Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 510
1
Chaos Space Marines
Dátum: 2017-11-06 12:30   [ Eltüntet ]   [ # 470148 ]  
Veterán

Forge World vagy a Berserker dobozból a balták, ha bitz-börzén esetleg elkapsz valakit.

Aláírás 

The Crozius is the Imperium in a nutshell: pitiless authority, unquestioning zeal, and half understood technology encased within the form of a beating stick.

God-Emperor? Calling him a god was how all this mess started.
-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-06 12:03   [ Eltüntet ]   [ # 470147 ]  
Veterán
Warboss - 2017-11-05 22:20

Az MKIII-as dobozt, és szerezz hozzá chainaxe-ket.

W

Köszi! Chainaxeot Forge Worldön kívül lehet valahol venni? Lehetőleg nem utángyártottat.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-05 22:20   [ Eltüntet ]   [ # 470138 ]  
Veterán

Az MKIII-as dobozt, és szerezz hozzá chainaxe-ket.

W

Aláírás 

The question is: What is ......
The question is: Who cares?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-05 13:16   [ Eltüntet ]   [ # 470126 ]  
Veterán

Ha szép kék-fehér pre-heressy World Eatereket akarok összerakni, mondjuk egy osztagot, akkor melyik dobozt vegyem? Gyakorlatilag berzerkereket, más színsémával. Kicsit se vágom a FW se a GW pre heressy dolgait.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-05 13:13   [ Eltüntet ]   [ # 470125 ]  
Veterán
gerry666 - 2017-10-10 22:10

Sziasztok véleményt szeretnék kérni a következő listáról.

Battelion Detachment +3cp
HQ:
1x Malignant Plaguecaster 110pt
1x typhus 175pt

Troops:
3x 19 poxwalkers 342pt

Elites:
4x Deathshroud terminators 300pt
1x Plague Surgeon 65pt
1x Tallyman 67pt

Supreme Command Detachment +1cp
HQ:
2x Daemon prince of Nurgle (wing, 2x Malefic talon) 360pt
1x Malignant Plaguecaster 110pt

Lord OF War:
Moratarion 470pt

Összesen 1999pt 7CP

A terv, mindennel haladni előre valószínűleg mortarionra fognak lőni ezért elé beteleportálni az őreit hogy minél közelebb legyenek az ellenséghez és tudjanak átvenni sebet mortirol. Közben a két DP mellette halad mögöttük egy hatalmas feltápolt horda amiben typhus a psykerek és az elite supportokkal karöltve haladnak. T4 és egyes “FNP” reroll eléggé ellenállóvá teszi a zombikat. Közben tallyman buffjának hála re-rollolnak közelharcban is plusz segít CP-t megtakarítani. Ha foglalni kell akkor ott van morti és a DP-k akik amint beértek a poxwalkerek rohamtávba mehetnek is vissza az objektívákra.(már ha élnek még) Ráadásnak hat psyker komoly rendet tud vágni.

Kíváncsi vagyok szerintetek mennyire életképes lista papíron minden könnyebb :D

Velemenyezni nem tudom, de engem is erdekelne hogy hogy teljesitettek??

Kiprobaltad?

Mik a tapasztalatok? Deathshroudokert nem sok a 75 pont??

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-04 13:45   [ Eltüntet ]   [ # 470068 ]  
Veterán

Van-e barkinek tapasztalata Nurgle deamonok teren?

Jatekban mennyire muzsikalnak jol? Mennyit erdemes hozni ha egyaltalan erdemes?!

Hogyan erdemes oket hasznalni??

Valamint Beast of Nurgle vagy Chaos Spawn??

A kerdeseim egyarant ervenyesek sima CSM seregre ill. Deff Guardra.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-24 22:42   [ Eltüntet ]   [ # 469712 ]  
Veterán
mage - 2017-10-24 19:03
Crusader - 2017-10-22 22:19

Fist. Power Fist.

Szerintem Combi-plasma jobb lenne (meszebbre / ugyan akkora távra többet lő), de Dasco többet játszott mint én 8. kiadást

Ne járj úgy, mint én. A Fallenek full plazmával szerelve belefutottak egy versenyen egy IG tank hadosztályba. Tán egy, vagy 2 tankot sikerült leszednem?

