Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 23
1
Kickstarterek - kickstarter tapasztalatok
Dátum: 2018-04-21 22:26   [ Eltüntet ]   [ # 473460 ]  
Akolitus
MAXXxxx - 2018-04-16 08:47

nos ezt (Conf KS) erdekes lesz nezni (de nem resztvenni).
.

Tényleg érdemes nézni mert legalább a 208 oldalnyi rulebook-ot le tudtam tölteni.
https://confrontation-universe.com/wp-content/uploads/2018/04/CONFRONTATION_Rules_EN.pdf

ingyen smile

[ Profil ]  
Dátum: 2018-04-20 07:41   [ Eltüntet ]   [ # 473432 ]  
Veterán

tenyleg erdekes a sisak nelkuli fej.
De vegulis nem modellek, hanem katonak…

————

Conf… mivel a tulajok ugyanazok, akik a ludikbazart csinaljak, igy erdekes es felelmetesek a levelek, amiket irtak: Ludikbazar hirlevelek

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-04-18 17:24   [ Eltüntet ]   [ # 473402 ]  
Veterán

A sisak nélkülieknek elég alkoholista fejük van.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2018-04-18 17:19   [ Eltüntet ]   [ # 473401 ]  
Veterán

Egy kicsit megkéstek ezzel, azt hiszem. Bár bejön, hogy, nem páncélos csontvázak, hanem rendes 3 dimenziós nők.

Aláírás 

There is no “overkill.” There is only “open fire” and “need to reload.”

Kis sablon, nagy sablon, ágyú...

[ Profil ]  
Dátum: 2018-04-18 08:19   [ Eltüntet ]   [ # 473392 ]  
Veterán

Ime az új “sisták”

Aláírás 

Dreadball és KoW magyarosítás. Másold be a linket
https://mega.co.nz/#F!ewd1wIwY!OMtR_deae_zKghYne5SfBA

[ Profil ]  
Dátum: 2018-04-17 21:46   [ Eltüntet ]   [ # 473387 ]  
Veterán

Nos elindult. 320€ a pledge.

Es meg mindig csak a regi femek vannak kepen, semmi konkret, hogy a PVC hogyan fog kinezni ha lesz teljesites

szabalyok pdf-kent elerhetoek lesznek a “confrontation-universe.com”-on. Egyetlen gond, hogy per pill az AVG “JS:Miner-C[Trj]”-t jelez az oldalon, ami biztato. (valoszinu egyik hirdetes az oldalon)

szerk:
ohh most olvasom
- a tervezett idobeosztast (1 ev mulva kezdenek neki a gyartasnak, ha minden jol megy, viszont 2019-re (1 ev mulva) igerik az uj kiadast)
- rizikok es kihivasok reszt (“profik vagyunk crowdfundingban, gyartasban es postazasban”, de elso 12 oraban (es elotte 4 honapon at) nem tudnak valaszolni a feltett kerdesekre, gyartas/postazas csak 1+ ev mulva latjuk mennyire megy)
- postazast… + 45usd/euro mo-ra (eu 30-45, mas KS-eknel Mo a dragabb reszben volt mindig), mondjuk ez varhato volt es realis a tervezett doboz merete miatt.
- CEO = Piotr BOROWSKI, azaz a ludikbazar.com uzemeltetoje

- Bio-ban: “- Over 1 M€ in crowdfunding on 4 titles of the Call of Cthulhu role-playing game,
- 90 000 € of pre-orders on the Paranoia role-playing game,
- 100% of the company’s crowdfunding projects were successfully financed.
Sans-Détour holds several crowdfunding records in Europe:
- 400 000 €, 2015 European Record across all categories in one operation.
- 120 000 €, 2017 European Record for a 24h fundraising.”
elso biztato, masodik ceg szinten lenyegtelen osszeg, utolso 3 LOL kb semmit nem jelentenek.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-04-17 21:31   [ Eltüntet ]   [ # 473386 ]  
Veterán

pedig annyira reménykedtem benne, hogy jó lesz, de ez így tényleg gáz. :(

[ Profil ]  
Dátum: 2018-04-16 13:05   [ Eltüntet ]   [ # 473328 ]  
Akolitus

hmmm
köszi az infót.
Akkor úgy néz ki megmaradok a régi fém figuráknál
Kiváncsi vagyok mi lesz a vége .....

[ Profil ]  
Dátum: 2018-04-16 08:47   [ Eltüntet ]   [ # 473324 ]  
Veterán

nos ezt (Conf KS) erdekes lesz nezni (de nem resztvenni).

