Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 31
1
[Rendezvény] BattaBattle
Dátum: 2017-08-18 16:00   [ Eltüntet ]   [ # 467841 ]  
Veterán
inphoenity - 2017-08-18 13:17
FeKKa - 2017-08-17 19:52

Agu.21.ig szabin vannak a pologyárosok csak utána tudok konkrétumozni…😁
Lényeg hogy valami karcsusitott csecs kiemelős szövetet fogok választani😀
Vagy nem…rámegyünk a funkciora a Feketén nem látszik ha leiszod magad😏

Végre egész közel beleválasztottál az én színeimbe is… Lehetne rózsaszínű a felirat azon a fekkate pólón? wink Esetleg lemondok az elejéről és akkor lehet gombos nyakú galléros? Ja és nagy, mert az jó ha nagy… és nekem ne hozz oda mindenféle karcsúsítottat, mint ezeknek az Iván-féle népeknek! smile

Azt úgy hívják, hogy Slim Fit! Attól még csinosabb leszel Roland! smile
Amúgy a fekete jó választás lenne Fekka, de ha nem akarod felgyújtsam
az egész őszi kollekciót, ne merészeld lózaszínű betűkkel felturbózni! :D
Még ha Inp kedvenc színéről is van szó! :D

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-18 13:17   [ Eltüntet ]   [ # 467838 ]  
Veterán
FeKKa - 2017-08-17 19:52

Végre egész közel beleválasztottál az én színeimbe is… Lehetne rózsaszínű a felirat azon a fekkate pólón? wink Esetleg lemondok az elejéről és akkor lehet gombos nyakú galléros? Ja és nagy, mert az jó ha nagy… és nekem ne hozz oda mindenféle karcsúsítottat, mint ezeknek az Iván-féle népeknek! smile

Aláírás 

FFZ Honlap: Free Fire Zone

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-17 19:52   [ Eltüntet ]   [ # 467817 ]  
Veterán

Aláírás 

” Aliter in theoria, aliter in praxi.”

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-17 18:38   [ Eltüntet ]   [ # 467814 ]  
Veterán

FeKKa nekem egy XL-essel számolj pólóból.

Slim Fit pólók lesznek? Ilyen deréktájt karcsúsított? smile

Na majd jól megsörözzük a hasunkat és akkor ez karcsúsítási igény megszűnik grin.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-17 09:26   [ Eltüntet ]   [ # 467794 ]  
Veterán
Gorcsev Ivan - 2017-08-17 08:55

Hinnye!

Most fixáltam le Dugóval, hogy párosodunk! smile
Kéjoszt hozna. Szóvaaaaal, köszönöm, de megvagyok!

Ámen

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-17 08:55   [ Eltüntet ]   [ # 467790 ]  
Veterán

Hinnye!

Most fixáltam le Dugóval, hogy párosodunk! smile
Kéjoszt hozna. Szóvaaaaal, köszönöm, de megvagyok!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-16 23:37   [ Eltüntet ]   [ # 467776 ]  
Veterán

Hát ilyen polok lesznek…4lukuak😏Fej 2db kéz….na meg a törzs bejárati nyilás👍
Én ilyen L eset szoktam magamnak nézni😎Ha nagyon kicsi akkor megkötöm. Csecs alatt azt ugy olyan lyányos styleba nyomom😎Ha meg nagy megy háloingnek😁Majd ha tudok többet irogálok😁
Annyi Iván pajtasbajtárs hogy Zsenya szivesen fajtalankodna veled a BB5ön😁Telefonon egyeztetem vele…kell a változatosság! Egy chaosdémon nekron páros érdekes lehet😉

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-16 19:24   [ Eltüntet ]   [ # 467768 ]  
Veterán

Attól függ, hogy neked most mennyi a hasad körgeometriájának az átmérője?
XL, vagy XXL?
Mert én most fogytam, de lehet, hogy a magasság miatt kell az xxl.

Slim Fit pólók lesznek? Ilyen deréktájt karcsúsított? smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-16 19:14   [ Eltüntet ]   [ # 467767 ]  
Veterán

Aham

Gondoltam hogy csipöböl nyomatatok kb 10et azt kapjátok marjátok…feketére gondoltam..fehér logot..és mivel ez az ötödik lesz iratatok azaz nyomatatok valamit a hátára is😁Sokat agyaltam rajta és megvan a kiváló szöveg
Nem tom mennyibe fog fájni de sztem 2e-3e között megnyomják…ha meg olcsobb lesz több sört iszunk…
Pl nyomatok.3XL,3L,2M,2S….azt ebböl akkor van 3dbra foglalás..ha megirjátok mi a méret akkor az nem rossz😎....

