Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

31 ennyiből: 31
31
[Rendezvény] - KMCS
Dátum: 2016-04-28 08:20   [ Eltüntet ]   [ # 451818 ]  
Veterán

Nnnaa, két blogbejegyzés között azért megkérdezném, hogy ha ennek a KMCS-nek még idén nyáron lesz folytatása , tudnátok pontosítani, hogy mikor körülbelül? Melyik hónap?

Júliusban 15-25-ig nem leszek a Tiszántúlon, azért kérdezem. Augusztus első felében szintén nem. Nem mintha nem tudnátok nélkülem meglenni, de szívesen segítek a szervezésben!

Aláírás 

Kabaman Blogja - Gates of Hell

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-27 12:30   [ Eltüntet ]   [ # 451795 ]  
Veterán
kabaman - 2016-04-27 10:59
kabaman - 2016-04-26 14:19
Serrath - 2016-04-26 14:11

áááá a kaba maszta féle bejegyzés, ami ugye folytatódik? :D

Hogy a francba ne folytatódna. Csak nem akartam regény hosszúságú bejegyzést, ezért feldarabolva érkeznek a beszámolók.

Íme itt a folytatás, méghozzá Varga Dani tollából. Hamarosan több epizódja lesz a KMCS bejegyzéseknek, mint a Csillagok Háborújának. smile

Harc az Ynoba bolygóért - 6.rész

és még jobbak is mint a hetedik rész :D

Aláírás 

Ha az igazság pihen, a halálnak kétszer annyi dolga van.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-27 10:59   [ Eltüntet ]   [ # 451788 ]  
Veterán
kabaman - 2016-04-26 14:19

Hogy a francba ne folytatódna. Csak nem akartam regény hosszúságú bejegyzést, ezért feldarabolva érkeznek a beszámolók.

Íme itt a folytatás, méghozzá Varga Dani tollából. Hamarosan több epizódja lesz a KMCS bejegyzéseknek, mint a Csillagok Háborújának. smile

Harc az Ynoba bolygóért - 6.rész

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-27 09:29   [ Eltüntet ]   [ # 451785 ]  
Veterán

Ha minden jól megy, az esemény sorozattá növi ki magát és folytatódik is, méghozzá külföldön!
Skóciai barátaink rendeznék nyáron a következő összeröffenést! (miskócia)

Remélem maradunk a csapatversenynél, ha másért nem, hát azért, mert akkor kevesebb asztal kell :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-26 14:19   [ Eltüntet ]   [ # 451743 ]  
Veterán

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-26 14:11   [ Eltüntet ]   [ # 451741 ]  
Veterán

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-26 10:56   [ Eltüntet ]   [ # 451727 ]  
Veterán

Harc az Ynoba bolygóért (Füzesabony) - 5.rész

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-26 06:06   [ Eltüntet ]   [ # 451693 ]  
Veterán

köszönjük az elismerő szavakat!
A verseny ösztönzőleg hatott ránk is (én pl tegnap már nagyban festettem orkjaimat :D ), és biztos vagyok benne, hogy lesz még ilyen esemény kicsiny városunkban.

A következő verseny ezen a néven reményeim szerint Miskolcon lesz, utána meglátjuk kinek fér be hamarabb, Debrecen vagy Füzesabony.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-25 21:06   [ Eltüntet ]   [ # 451683 ]  
Veterán

Sziasztok!
Én is szeretném megköszönni ezt a remek versenyt, ami számomra hosszú évek óta az első volt. Nagyon nagy élmény volt!
Le a kalappal a füzesabonyi kollegák előtt, hogy ilyen ifjú klubbként sikerült egy ennyire hangulatos eseményt megrendezniük.
Köszönöm minden ellenfelemnek és Gabe csapattársamnak a játékot/türelmet/sört/moonshinet :D Ádáméknak a rendezést, Gerynek a meghívást, Daninak hogy hazavitt :D Kabának a szuper hangulatos rajzokat, és még sorolhatnám jó sokáig grin
Tényleg ezer hála, és várom/várjuk a folytatást!

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-24 19:19   [ Eltüntet ]   [ # 451635 ]  
Veterán

Üdv Mindenkinek!

Szerintem kiválóra sikerült az esemény, volt végtelen mennyiségű sör és pizza, meg persze sok jó dobás és pár ritka rossz is. A csapatokat szerintem jól válogatták össze, én tréningeltem az új nida játékost (remélem hasznát veszi az átadott tudásnak), és mindenki más is kellemes élményekkel tért haza. Renteget rutint és XP-t sikerült összekaparnom, és egyelőre maradok a sötét eldáknál.

