381 ]  
Veterán

Iván sajna nem jön
De probléma megoldva Doki lecsábította nekem Geryt párnak úgyhogy f*sza
Ozt holnap iszunk mint kazak kanok 😄😜

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-08 19:20   [ Eltüntet ]   [ # 468380 ]  
Veterán

Ne para….hozd ivánt is hagy puszizak bele a köldökébe…én itt vagyok értetek😉

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-08 17:03   [ Eltüntet ]   [ # 468379 ]  
Veterán

Mivel az élet szép , de nem egyszerű ezért holnapra keresek párt .
A társam seregét tudom vinni , csak játszani kell vele .

Üdv
Thomas

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-06 12:27   [ Eltüntet ]   [ # 468337 ]  
Veterán

Szerintem ez talán igy is van leirva..😁Példaként…hogy kiszállással nem de normál modon be lehet mozogni😉

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-06 11:58   [ Eltüntet ]   [ # 468332 ]  
Veterán

Előző kérdésből merült fel :

Transport berongyol a védett zónába, de csak épphogy. Következő körben a benne ülők kiszállhatnak a zónán kívülre, aztán rögtön be is mozognak?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-06 11:54   [ Eltüntet ]   [ # 468331 ]  
Veterán
Gorcsev Ivan - 2017-09-06 11:45
inphoenity - 2017-09-06 02:59
FeKKa - 2017-09-05 15:22
Gorcsev Ivan - 2017-09-05 05:23

Hátööööööö

Dugó jelezte, hogy szombaton csak 12 óra magasságában tud megjelenni.
Most akkor vagy délben kezdődik a verseny, vagy kéne egy társ!
Bármelyik megoldás érdekel! smile

Majd improvizálunk😉...de ugyis itt lesz időben csak ugrat😉Bekapcsolodik a 2.küldetéstől😁

Nem, sajnos ez a kacsa hápog is, nagyon úgy tűnik Dugó csak jaffázni jön BB5-re.

Jaffázni nem biztos, hogy elmegyek BB5-re! :(

Mi inni megyünk, Fekka és Dugó fognak csak Jaffázni smile

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-06 11:45   [ Eltüntet ]   [ # 468330 ]  
Veterán
inphoenity - 2017-09-06 02:59

Hátööööööö

Majd improvizálunk😉...de ugyis itt lesz időben csak ugrat😉Bekapcsolodik a 2.küldetéstől😁

Nem, sajnos ez a kacsa hápog is, nagyon úgy tűnik Dugó csak jaffázni jön BB5-re.

Jaffázni nem biztos, hogy elmegyek BB5-re! :(

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-06 09:44   [ Eltüntet ]   [ # 468328 ]  
Veterán
Thomas Von Carstein - 2017-09-05 21:34

Helló

Akko 4 kérdés tőlem is :
- power fisztes komisszárt elfogadtak-e power klawsnak ?
- az első küldetésnél a scoutokkal egyből a kockánál lehet kezdeni ?
- a második küldetésnél felpakolàs utáni , de kezdés előtti mozgásokkal (pl scout sentinelekkel ) be lehet menni az arénába ?
- azok a repcsik amik tudnak hover módban repülni azok az utolsó küldetésnél simán berepülhetnek hàtra lezuhanásának nélkül ?

Hali!

Ha nagyon kell akkor tudok vinni neked Yarrick-ot. Konvertált modell, rajta az összes fegyverrel ami Yarrick-nak van, többek között a klaw-al is.

Igen kihasználhatod a concealed deployment előnyeit, feltéve ha valamelyik ellenfeled meg nem előz ebben és így le nem szűkíti a pakolási lehetőségeidet. Tehát rakhatod nyugodtan kontaktba a kockával a scout-jaidat, mert nem fogalmaztunk meg semmiféle tiltást ennek kapcsán. Azonban azt ne feledd, a köpönyegük nem sokat ér, mert nem fedezéket ad a kocka, csak javítja az egységek mentőjét, ám nem fedezékként működik.

Második küldetésnél scout mozgásos egység be tud trappolni, mert a képesség az első kör kezdetével aktiválódik és ekkor történik meg a mozgás, nem felpakoláskor.

Minden röppencs bemehet nyugodtan az utolsó feladatnál a zónába. Mindössze ha nem az utolsó körben megy be, akkor amikor mozognia kéne akkor egyszerűen elzuhan. Hover mode-os repülőknél mikor aktiválod az egységet, csak bejelented, hogy akkor a repcsi most hover mode-ban van, azt akkor máris nincs kötelező mozgása, így lezuhanni sem fog attól, hogy nem mozgott.

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-06 05:33   [ Eltüntet ]   [ # 468324 ]  
Veterán
Thomas Von Carstein - 2017-09-05 21:34

Helló

Akko 4 kérdés tőlem is :
- power fisztes komisszárt elfogadtak-e power klawsnak ?
- az első küldetésnél a scoutokkal egyből a kockánál lehet kezdeni ?
- a második küldetésnél felpakolàs utáni , de kezdés előtti mozgásokkal (pl scout sentinelekkel ) be lehet menni az arénába ?
- azok a repcsik amik tudnak hover módban repülni azok az utolsó küldetésnél simán berepülhetnek hàtra lezuhanásának nélkül ?

Mi van husom nem adot dugo powerklawst?szegény yarrick milyen mokásan fog kinézni😉De tudod mit levágom én az egyik orkom kezét azt odaragasztjuk neked😎Az ugyis le van már kenve😁
A minimum mozgásra nem kötelezet repcsik amik tudnak libegni azok igen bemuuvolhatnak és ellibegnek stopba😉Bemehetsz nem lesz baj nem pottyogsz le…

A scout mozgásos kérdést meg megvárjuk Sagátol mert ö az igaz megmondoja hogy lehet e vagy nem😎De ha engem kérdel szenvedj vele rendes phasebe😉

A dugot meg fogom harapdálni…
Ne agodj iván😉Valami lesz😉

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-06 02:59   [ Eltüntet ]   [ # 468323 ]  
Veterán

Hátööööööö

Aláírás 

[ Profil ]  

1 ennyiből: 33
1