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-16 17:47   [ Eltüntet ]   [ # 467762 ]  
Veterán

Pólóra én is benevezek Fekka!!

Aláírás 

Free Fire Zone

Deus Ex Machina

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-16 15:39   [ Eltüntet ]   [ # 467760 ]  
Veterán

Kell valakinek polo?

Pólót én is kérek!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-15 20:41   [ Eltüntet ]   [ # 467730 ]  
Veterán
FeKKa - 2017-08-15 13:49

Slam ahogy leirtad hogy arany szivem van 😁(Mivel tudod hogy jelememböl és fizikalitásombol eredően zokszo nélkül taposom le a mellszört embertársaimrol ha tisztelenkednek velem😀)Könnyekszöktek a szemembe..jo tudni hogy te még hiszel bennem ...tigris…(eye of the tiger)grrrrr….hidd el nem a te hibád hogy agályoskodtál a festés miat itt a forumon ez elött sem érdekelt😉És ez után sem fog érdekelni a kifogás hogy egy 15éve játszo gamernek miért nincs 1000p festet szutyka😂😭😂
Nem kell itt karitatvkodni😁Engem hivj meg egy sörre a nevezők ugyis kapnak sör jegyet…amit leihatnak👍
Na meg zsiroskenyeret éjfélkor hogy helyre billenjen a rendszer😏
Izgi lesz alig várom

Kell valakinek polo?

Póló is, meg lehet, hogy sexpartner is smile
Ez ügyben írtam néked! smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-15 20:40   [ Eltüntet ]   [ # 467729 ]  
Veterán
Slam - 2017-08-15 17:17

FeKKa én tudom, hogy a zord és kemény külső egy áldott kedves puha belsőt takar. A puha belső pedig egy üvegcserepekkel borított még zordabb és még keményebb tigris szemű belsőt. Ebben a belsőben pedig egy egykerekező medve és egy görkorcsolyás unikornis polkázik. Ez utóbbit én sem értem igazán, de a forrásaim biztosak voltak benne ... grin

Te Slamka nem tudom mit ittál de hozz belőle 😄

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-15 17:33   [ Eltüntet ]   [ # 467721 ]  
Veterán
Wyrm - 2017-08-15 16:39

Van korlátozás, hogy hány detachmentből állhat egy játékos serege?

Nincs korlátozva a detachment-ek száma a versenyen. Szóval ha akarod akkor akár kiállíthatsz egy halom auxiliary detachment-et is azt legfeljebb nem lesz command pontod.

Aláírás 

8th edition Indexek és szabálykönyv pdf verziók
A Warhammer 40000 embléma alatti hozzászólásokban az egyes könyvek linkjei.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-15 17:17   [ Eltüntet ]   [ # 467718 ]  
Veterán

FeKKa én tudom, hogy a zord és kemény külső egy áldott kedves puha belsőt takar. A puha belső pedig egy üvegcserepekkel borított még zordabb és még keményebb tigris szemű belsőt. Ebben a belsőben pedig egy egykerekező medve és egy görkorcsolyás unikornis polkázik. Ez utóbbit én sem értem igazán, de a forrásaim biztosak voltak benne ... grin

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-15 16:39   [ Eltüntet ]   [ # 467716 ]  
Veterán

Van korlátozás, hogy hány detachmentből állhat egy játékos serege?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-15 13:49   [ Eltüntet ]   [ # 467707 ]  
Veterán

Slam ahogy leirtad hogy arany szivem van 😁(Mivel tudod hogy jelememböl és fizikalitásombol eredően zokszo nélkül taposom le a mellszört embertársaimrol ha tisztelenkednek velem😀)Könnyekszöktek a szemembe..jo tudni hogy te még hiszel bennem ...tigris…(eye of the tiger)grrrrr….hidd el nem a te hibád hogy agályoskodtál a festés miat itt a forumon ez elött sem érdekelt😉És ez után sem fog érdekelni a kifogás hogy egy 15éve játszo gamernek miért nincs 1000p festet szutyka😂😭😂
Nem kell itt karitatvkodni😁Engem hivj meg egy sörre a nevezők ugyis kapnak sör jegyet…amit leihatnak👍
Na meg zsiroskenyeret éjfélkor hogy helyre billenjen a rendszer😏
Izgi lesz alig várom

Kell valakinek polo?

