Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 138
1
[Klub] Debreceni HTBK Terepasztalos szekciója
Dátum: 2017-03-28 19:33   [ Eltüntet ]   [ # 463101 ]  
Veterán
Utao - 2017-03-28 11:59

Nekem is jó lenne a Szabolcs IC, akkor max úgy cuccolok be a munkahelyre figurákkal meg mindennel, hogy ne legyen gond kiérni. A szállást hogy tudjuk megoldani, és lehet-e tudni arról valamit, hogy milyen program lesz szombaton?

Kamilla IC nem Szabolcs smile. Az nekem is jónak tűnik.
Utao nézz át a KMCS topicba mert minden kérdésedre ott a válasz. smile Én vlszg a helyszínhez közelebbi kolot fogom választani, mert az kényelmesebb. wink

Aláírás 

“... az erőssel alkusznak, a gyengének parancsolnak…”
“Békét akarok,de a szolgaság békéjét nem akarom!”
                        Kossuth Lajos
“Nem haragból, de becsületből!”
(felirat egy 48-as huszárkardon)
“A harcnak vége,hadd pihenjek meg hát!”
(Birodalmi gárdista dal)
Hallgatni!
Blog

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-28 11:59   [ Eltüntet ]   [ # 463093 ]  
Veterán

Nekem is jó lenne a Szabolcs IC, akkor max úgy cuccolok be a munkahelyre figurákkal meg mindennel, hogy ne legyen gond kiérni. A szállást hogy tudjuk megoldani, és lehet-e tudni arról valamit, hogy milyen program lesz szombaton?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-28 08:54   [ Eltüntet ]   [ # 463086 ]  
Veterán

Sziasztok!

Tegnap este volt Nálam Pogi, és szólt, hogy Ti is vonattal akartok menni Hódmezővásárhelyre. Wolfspirit ráadásul azt mondta, hogy ha ráér, akár kocsival be is segít Nekünk az utazásba, és ha Szolnok-Szentes felé megyünk, akkor ő meg majd kijön elénk pénteken a vonathoz, ha meglesz majd, hogy melyik vonattal érkezünk.

Tudom, még nagyon messze van a dátum, de mivel nem akarok egy szabinapot ellőni május 12-re, ezért már most el kezdem gyűjteni a túlórákat, hogy aznap kora délután már indulhassunk is Debrecenből. (Érdemes többieknek is beírni a naptárba).

Szóval a választható vonatok:
Jázmin IC,
Debrecen-Szolnok: 13:03-14:20,
Szolnok-Szentes: 14:55-16:23,
Szentes-Hódmezővásárhely Népkert: 16:32-17:05

Kamilla IC,
Debrecen-Szolnok: 15:03-16:20,
Szolnok-Szentes: 16:20-18:23,
Szentes-Hódmezővásárhely Népkert: 18:32-19:05

Én nem a koliban intéztem a szállást, így azt már mindenki magának intézi.
Én személy szerint a Szabolcs IC-re szavazok, ha a héten senki nem mond semmit, akkor azzal fogok menni, akár egyedül is.

Üdv:
Kaba

Szerk:
Bocsi, félreértés volt, Népkertben vesz fel minket Wolfspirit, nem Szentesen.
Hódmezővásárhelyi Népkertnél szállunk le. Mindjárt frissítem a listát. Így viszont csak kettő van, ami érinti Szentest és megáll Népkerten, szóval én a Kamilla IC-re szavazok.

Szálláslehetőségek a KMCS topikban. Én a Gingko hotelben foglaltam szobát.

Aláírás 

Kabaman Blogja - Gates of Hell

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-25 21:52   [ Eltüntet ]   [ # 463005 ]  
Veterán

Ami nekem problémás, hogy úgy számolom, legközelebb a húsvét utáni hétvége lenne jó gyakorolni (április 22-23.), tehát egy hétvége a KMCS-ig. A kérdés az, hogy van-e valami lehetőségünk esetleg hétköznap gyakorolni? Nekem hétfő és csütörtök között jók lennének a délutánok.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-25 19:09   [ Eltüntet ]   [ # 462999 ]  
Veterán

Megpróbálok én is elszakadni a kövi KMCS-re.

