Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 305
1
[Klub] Dicsõséges Keleti Front
Dátum: 2017-11-07 19:40   [ Eltüntet ]   [ # 470184 ]  
Újonc

Akkor nem jó helyre írtam. Bocsi smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-07 17:06   [ Eltüntet ]   [ # 470179 ]  
Veterán

DKF Nyíregyházán van smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-07 16:15   [ Eltüntet ]   [ # 470177 ]  
Újonc

Sziasztok. Nem tudom jó helyre írok-e, de kerestem békéscsabai klubbot, de nem találtam. Bele szeretnék kezdeni warhammer 40k-ba, és érdeklődnék, hogy Békéscsabán játszik-e valaki? Ha esetleg rossz helyre írtam, akkor elnézést. smile
Üdv, Blazer

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-01 01:04   [ Eltüntet ]   [ # 469978 ]  
Veterán

Akármikor, ha vonattal jönnél még el is szállítalak a klubbig. :D

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-31 22:28   [ Eltüntet ]   [ # 469977 ]  
Akolitus

Gratulálok nektek!

És kimondottan örülök, hogy szombaton van nálatok a klub, mer ha véletlen nem szabad a vasárnapom, pikkpakk le tudok ugrani hozzátok, darálni egy kicsit smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-31 20:55   [ Eltüntet ]   [ # 469975 ]  
Veterán

Üdv mindenkinek!

Kicsit megkésve, de következzen most egy beszámoló, a ~2 hete megtartott bemutató napunkról:

Sajnos egyéb elfoglaltságom miatt nem volt időm hamarabb megírni ezt a kis összesítést, remélem nem koptak meg túlságosan az emlékeim. Szombaton du. 3-ra lőttük be az ominózus napot. 2-re a gárda nagyja be is futott, pacsi mindenkivel, dumáltunk kicsit mindenféle dologról, majd elkezdtük felpakolni a terepasztalt. Úgy döntöttünk, hogy egy páros, 1000-1000 pontos csatát fogunk lejátszani. Az egyik oldalon egy fura szövetség, Tau és Admech állt fel (talán az Admech meg akarja szerezni a xeno technológiát?), míg a másikon egy összevont Dark Angel század (ala zöld marinok és ravenwing) fenyegetett a Császár haragjával.

A másik asztalon pedig Fikusz és Ferdinánd tarott egy Star Wars: Armada bemutatót, amelyben a Birodalom és a Lázadók csaptak össze a hideg és sötét űrben.

Szép lassan elkezdtek szállíngózni az emberek. Először csak páran, utána egyesével-kettesével jöttek, és mire elkezdtünk játszani, nagyjából 15-17 ember volt a terembe! Szóval kicsit lámpalázasan, de nekikezdtünk a csatának.

Jómagam még soha nem tartottam ilyen bemutató napot, ám a klubb-veteránok kiokosítottak, meg megnyugtattak,hogy játék mellett is lehet magyarázni. smile Ennek eredményeképpen ha jól emlékszem 3 kört tudtunk lejátszani 3 óra alatt, de ez egyáltalán nem okozott gondot. Közben meg persze jöttek a kérdések ezerrel, amiket a legjobb tudásunkkal próbáltunk megválaszolni. Hihetlen jó volt látni az érdeklődést az új arcokon.

3 érdeklődőt azóta már presztálunk a facebook csoportunkba(https://www.facebook.com/groups/128796380593920/), szombaton pedig meg is tartjuk az első klubbnapot. A tervek szerint Age of Sigmar és W40k lesz a terítéken. Szerencsére - mivel a klubb több éves múlttal rendelkezik - asztalunk és tereptárgyaink is vannak.

Az eddigiek alapján a következő játékok várhatóak nálunk itt Nyíregyházán:
Warhammer:40k
Age of Sigmar
Shadespire
SW: Armageddon
SW: Armada

Szeretném megkösszönni Csibének, Cselesa-nak és Utao-nak a bemutatót 40k részről, valamint Fikusznak és Ferdinándnak Star wars részről, az érdeklődőknek pedig a részvételt.

Ezenkívül Liszkagnak is pacsi a két shadespire dobozért, amit kedvezményesen megkaphattunk!