A Plazma szép és jó, de csak 1 sebzése van. Ha túltöltöd, akkor 2.
A Melta meg sebez d6-ot darabonként. Ha az ellenfélnek van járműve, akkor kelleni fog a melta.
Ha Deep Strike-ban érkezel, akkor meg egyenesen kötelező. Ahogyan azt már előttem is kifejtették…

Jogos, marpedig gepek mindig vannak, ha nincsenek, akkor meg tobb sebes karaktert olni is jo.  smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-24 19:03   [ Eltüntet ]   [ # 469683 ]  
Veterán

Fist. Power Fist.

Szerintem Combi-plasma jobb lenne (meszebbre / ugyan akkora távra többet lő), de Dasco többet játszott mint én 8. kiadást

Ne járj úgy, mint én. A Fallenek full plazmával szerelve belefutottak egy versenyen egy IG tank hadosztályba. Tán egy, vagy 2 tankot sikerült leszednem?

A Plazma szép és jó, de csak 1 sebzése van. Ha túltöltöd, akkor 2.
A Melta meg sebez d6-ot darabonként. Ha az ellenfélnek van járműve, akkor kelleni fog a melta.
Ha Deep Strike-ban érkezel, akkor meg egyenesen kötelező. Ahogyan azt már előttem is kifejtették…

Aláírás 

WH40K 2nd - 7th Edition, WH30K
OWW2 Német sereg
Keszulo AoS sereg

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-22 23:19   [ Eltüntet ]   [ # 469580 ]  
Moderátor

Fist. Power Fist.

alap tézis h teleporttal hozod a termiket. 9”-re jönnek le. 12 visz a melta. én 8 termit szoktam futtatni és a 8melta 8power fist a 2. kör CC-re legalább 2 járművet és egy komplett másik osztagot ledarál. Mivel World Eater seregbe szoktam hozni így ezért 10/7 beérnek cc-be az első körbe. (roham újra dobás) ez az 1 osztag nekem gyalulni szokott így. hozni szoktam termi lordot h az 1-es hiteket újra dobhassam

D

Aláírás 

Merry f@kin BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!!
http://alkimistalaboratorium.hu/
https://www.facebook.com/AlkimistaLaboratorium

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-22 22:19   [ Eltüntet ]   [ # 469578 ]  
Veterán

Fist. Power Fist.

Aláírás 

The Crozius is the Imperium in a nutshell: pitiless authority, unquestioning zeal, and half understood technology encased within the form of a beating stick.

God-Emperor? Calling him a god was how all this mess started.
-Bjorn the Fell-Handed

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-22 22:15   [ Eltüntet ]   [ # 469577 ]  
Veterán
DASCO - 2017-10-22 22:03
Belial - 2017-10-22 21:58

Szeretnek ossze rakni egy termi osztagot, inkabb feeling miatt mint tap miatt, tehat lesz benne H flamer es R cannon ,sok fejsze.
A kerdes mar csak az hogy a combi bolterek milyenek legyenek, sima twin bolter vagy flamer? esetleg melta?

csak is melta!!! semmi más!!

Fejszéket felejtsd el. Power fittyó. az kell oda!

D

Mi az a Fittyo??  smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-22 22:03   [ Eltüntet ]   [ # 469575 ]  
Moderátor
Belial - 2017-10-22 21:58

Szeretnek ossze rakni egy termi osztagot, inkabb feeling miatt mint tap miatt, tehat lesz benne H flamer es R cannon ,sok fejsze.
A kerdes mar csak az hogy a combi bolterek milyenek legyenek, sima twin bolter vagy flamer? esetleg melta?

csak is melta!!! semmi más!!

Fejszéket felejtsd el. Power fittyó. az kell oda!

D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-22 21:58   [ Eltüntet ]   [ # 469574 ]  
Veterán

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-20 13:36   [ Eltüntet ]   [ # 469512 ]  
Moderátor
lordquator - 2017-10-20 12:54

köszönöm a válaszokat. akkor jól sejtettem (és nem nagyon kell TS raptorokat sem konvertálnom mostanában…) a kódex ezeket nyilván nem fogja megváltoztatni, ha lesz.