Aláírás 

-BOOM! BOOM! BOOM!..... BOOM! Boom! Boom BOOOOOOOOM!.... BOOM BOOM!  -  Guardsman Baldrick’s poem about the enemy’s artillery barrage.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-25 14:55   [ Eltüntet ]   [ # 462993 ]  
Veterán

Érdekes lesz a seregépítés, megoldjuk.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-25 09:22   [ Eltüntet ]   [ # 462982 ]  
Veterán

https://docs.google.com/spreadsheets/d/13MP06rNDWh85XvtBZVzY-i2FXfRLhzHcNnF28nkzPQc/edit#gid=194504874

Itt fent van minden. 1000 pontos, páros verseny lesz.

Aláírás 

What is your Duty? To serve Emperor’s Will.
What is Emperor’s Will? That we fight and die.
What is Death? It is our duty.
What is your Duty? ...

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-24 19:59   [ Eltüntet ]   [ # 462978 ]  
Veterán
Pogi - 2017-03-24 19:09

Van szállás, be is linkeltek két kolit megfizethető áron. grin

Szupi smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-24 19:09   [ Eltüntet ]   [ # 462977 ]  
Veterán
Utao - 2017-03-24 19:05
Pogi - 2017-03-24 18:50
Utao - 2017-03-24 18:41

Hát, festés terén van mit tanulnom tőled smileSzuperül néznek ki a figurák és a részletek is. Kíváncsi lennék, hogy milyen ecseteket használsz, és van-e valami trükköd a karbantartásukra.

Gyakorlásban benne lennék, de mostanában nem fogok fent maradni a hétvégére, és egyelőre a formátumot sem tudom a versenyre. De készülni mindenképp kellene majd, meg sereglistát is írni.

Hát azért annyira nem festek jól, de köszönöm a biztatást. grin Az ecsetekről nem beszélnék, mert pont most gondolkodtam rajta h vehetnék pár újat a kirojtosodott, elhajló 4-5 évesek helyett mert kicsit bosszantó mikor nem ott fest ahol becélozod. grin
Akkor ezek szerint te is jönnél a KMCS-re? Na pont most van a híradóban, hogy egy óriás 2 m-nél magasabb germán harcos holtestét találták meg Hódmező közelében, hátha a KMCs mellett még azt is meg tudjuk lesni grin.

Hehe, majd látjuk a menetrendet. Két napra lett kiírva a rendezvény, de ez nem tudom, mit jelent. Valószínűleg szállást kellene ott akkor intéznünk, de én benne lennék, mert nem jártam még Hódmezővásárhelyen úgysem smile

Van szállás, be is linkeltek két kolit megfizethető áron. grin

Aláírás 

Kossuth Lajos
(Birodalmi gárdista dal)
Hallgatni!
Blog

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-24 19:05   [ Eltüntet ]   [ # 462976 ]  
Veterán
Pogi - 2017-03-24 18:50

Hát, festés terén van mit tanulnom tőled smileSzuperül néznek ki a figurák és a részletek is. Kíváncsi lennék, hogy milyen ecseteket használsz, és van-e valami trükköd a karbantartásukra.

Gyakorlásban benne lennék, de mostanában nem fogok fent maradni a hétvégére, és egyelőre a formátumot sem tudom a versenyre. De készülni mindenképp kellene majd, meg sereglistát is írni.

Hát azért annyira nem festek jól, de köszönöm a biztatást. grin Az ecsetekről nem beszélnék, mert pont most gondolkodtam rajta h vehetnék pár újat a kirojtosodott, elhajló 4-5 évesek helyett mert kicsit bosszantó mikor nem ott fest ahol becélozod. grin
Akkor ezek szerint te is jönnél a KMCS-re? Na pont most van a híradóban, hogy egy óriás 2 m-nél magasabb germán harcos holtestét találták meg Hódmező közelében, hátha a KMCs mellett még azt is meg tudjuk lesni grin.

