Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

2 ennyiből: 2
2
[Bolt] Tuan
Dátum: 2016-06-07 14:28   [ Eltüntet ]   [ # 453344 ]  
Akolitus

Az Ünnepi Könyvhét alkalmából a Tuan Kiadó standja várja a sci-fi és fantasy iránt érdeklődőket, illetve romantikus köteteink olvasóit is június 9-13 között a Vörösmarty téren, a 114-es pavilonban.
Az ünnepi alkalomra való tekintettel a vásáron minden kötetünk 500 Ft. kedvezménnyel lesz kapható, illetve minden vásárlónk 2x500 Ft.-os kuponnal lesz gazdagabb, melyet a könyvesboltunkban (1062 Bp. Andrássy út 86.) lehet beváltani bármilyen, nem csak kiadónk gondozásában megjelenő kötetre.
Emellett kiadónk társult partnere az Orihalkon könyvklub is bemutatkozik az Ünnepi Könyvhét alkalmából standunknál. Könyvklubunk minden a vásár ideje alatt regisztrált tagunknak 500 levásárolható pontot ajándékozunk, emellett klubtagjaink 3000 Ft.-os vásárlástól az ingyenes kiszállítás előnyeit is élvezhetik. http://konyvklub.eu/ - érdemes bepillantani!

[ Profil ]  
Dátum: 2016-06-06 19:04   [ Eltüntet ]   [ # 453333 ]  
Akolitus

Új megjelenés Előrendelhető!

Szerző: Dan Abnett
Cím: Légió - Horus Heresy 7.

http://tuan.hu/konyvek/legio-horus-heresy-8

A Nagy Háború közeledik, és elborítja majd az Emberiség Birodalmát. Az Alfa Légió, az Astartes testvériségének legutolsó és legtitokzatosabb egységének űrgárdistái megérkeznek egy pogány világra, hogy a támogassák a Birodalmi Hadsereget egy különös és titokzatos erő ellen folytatott rendteremtő hadjáratban. De mi hajtja az Alfa Légiót? Vajon meg lehet-e bízni bennük, és melyik oldalt választják majd, amikor a Nagy Háború megkezdődik?

Próbára tétetik a hűség, és egy idegen intelligencia fortélyos tervei is napvilágra kerülnek az úttörő SF sorozat legújabb részében, amelyben az emberiség sorsa a tét.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-06-06 18:48   [ Eltüntet ]   [ # 453332 ]  
Akolitus

Szerző: Nick Kyme, Guy Haley, Josh Reynolds

Cím:A háború vihara  Warhammer Age of Sigmar

http://tuan.hu/a-haboru-vihara

A Halandó Birodalmak felett vihar tombol. Sigmar kinyilvánítja visszatértét, ahogy viharszülöttei bosszúszomjasan csapást mérnek a Káosz hordáira.

Pörölyöklű Vandus, a mennyei hadúr, visszafoglalta Azyr egyik világkapuját, és most a rettegett Harag Kapuja ellen vonul Asqhy lángok marta Kénkő-félszigetére, hogy leszámoljon Khorgos Khullal, a Káosz bajnokával. Bajtársai, a többi mennyei hadúr is ádáz küzdelmet folytat, hogy megtörjék a Káosz hatalmát; a viharszülöttek nagy hadjárata elviszi a háborút a Ghyrtact-lápba, ahol Gardus, az Áldott Lovagok vezére igyekszik visszafoglalni a Hajnal Kapuját. Eközben Anvrok varázslatos Lebegő-völgyeiben Viharkardú Thostos vezeti embereit egy gigászi erőd ellen, amely felbecsülhetetlen értékű kincset rejteget a gyomrában.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-03-30 22:11   [ Eltüntet ]   [ # 450320 ]  
Akolitus

Megjelent!!!

Horus Heresy-sorozat 6. része

Cím: Angyalok eljövetele

Szerző: Mitchel Scanlon

http://tuan.hu/angyalok-eljovetele-horus-heresy-6

Az úttörő sikersorozat következő regénye, mely a Hórusz Eretnekség történetét meséli el – a polgárháborúét, amely majdnem szétszakította az Emberiség Birodalmát tízezer évvel ezelőtt.

Ez a regény a Sötét Angyalok Légiójának és primarchájuknak, Lion El’Jonsonnak korai történetét mutatja be. Amikor a Birodalmi Flotta újra felfedezi a Caliban bolygót, a Császár ismét találkozik elveszett fiával, Lion El’Jonson primarchával. Ahogy a régi és új Sötét Angyalok csatlakoznak a Nagy Hadjárathoz, az események olyan sorát indítják be, melyek örökre megváltoztatják a Calibant, annak népét és a Légiót.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-26 16:56   [ Eltüntet ]   [ # 448258 ]  
Akolitus

Gyere és játssz velünk a Fantasy Expon 2016. február 27-én!
Vegyél te is részt Warhammer 40K játékbemutatónkon, illetve próbáld ki a játékot!