- nappal indulas elott semmi arrol, hogyan fog kinezni, osszes kepen a regi fem figurak vannak
- PVC…
- figurakkal sosem foglalkozo ceg KS debutalasa
- eleg gyer kommunikacio
- KS utan figurak nem lesznek kaphatoak—> 1x-i penznyulas

- 400usd korul lesz az osszeg a 176+ figurara (amibol kb 10-15 ami 1 sereg, tobbi folos). Ami kb Reaper-Bones szintu eredmenyt feltetelez(kb 2usd/figura) ... ami nagyon nem kellene Conf figuraknak.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-03-31 10:58   [ Eltüntet ]   [ # 473072 ]  
Veterán
SomiZ - 2018-03-31 01:16

Lehet megtaláltam életem első Kickstarer-ét amiben tényleg részt vennék:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=I23OrRhWjpo

Hiába a retro korát éljük, azt hiszem előszedem a 20 éves fém figuráimat is

en lebeszelnelek rola. Minden jele megvan, hogy egy Robotech/AvP/SDE Legends szintu eges lesz.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-03-31 08:54   [ Eltüntet ]   [ # 473069 ]  
Veterán
SomiZ - 2018-03-31 01:16

Életem és pélyafutásom legfosabb/szarabb/elbaszottabb (és még finom és nőies voltam) rendszere volt a conf. A figuk szépek és itt meg ishalt. Balansz etwas lófasz, félig kiadott frakciók és még figura alapon is totál lebaszott a szabályrendszer. Mindez természetesen nem érintett, ha olyan frakcióval játszottál, amelyik auto OP volt.

Szal inkább nyugodna hullámsírban.

Aláírás 

We’re not here to destroy THE game, we’re here to destroy YOUR game

As you know, the key to victory is the element of surprise. Surprise!

[ Profil ]  
Dátum: 2018-03-31 01:16   [ Eltüntet ]   [ # 473068 ]  
Akolitus

[ Profil ]  
Dátum: 2018-03-26 13:34   [ Eltüntet ]   [ # 472976 ]  
Veterán

lenyegi kulonbseg nincs.
Mindkettoben 5 marine + 3 predator + 15 alien (5 stalker, 10 infant) van.
Szabaly szinte ugyanaz. A V2.0 igazabol V1+FAQ.
A terep az ujnal talan kevesebb (kisebb doboz miatt kevesebb fer elvileg bele, de ebben nem vagyok most biztos.

Ami mas:
- V2: uj unicast sculptok, talp, figura minden egyben, nem kell oket osszerakni, mugyanta
- V1: regebbi sculptok, talp kulon, figurak darabokban, mugyanta

Igazabol figurabol van akkora elteres, hogy egy V1 melle nem gond egy V2 beszerzese.
Az egyetlen gond a Smartgun marine-nal van, aki V2-ben kb 10%-al kisebbnek latszik, mint a regi (torp-marine)

26K a V1-ert… tul sok, ebay-en 50 euro korul lattam/vettem, fekete penteken Prodostol is kb 50 euro. Kozeledo salute miatt eselyesen most is fognak arengedmenyezni.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-03-26 11:37   [ Eltüntet ]   [ # 472971 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2018-03-02 11:46

hasonlo pelda a Prodos fele “Aliens vs Predator”.
Itt mivel lengyel ceg es lehetett veluk eloben talalkozni Essenben a SPIEL-en, igy meg tudtam oldani, hogy mindent megkapjak (csomo beigert dolog helyett inkabb megjelentekek kertem, igy nem kell varnom),
DE kb 2500 tamogatobol 1500 maig nem kapta meg az alapdobozt sem (ks ota 4 ev telt el)!!! Kozben boltokban 2015 ota kaphato, sot tavaly adtak ki a masodik kiadast teljesen uj figurakkal.
Extra, hogy a licenszuk iden oktoberig van, ami eselyesen nem fognak meghosszabitani.

Használt társasok között találtam most egy 1. kiadásút 26000ft-ért, de a Prodos oldalán 49Ł-ért árulják a 2. kiadást.

Van valami különbség a kettő között, vagy csak jó áron akar megszabadulni tőle az illető?

[ Profil ]  
Dátum: 2018-03-21 23:32   [ Eltüntet ]   [ # 472898 ]  
Veterán

hurra, meg 2 kesforgatas.

