Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

4 ennyiből: 4
4
[Klub] Alearius Ecclesia - Füzesabony
Dátum: 2016-02-17 09:54   [ Eltüntet ]   [ # 447510 ]  
Veterán

egy kis cikk rólunk smile

Aláírás 

Ha az igazság pihen, a halálnak kétszer annyi dolga van.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-11 19:56   [ Eltüntet ]   [ # 447210 ]  
Veterán

A Csontbrigád szedett-vetett társaságának egy kis helyőrsége azt a nemes feladatot kapta, hogy őrizzen három, a háború miatt létfontosságú területet a Karhozn ipartelep romjai között.
A káosz mindenféle förmedvényei kezdtek el özönleni felénk, szentségtelen boszorkánymester idézte az egyik aberrált káosz isten démonait, szabadítva ránk a hiperűr veszedelmeit.
Szerencsére soraink között tudhattuk Zeron mestert, ki méltó ellenfélként vette fel a harcot a hiperűr csatamezején.
Két osztag harcedzett veterán védte a romok területét, alkotva seregünk középső és bal szárnyát. Remek vezérünk támogatásának köszönhetően katonás rendet tettek az ellenfél sorai között.
Jobb szárnyunk alkotta Pokolkutya és Gonosz Eb párosa a tőlük levárt lendülettel és sebességgel rongyolt neki veszett korcsok módjára rendet teremteni az első hullám soraiban.
Sajnos azonban az ellenfél felkészülten várta őket, és így inkább szenvedték a károkat, mintsem okozták volna őket.
A pokolkutya szinte azonnal atomjaira hullott egy jól irányzott lascannon lövéstől, mely egy nem várt helyről, a káosz áruló űrgárdistáinak egyikétől származott, de azt hiszem ő az, aki szerencsésebbnek volt mondható, a személyzet azonnal elporladt az iszonytató hő és robbanás hatására.
Nem úgy a Gonosz Eb. Ocsmány, a fizika törvényeit meghazudtoló förmedvények rontottak rájuk, tépték szét a jármű páncélzatát, majd a természetből csúfot űző végtagjaik és szájnyílásaik segítségével élve falták fel bátor harcostársainkat.
Na de nem maradt ám annyiban. Felvisítottak a nehézfegyverek, cikáztak a lézernyalábok, és hogy biztosra menjünk, támogató tüzérségként jelen lévő Leman Russ és nem túl épelméjű személyzete, azaz Gorn hadnagyék a tőlük nem túlságosan megszokott higgadtsággal hatalmas pusztítást végeztek az ellenség sorai között.
A semmiből előbukkanó démonikus nőszemélyek hordáját szaggatták dirib darabokra, és ezeket a hülye éneklős űrgárdistákat - a fene emlékszik hogy hívják magukat az áruló csürhe - ízzé porrá szaggatták.
De sajnos nem időben, mert a varázslójuk valami hülyeséget csinálhatott, mert egyszer csak fura fénylő csíkok jelentek meg rajta mindenütt, a bőre izzani kezdett, majd a föld fölé emelkedve valami iszonyatos darabokra tépte szerencsétlent. Bár megérdemelte a szemétláda!
Ekkor jött az a nagy dög, de hozzánk már szerencsére nem ért el.
Mindezalatt! Szegény Heronék a bal szárnyon. Igyekeztek ők, tudom én, a parancsnoknak is mondtam, de hogy berezeltek vagy mi van, de elfelejtettek lőni. Az a néhány démonlány, meg 5 valami förmedvény - akik már csak nyomokban hasonlítottak az űrgárdisták áruló fattyaira - ízekre szaggatták őket.
Parancsnokunk azonnal vérvörös arccal ordította parancsait! Össztüzet zúdítottunk rá, és megbosszultuk ivócimboráit, kik a harc kellős közepén vesztek oda. Szétcincáltuk az ellenséget, komoly veszteségek árán, de megtartottuk pozíciónkat, teljesítettük a parancsot, aztán meg berúgtunk mint a szemét!
Később persze elfoglalták a területet, de nem a káosz, hanem azok a kék izék, azok a kszéniák vagy mik, de egy csapat hősies űrgárdista lett rájuk ugrasztva, szóval biztosan szét lett rúgva a seggük!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-09 20:08   [ Eltüntet ]   [ # 447074 ]  
Veterán