A Tuan Kiadó standjánál nem csak kipróbálhatod, de igen kedvezményesen meg is vásárolhatod a neked megtetszett játékokat a készlet erejéig.
A belépődből 1.000 Ft.-ot vásárolhatsz le nálunk*. Azonban egyéb meglepetésekkel is készültünk:

- Minden Warhammer, Age of Sigmar és Warhammer 40K termékre a rendezvény ideje alatt 20% kedvezményt biztosítunk vásárlóinknak, ha pedig nem lenne nálunk az a rendelhető termék, amit szeretnél, akkor is leadhatod kedvezményesen a rendelésed.

- Legend of the Five Rings CCG vásár - minden készleten lévő L5R kártyás termékünket 50% engedménnyel árusítjuk a rendezvényen.

A kedvezmények nem összevonhatók!

A részleteket lásd a honlapunkon.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-26 16:43   [ Eltüntet ]   [ # 448257 ]  
Akolitus

Szerző: Mitchel Scanlon
Cím: Angyalok eljövetele - Horus Heresy-sorozat 6. része

http://tuan.hu/angyalok-eljovetele-horus-heresy-6

Az úttörő sikersorozat következő regénye, mely a Hórusz Eretnekség történetét meséli el – a polgárháborúét, amely majdnem szétszakította az Emberiség Birodalmát tízezer évvel ezelőtt.
Ez a regény a Sötét Angyalok Légiójának és primarchájuknak, Lion El’Jonsonnak korai történetét mutatja be. Amikor a Birodalmi Flotta újra felfedezi a Caliban bolygót, a Császár ismét találkozik elveszett fiával, Lion El’Jonson primarchával. Ahogy a régi és új Sötét Angyalok csatlakoznak a Nagy Hadjárathoz, az események olyan sorát indítják be, melyek örökre megváltoztatják a Calibant, annak népét és a Légiót.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-01-30 23:46   [ Eltüntet ]   [ # 446427 ]  
Akolitus

Sziasztok!

Szeretném a Figyelmetekbe ajánlani a nemrégiben megjelent Games-Workshop Start Collectingeket!
Amiket ha most a webshopunkból rendelsz meg és személyesen veszel át,  törzsvásárlói kedvezménnyel vásárolhatsz meg!
(10%)

http://tuan.hu/catalogsearch/result/?q=Start+Collecting!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-11 10:27   [ Eltüntet ]   [ # 443292 ]  
Akolitus

Sziasztok!

Már előrrendelhető a magyar nyelvű Warhammer 40.000 - Ravenor !!!

Most 25% kedvezménnyel!

Várható megjelenés: 2015.12.16 körül

http://tuan.hu/ravenor-warhammer-40-000-regeny

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-03 09:37   [ Eltüntet ]   [ # 442776 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2015-12-02 17:07

wow, par dologra raneztem es most kedvezmenyesen annyi, mint GW-tol kedvezmeny nelkul az alapar. Igy csak annyit tudok mondani, hogy sok sikert es probaljatok FCStol jobb nagykerarat kialkudni, ha lehet.
Tarsasoknal amit neztem (pl aliens) az normalisnak tunik, ott jo az ar.

masik nem a ti (tuan) hibatok, de ti vagytok az 5v6-ik bolt ami 40k-t arul csak Bp-en, lassan nincs annyi jatekos, mint bolt.

Amúgy ezt értelmezhetjük úgy is, hogy 5-6 bolt van, hogy nőtt a kereslet, van piac, tehát én pozitívnak látom a helyzetet. sőt, ha több bolt van, nyilván a vásárló szemszögéből nézve várhatóan a piaci verseny miatt az akciók, kedvezmények előnyösek a vásárlóknak. Szóval engem nem zavar ha nagyobb a kínálat. smile

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-03 09:15   [ Eltüntet ]   [ # 442775 ]  
Veterán
ericghar - 2015-12-02 21:20

Azt én is furcsállom, hogy Mo-on csak GW és PP fut. Egyetlen más gyártó cuccait sem lehet kapni - se Mantic, se Avatars, se Warlord, se Vitrix, se PSC, se Perry, se Fireforge.

És a Malifaux meg már smafu? :D Meg a Warzone? :D Amúgy nem kell aggódni, minden idő kérdése csupán wink

Aláírás 

H.É.T.atya wink

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-02 23:46   [ Eltüntet ]   [ # 442764 ]  
Akolitus

Az én ötletem volt, hogy The Horus Heresy: Betrayal at Calth-et mint az egyik legújabb megjelent terméket rakom ki.
Mivel ellátogattál a weboldalra és megnézted ráadásul találtál olyan terméket ami szerinted is megfelelő áron kapható!
Én úgy érzem teljesítette a célját!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-02 23:13   [ Eltüntet ]   [ # 442762 ]  
Akolitus

A tuan nem akar kizárolag tabletop termékekkel kereskedő bolt lenni.
JuronValor jól irt a fő csapásvonal a könyvek!
Már jó idelye forgalmazza a GW termékeket.
A Tuan a FCS hivatalos kiskereskedelmi partnere.
A GW szigoru szabályokhoz köti a termékekhez adható kedvezményeket.

