Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 32
1
[Rendezvény] Brave Hearts - Warhammer Fantasy Battles versenysorozat a D21-Bázisban
Dátum: 2015-07-16 14:53   [ Eltüntet ]   [ # 435167 ]  
Veterán

Én személy szerint preferálom a KoW-ot a szabályai egyértelmüek, a seregek kiegyensulyozottnak tünnek (kicsit röbbet kéne játszani vele), nincs mindent leszedő mágia/osztag és a legtöbb fantasy seregnek van itt megfelelője. Egyedül a WoC kivétel de simán lehet hogy 1 honap mulva lesz. A játék ezenkivül pörgős és a magának a mozgásnak is hatalmas szerepe van mert akit oldalról vagy ne adj isten hátulró megrohamoznak annak szinte biztosan sanyi

Aláírás 

Dreadball és KoW magyarosítás. Másold be a linket
https://mega.co.nz/#F!ewd1wIwY!OMtR_deae_zKghYne5SfBA

[ Profil ]  
Dátum: 2015-07-16 11:45   [ Eltüntet ]   [ # 435156 ]  
Veterán

Lehetőleg olyan szabály kéne amiből nem lesznek meddő viták.
Remélhetőleg ismét eljutok játszani.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-07-16 09:44   [ Eltüntet ]   [ # 435149 ]  
Veterán

7. kiadás 6-os könyvekkel? wink
KoW2?
Az ETC komunity felvetette a 9. kiadás önkezű elkészítését is.

Aláírás 

There is no “overkill.” There is only “open fire” and “need to reload.”

Kis sablon, nagy sablon, ágyú...

[ Profil ]  
Dátum: 2015-07-16 08:08   [ Eltüntet ]   [ # 435144 ]  
Moderátor

Most csak röviden válaszolnék…

Valószínűleg a Brave Hearts-on részt vett összes embert ÉS a nagyközönséget is meginterjúvoljuk külön-külön majd a témában, hogy mit szeretnének, ennek várható ideje augusztus,

DE

a versenysorozat sosem akart semmilyen módon a GW-imázshoz -vagy -ba igazodni és eltekintve a közelmúlt ETC versenyszabályok felé való kacsingatásából az Age of Sigmar megjelenése biztos változást fog hozni!

Végső soron mi játszunk, tehát nekünk kell döntenünk remélhetőleg közösen és hogy inkább félig tele legyen a pohár az Age of Sigmar “beépítése” sem elképzelhetetlen a sorozatba külön fordulóval vagy a fordulókon belül 1-1 játékkal.

Bye
Emi

Aláírás 

“There is only one war open to mankind, and that is the war against our extinction…” /Isaac Asimov/

[ Profil ]  
Dátum: 2015-07-16 07:29   [ Eltüntet ]   [ # 435141 ]  
Veterán

EZ engem és kicsiny baráti körömet is érdekelné...

P.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-07-15 17:22   [ Eltüntet ]   [ # 435114 ]  
Veterán

Éredeklödnék azügyben hogy az age of sigmar megjelenése után is szándokoztok fojtatni ezt a verseny sorozatot és ha igen melyik kiadás alapján?

Aláírás 

Dreadball és KoW magyarosítás. Másold be a linket
https://mega.co.nz/#F!ewd1wIwY!OMtR_deae_zKghYne5SfBA

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-25 17:22   [ Eltüntet ]   [ # 425014 ]  
Veterán

Köszönök mindent szitén smile és várom a következő sorozatot smile

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-23 22:22   [ Eltüntet ]   [ # 424834 ]  
Veterán

Sziasztok!

Köszönöm a szervezést Eminek! Nagyon jól éreztem magam!

És köszi a fer játékot az ellenfeleimnek!

Most már az egyénire is igyekszem elmenni!

És köszi a Társamnak is, Gupi barátomnak! Ha velem játszol egy oldalon, nem engedlek dobni kockákat! De azért jól csináltad a többit!

