Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

42 ennyiből: 42
42
[Bolt,Klub] HammerTime Cafe
Dátum: 2015-10-16 09:42   [ Eltüntet ]   [ # 440125 ]  
Moderátor

Kabaman:

Ez nem az a munkahely, de gyakorlatilag a HammerTime Cafe is az lesz, csak ebben saját magam főnöke vagyok. smile

Jim:

Várunk a nyitóbulira. Mi is szeretjük ezt a számot. raspberry

Aláírás 

HammerTime Cafe
Hammer Times Youtube Csatorna

[ Profil ]  
Dátum: 2015-10-16 09:32   [ Eltüntet ]   [ # 440123 ]  
Veterán

Sztem nagyon jó lesz az új hely nem győzöm hangsúlyozni, cserébe ezt így itthagyom: https://www.youtube.com/watch?v=SvKY8FJY0Qk
LOL

[ Profil ]  
Dátum: 2015-10-16 08:54   [ Eltüntet ]   [ # 440117 ]  
Moderátor

Beatles:
A nyitvatartásról később tudunk konkrétumokat mondani, de a hét 6 napján tervezzük.

Kabaman:
Köszönjük szépen a jókívánságokat, mindig remek olvasni a hozzászólásaidat. smile Én is sajnálom, hogy máshol nincs akkora klubaktivitás, de mi megpróbálunk mindent az ügy érdekében. smile

Bredar:
Mivel Infinity tereptárgyakból, és egyéb kiegészítőkből is el vagyunk látva, mi gondoltunk a játékosokra is. smile Infinity termékeket valószínű tudunk majd rendelésre hozni, de erről most nem tudok konkrétumot mondani. Megpróbálunk segíteni az Infinity játékosoknak, hogy tudjanak azt is vásárolni a HammerTime Cafe-ban.

Addig is kövessétek a Facebook, és a G+ oldalunkat, hogy naprakészek legyetek. smile

https://www.facebook.com/hammertimecafe
https://plus.google.com/u/0/b/108522176105473308793/108522176105473308793/

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2015-10-16 07:36   [ Eltüntet ]   [ # 440107 ]  
Veterán

Infinity termékek várhatóak-e a közeli vagy távoli jövőben és ha igen akkor rendelésre vagy készleten?

[ Profil ]  
Dátum: 2015-10-16 01:35   [ Eltüntet ]   [ # 440102 ]  
Veterán

Sziasztok!

Olvastam a hírt, és meghallgattam az adásotokat is. Következzen hát a “szendvicsvélemény”, azaz két jó vélemény közé egy rosszat, hogy könnyebben emészthető legyen smile

JÓ:

Örülök, hogy ennyire benne vagytok a hobbi fenntartásában, el merem mondani, hogy Pesten (és Magyarországon) a D21 bázis tartotta fel legtovább, legnagyobb intenzitással a kezdő játékosok számára a toborzást, a kezdőnapokat, és a baráti hangulatú bemutatónapokat, anélkül, hogy a kezdeti puskaport egyszerre elpuffogtattátok volna. Ti vagytok a “number one” klub számomra Pesten, mert nem a versenyorientáltságra és a zártkörűségre építettetek, hanem a mindenkit szívesen látó közösségre.

Gondolom akkor ez az a “munkahely”, amire Liszkag koma mindig is célozgatott, vagy ez egy teljesen más? Ti lesztek a tulaj ezen a helyen, vagy esetleg másvalaki? Mindenesetre bizakodva látom, hogy tele vagytok még ezek után is energiával. Pénzügyi kifejezéssel szólva “belétek érdemes a bizalmat befektetni”, mert nem csak rövid távon tudjátok kamatoztatni. Ez a következő lépés nagyobb kihívás lesz számotokra, és az elején biztos kemény lesz, úgyhogy minden hobbitársat csak bátorítani tudok, hogy ha teheti, látogasson el a nyitóbulira. Én biztosan ott leszek, és nem csak az ingyen cuccokért smile

ROSSZ:

