Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 18
1
Necromunda Redux
Dátum: 2017-09-04 17:05   [ Eltüntet ]   [ # 468284 ]  
Veterán
Freddy Krueger - 2017-09-04 14:28
SomiZ - 2017-09-04 14:08

jah és épp tegnap festegettem a régi fém eschereket
minden tiszteletem Jes Godwin-é, de nem arányosak a figurák, óriási kezeik és tenyerük van
és alig van hasi/abdominális traktusuk

Heroic scale.

Itt van a kezemben egy Escher (ilyen-e), de ezzel szvsz semmi gond - truescalebb mint egy hasonló korú Perry breton.

Aláírás 

Blogom:

Történelmi figuraelemzős, értékelős, tanácsadós, örömködős

Ha akad régi Warzone figurád, ne habozz értesíteni.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-04 14:28   [ Eltüntet ]   [ # 468278 ]  
Veterán
SomiZ - 2017-09-04 14:08

minden tiszteletem Jes Godwin-é, de nem arányosak a figurák, óriási kezeik és tenyerük van
és alig van hasi/abdominális traktusuk

Heroic scale.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-04 14:08   [ Eltüntet ]   [ # 468276 ]  
Újonc

és alig van hasi/abdominális traktusuk, - nem igazán jól reprezentált női formák.
de persze a combjaik a csattos latex csizmákkal hibátlanok smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-04 14:04   [ Eltüntet ]   [ # 468275 ]  
Újonc

Srácok

Nem teljesen értem a fanyargást az új Escher figurák kapcsán.
Ezek a csajok nem egy plázában lévő konditerembe járnak edzeni az új rózsaszín iphone-al a karjukon, és nem is fodrászhoz meg műkörmöshöz szaladnak ... hanem az Underhive-ban nőnek fel (ha megérik), végigharcolva a gyerekkorukat, majd a felnőttkorukat. éhezve, nélkülözve stb.
Még jó hogy izmosak és szikárak - különben nem tudnának futni és ugrálni avval a 4-5kg-os autó- vagy lasgunnal a kezükben. A lánckardot nem is akarnám említeni ....
Nézzetek meg egy tengerészgyalogos csajt vagy egy bundeswehr brunhildát
Pontosan ilyen “férfiasnak” mondott vállakat és hasizmokat ábrázolt a nőkön Michelangelo is, pedig mintha ő elég jó lett volna a szobrászkodásban smile

De ha valakinek nem kellenek majd a dobozból, szívesen átveszem őket, hogy ne bántsa a szemeteket smile smile

Viszont abban osztom a félelmeteket hogy ha elbaxják a szabályrendszert akkor nagyon hamar lecsökken a vásárlási kedv és elhal a támogatottság. Talán lesz eszük hogy megpróbálnak szabályokat írni a standard 40Ks kill team típusokra is - a la SWA - és hozzák majd ki a kampány könyveket félévente/évente mint a Blood Bowl-ban tervezték

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-04 10:03   [ Eltüntet ]   [ # 468269 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2017-09-04 07:32

KD-nal 25$ a figura (6500Ft), GW-nel uj primaris elegge fajdalmas lett: 35$ (9000Ft), mindketto 1-1 figura.

KD-nak még ide is kell érnie Amerikából (nekem tavaly 10 fölött állt meg az egy figura), a karaktereket meg a GW túlárazza. De szerintem érted, hogy mit akartam mondani.

Freddy Krueger - 2017-09-03 21:42

Ez két és félszer annyi, mint a legutóbbi műanyag Necromunda-figuráknál smile

nem is negativumkent volt felhozva. smile

Én se azért írtam. Bírom a régi Necromunda műanyagokat, ott is Goliath volt az egyik, azok meg is vannak, a másik Orlock, abból sajnios csak vagy 7-8 figurám van. Mindegyik banda két fajta figurából állt, az egyiknek az egyik kezében fixen egy rövidkard volt, a másikat vállból lehetett pisztolyos kezekre csereberélni (autopistol, stubgun, laspistol, meg bolt pistol), a másiknak az egyik karja és a másik kézfeje hiányzott, nekik lehetett puskákat adni (autogun, lasgun és shotgun a választék). Ráadásul a kezeket egy pöcök tartja, amivel a már kifestett figurák végtagjait is lehet csereberélni.