Amire a TS kozosseg szamit: skyfire tzangor unit, TS automaton (valami drenya),
Minimum 2 de inkabb tobb psy lore, illetve cult-okra osztott sereg. (Rapotra, pyrae,pavoni stbstb)

Aztan majd meglatjuk

D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-20 12:54   [ Eltüntet ]   [ # 469511 ]  
Veterán

köszönöm a válaszokat. akkor jól sejtettem (és nem nagyon kell TS raptorokat sem konvertálnom mostanában…) a kódex ezeket nyilván nem fogja megváltoztatni, ha lesz.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-20 12:32   [ Eltüntet ]   [ # 469510 ]  
Moderátor

Csak azt hozhatod ami az Indexben a TS legio listajan szerepel.
Dinnye le is listazta.

DE!! Minden egyseg a legfiatalabb dataslat-et hasznalja.
Ergo a Cahos Codex-ben megjelent Rubric marine es kultista
szabalyokat kell hasznalnod.
Es persze az osszes common heretic disciplin psy is hasznalhato.

D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-20 10:07   [ Eltüntet ]   [ # 469501 ]  
Veterán

Ahoj, a TS egy tematikus sereg, szal ők csak azokat használhatják, amikhez oda van írva, hogy jöhet.
Daemon Prince
Sorcerer
Sorcerer in Terminator Armour
Sorcerer on Disc of Tzeentch
Chaos Cultists
Rubric Marines
Helbrute
Chaos Rhino
Heldrake
Chaos Spawn
Defiler
Chaos Vindicator
Chaos Predator
Chaos Land Raider
Forgefiend
Maulerfiend

Náluk mások a vonalak, cserébe minden tisztes a kultista vezír és a tzangor vezír kivételével nyomatja a mindbulletteket és az all is dust szabályuk is eléggé sok jóságot ad. A scarab terminátorok meg iszonyat dakkát tudnak kitolni, ugyan nem bővelkednek a magas erejű jó átütő képességű lőfegyverekben.

Aláírás 

We’re not here to destroy THE game, we’re here to destroy YOUR game

As you know, the key to victory is the element of surprise. Surprise!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-20 09:46   [ Eltüntet ]   [ # 469500 ]  
Tag
lordquator - 2017-10-20 09:02

Thousand Sons sereget rakok és problémákba futottam. Jól értem, hogy

- a TS seregben nincs Lord, raptor, obli, havoc, stb… (miért ne adhatnék nekik ilyen légiót kulcsszóként?)
- mivel a kódexben nincsenek benne, ezért az indexbeli (drágább) pontértékek vonatkoznak rájuk?

Nem vagyok nagyon otthon a Thousand Sons-éknál, de ha minden igaz: Ők is porrá váltak anno…
De egyébként hozhatsz ilyesmit a seregbe, csak akkor ha egy detachmentbe rakod a Thousand Sons egységekkel, akkor nem lesz tiszta Thousand Sons sereged, így az esetleges olyan bónuszokat, amiket csak a tiszta Thousand Sons detachmentek kapnak: elveszíted. Illetve ha van náluk olyan bónusz, amit Thousand Sons keyword-el rendelkező egység kap, akkor ezek a plusz egységek azt nem kapják meg.

ui.: CSM Kódexben benne vannak ezek az egységek. Azokkal a pontértékekkel használhatod, csak nem lesz Thousand Sons keyword-jük.
ui2.: Gondolom náluk úgy éri meg, hogy két detachmentet hozol. Egyet a Thousand Sons egységeknek, egy másikat meg Tzeentch Chaos Space marine-oknak, amiben lehet minden…

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-20 09:02   [ Eltüntet ]   [ # 469499 ]  
Veterán

Thousand Sons sereget rakok és problémákba futottam. Jól értem, hogy

- a TS seregben nincs Lord, raptor, obli, havoc, stb… (miért ne adhatnék nekik ilyen légiót kulcsszóként?)
- mivel a kódexben nincsenek benne, ezért az indexbeli (drágább) pontértékek vonatkoznak rájuk?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-16 21:09   [ Eltüntet ]   [ # 469398 ]  
Moderátor
EronarDiaras - 2017-10-16 19:35
DASCO - 2017-10-16 19:06

Bloodletterekkel az a baj h ha hozod oket akkor bukod a Legion Trait-et.

És ha külön detachment-ben hozza? Vagy túl drága hozzájuk egy démon HQ-t venni?

Akkor persze nem.
De csak foglalni jok. Kb draga kultistak amik jol mutatnak az asztalon.
Igy marad a sima kultista de inkabb berza spam

D

Aláírás 

[ Profil ]  

1 ennyiből: 510
1

‹‹ 40k-s ritmusok      Tau és Kroot ››