Üdv,

G.M.D.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-23 16:40   [ Eltüntet ]   [ # 424817 ]  
Veterán

szintén zenész…
Köszi a szervezést és a játékokat! smile

P.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-22 21:50   [ Eltüntet ]   [ # 424764 ]  
Veterán

Köszönet a csatákat az ellenfeleinknek és Emeraldnak a szervezést!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-22 20:56   [ Eltüntet ]   [ # 424759 ]  
Veterán

Köszönöm az ellenfeleimnek a csatákat és Emi neked hatalmas köszönet, így az egész éves Brave-ért!(Illetve minden szervezőnek!!) smile

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-22 20:26   [ Eltüntet ]   [ # 424758 ]  
Tag

Kösz Emi!!! Nagy respekt a kitartó szervezésért! smile

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-22 07:57   [ Eltüntet ]   [ # 424723 ]  
Moderátor

Üdvözlégy Nektek Generális Urak!

Végére értünk a sorozatnak és nyugodt szívvel mondhatom, örülök nektek, de valamit azért megtanultam a sorozat alatt…

A “verseny aspektus” sajnos minden seregből kihozza a szó pontosan azon értelmében vett rosszat, amitől minden játékos félni szokott és amiért szerintem néha feszültség is generálódik az asztalok mellett és többször leméretjük az 1”-eket, meg méltatjuk a másik karakterisztikáját.
Sajnos ez elkerülhetetlen, ha helyezésekről és természetesen jutalmakról van szó, én ennek ellenére örülök, hogy azért páran életben tartjátok a mosolygós, baráti hangulatot és játszani jöttök, mert végső soron, a verseny csak egy alkalom, hogy másokkal játszunk kicsit kötöttebb formában.

Remélem mindenki élvezte az eddigieket, talán lesz erőnk folytatni a jövőben! wink

A nyeremények felajánlásáért most is és még egyszer az egész szezonban köszönet illeti kedvenc játékunk, a Warhammer Fantasy Battles forgalmazóját, a Wargammers-t!

Az 6. záró forduló végső sorrendje a következőképpen alakult:

1. Dark and Full of Terrors (Dark Elf & Warriors of Chaos) 54
2. Meggrettenthetetlenségünkben oly hatalmasok (Warriors of Chaos & Warriors of Chaos) 48
3. Mély Sötét Gonosz (Warriors of Chaos & Warriors of Chaos) 42
4. DaWick (High Elf & High Elf) 42
5. Defenders of the Warp (Daemons of Chaos & Skaven) 40
6. Earache (Wood Elf & Wood Elf) 39
7. OrObi (High Elf & Ogre Kingdoms) 39
8. BEUGRÓ! (Bretonnia & Bretonnia) 23

A festőversenyen győzött és Alarielle díjat kapott Csirkovics “Móni” Móni (Skaven Hellpit Abomination - 9 szavazat)

A konvertáló versenyen győzött és Birodalmi Mérnök díjjal gazdagodott Kovács “kgb” Gábor (Wood Elf Waystalker - 7 szavazat)

A kvíz-versenyünkön Slann-mágus díját ünnepelhette Iván (Ilac) László (9 helyes válasz).

Bővebb, képes beszámoló hamarosan itt az inkvizitor-on olvasható.

Az összesített eredményekről itt lehet tájékozódni!

Az összes kép megtekinthető itt!

A Kvíz letölthető innen!

A sereglisták elolvashatóak itt!

Mint szervező szeretném megköszönni minden megjelentnek a nagyon sportszerű versenyzést és a fergeteges hangulatot melyet magukkal hoztak és helyben teremtettek!

Mindenkit szeretettel várunk az elkövetkezendőkben is!

Köszönettel
Kiss “Emerald” Gergely

Csatolt képek
IMG_1203.jpgIMG_1216.jpgIMG_1209.jpgIMG_1246a.jpg
 Aláírás 

“There is only one war open to mankind, and that is the war against our extinction…” /Isaac Asimov/

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-21 22:26   [ Eltüntet ]   [ # 424715 ]  
Veterán

Sziasztok!