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-15 13:28   [ Eltüntet ]   [ # 467706 ]  
Veterán

Inkább innátok ti is smile
Amúgy a verseny után 19:00-tól festőszakkört tartanak a veterán játékosok azoknak, akiknek az újradobott egyesek miatti könnyei lemosták figuráikról még az alapozót is!

A verseny előtt csak alapozunk, utána majd szépen festünk…

Aláírás 

FFZ Honlap: Free Fire Zone

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-15 13:24   [ Eltüntet ]   [ # 467705 ]  
Veterán

Tudom, hogy nem kell félteni a T. szervezőket és pláne nem a nevükben szólok, de mivel úgy érzem, hogy ezt a lavinát én indítottam el ezért pár dolgot leírnák.

A srácok évek óta szervezik a bulit, aminek eléggé közvetlen a hangulata, rendszeresen hülyéskedésbe és opcionális italozásba fullad a versenyt megelőző és követő este. A hangulatra nem hallottam még senkit sem panaszkodni, csak azért nem mondom hogy példa nélküli, mert van átfedés az FFZ-vel grin.

A srácok évek óta próbálják elérni, hogy több festett sereg legyen de a festett seregeknek adott kedvezmény nem hiszem hogy elérte a kívánt hatást. Ez részben az én és a többi lusta veterán hibája. Ígyhát megpróbálnak rásegíteni.

Itt követtem el a hibát, mert ahelyett, hogy privátban írtam volna meg a véleményemet, hogy ennek a szabálynak nemkívánt mellékhatása is lehet, ide a fórumba írtam. Ezért elnézést kérek a szervezőktől, sajnos elkapott a rendezvény közvetlen hangulata és megfeledkeztem róla, hogy ez még nem maga Batta.

A rendszeres résztvevők nem kifogásolták vagy vonták kétségbe a szabályt (ahogy én sem), hanem poénkodtunk rajta egy sort, leginkább mert tudtuk, hogy FeKKa-nak igazából arany szíve van és nem szívózik azzal akin látja, hogy megpróbálta a figuráit szépíteni.

Ez kívülről furán festhet, de higgyétek el, hogy a rendezvény maga hatalmas buli és nem bánja meg aki eljön.

Én minden új arcot aki nevez, meghívok egy sörre/üdítőre/kávéra csak hogy érezzék a rendezvény szellemiségét. grin

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-15 13:10   [ Eltüntet ]   [ # 467703 ]  
Veterán

Értem😁Még jo hogy a hammertime caféba igy megy😁
Mi meg nem szeretjük ha valaki olyan dolgokat hozz olyan felszereléssel olyan konverzioban ami nem egyértelmű vagy esetleg nem üti meg a szintet ami azért az én ingerküszöbb határomat tekintve alacsony,nem az van nála vagy mittudom én cocacolás üveg droppodok itt nem játszanak és nem is fognak😀A tőrténet annyi hogy ez egy hobby amire áldozol szereted gyakorlod csinálod ez mind idő és pénz beleáldozásával történik ...ezt tudomásul kell venni…ha gyüjtőgetős kártya játékot játszol akor sem fénymásolsz lapokat hogy beülőzél egyet😉azt hogy jelen pillanatba meg ki mit kezd a seregével pont nem érdekel..

A Festetség az én becsipődésem😉Én sem festek szépen 😁Vagy gyorsan kiemelkedően de azért megprobálkozom vele…szeretném ha magyarországon minden 40k kátékosnak legalább 1000p festet serege lenne😂😂😂
És ha ilyen kommenteket kapok hát legyen😁

Nem vagyunk mi olyan gonosz legények…még😉

Ui.:amugy külföldön a régi rendszert tekintve..teljesen elfogadot hogy a nem festet seregeket utálják a festet seregek igy a festet seregek vagy preferedenemyt vagy hateredet kaptak a nem festet seregek ellen😁Ez ott nem okozott senkiben lelki gondot…de hála az égnek mindenki dönthet ugy hogy akar vagy nem akar ilyen versenyen részt venni…

Aláírás 

[ Profil ]  

1 ennyiből: 31
1