Mindegy, igazabol 2 banda van, amire kivancsi leszek (arbites es megvaltok), tobbi soha nem fogott meg

Arbites csak valami félhivatalos kiegészítőben jelent meg az első kiadáshoz, kíváncsi leszek, hogy megcsinálják-e őket (40k-hoz is lenne bennük potecnciál, ha kiadják őket, akkor biztos úgy). A második kiadáshoz, már az ezredforduló után az Enforcereket adták ki, ők nem az Arbites, hanem a többé-kevésbé Arbites mintájára felépülő helyi rendőrség, az első kiadású Arbites szabályok jelentős részét ettől függetlenül megörökölték. Ők szerintem lesznek. Én legjobban azt szerettem bennük, hogy vagy fix öt fős, vagy fix tíz fős őrjáratok szerepeltek a csatákban, beszerezni viszont egy idő után kizárólag a 7 fős boxot lehetett.
Enforcerek mellett a Redemptionistokkal is az a baj, hogy a játékmenetük nagyon épült a kampányra, a Redemptionistoknál az egyedi bandakiegészítés miatt, az Enforcereknél meg azért, mert übertápok voltak, viszont új embereket nem vehettek, így a kampány során lassan kiegyenlítődtek, majd hátrányba fordultak az előnyeik. Szóval vagy alapoktól átgodolják őket, vagy tényleg egy kampányra kell alapulnia továbbra is a játékmenetnek.

Ugyanakkor teny, hogy egyre kevesebb a szabadon pozolhato figura GW-tol. A regi gomb-foglalatos kapcsolodas ‘lassan’ eltunoben.

Ennek több oka van:
-több fér így a keretre
-nem mindenki szereti egy 150 fős sereg minden figuráját 25 alkatrészből összerakni
-számítógépes tervezéssel és osztott szerszámozással már sok olyan dolgot is egybe ki lehet önteni, amit régen darabolni kellett
-egy bizonyos faragási minőség fölött már nem lehet a végtagok pózát-ruhagyűrődéseit elválasztani a törzsétől. (Ez persze a figura által viselt ruhától is függ.)

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-04 07:32   [ Eltüntet ]   [ # 468265 ]  
Veterán

Oké, kingdom death, de ott 10 rugó egyetlen figura, és ott se a karaktere más a figurának, csak részletesebb a faragás és és szebb az öntvény.

azert meg van par masik is aki eltalata. (McVey, Hasslefree, Freebooter, Reaper, Darksword, ...)
De teny, hogy ezek tobbsege apro ceg.
KD-nal 25$ a figura (6500Ft), GW-nel uj primaris elegge fajdalmas lett: 35$ (9000Ft), mindketto 1-1 figura.

nem is negativumkent volt felhozva. smile
Mindegy, igazabol 2 banda van, amire kivancsi leszek (arbites es megvaltok), tobbi soha nem fogott meg
Ugyanakkor teny, hogy egyre kevesebb a szabadon pozolhato figura GW-tol. A regi gomb-foglalatos kapcsolodas ‘lassan’ eltunoben.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-04 07:20   [ Eltüntet ]   [ # 468263 ]  
Veterán

Ennek alapján nekem úgy tűnik, lesz egy butább rendszer a dobozhoz, amivel ilyen négyszögön lépkedős rendszerű társasjáték lesz, meg továbbra is támogatják a klasszikus szabályokat is, ha valaki terepasztalon akar játszani. Ez így a legjobb lenne.

A képeken látszik, hogy a dobozban lesz egy ugyanolyan inch mérő, mint amilyen a Dark Imperiumban van. A szabályok valószínűleg le lesznek butítva persze, de a dobozzal egy időben megjelenik egy kiegészítő, amiben már benne van minden szükséges szabály a 3D terep használatához.