Kaptin Bossa WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH-ra hítta a fiúkat a grundról!
A fiúk egybe gyűltek. dakkák, szaggatók, hasítók, röppentyűk mindenkinél!
Booma mekvezér bemutatta az új skulót, melyet nagyfőnöknek adományoza a harcért.
A főnök két tárral adományza meg minket! Mindenki harcra éhinséges.
- Előttetek a friss hús. Kék hányadékok röppentyűs tankokkal és nagy bazi páncélokban! Friss hús fiúk! - zeng a főnök dörmögő hangon.
Minden zöld őrjöng, minden zöld üvölt! A kis zöldek szolgatartóik körül vijjognak éles, bosszantó hangjukon.
A csumák és a csapók felsorakoztak. A kis vijjogók bőszen kísértek minket.
A nagy mek célzott szupercsodarázó fegyverével és eltűnt.
- Ottan ni! - visítja kis segédje.
Az irány amerre mutatik az ellenfél kellős közepe. Nagy gépdögök, harci repcsitankok, és kis kék izék tömkelege! A skuló olyan szuper volt, hogy nem a lövedéket, hanem a nagy meket repítette az ellenség pofájába! na ez már WAAAAAAAAAAAAAAAG! mondta a boss és burzsó kis csapata. A dokival azonnal rohamot hirdettek!
Na de nem ám eszetlen béna ork törzs módjára! módszeresen!
Míg ők rárontottak az ellenségre, A nagyskulósok Dakka áldását osztották, a nagymek harcolt mindenkivel, teliportált mindefelé, mi meg megfontoltan rohantunk a kincsé amié gyüttünk!
A főnök célba ért, mi elhoztuk a szajrét! Közben voltak nagy csitt csatt dirr durrok, a góré főnökpofont osztozott csapatjával, mi dicső halál közepette hoztuk a szajrét! megvan mán, miénk! Átokverte kékbőrű nem veszi el!
Főnök odaért nagy repcsitankhoz, széjjel verte, mi hullottunk mint üres skuló nagy dakkákból.
Nagy bummák reppentek mindenfelé! Még a nagy meknek is jól állnának azok a nagy bumma ágyúk a magas robotokon, de főnök nem ilyen. Nem ejt fogjot, nem csen stukit. Az nagy dicső dühében széjjel verte a rezes bandát, százával, ezrével hullának azok!
Dakkák mindenfelé, hullák mindenfelé, dicső győzelem mindenfelé!
Nagy WAAAAAAAAAAAAGH volt! Főnök ígért még több harcot, még több csata. Trófeát gyűjtőjébe rakta! Jó volt! Megyünk tovább, milyénk szajré, miénk a kis kukarobot!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-09 07:12   [ Eltüntet ]   [ # 447047 ]  
Veterán

rendben van, a facebook csoportjukban megbeszéljük, ott úgy is tag vagy te is! aztán lehet megoldható lenne egy napos összeröffenés is Füzesabonyban, majd okoskodunk addig asztalt meg terepet.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-08 23:09   [ Eltüntet ]   [ # 447039 ]  
Veterán
Serrath - 2016-02-08 20:42

hali!

köszi az érdeklődést!
aktívan mennek a tanuló meccsek és kezdenek a seregek is alakulni.
Most részemről terv egy második asztal készítése, és a tereptárgyak számának növelése.
Egyelőre kis pontból játszunk 4’x4’-es asztalon, van idő kinőni magát.