Hamarosan jelentkezünk! wink

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-23 20:44   [ Eltüntet ]   [ # 469636 ]  
Veterán

Akit érdekel a dolog, inkább a facebookon próbáljon meg elérni minket.
facebook csoport

Aláírás 

Techno Viking

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-13 10:03   [ Eltüntet ]   [ # 469316 ]  
Veterán

Sziasztok!
Holnap 15:00-kor startolunk, várunk minden érdeklődőt sok sok szeretettel!:)

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-26 05:50   [ Eltüntet ]   [ # 468795 ]  
Veterán

\ő/ ÉLJEN A KELET \ő/

Aláírás 

Ha az igazság pihen, a halálnak kétszer annyi dolga van.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-26 04:28   [ Eltüntet ]   [ # 468794 ]  
Veterán

Üdv mindenkinek!

Nagyjából 7 oldalt kellett visszalapoznom az oldalak között, mire megtaláltam a klubb topicját, de sebaj, kedves olvasó, mert ha ezt olvasod, van egy jó hírem:

A Warhammer visszatér Nyíregyházára! Ha Nyíregyházán laksz, vagy a környékén, és azon gondolkoztál, hogy “hajj de jó lenne megnézni egy játékot”, és érdekel ez a hobby, akkor gyere el az első bemutató játékunkra! Nem titkolt célunk, hogy új tagokat toborozzunk a klubba, és kialakítsunk Magyarország legdicsőségesebb keleti megyeszékhelyén egy stabil játékosbázist.

Helyszín: 4400 Nyíregyháza Keskeny utca 16. (Új Nemzedék)

Időpont: 2017. Október 14. (szombat) 15:00-tól amíg van van lendület

Facebook esemény: Facebook esemény

Ami várható:
Warhammer 40k 8. kiadás bemutató játék 1000 pontból
Star Wars Armada bemutató játék

A parkolás a hely mellett teljesen ingyenes, 2 kocsma meg egy kajálda is van a klubb mellett. smile

[ Profil ]  
Dátum: 2013-07-21 08:01   [ Eltüntet ]   [ # 353255 ]  
Veterán

Köszönjük a lehetőséget, szerintem mindenki nagyon jól érezte magát!! Mi is várunk titeket egy visszavágóra valamikor smile

Aláírás 

A Cold One’s thoughts during battle:  “Kill Kill Kil Kill Kill Kill Kill Kill Oooooooooooooh,  shiny….”

In the grim darkness of the far future,  there is only…Space Marines! 

The Forge Miskolci Stratégiai Játék Klub
VOKE Vörösmarty Mihály Mûvelõdési Ház Miskolc Lenke u.14/a.

[ Profil ]  
Dátum: 2013-06-05 06:05   [ Eltüntet ]   [ # 347487 ]  
Veterán
Gery - 2013-06-03 19:22

Hello!

Nagyából megbeszéltük dolgot. Júliusban lenne jó valamelyik szombati nap (mondjuk a hónap közepén). Fantasyra a három embert ki tudjuk állítani, pontos időpontot ha tudtok adni, akkor kiderül mennyien mennék biztosan. 1 embert találtunk aki malifózna is.

Úgyh azt javasolnám, h beszéljétek meg, aztán mondjatok egy időpontot!
Részleteket utánna majd leegyeztetjük.

Gery

A 13. jó lenne, vagy még nem eléggé közepe? Mert lehet a 20. is. Döntsetek!

Aláírás 

Dicsőséges Keleti Front, Nyíregyháza

BitzBoat Konvertáló Blog

BitzBoat Webshop - GW-s Figuraalkatrészek

[ Profil ]  
Dátum: 2013-06-03 19:22   [ Eltüntet ]   [ # 347225 ]  
Veterán

Hello!

Nagyából megbeszéltük dolgot. Júliusban lenne jó valamelyik szombati nap (mondjuk a hónap közepén). Fantasyra a három embert ki tudjuk állítani, pontos időpontot ha tudtok adni, akkor kiderül mennyien mennék biztosan. 1 embert találtunk aki malifózna is.

Úgyh azt javasolnám, h beszéljétek meg, aztán mondjatok egy időpontot!
Részleteket utánna majd leegyeztetjük.

