Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 15
1
[Rendezvény] - KMCS
Dátum: 2017-02-12 21:57   [ Eltüntet ]   [ # 461994 ]  
Veterán
Rozsii - 2017-02-11 14:17

Debrecen és Nyiregyrő 4+ óra plusz átszállások Hódmező. Sztem Miskolcról se jobb. Na meg nem is keletmsgyarország. raspberry

Komáromból egy táv kb :D (Szegedről ha van fuvar az sokat segithet a tömegközlekedéssel érkezőknek. Ebbe be tudok én is szállni ha részt tudok venni az eseményen smile )

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-11 21:28   [ Eltüntet ]   [ # 461980 ]  
Veterán

a csoporton belül mind a négy rendezvény képei fent vannak, kisebb nagyobb hiányosságokkal. Elsőnél és negyediknél a faccbúk nem tudta lekezelni a mennyiséget :(

Aláírás 

Ha az igazság pihen, a halálnak kétszer annyi dolga van.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-11 14:17   [ Eltüntet ]   [ # 461978 ]  
Veterán

Debrecen és Nyiregyrő 4+ óra plusz átszállások Hódmező. Sztem Miskolcról se jobb. Na meg nem is keletmsgyarország. raspberry

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-11 13:45   [ Eltüntet ]   [ # 461976 ]  
Veterán
Wolfspirit - 2017-02-11 07:30

Hódmezővásárhelyen is lehetne tartani, mert 6 asztalt gond nélkül fel tudunk állítani, vagyis 20+ főt tudunk páros meccsekre fogadni. Gondoltam is rá, hogy feldobom ezt a lehetőséget, mert battlemat, tereptárgy nem jelent gondot és van egy szép nagy főiskolai kollégium is, csak hát a távolság és az útiköltség…..

Tesóval úgyis mindenképp Pestről kell indulnunk, onnan meg még közelebb is van Hódmezővásárhely, mint Debrecen. Mondjuk a pesti érdeklődők bevonásához egyelőre Abony a nyerő választás, de én azért hosszab távon nem vetném el az ötletet.

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-11 08:50   [ Eltüntet ]   [ # 461968 ]  
Veterán

FACEBOOK CSOPORT

szerk.: bárki csatlakozhat!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-11 07:30   [ Eltüntet ]   [ # 461966 ]  
Veterán

Hódmezővásárhelyen is lehetne tartani, mert 6 asztalt gond nélkül fel tudunk állítani, vagyis 20+ főt tudunk páros meccsekre fogadni. Gondoltam is rá, hogy feldobom ezt a lehetőséget, mert battlemat, tereptárgy nem jelent gondot és van egy szép nagy főiskolai kollégium is, csak hát a távolság és az útiköltség…..

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-10 21:11   [ Eltüntet ]   [ # 461956 ]  
Veterán

Sziasztok,

Ha már Serrath közvélemény kutatást hirdetett. Volt egy beszélgetésünk a hogyan továbbról.

Első körben azt kérdezném hogy idén még hány KMCS lenne amire igényt tart a publikum, mennyi ami a játékosok számára vállalható?

Második kérdés van e olyan klub aki szeretne rendezni Abony mellett?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-10 19:27   [ Eltüntet ]   [ # 461953 ]  
Veterán
Petrow - 2017-02-07 09:08

Jah, és várom a visszajelzéseke,t hogy mennyire jött be a tippmix mátrix!

nekem bejött :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-10 13:56   [ Eltüntet ]   [ # 461938 ]  
Veterán
Petrow - 2017-02-07 09:08

Jah, és várom a visszajelzéseke,t hogy mennyire jött be a tippmix mátrix!

Az én ellenfeleim Csípő Ádám Knight+Skitarii aki 50-50-re lett írva a Tipp-mixben ill. Melinda a Stompával, ő pedig esélyesebbnek volt írva.

Érzésre az orkok könnyebb ellenfelek voltak. Az első körben a Stompa már csak 2 HP-n volt és a másodikban be is fejezte a földi pályafutását. Mindenki mást a Sternguard veteránok S4 AP5 Ignore Cover lövései ritkítottak meg. Egyetlen közelharcban a Káplánom és Assault Marine egysége felaprította az egyik boyz osztagot majd sweeping advance-ben le is mészárolta teljesen. A játék lényegében a 4. körben véget is ért, egy boyz osztag maradt ami egy hegy mögött bujkált én meg behúztam amit lehetett. Kétségtelen, hogy az egy szem lövési fázisában a Stompa rendesen ütött rajtam, 4-5 osztagom is bánta (ideértve a dedikált szállítókat), fele akkorát pusztított egy kör alatt mint Ádám Knight-ja 5 kör alatt. Viszont az, hogy nincs Ion pajzsa, nekem meg Tank Hunter devastatoraim vannak akik a harci doktrínák miatt találatra is újradobnak, egyértelművé tette, hogy idő kérdése csak hogy leszedjem, a többi egység pedig csak töltelék volt.