Csináltunk egy facebook csoportot is, inkább ott aktívkodunk, és szerintem mindenki szívesen lát titeket, vagy alkalom adtán szívesen elutazunk mi is majd hozzátok, de jelenleg elsődeges, hogy mindenkinek meglegyen a saját kis, nem proxy-zott serege is, meg több asztal. Aztán reményeim szerint szervezünk bemutatót, aminél a miskolci közösség segítségére is számítunk. Előre láthatólag február végén, március elején látogatnak meg minket első körben. Titeket is szívesen várunk és köszönjük a megkeresést!

ja és üdvözlöm Exi komát! :D vele az “egri klubban” volt alkalmam játszani már!

Átadom Neki, és köszi az összefoglalót! Ha a Forge klub megy le Abonyba, szóljatok Nekünk is!

Aláírás 

Kabaman Blogja - Gates of Hell

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-08 20:42   [ Eltüntet ]   [ # 447028 ]  
Veterán

hali!

köszi az érdeklődést!
aktívan mennek a tanuló meccsek és kezdenek a seregek is alakulni.
Most részemről terv egy második asztal készítése, és a tereptárgyak számának növelése.
Egyelőre kis pontból játszunk 4’x4’-es asztalon, van idő kinőni magát.

Csináltunk egy facebook csoportot is, inkább ott aktívkodunk, és szerintem mindenki szívesen lát titeket, vagy alkalom adtán szívesen elutazunk mi is majd hozzátok, de jelenleg elsődeges, hogy mindenkinek meglegyen a saját kis, nem proxy-zott serege is, meg több asztal. Aztán reményeim szerint szervezünk bemutatót, aminél a miskolci közösség segítségére is számítunk. Előre láthatólag február végén, március elején látogatnak meg minket első körben. Titeket is szívesen várunk és köszönjük a megkeresést!

ja és üdvözlöm Exi komát! :D vele az “egri klubban” volt alkalmam játszani már!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-02-08 18:45   [ Eltüntet ]   [ # 447018 ]  
Veterán
Serrath - 2015-12-19 10:44

Örömmel jelenthetem, hogy megvolt az első bemutató játék és az első két tűzkeresztség is a játékosok részéről!

Úgy néz ki, hogy 5-6-an leszünk legalább, és erősítjük mind a császár, mind a káosz és mind a xeno hordák seregeit!

Sziasztok!

Szívügyemnek érzem tiszántúli harcosként, hogy folyamatosan szemmel tartsam a füzesabonyi klub aktivitását. Felkeltettétek a debreceni HTBK klub dicsőséges érdeklődését, és a jövőben szívesen alakítanék ki Veletek egy baráti szövetséget! Ha minden jól alakul, késő tavasszal vagy nyáron szívesen ellátogatnék Hozzátok egy meccsre, vagy szívesen invitálnálak meg Benneteket ide Hozzánk, Debrecenbe! Elvileg másfél óra az út kocsival (gondolom vonattal is hasonló), ami szerintem egy évben kétszer-háromszor bevállalható utazás.

Jelenleg mi újság, hogy vagytok? Hányan vagytok, mit játszotok, hányszor találkoztok? Miben szorultok legjobban támogatásra? Lesz kedvetek majd néha-néha a Vadkeleti cimborákhoz lenézni? Terveztek-e valami nagyobb bemutatónapot, szerepeltek-e valamilyen fesztiválon, vagy terveztek-e felmenni Pestre valamilyen versenyre? Esetleg Facebook-csoportotok van-e? Vagy rendelkeztek-e valamilyen közösségi platformmal az Inkvin kívül?

Tisztelettel:
Kaba

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-19 10:44   [ Eltüntet ]   [ # 443748 ]  
Veterán

Örömmel jelenthetem, hogy megvolt az első bemutató játék és az első két tűzkeresztség is a játékosok részéről!