Hehe, majd látjuk a menetrendet. Két napra lett kiírva a rendezvény, de ez nem tudom, mit jelent. Valószínűleg szállást kellene ott akkor intéznünk, de én benne lennék, mert nem jártam még Hódmezővásárhelyen úgysem smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-24 18:50   [ Eltüntet ]   [ # 462974 ]  
Veterán

Aláírás 

Kossuth Lajos
(Birodalmi gárdista dal)
Hallgatni!
Blog

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-24 18:41   [ Eltüntet ]   [ # 462973 ]  
Veterán
Pogi - 2017-03-24 18:29
Exi - 2017-03-22 23:54
Pogi - 2017-03-22 17:33

Látom pang a topic gondoltam feldobok pár képet ide, bár se a festő, se a fotós képességeim nem túl erősek, de lelkesen készülődik az első veteran osztagom. Ma elkészítettem az őrmit és a Black Shieldet, + két gyalog marine-t de azok még száradnak. Nyugi élőben egy picit jobban néznek ki :-D. A FoW kép pedig Tibire vonatkozik. Tibi mikor tolunk egy FoW-ot???? grin

Jó lesz az, csináljad csak. Gyakorlat teszi a mestert.

Na fotózni még most sem tudok, de tegnap elkészült az első veteran squadom. grin
KMCS-re jön valaki közületek? Én tervezem, hogy lemegyek Hódmezőre, szállást is kérek. Vonattal vagy kocsival is mehetünk, bár a vonatot jobban támogatom a sörözés miatt grin.
Ha valakit érdekelne, majd jelezze, illetve tesztelnék a versenyre erre ellenfeleket keresek. grin

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-24 18:29   [ Eltüntet ]   [ # 462970 ]  
Veterán
Exi - 2017-03-22 23:54

Látom pang a topic gondoltam feldobok pár képet ide, bár se a festő, se a fotós képességeim nem túl erősek, de lelkesen készülődik az első veteran osztagom. Ma elkészítettem az őrmit és a Black Shieldet, + két gyalog marine-t de azok még száradnak. Nyugi élőben egy picit jobban néznek ki :-D. A FoW kép pedig Tibire vonatkozik. Tibi mikor tolunk egy FoW-ot???? grin

Na fotózni még most sem tudok, de tegnap elkészült az első veteran squadom. grin
KMCS-re jön valaki közületek? Én tervezem, hogy lemegyek Hódmezőre, szállást is kérek. Vonattal vagy kocsival is mehetünk, bár a vonatot jobban támogatom a sörözés miatt grin.
Ha valakit érdekelne, majd jelezze, illetve tesztelnék a versenyre erre ellenfeleket keresek. grin

Csatolt képek
02rs.jpg01rs.jpg
 Aláírás 

Kossuth Lajos
(Birodalmi gárdista dal)
Hallgatni!
Blog

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-22 23:54   [ Eltüntet ]   [ # 462915 ]  
Veterán

Aláírás 

What is your Duty? To serve Emperor’s Will.
What is Emperor’s Will? That we fight and die.
What is Death? It is our duty.
What is your Duty? ...

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-22 17:33   [ Eltüntet ]   [ # 462907 ]  
Veterán

Csatolt képek
FullSizeRender (1)rs2.jpgFullSizeRender (2)rs.jpgFullSizeRender (4)rs.jpgFullSizeRender (5)rs.jpgIMG_3703rs.jpg
 Aláírás 

Kossuth Lajos
(Birodalmi gárdista dal)
Hallgatni!
Blog

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-19 18:37   [ Eltüntet ]   [ # 462853 ]  
Veterán

Én is köszönöm a mai gamet. Egy kis 40k újra 😉. Azért érdekes ahogy a FoW keveredett a 40k szabályokkal. 😀

Aláírás 

Kossuth Lajos
(Birodalmi gárdista dal)
Hallgatni!
Blog

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-19 17:47   [ Eltüntet ]   [ # 462852 ]  
Veterán

Köszönöm mindenkinek a mai klubnapot és a játékot smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-16 17:25   [ Eltüntet ]   [ # 462796 ]  
Veterán

Rendben Levi.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-16 11:44   [ Eltüntet ]   [ # 462781 ]  
Akolitus

Rendben. Egy henchman-t azért hozz mindenképp smile Nem tudom fejből a Crossroads Seven scenariokat, de valamelyikben henchman viszi a csapatot.
Akkor jelen állás szerint vasárnap megyek klubozni, szombat még kérdéses smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-16 09:53   [ Eltüntet ]   [ # 462774 ]  
Tag

Legyen vasárnap.

Aláírás 

What is the strongest weapon of mankind? The god-machines of the Adeptus Mechanicus? No! The Astartes Legions? No! The tank? The lasgun? The fist? Not at all! Courage and courage alone stands above them all! - Lord Solar Macharius

[ Profil ]  

1 ennyiből: 138
1