1. marc2-ei megkeresesre (ok, legyen X targy) maig nem valaszoltak
2. most jott a hirlevel, hogy kiarusitast tartanak az oldalon.
Pl:
- alapdoboz 35usd (KS tamogatoknak 80-nak szamoljak be, bolti ar 99 lenne)
- unit dobozok 10-14usd (KS tamogatoknak 20-on szamoljak be, bolti ar 35 lenne)

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-03-02 11:46   [ Eltüntet ]   [ # 472568 ]  
Veterán

5 eve ebbol elnek, nincs penzuk, effektiv bukta.

Elvileg (KS ToS alapjan) ilyenkor vissza kellene fizetniuk a penzt, DE:
- elfogyott
- probald Eu-bol visszakovetelni a penzed US-bol
- elvileg lehetne oket perelni, de US birosag, US ugyved… tobbszorose, mint amennyit fizettel
(esetemben kb 200-250usd, amit nem teljesitettek. US ugyved alaphangom 5000-10000usd, es ha nyered is a pert jon az elso pont: kellene fizetni, de nincs mibol)

hasonlo pelda a Prodos fele “Aliens vs Predator”.
Itt mivel lengyel ceg es lehetett veluk eloben talalkozni Essenben a SPIEL-en, igy meg tudtam oldani, hogy mindent megkapjak (csomo beigert dolog helyett inkabb megjelentekek kertem, igy nem kell varnom),
DE kb 2500 tamogatobol 1500 maig nem kapta meg az alapdobozt sem (ks ota 4 ev telt el)!!! Kozben boltokban 2015 ota kaphato, sot tavaly adtak ki a masodik kiadast teljesen uj figurakkal.
Extra, hogy a licenszuk iden oktoberig van, ami eselyesen nem fognak meghosszabitani.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-03-02 11:06   [ Eltüntet ]   [ # 472566 ]  
Akolitus
MAXXxxx - 2018-03-02 10:42

nno legalabb az RT KS megoldodott. Vegre ( 5 evvel a KS utan) bejelentettek, hogy nem tudjak teljesiteni.
A vicc, hogy 2013-14-ben egy csomo ujsag szamolt be rola, mint oriasi siker (1.5millio usd-t szedtek be), csak azt felejtettek el az ujsagirok, hogy akkor siker, amikor teljesul is…

Kis mazlival be tudom cserelni a kimaradt osszeget W1 cuccokra, ami felemas erzes, mivel azok nem voltak tul erdekesek es a minoseguk kb a szornyu es az irtozatosan rossz kozott volt.
De legalabb valami, amit fel lehet rakni feebay-re.

Ilyenkor egyébként mi van, ha nem tudják teljesíteni, Te pedig fizettél mint a kisangyal? Lóvét vissza lehet valahogy szerezni?

[ Profil ]  
Dátum: 2018-03-02 10:42   [ Eltüntet ]   [ # 472564 ]  
Veterán

nno legalabb az RT KS megoldodott. Vegre ( 5 evvel a KS utan) bejelentettek, hogy nem tudjak teljesiteni.
A vicc, hogy 2013-14-ben egy csomo ujsag szamolt be rola, mint oriasi siker (1.5millio usd-t szedtek be), csak azt felejtettek el az ujsagirok, hogy akkor siker, amikor teljesul is…

Kis mazlival be tudom cserelni a kimaradt osszeget W1 cuccokra, ami felemas erzes, mivel azok nem voltak tul erdekesek es a minoseguk kb a szornyu es az irtozatosan rossz kozott volt.
De legalabb valami, amit fel lehet rakni feebay-re.

Ooorky_: igy nem egeszen igaz. 2021-ig meg HG-nal(RT alap) es igy PB-nel(RT-RPG) is van a jog amerikaban (US birosagi dontes alapjan), viszont ez nincs elismerve pl japanban/vilagon (japan birosagi dontes alapjan).

Ami 100%, hogy BigWest (japan tulaj) nem fogja meghosszabitani a szerzodest, ami nagyon jo dolog, mivel igy vegre HG beavatkozasa nelkul licenszelheto lesz a frontier-delta. Effektiv szabadda valik a piac.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-13 19:58   [ Eltüntet ]   [ # 472349 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2018-02-09 22:20

nem, egyszeruen elb****** a penzt es nincs mibol befejezni.

Az függetlenül attól, hogy ma már meg sem jelenhetne smile

[ Profil ]  
Dátum: 2018-02-09 22:20   [ Eltüntet ]   [ # 472295 ]  
Veterán

nem, egyszeruen elb****** a penzt es nincs mibol befejezni.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  

1 ennyiből: 23
1