Légyszi az oklevelesek nézzenek rá az oklevelükre, nálunk Dugó-Khriss páros oklevele kötött ki:(
Oldjuk meg valahogy a cserét! smile

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-19 10:27   [ Eltüntet ]   [ # 424476 ]  
Moderátor

Befutott még egy nevezés, így a 9 csapat mellett az én Bretonjaim is csatába vonulnak, bírói oldalról megértéseteket előre is köszönöm! wink

A teljes névsor szombatra:

Dark and Full of Terrors: Coldhands - Warriors of Chaos - OK!; Nosfi - Dark Elf - OK!
Lotherni faszagyerekek: Asuryan - High Elves - OK!; Fazekas Gábor - High Elves - OK!
Megrettenthetetlenségükben oly hatalmasok: Dugó - Warriors of Chaos - OK!; Khris - Warriors of Chaos - OK!
Earache: Ilac - Wood Elves - OK!; kgb - Wood Elves - OK!
DaWick: Dawe - High Elves - OK!; Wick - High Elves - OK!
Defenders of the Warp: Móni - Skaven - OK!; Darken - Daemons of Chaos - OK!
Mély Sötét Gonosz: Darkeron - Warriors of Chaos - LISTA FOLYAMATBAN!; Guppi - Warriors of Chaos - LISTA FOLYAMATBAN!
OrObi - Oroszlánszív - Ogre Kingdoms - OK!; ZkRobi - High Elves - OK!
Vaddisznók - Atesz - Warriors of Chaos - OK!; Sandlion - Warriors of Chaos - OK!

Értesítés ment mindenkinek, akinek sereglista gondja volt, az is figyelje!

Szombaton találkozunk!
Bye
Emi

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-16 22:48   [ Eltüntet ]   [ # 424273 ]  
Veterán
w1ck - 2015-02-16 08:58

Nálam félrement a kiírás. Én is HE sereget hozok. Úgyhogy valóban mindent elmond a kiírásról, hogy végre ugyanannyi HE lesz mint WoC. BTW ne sírjon az a WoC miatt aki WoC-ot hoz. Vizet prédikálunk és bort iszunk NANA

Hol volt abban sírás, amit írtam? Mert szerintem sehol. Ez valami speckó magyar szokás mindenben sírást keresni, mi?

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-16 21:51   [ Eltüntet ]   [ # 424268 ]  
Veterán
Dawe - 2015-02-16 20:10
kgb - 2015-02-16 19:18

Én szomorú vagyok, több WoC-ot szerettem volna…

KGB: Ti simán módosíthattok, hiszen W-vel kezdődeik a Wood Elfes:) nem vennénk észre ha azt hoznál.

De amúgy szerintem, csak azért jönnek “kevesen” azzal, mert gyenge és hát olyan fluffos, vicces sereg..smile

Hát nem is jön senki a szuper táp Törpökkel, nem akar senki sem elijeszteni másokat a versenytől raspberry !

Aláírás 

The Crozius is the Imperium in a nutshell: pitiless authority, unquestioning zeal, and half understood technology encased within the form of a beating stick.

God-Emperor? Calling him a god was how all this mess started.
-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-16 20:10   [ Eltüntet ]   [ # 424260 ]  
Veterán
kgb - 2015-02-16 19:18

KGB: Ti simán módosíthattok, hiszen W-vel kezdődeik a Wood Elfes:) nem vennénk észre ha azt hoznál.

De amúgy szerintem, csak azért jönnek “kevesen” azzal, mert gyenge és hát olyan fluffos, vicces sereg..smile

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-16 19:18   [ Eltüntet ]   [ # 424256 ]  
Veterán

[ Profil ]  
Dátum: 2015-02-16 08:58   [ Eltüntet ]   [ # 424174 ]  
Veterán

Nálam félrement a kiírás. Én is HE sereget hozok. Úgyhogy valóban mindent elmond a kiírásról, hogy végre ugyanannyi HE lesz mint WoC. BTW ne sírjon az a WoC miatt aki WoC-ot hoz. Vizet prédikálunk és bort iszunk NANA

Aláírás 

I’m gonna stomp ‘em to dust! I’m gonna grind their bones! I’m gonna burn down dere towns and cities! I’m gonna pile ‘em up inna big fire and roast ‘em! I’m gonna bash ‘eads, break faces and jump up and down on da bits dat are left. An’ den I’m gonna get really mean!
WHAAAAAAAAAAGHHH!!!!!

[ Profil ]  

1 ennyiből: 32
1