A Magyarországi árakhoz képest egészen türhető árakkal dolgoznak.Természetesen mindig lehet kellő elszántsággal és lelményeséggel olcsobbat találni.

Mivel a GW nekik adta a regények codexek és egyébb anyagok magyar nyelvre fordításának és megjelentetésének jogait ezért úgy gondolták elérkezett az az időpont mikor határozottaban is jelezzék létezésüket.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-02 23:04   [ Eltüntet ]   [ # 442759 ]  
Veterán
ericghar - 2015-12-02 21:20

Azt én is furcsállom, hogy Mo-on csak GW és PP fut. Egyetlen más gyártó cuccait sem lehet kapni - se Mantic, se Avatars, se Warlord, se Vitrix, se PSC, se Perry, se Fireforge.

en nem.
sajnos teljesen igazuk van. Annyira keves a kereslet rajuk normal esetben, hogy csak a port fognak a polcon mas cuccok elol (konyvek, rpgk, figurak, stb).
Kicsit mint az infinity. Ahhoz kepest mennyire jol terjed es jo es minden egyedul a golem vitte/viszi itthon, de annyi ugy tunik nem fogy, hogy erdemes legyen bolthelyseget berelni es napi 8 oran at nyitva lenni. Az altalad felsoroltak meg meg annyira sem keresettek, mint az inf.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-02 21:20   [ Eltüntet ]   [ # 442755 ]  
Veterán

(..) masik nem a ti (tuan) hibatok, de ti vagytok az 5v6-ik bolt ami 40k-t arul csak Bp-en, lassan nincs annyi jatekos, mint bolt.

Aláírás 

minden szabály opcionális

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-02 20:28   [ Eltüntet ]   [ # 442748 ]  
Veterán

Szia MAXXxxx smile
A GW angol gyártó, a termék ára 95 font wink Mondjuk az tény, hogy most olcsóbb EURban vásárolni tőlük, de azt ugye csak a szerencsésebb országok lakói tehetik meg…

Üdv:CSV

MAXXxxx - 2015-12-02 19:58

Mondjuk azota megneztem meg a FCS webboltjat, ott 39900Ft, azaz ugy tunik ok is dragan kapjak GW-tol.

Aláírás 

H.É.T.atya wink

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-02 19:58   [ Eltüntet ]   [ # 442745 ]  
Veterán
JuronValor - 2015-12-02 19:38

Akkor elnéztél valamit, mert a GW árhoz képest kb 5%-al olcsóbb alapból.

csak 2 pelda (1GW es az alienes):
The Horus Heresy: Betrayal at Calth   40850Ft helyett 38808Ft
GW hivatalos, nem akcios ara 125€, ami most 38791,33Ft
Mondjuk azota megneztem meg a FCS webboltjat, ott 39900Ft, azaz ugy tunik ok is dragan kapjak GW-tol.

AVP The Hunt Begins 31500Ft
Prodosnal 75font(101€), ami most 32786,94Ft (€-bol szamolva meg 31348,16Ft, ami szinte azonos a bolti arral, ezert is irtam, hogy az rendben van)

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-02 19:38   [ Eltüntet ]   [ # 442738 ]  
Veterán

wow, par dologra raneztem es most kedvezmenyesen annyi, mint GW-tol kedvezmeny nelkul az alapar. Igy csak annyit tudok mondani, hogy sok sikert es probaljatok FCStol jobb nagykerarat kialkudni, ha lehet.

masik nem a ti (tuan) hibatok, de ti vagytok az 5v6-ik bolt ami 40k-t arul csak Bp-en, lassan nincs annyi jatekos, mint bolt.

Akkor elnéztél valamit, mert a GW árhoz képest kb 5%-al olcsóbb alapból.
Törzsvásárlók 10% engedménnyel vásárolnak mindent, és megkötés, limit nélkül (ezt nem írják a törzsvásárlói infóban, amit szerintem pótolni kellene).

Az meg teljesen mindegy hány bolt van Budapesten - főleg annak aki nem pesti - nekik egyébként is a könyvek a fő profiljuk.