“As well as the underhive style of play covered by the boxed set, there will also be ways to play Necromunda with the multi-level skirmishes that defined the classic version of the game.”

“...and we were told that the game will include future expansions that will include moving out from the under hive to industrial areas for more vertical gameplay with existing Games Workshop terrain.”

Aláírás 

Never forgive, never forget

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-03 21:42   [ Eltüntet ]   [ # 468261 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2017-09-03 19:31
Freddy Krueger - 2017-09-03 15:02

De például a második generációs fém daemonettek, vagy Eschernél maradva, a régi fém Escher gang abszolút jó.

hatareset, elfogadjuk smile
Bar azok a demonettek tetszenek, de azert szinten nem tul noiesek

De most komolyan, azoknál nőiesebbet már mit akarsz 28mm-ben? Tökéletes alap bármilyen szintű festéshez, és festetlenül is teljesen jó. Oké, kingdom death, de ott 10 rugó egyetlen figura, és ott se a karaktere más a figurának, csak részletesebb a faragás és és szebb az öntvény.

As well as the underhive style of play covered by the boxed set, there will also be ways to play Necromunda with the multi-level skirmishes that defined the classic version of the game.

Ennek alapján nekem úgy tűnik, lesz egy butább rendszer a dobozhoz, amivel ilyen négyszögön lépkedős rendszerű társasjáték lesz, meg továbbra is támogatják a klasszikus szabályokat is, ha valaki terepasztalon akar játszani. Ez így a legjobb lenne.

MAXXxxx - 2017-09-03 19:31

Nova-n levok irtak: A 10 fos bandaban 5 fajta test/poz van.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-03 19:31   [ Eltüntet ]   [ # 468257 ]  
Veterán

De például a második generációs fém daemonettek, vagy Eschernél maradva, a régi fém Escher gang abszolút jó.

hatareset, elfogadjuk smile
Bar azok a demonettek tetszenek, de azert szinten nem tul noiesek.

jövőbeni supporttal kapcsolatos aggályaitokat én is osztom

szvsz ha kicsit is jol indul az alapdoboz eladas, akkor nem lesz veszes. De start utan (amikor 4-5 bnada szvsz ki lesz adva) evi 1-2 uj bandanal tobbet nem varnek (BB alapjan), fokepp, mivel egyre tobb mindent kell szinten tartaniuk (40k, AoS, 30K, BB, Necro, (Mordheim klon, csak AoS-ban), BFG, Epic)

Szerintem inkább easy click lesz, mint multipart. Kb. mint a chaos cult.

WHC szoveg szerint multipart kit, szoval kb mint pl Harlekinek.
Pozt beallitani vagas nelkul nagy nem lehet, de tobb kar es fej opcio lesz naluk.

Nova-n levok irtak: A 10 fos bandaban 5 fajta test/poz van. Fejek, fegyveropciok elteroek csak.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-03 19:08   [ Eltüntet ]   [ # 468255 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2017-09-01 15:29
Mr.Grey - 2017-09-01 15:20

(megnézte valaki azokat a csajokat? azok nem csajok hanem csöcsös pasik- tudom van akinek bejön az a műfaj is. nekik biztos tetszeni fog ez a remek escher brigád- csak majd ne lepődjenek meg ha furcsán néznek rájuk a klubban)

GW-nek meg soha nem sikerult rendes noi figurat csinalni, igy nem feltuno LOL
(se Sistak, se Elfek (dark-wood-high-eldar valtozatok), se IG, ...)

Ez nem igaz. Csinált borzalmas figurákat, az emberfejű asszony sistákra nincs mentség, a régi dark eldákra is sír, aki ránéz. De például a második generációs fém daemonettek, vagy Eschernél maradva, a régi fém Escher gang abszolút jó. És sok múlik a festőn is, női arcot nagyon nehéz festeni, a kardos-hosszúpisztolyos Escher figurát nem is nagyon sikerült (túl határozott az orra és túl kicsi a szeme), a másiknak pedig nem is látszik az arca.