Úgy néz ki, hogy 5-6-an leszünk legalább, és erősítjük mind a császár, mind a káosz és mind a xeno hordák seregeit!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-08 10:19   [ Eltüntet ]   [ # 443098 ]  
Veterán

jelenleg öten vagyunk, és úgy néz ki épül két csm, egy sm egy elda sereg.

nekem pedig van ig, tau, és space wolves 13th company

ezen felül van egy teljes asztalunk és egy pár terep, ami induláshoz már tökéletes.
aztán majd meglátjuk

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-08 10:04   [ Eltüntet ]   [ # 443097 ]  
Veterán
Serrath - 2015-12-07 15:20

Köszönjük!

És a meghívással fogunk szerintem élni és viszonozni a jövőben (amúgy miskolci szakadár vagyok, ha úgy tetszik, szóval nem ismeretlen a kezdeményezés :D )

Nem szakadár, hanem misszionárius! smile
Hányan vagytok most összesen és ki milyen sereget szeretne építeni?

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-07 17:56   [ Eltüntet ]   [ # 443059 ]  
Veterán

jaja :D bővülünk! :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-07 15:37   [ Eltüntet ]   [ # 443047 ]  
Veterán

Látod a Miskolcon elvetett magok, hogy szárba kaptak? wink

Aláírás 

A Cold One’s thoughts during battle:  “Kill Kill Kil Kill Kill Kill Kill Kill Oooooooooooooh,  shiny….”

In the grim darkness of the far future,  there is only…Space Marines! 

The Forge Miskolci Stratégiai Játék Klub
VOKE Vörösmarty Mihály Mûvelõdési Ház Miskolc Lenke u.14/a.

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-07 15:20   [ Eltüntet ]   [ # 443045 ]  
Veterán

Köszönjük!

És a meghívással fogunk szerintem élni és viszonozni a jövőben (amúgy miskolci szakadár vagyok, ha úgy tetszik, szóval nem ismeretlen a kezdeményezés :D )

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-07 14:58   [ Eltüntet ]   [ # 443044 ]  
Veterán

Hajrá Srácok smile

Serrath - 2015-12-07 13:40

Üdv mindenkinek!

Örömmel jelenthetem, hogy a füzesabonyi hobbisták létszámára már lehet mondani, hogy többes szám, és helyszín is van a játékra!

Egyelőre még alakulóban van a dolog, de a bárki érdeklődő van a könyéken, bátran keressen! játékra, játékbemutatóra lesz lehetőség!

Elsősorban Warhammer 40k terepasztalos játékra lesz lehetőség, de én úgy gondolom a későbbiekben simán bővülhet a klub repertoárja társasok és kártyajátékok irányába is!

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-07 14:16   [ Eltüntet ]   [ # 443039 ]  
Veterán
Serrath - 2015-12-07 13:40

Üdv mindenkinek!

Örömmel jelenthetem, hogy a füzesabonyi hobbisták létszámára már lehet mondani, hogy többes szám, és helyszín is van a játékra!

Egyelőre még alakulóban van a dolog, de a bárki érdeklődő van a könyéken, bátran keressen! játékra, játékbemutatóra lesz lehetőség!

Elsősorban Warhammer 40k terepasztalos játékra lesz lehetőség, de én úgy gondolom a későbbiekben simán bővülhet a klub repertoárja társasok és kártyajátékok irányába is!

Szia Serrath!

Nagyon jó hír, hogy egy újabb klubbal gyarapodott a Tiszántúli régió, örülök a hírnek! Viszonylag közel vagytok a mi klubunkhoz (Debrecen HTBK), így esélyes, hogy jövő évben meglátogatlak Titeket egy játék erejéig. És ugyanez igaz visszafele is, ha erre jártok valamelyik vasárnap, ugorjatok be bátran Hozzánk!

Addig is sok sikert és kitartást kívánok Nektek!

Üdv:
Kaba

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2015-12-07 13:40   [ Eltüntet ]  
Veterán

Üdv mindenkinek!

Aláírás 

[ Profil ]  

4 ennyiből: 4
4

‹‹ Pamacs Puli festőverseny      ETC 2016 - 40k ››