Jöjjön hát a szendvics azon része, amit kevésbé szeret az ember. Én nagyon örülök ismét, hogy újabb “interfész” született a hobbisták és a civilek között, és tudom, hogy nagyon rinyapina tudok lenni Pesttel kapcsolatban, de csak nem tudok elszakadni attól a ténytől, hogy ez a hely is Budapesten lesz smile Tudom, tudom, hogy Debrecenben nincs akkora nyilvános rajongótábora az asztali társasjátékoknak, és ami eddig volt, azt is nehéz összetartani. Nem tudom, valahogy a messzi magyar Távol-Keleten sokkal jobban érezhető a “nem megyek a klubba, inkább otthon játszok a haverokkal” életérzés… Nehéz motiválni a hurkákat smile
A másik aggodalmam, hogy nagyon vigyázzatok, és ne kövessétek el ugyanazokat a hibákat, amit egy hasonló, szintén kávézóval kombinált TTG-hely csinált Pesten… Személy szerint nekem semmi gondom nem volt vele, összesen kétszer voltam és mindig jól éreztem ott magam, de ha megnézitek a Tudjukmelyik üzlet fórumát, és körbekérdezgettek a pesti srácoknál, szerintem sok hasznos, építő jellegű dolgot tudtok tanulni a negatív kritikákból.
Nem tudom azt sem, hogy a cégvezetés és a pénzügyi dolgok kin keresztül folynak majd, de nagyon-nagyon figyeljetek oda, nehogy valami harmadik fél valami jogi-financiális okoskodással összeb@ssza a dolgokat…

MÁSIK JÓ:

A marketingetek kiváló, örülök, hogy fent tudjátok tartani a jutubos videók áradatát, és tetszik a névválasztás is. Koncentráljatok továbbra is a fenntarthatóságra és a pozitív energiákra, és semmi baj nem történhet. Illetve én a helyetekben már keresni kezdenék lelkes utódokat is, hiszen az ember ilyen intenzitással sem bírja éveken keresztül. Az akkori nagy HQ klub, majd D21 hagyományait örököltetni kell smile

Sok sikert kívánok Nektek és találkozunk harmincadikán! Ha addigra tudnátok fellőni pár metró- vagy buszjáratot odáig, és a pontos kezdési időt, akkor nagyon hálásak lennénk!

Üdv:
Kaba

Aláírás 

Kabaman Blogja - Gates of Hell

[ Profil ]  
Dátum: 2015-10-16 00:17   [ Eltüntet ]   [ # 440100 ]  
Veterán

Nyitvatartásról sehol nem esett szó? Hogy fog kinézni?

[ Profil ]  
Dátum: 2015-10-15 22:21   [ Eltüntet ]  
Moderátor

Örömmel jelentjük be, hogy október 30.-án HammerTime Cafe megnyitja kapuit! A HammerTime Cafe egy wargame-bolt, -klub, és egy kávézó kombinációja.

Boltunkba megtalálhatjátok a Games-Workshop, Wyrd, Q-workshop, termékeit, valamint Dungeons & Dragons szabálykönyveket, és rengeteg más társasjátékot. A kellemes játékok mellett pedig, minőségi kávékat, söröket, és egyéb italokat fogyaszthattok.

Rengeteg társasjátékra is alkalmas asztallal, valamint 6 terepasztallal, és rengeteg tereptárggyal biztosítjuk a megfelelő helyet a játékosoknak.
Természetesen egy jó nyitóbuli nélkül nem lenne teljes a kezdet, amely október 30.-án 18:00-tól veszi kezdetét.

A résztvevők ajándékcsomagot kapnak, valamint 15%-os kedvezménnyel vásárolhatnak a boltból. De, itt nincs vége, mert quiz, és tombola is várja a vendégeket, ahol további értékes tárgynyereménnyel gazdagodhatnak a nyertesek.

Várunk mindenkit szeretettel!

Elérhetőségeink:

HammerTime Cafe Facebook
HammerTime Cafe Google+

Ha további információkat akartok megtudni a HammerTime Cafe-ról akkor hallgassátok meg az erről szóló rövid podcastünket.

Csatolt képek
HammerTime Cafe Logo_2.png
 Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  

42 ennyiből: 42
42

‹‹ [Bolt] Gép-Ház      O.B.S. - Pécs ››