Az eddigi dolgokkal való kompatibilitás hiányával (bár SWA-ból még bármikor jöhet egy 2nd ed) és jövőbeni supporttal kapcsolatos aggályaitokat én is osztom, de a legrosszabb esetben is kapunk két multipart készletet a Necromundához (és ezzel ráadásul egy csomó alkatrészt nem-marin Imperial dolgokhoz), szóval rosszul semmiképp se járunk.

Szerintem inkább easy click lesz, mint multipart. Kb. mint a chaos cult.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-03 15:02   [ Eltüntet ]   [ # 468250 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2017-09-01 15:29

(megnézte valaki azokat a csajokat? azok nem csajok hanem csöcsös pasik- tudom van akinek bejön az a műfaj is. nekik biztos tetszeni fog ez a remek escher brigád- csak majd ne lepődjenek meg ha furcsán néznek rájuk a klubban)

Ez nem igaz. Csinált borzalmas figurákat, az emberfejű asszony sistákra nincs mentség, a régi dark eldákra is sír, aki ránéz. De például a második generációs fém daemonettek, vagy Eschernél maradva, a régi fém Escher gang abszolút jó. És sok múlik a festőn is, női arcot nagyon nehéz festeni, a kardos-hosszúpisztolyos Escher figurát nem is nagyon sikerült (túl határozott az orra és túl kicsi a szeme), a másiknak pedig nem is látszik az arca.

Az eddigi dolgokkal való kompatibilitás hiányával (bár SWA-ból még bármikor jöhet egy 2nd ed) és jövőbeni supporttal kapcsolatos aggályaitokat én is osztom, de a legrosszabb esetben is kapunk két multipart készletet a Necromundához (és ezzel ráadásul egy csomó alkatrészt nem-marin Imperial dolgokhoz), szóval rosszul semmiképp se járunk.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-01 18:30   [ Eltüntet ]   [ # 468217 ]  
Veterán

A figurák szerintem nem silányabbak, mint a GW többi műanyag figurája. A terep a Space Hulkra emlékeztet és ne feledjük, a GW a mostanában a társas jelleget preferálja. A bátyuska játszhat a hugi ellen.
Aki igényesebbet terepet akar valóban vegyen SWA terepet. Ha már beruháztak a gyártásába fogyjon. Kitűnő terepeket lehet építeni belőle. Főleg ha megspékeled néhány barikáddal, konténerrel. Minden kapható hozzá, ami kell, csak szánd rá a pénzt.
Ha kapós lesz a cucc, szerintem nem kizárt, hogy később frakciónként ki adnak majd kódexeket. 90% háttérsztorival, sereg összeállítási és taktikai tanácsokkal, festési sémával, ujjtartási sémák kockadobáskor, ahogy mostanában szokás.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-01 18:28   [ Eltüntet ]   [ # 468216 ]  
Veterán

Szerintem gyatrák a figurák- leginkább olyan mintha valami alternatív alkotó brigád tolná (taban miniatures eden utóérzet, ami egy kis foscsimbók francia játékhoz még elmegy -sőt, talán ott még szebbek is a figuk és a sculptok, nomeg kézzel készülnek és fém castot kapnak- de egy GW necromundához…2017-ben…)

~100 fontos árért igazán beleférhetett volna 3d műanyag terep, de mivel tudja a GW h ígyis-úgyis megveszik mind, így nem szarakodtak- kiadják suttyómódban.

természetesen az alapdobozos szabálykönyv csak egy demó verzió lesz, ki fogják adni hamar a keményfedeles verziót 16+ezerért amit deluxe-nak mondanak majd.

Ehhez jön hozzá, hoyg a rendszer sem nem lesz sw:a kompatibilis, sem nem lesz 8th ed kompatibilis, tehát ismét kiadnak egy társast- aminek óhatatlanul is csak egy fanatikus réteg fog majd örülni (és mi idióta öregek akik necromundával kezdtük anno a hobbit- talán ezzel is fejezzük be? )

és mivel nagyon szarul indítanak, ezért közel sem lesz akkora sikere, ami azt eredményezi majd, hogy pár kieg után el is hal szépen a support. RIP necromunda jóelőre.