Ádám már problémásabb volt, de ott is egyértelmű volt, hogy egyedül a Knightal kell számolni. A 4+-os páncélmentő és a T3 a Skitarii-knál nem téma a Sternguard-ok Kraken lőszerének (30” S4 AP4) főleg, hogy a Bolter Drill miatt az 1-es találatokat alapból újradobják. A Techpriest Dominust jól lehet insta kill-ezni a Razorback lascannonokkal, ha bukja az invu-t a két walker meg közelharcban is szétszedhető (egyik sérültet a káplánom intézte el végül két 6-os sebző dobással).

Nekem az volt a szerencsém, hogy pont ilyen seregek ellen készültem, ezért is hoztam éppen Imperial Fists-et, a Tank Hunter devák miatt és mindkét alkalommal fel is ajánlottak ilyen sereget ellenem az ellenfél csapatok. Úgy okoskodtam, hogy ha le lehet szedni a nagy lépegetőt, akkor leszedem, ha nem, akkor a többi egységet biztosan kiirtom a Super-Heavy meg max egy objektívát fog tudni elfoglalni a többi úgy is az enyém. Mivel mindkét meccs objektíva foglalós volt, ezért szerintem ilyenkor a Super-Heavy-s hátrányban van az egy baromi sok pontba kerülő modell miatt. Ha kill pontra ment volna akkor jobban fedi a valóságot a tipp-mix, legalább is az én esetemben.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-10 13:24   [ Eltüntet ]   [ # 461936 ]  
Veterán
Serrath - 2017-02-10 12:30

jól van :D

bár az abszolút vesztes én voltam raspberry

Amikor nem voltál az asztalnál, akkor is én dobtam Neked, megtámadtam Magam és el is vesztettem pár területet. smile

Aláírás 

[Klub] Debreceni HTBK Terepasztalos szekciója
Kabaman Blogja - Gates of Hell

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-10 12:30   [ Eltüntet ]   [ # 461932 ]  
Veterán

jól van :D

bár az abszolút vesztes én voltam raspberry

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-10 11:29   [ Eltüntet ]   [ # 461927 ]  
Veterán
Serrath - 2017-02-10 08:53

hát eddig 21 szavazat érkezett, és bár kisebbségben van az egy napos dolog, de mégis arra fogunk szerintem hajlani. Igyekszünk előtte egy a debrecenihez hasonló kötetlen napot csinálni azoknak, akiknek kényelmesebb előtte nap érkezni vagy nagyon szeretik lesni a randa pofánkat :D

Én mindenképpen szeretnék revansot venni a StarCraft Rizikóban, szóval két naposnál maradok.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-10 08:53   [ Eltüntet ]   [ # 461919 ]  
Veterán

hát eddig 21 szavazat érkezett, és bár kisebbségben van az egy napos dolog, de mégis arra fogunk szerintem hajlani. Igyekszünk előtte egy a debrecenihez hasonló kötetlen napot csinálni azoknak, akiknek kényelmesebb előtte nap érkezni vagy nagyon szeretik lesni a randa pofánkat :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-09 22:16   [ Eltüntet ]   [ # 461910 ]  
Veterán

Leadtam a szavazatomat én is.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-08 11:00   [ Eltüntet ]   [ # 461853 ]  
Veterán

raktam be olyat is
de ha te vágod ezeket, csinálhatnál egy profit, ezt meg elfelejtjük :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-08 10:37   [ Eltüntet ]   [ # 461852 ]  
Veterán

Műxik, esetleg még egészítsd ki egy kötelező nickname mezővel, hogy tudd, kik szavaztak kb.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-08 09:58   [ Eltüntet ]   [ # 461849 ]  
Veterán

tesztelheted :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-08 09:41   [ Eltüntet ]   [ # 461848 ]  
Veterán

Amit megpróbálhatsz:
Korlátozás 1 válaszra - ha ez be van tikkelve, akkor be kell hozzá jelentkezni.
Emailcímek gyűjtése - ez se legyen beállítva.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-08 09:33   [ Eltüntet ]   [ # 461847 ]  
Veterán

nem találom, hogy hol kell :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-02-08 09:16   [ Eltüntet ]   [ # 461846 ]  
Veterán
Serrath - 2017-02-08 08:41

KMCS5 Felmérés!

Kérnék mindenkit, töltse ki, aki úgy érzi jönne nyár végén, ősz elején. Ez még kötelezettséget nem jelent!

szerk.: lehet nem jól csináltam meg a kérdőívet, aki ért hozzá segítsen! :D

Nem állítottad nyilvánosra a hozzáférést, így csak google accounttal, és a te engedélyeddel lehet kitölteni.

Aláírás 

[ Profil ]  

1 ennyiből: 15
1