Gery

[ Profil ]  
Dátum: 2013-05-27 18:01   [ Eltüntet ]   [ # 345870 ]  
Veterán

Hello,

Malifóróval nem foglalkozik nálunk senki, vagy legalábbis klubban még nem láttam senkit játszani.

Nálunk fantasyra max 5-6 ember jöhet szóba, majd körbe kérdezem aztán visszajelzek!
Tel számod meg van úgyh lehet majd inkább azon próbálkozok!

Gery

[ Profil ]  
Dátum: 2013-05-27 08:34   [ Eltüntet ]   [ # 345814 ]  
Veterán
Gery - 2013-05-20 10:24

Üdvözlet Kedves Hobbitársak!

Remélem a hobbi terén nagyobbb az aktivitásotok, mint a fórumotok használatában!

Miskolcon arra gondoltunk, hogy a közös klub élet megélénkítése céljábol a nyár folyamán kellene szervezni valamilyen közös játékot (gyanítom a WHFB lenne az amivel ezt meg tudjuk valósítani).

Úgy hogy a kérdés az lenne, hogy van-e ilyesmihez kedvetek akár Miskolcon vagy Nyíregyházán?

üdv,
Gery

Bocsánat, úgy szóltak, hogy valaki ide írt…Az a helyzet, hogy az Inkvizitor fórum már nem kapcsolattartási felület, ugye milyen szépen mondtam, hogy fészbúk (meg telefon).

Nyitottak vagyunk mindenre, de figyelmeztetünk benneteket, hogy nálunk mindenki malifózik, ennek ellenére én már szívesen játszanék fantasyt (3 embernek van fantasy serege…).
Mikor-hányan jönnétek, van -e nálatok malifózás?

Aláírás 

Dicsőséges Keleti Front, Nyíregyháza

BitzBoat Konvertáló Blog

BitzBoat Webshop - GW-s Figuraalkatrészek

[ Profil ]  
Dátum: 2013-05-21 19:37   [ Eltüntet ]   [ # 345051 ]  
Veterán

Lehet hogy több aktív játékost találnánk arra felé! :D

üdv,
Gery

[ Profil ]  
Dátum: 2013-05-20 17:14   [ Eltüntet ]   [ # 344909 ]  
Veterán

Dublinban nem lehetne? smile

Aláírás 

Techno Viking

[ Profil ]  
Dátum: 2013-05-20 10:24   [ Eltüntet ]   [ # 344865 ]  
Veterán

Üdvözlet Kedves Hobbitársak!

Remélem a hobbi terén nagyobbb az aktivitásotok, mint a fórumotok használatában!

Miskolcon arra gondoltunk, hogy a közös klub élet megélénkítése céljábol a nyár folyamán kellene szervezni valamilyen közös játékot (gyanítom a WHFB lenne az amivel ezt meg tudjuk valósítani).

Úgy hogy a kérdés az lenne, hogy van-e ilyesmihez kedvetek akár Miskolcon vagy Nyíregyházán?

üdv,
Gery

[ Profil ]  
Dátum: 2013-02-02 14:48   [ Eltüntet ]   [ # 327038 ]  
Veterán

Én 10 körülre próbálok odaérni. Sajnos a Ten Thunderset nem tudtam még összerakni, de viszem mutiba a spure-kat meg a meglévő lapokat.

[ Profil ]  
Dátum: 2013-02-02 11:42   [ Eltüntet ]   [ # 326999 ]  
Veterán
Csibuszkukisz - 2013-02-01 22:21

lehet késni fogok! smile

Hehehehe egy két évet :(

Kinyír a gw tönkretesz, a DA kódex után a WoC , dúskálok a jóban, de qrva drága ha meg akarom venni ami kell, a két kódex, 1 doboz skullcrushers(1 már van), 2 doboz dragon ogre, 1 chariot, , throgg, 1 újmonsta, DA termik, motorosok, két repcsi meg a göcsörtös fsza a mindnnnek is…. nem baj lemondok a cigiról 10 eurós árnál érthető és megveszem mindet, már csak jó lenne játszani is a srácokkal.

Na, ezen jót rötyögtem grin
Amúgy az új sereg-kódex szerint a göcsörtös fasz egység nagyon táp lesz!

Aláírás 

Kabaman Blogja - Gates of Hell

[ Profil ]  

1 ennyiből: 305
1