De azért tolni fogjuk. lesz kampány stb. Csak előre látható a minta.

bár ne lenne igazam. bárcsak jó lenne és nem ezt a moslék minőséget követnék túlárazott és ocsmány új FW karaktereket erőltetve majd mint BB-hez.

És még én voltam Facebookon letolva a negatív hozzáállásom miatt.

Aláírás 

Blogom:

Történelmi figuraelemzős, értékelős, tanácsadós, örömködős

Ha akad régi Warzone figurád, ne habozz értesíteni.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-01 15:29   [ Eltüntet ]   [ # 468209 ]  
Veterán

~100 fontos árért igazán beleférhetett volna 3d műanyag terep, de mivel tudja a GW h ígyis-úgyis megveszik mind, így nem szarakodtak- kiadják suttyómódban.

szvsz olcsobban akarjak, azert nincs 3d terep, de az “ugyis megveszik” is igaz lehet, kiderul amikor lesz hir arrol. Konyv + 20 figura + tokenek max kb. 50 fontot ernek (ld gangs of commorragh)

természetesen az alapdobozos szabálykönyv csak egy demó verzió lesz, ki fogják adni hamar a keményfedeles verziót 16+ezerért amit deluxe-nak mondanak majd.

99%.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-01 15:20   [ Eltüntet ]   [ # 468208 ]  
Veterán

Szerintem gyatrák a figurák- leginkább olyan mintha valami alternatív alkotó brigád tolná (taban miniatures eden utóérzet, ami egy kis foscsimbók francia játékhoz még elmegy -sőt, talán ott még szebbek is a figuk és a sculptok, nomeg kézzel készülnek és fém castot kapnak- de egy GW necromundához…2017-ben…)

Ehhez jön hozzá, hoyg a rendszer sem nem lesz sw:a kompatibilis, sem nem lesz 8th ed kompatibilis, tehát ismét kiadnak egy társast- aminek óhatatlanul is csak egy fanatikus réteg fog majd örülni (és mi idióta öregek akik necromundával kezdtük anno a hobbit- talán ezzel is fejezzük be? )

és mivel nagyon szarul indítanak, ezért közel sem lesz akkora sikere, ami azt eredményezi majd, hogy pár kieg után el is hal szépen a support. RIP necromunda jóelőre.

De azért tolni fogjuk. lesz kampány stb. Csak előre látható a minta.

bár ne lenne igazam. bárcsak jó lenne és nem ezt a moslék minőséget követnék túlárazott és ocsmány új FW karaktereket erőltetve majd mint BB-hez.

Aláírás 

“One,two, three ‘n four
Some declare a Holy war”

War. War never changes…

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-01 12:35   [ Eltüntet ]   [ # 468204 ]  
Veterán
SomiZ - 2017-09-01 10:55

Kicsit kezd árnyaltabbá válni a kép azok elmondása alapján akik kipróbálták tegnap este a játékot az óceán túloldalán:

Got to try out the new Necromunda last night at Nova. They’ve taken the classic rule set and modified it to support alternating activations, which I think is a positive change. Elements of 8th ed have also been incorporated. To hit values are described as say, 3+ or 4+, instead of WS 4 or WS 3. The model that charges strikes first and so on. The GW guys running the demos had only just seen the rules on the plane flight over, so their knowledge was spotty
Necromunda underhive ships with new Sector Mechanicus style bases. 25mm for Escher and 32mm for Goliath. The 32mm are different designs than the existing ones.
10 gangers are included for each of the two factions. The demo models were painted so I couldn’t tell exactly how many different parts each was comprised of. What was clear is that not all 10 bodies are unique. Similar to how the Blood Bowl teams included duplicate sculpts, it looks like each 10 model gang includes 2 each of 5 unique bodies. Heads were definitely separate components as were some of the wargear items like grenades.