Blogbejegyzések hada következik a jövő héten, három részletben leírom a három csatát, sztorival együtt. Türelem emberek!

A csapatok számára készült meglepetés címerecskéket pedig itt tölthetitek le elektronikus formában:
Kabaman Deviantart Warhammer Mappa

Már várjuk a következő kört, amit az északi Miskócia fog megrendezni, valószínűleg nyáron. Én már izgatottan várom! Reméljük jövőre pedig Debrecen is tudja viszonozni a keleti partnerklubok kedvességét.

Üdv:
Kaba

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-24 18:58   [ Eltüntet ]   [ # 451630 ]  
Veterán

Köszöntük a részvételt a Debrecen HTBK nevében.

Aláírás 

-BOOM! BOOM! BOOM!..... BOOM! Boom! Boom BOOOOOOOOM!.... BOOM BOOM!  -  Guardsman Baldrick’s poem about the enemy’s artillery barrage.

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-24 18:55   [ Eltüntet ]   [ # 451629 ]  
Veterán

A VÁRVA VÁRT KÉPEK

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-24 10:35   [ Eltüntet ]   [ # 451611 ]  
Veterán

Lement az Első Kelet-Magyarországi Csapatverseny.

Fiatal kis klubunk Füzesabonyban rengeteg élménnyel és tapasztalattal gazdagodott.

Az utolsó utáni pillanatokban sikerült a tereppel is elkészülnünk és mindenki rendre megérkezett, valamint minden kört (többnyire) sikeresen le tudunk játszani.

A játék pontrendszere és csapatelosztása jelentős balanszírozásra szorult volna még, de utólag könnyű okosnak lenni, tanulópénz megvolt, remélem senki szórakozásának kárára nem ment a dolog.

Estére sikerül feltöltenem a képeket, és lesz egy blog bejegyzésünk is a warhammer40k.blog.hu-n.
De bízok benne, hogy egy hangulatos kis Kaba féle bejegyzés is várható.

Addig is annyit mondhatok, jó volt ennyi embert összehozni kis térségünkben, és kitölteni egy egész napot warhammerezéssel és sörikézéssel!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-22 11:45   [ Eltüntet ]   [ # 451557 ]  
Veterán

hóóóóó

lesz dögivel az elképzelések szerint :D

a többi a söristenen múlik :D

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-22 10:52   [ Eltüntet ]   [ # 451555 ]  
Veterán

Sok képet tessék lőni!

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-22 10:06   [ Eltüntet ]   [ # 451554 ]  
Veterán

HOLNAP BANZAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-20 09:55   [ Eltüntet ]   [ # 451465 ]  
Veterán

3 nap és BANZAI!

és mi még mindig terepezünk!
de semmi pánik, lehet sík terepen is csatázni :D

na jó nem olyan vészes a helyzet, és nem is így lesz.

bár képeket nem akarok előre felrakni, legyen meglepetés is a vendégeinknek.
Viszont amire mindenképpen számíthattok!

félsivatagos iparvilág telistele épületekkel!
mocsaras terep telis tele “erdőkkel” (rakás hülye növény)
havas táj sok domborzattal, és némi fenyvessel!

BANZAI!!!!!!!!!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2016-04-18 07:59   [ Eltüntet ]  
Veterán

Üdv!

Mivel abban reménykedek, hogy lesz folytatása a történetnek, bátorkodok létrehozni egy külön topicot is a dolognak.

Az első ilyen jeles esemény Füzesabony újdonsült klubjában kerül megrendezésre e hét szombaton.

Célunk a társklubbokkal közösen, hogy szorosabbra fűzzük kicsit az ismeretséget és a hobbiköteléket a régióban (Kaba maszta kezdeményezésére), úgy hogy bele is vágtunk egy ilyen lecsóba.

Hogy mi történt eddig?

Geryvel karöltve megalkottunk egy kis szabályrendszert, hogy keretet adjunk a baráti versenyzésnek.
Közben folyamatosan jöttek a sereglisták is, melyek most már megtekinthetőek és hivatalosak.
Idő közben egy kis élménybeszámoló is született.
Majd véglegesítettük a pontozási rendszert.
Most már nincs más hátra, mint befejezni a maradék terepeket és izgatottan várni a sörben ázandó eseményt!

A csapatok kérésre nem publikusak még, nekem már megvannak az elképzelések, de csak a verseny napján tudják meg a résztvevők.

Kabáék tesztelték a listáikat, és úgy ítélik meg, hogy a pontozási rendszer és a játéktér is megfelelő.

Én bízok benne, hogy remekül sikerül, és a másik két város magára vállalja a folytatást is!

Csatolt képek
Névtelen.png
 Aláírás 

[ Profil ]  

31 ennyiből: 31
31