Egyébként jól tettétek hogy hírt adtatok magatokról itt! Én csak a 40k könyvek hír miatt barangoltam az oldalatokra, meg is lepődtem hogy a tabletop cuccokat is áruljátok!
Már törzs vásárló is vagyok!  wink

Sok sikert (nektek is)!  smile

Aláírás 

W40k 2nd és 7th ed
W40k Epic
Space Hulk
Blood Bowl
X-wing
SW Armada

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-02 17:07   [ Eltüntet ]   [ # 442731 ]  
Veterán

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-02 16:18   [ Eltüntet ]   [ # 442729 ]  
Akolitus

Karácsonyi Akció!

Amennyiben karácsonyig a webshopunkból rendelsz, és személyesen veszed át a terméket, a törzsvásárlói kedvezményben részesülsz!
így már az első vásárlásod alkalmával igénybe veheted kedvezményeinket!

Figyelmetekbe ajánlanám a nemrég megjelent The Horus Heresy: Betrayal at Calth  társasjátékot ami kedvező ára mellett kitűnő választás a karácsonyfa alá!
http://tuan.hu/horus-heresy-betrayal-at-calth-eng

2015.12.02 és 2015.12.23 között leadott rendelésekre vonatkozik az akció, akkor is, ha a rendelés átvétele már januárban történik.
Az akció a webshopban Árusitott összes termékre vonatkozik.
A kedvezmény a webshopos teljes ár minusz tiz százalék.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-02 11:43   [ Eltüntet ]   [ # 442706 ]  
Akolitus

Új Warhammer és Warhammer 40K megjelenések magyar nyelven

A Warhammer és a Warhammer 40K univerzuma mindig is közel állt a Tuan Kiadó munkatársainak szívéhez, nem csak forgalmaztuk, de játszottuk is a stratégiai játékokat, órákat töltöttünk a számítógépek előtt egy-egy ezekben a világokban játszódó játékot nyüstölve, és lélegzetvisszafojtva vártuk az újabb és újabb magyar nyelvű könyveket. Amikor majd’ két évvel ezelőtt hirtelen megtorpant a magyar kötetek megjelenése igen csak kellemetlen meglepetés ért minket, mivel társaságunk nagy része nem bírta olyan szinten az angol nyelvet, hogy eredetiben olvassuk kedvenc regényeinket.
Amikor majdnem egy éve ismét felcsillant a reménye a Warhammer regények magyar nyelven történő megjelenésének, cégünk két kézzel kapott a lehetőség után.
A Tuan Kiadó Kft. a Games Workshop magyarországi disztribútorával, a Főnixcsarnok Kft.-vel karöltve igen keményen dolgozott fél évig, hogy elnyerjük a Black Library, a Games Workshop kiadójának bizalmát. Törekvéseinket mostanra siker koronázta.
Így örömmel jelentjük be, hogy idén karácsonytól ismét megjelennek magyar nyelven a Warhammer, a Warhammer 40K, a Horus Heresy és a menetközben indult Age of Sigmar sorozat regényei.
A megjelenési sort a Warhammer 40K univerzumból már ismert Dan Abnett Ravenor c. regénye nyitja, majd ezt a kötetet az új játékot, az Age of Sigmart bevezető War Storm c. könyv követi.
A megjelenések időpontjáról, a megjelenő kötetekről bővebben a tuan.hu weboldalon, a Tuan Kiadó Facebook oldalán vagy a fonixcsarnok.eu weboldalon olvashattok.
És, hogy stílusosan köszönjünk el tőletek, és vágjunk bele az új regények sorába:
„A Császár vigyáz ránk!”

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-02 11:33   [ Eltüntet ]  
Akolitus

Üdvözlök mindenkit!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani a Tuan Kiadót!
Webshop, bolt, klub és kávézó.
Boltban megtalálhatjátok Games-Workshop, AEG Termékeit és Sci-Fi Fantasy könyvek széles választékát.
Új Warhammer és Warhammer 40K megjelenések magyar nyelven!

Webshop: http://tuan.hu
E-mail: .(Az email cím megtekintéséhez engedélyezni kell a JavaScriptet)
Bolt: 1062 Budapest, Andrássy út 86. (A Kodály köröndnél) Nyitva: K-Szo 12:00-20:00

Tuan Kiadónál értékeljük a hűséget, ezáltal olyan kedvezményekben és programokban vehetsz részt, amelyben csak törzsvásárlóinkat részesítjük. Olyan lehetőségeid lesznek, amelyek senki másnak!

Klub: 1062 Budapest, Andrássy út 86. (A Kodály köröndnél)
E-mail: .(Az email cím megtekintéséhez engedélyezni kell a JavaScriptet)
Nyitva: H: zárva K-Cs: 16-20h (22h) P: 14-20h (22h) Sz-V: 12-20h (22h)
(A klubba a könyvesbolton keresztül tudtok bejutni.)

Kávézó: https://www.facebook.com/Tejeskávé-Kávézó-937695252913458/

Várunk mindenkit szeretettel!

[ Profil ]  

2 ennyiből: 2
2