A modellezős rész tetszik, ami a szabályokat illeti, nem örülök annyira, így akkor elvész a kapcsolat a SWA-val és a régi Necromunda kiegészítőivel. Az aktiválás változtatása ellenben biztos jót tesz majd a rendszernek.
Meg még arra leszek kíváncsi, hogy normálisan supportált dolog lesz-e, vagy csak egyszer kiadják és utána elfelejtik.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-01 10:55   [ Eltüntet ]   [ # 468200 ]  
Újonc

Kicsit kezd árnyaltabbá válni a kép azok elmondása alapján akik kipróbálták tegnap este a játékot az óceán túloldalán:

Got to try out the new Necromunda last night at Nova. They’ve taken the classic rule set and modified it to support alternating activations, which I think is a positive change. Elements of 8th ed have also been incorporated. To hit values are described as say, 3+ or 4+, instead of WS 4 or WS 3. The model that charges strikes first and so on. The GW guys running the demos had only just seen the rules on the plane flight over, so their knowledge was spotty
Necromunda underhive ships with new Sector Mechanicus style bases. 25mm for Escher and 32mm for Goliath. The 32mm are different designs than the existing ones.
10 gangers are included for each of the two factions. The demo models were painted so I couldn’t tell exactly how many different parts each was comprised of. What was clear is that not all 10 bodies are unique. Similar to how the Blood Bowl teams included duplicate sculpts, it looks like each 10 model gang includes 2 each of 5 unique bodies. Heads were definitely separate components as were some of the wargear items like grenades.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-01 10:48   [ Eltüntet ]   [ # 468199 ]  
Veterán
Runty - 2017-08-31 10:38

Shadow War:Armageddon kezdésén gondolkoztam, de a kettő nagyon hasonlít egymáshoz, lehet inkább megvárom ezt a dobozt.

minek varni? SWA-hoz figurad elvileg van (par figura a seregedbol), szabalyok neten fenn vannak, terep ugyanaz.
Jatszol SWA-t novemberig, majd beleolvasva az uj necromunda szabalyokba dontesz, hogy az vagy SWA marad.

A full flat"terep” ami a boxban van a legnagyobb csalódás, nem hiszem hogy nem tudtak volna belerakni némi valódi terepet Mechanicum sector készletekből.

gondolom nem akartak az arat tultolni. (80-100 euro kozottre tippelem a veget)
Amugy nem tunik rossznak. Mint egy klausztrofob resz a bolyvaros egyik szintjen.
Mindenesetre cipelhetobb, mint egy rendes 3d asztal smile

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-01 10:32   [ Eltüntet ]   [ # 468198 ]  
Újonc

A Warhammer Community oldalán látható képek alapján kettős érzés van bennem.
A az új figurák bejönnek, remélem a további csapatok is tartják a színvonalat.
A játék és a box content viszont nagyon karcsúnak tűnik
A szabálykönyv nagyon vékony és ha összehasonlítom akár a régi NECRO 300+ oldalas szabályaival akár a SWA streamline-ol szabályaival akkor nem tudom elképzelni hogy tényleg azt a komplex 3Ds harcélményt és gang fejlődést adja mint a régi.
A full flat"terep” ami a boxban van a legnagyobb csalódás, nem hiszem hogy nem tudtak volna belerakni némi valódi terepet Mechanicum sector készletekből.
Úgy vették volna az emberek mint a cukrot….

Meglátjuk mi lesz belőle és mekkora támogatást kap hosszú távon

[ Profil ]  
Dátum: 2017-08-31 10:38   [ Eltüntet ]   [ # 468176 ]  
Újonc

https://www.warhammer-community.com/2017/08/31/a-closer-look-at-necromundagw-homepage-post-2/

Novemberben jön új doboz, 2 frakcióval (Escher, Goliath). Többi frakció később várható. Terep nem lesz a dobozban ha jól olvasom, javasolják a shadow war: armageddon terepeit :D. Rajtam kivül van-e valaki, aki még nem játszott régi necromundával, de nagyon várja ezt az újat? Shadow War:Armageddon kezdésén gondolkoztam, de a kettő nagyon hasonlít egymáshoz, lehet inkább megvárom ezt a dobozt.

[ Profil ]  

1 ennyiből: 18
1

‹‹ Inkvizítor      Space Hulk ››