Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 2
1
ETC 2017 - 40k
Dátum: 2017-06-19 10:46   [ Eltüntet ]   [ # 465937 ]  
Veterán

Sziasztok,

a horvát 40k-s ETC csapat keres pár zsoldost az idei, Salamancában megrendezésre kerülő nagy csapatversenyhez. Ha valakit érdekelne a dolog, akkor keressetek engem!

Augusztus 4-5-6, Salamanca, Spanyolország. 8. kiadás lesz, de még minden egyéb paraméter kérdéses.

CsG

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-12 11:27   [ Eltüntet ]   [ # 463395 ]  
Veterán
Liszkag - 2017-04-12 10:59

Van már hír, hogy pontosan mikor lesz megrendezve a 2018-a ETC?

Augusztus első vagy második hete, még nincs végleges időpont.

CsG

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-12 10:59   [ Eltüntet ]   [ # 463393 ]  
Moderátor

Van már hír, hogy pontosan mikor lesz megrendezve a 2018-a ETC?

Aláírás 

HammerTime Cafe
Hammer Times Youtube Csatorna

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-12 08:42   [ Eltüntet ]   [ # 463391 ]  
Tag
CsG - 2017-04-12 08:27

HORVÁTORSZÁG nyert, 2018-ban Zágrábban lesz az ETC!

CsG

Na az közel van ,mehetünk ! :D

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-12 08:27   [ Eltüntet ]   [ # 463390 ]  
Veterán

HORVÁTORSZÁG nyert, 2018-ban Zágrábban lesz az ETC!

CsG

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-03 17:43   [ Eltüntet ]   [ # 463235 ]  
Veterán

Skóciába elmennék szólóban is. wink

Aláírás 

There is no “overkill.” There is only “open fire” and “need to reload.”

Kis sablon, nagy sablon, ágyú...

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-03 13:23   [ Eltüntet ]   [ # 463226 ]  
Veterán
Jim - 2017-04-03 13:20
CsG - 2017-04-03 13:13

A 2018-as ETC-re 3 pályázat érkezett: Szerbia (Novi Sad), Horvátország (Zágráb) és Skócia (Edinbourgh).

Horvátországot tettem az első helyre, Szerbiát a másodikra és Skóciát a harmadikra a szavazás során. Eredmény bő 1 hét múlva várható.

CsG

wow a horváth vagy a szerb siker menő lenne! smile

Látok rá esélyt, mert a beadott pályázatuk messze a legprofibb. A szerbek elsősorban arra hivatkoznak, hogy már kettő jó ETC-t csináltak, miért ne lenne jó a harmadik is?! A skótoknál csak megnézik az emberek, hogy mennyi lenne az utazási költség és a szállás és már ki is húzzák a listáról…

CsG

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-03 13:20   [ Eltüntet ]   [ # 463225 ]  
Veterán
CsG - 2017-04-03 13:13

A 2018-as ETC-re 3 pályázat érkezett: Szerbia (Novi Sad), Horvátország (Zágráb) és Skócia (Edinbourgh).

Horvátországot tettem az első helyre, Szerbiát a másodikra és Skóciát a harmadikra a szavazás során. Eredmény bő 1 hét múlva várható.

CsG

wow a horváth vagy a szerb siker menő lenne! smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-03 13:13   [ Eltüntet ]   [ # 463224 ]  
Veterán

CsG

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-03 12:49   [ Eltüntet ]   [ # 463222 ]  
Veterán
Freddy Krueger - 2017-04-03 09:55

Mikor kell megjelennie a 8. kiadásnak, hogy az ETC-n már az legyen?

A kapitányok június 5-re szavaztak. Ha előbb megjelenik a 8. akkor azt használják Salamancában, ha később, akkor a hetediket.

CsG

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-03 10:45   [ Eltüntet ]   [ # 463216 ]  
Veterán

Legalább egy hónappal a lista leadás előtt. Viszont jó esélyel lesz még egy szavazás is elötte legalábis ahogy a whfb és fow köszösséget ismerem. Magyarán ha ma megjelenne se biztos hogy az lenne az etcn

Aláírás 

Dreadball és KoW magyarosítás. Másold be a linket
https://mega.co.nz/#F!ewd1wIwY!OMtR_deae_zKghYne5SfBA

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-03 09:55   [ Eltüntet ]   [ # 463215 ]  
Veterán

Mikor kell megjelennie a 8. kiadásnak, hogy az ETC-n már az legyen?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-26 22:50   [ Eltüntet ]   [ # 461475 ]  
Akolitus

Zagrabbra en is szavaznek, nagyon jo volt a verseny szervezese es a tereptargy es egyebek minosege ott. Barmikor szivesen visszamegyek. smile

Aláírás 

I am the hammer, I am the mail about His fist.
I am the Spear in His hand.
Though we are lost, I am the shield on His arm.
I am the flight of His arrows. I am the hammer.
I am the sword. I am the shield.
I am a soldier at the battle at the end of time.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-26 10:39   [ Eltüntet ]   [ # 461447 ]  
Veterán
Garvey - 2017-01-26 08:16

Freddy Legyen Újvidék smile tény és való az is a neve. Nem tudom mennyire ért a dologhoz a zágrábi emberke de azt igen hogy az újvidéki szervező vitte a terepet Prágába, Athénba és viszi idén Salamancaba is.

Hát, ez eléggé meg is látszik a terepeken. Prágában is gáz volt, Athénban pedig már minősíthetetlen. Zágrábban ehhez képest szuper, tematikus, nagyon szép asztalok voltak.

CsG

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-26 08:16   [ Eltüntet ]   [ # 461445 ]  
Veterán

Dasco ETC-n jelenleg 3 fő játék van: egy gagyi fantasy (elnézést mindenkitől de nem tudok jobbat mondani egy olyan játékról ami a whfb 8. kiadásn alapul) 40k és fow emelet van 2 side event játék is(kow és x-wing). Mindegyiknek van csapat és egyéni része tehát nem árt ha a szervezőnek van ideje felkészülni. Illetve a csapatoknak is jó mert könnyeben tudnak szervezni. Ha meg kijön az Age of Empire (aka 40k 8 ed) jó esélyel lesz szavazás ahol jó esélyel szerepleni fog majd az Age of Empire, a 30k jó eséllyel a mantic promotálni foglya a saját játékát a warpathet és persze lesz néhány ember/csoport akiknek saját ötletük van a probléma megoldására. Csendben megjegyzem hogy tavaly előtt amikor a fanatsy szavazás volt még az age of sigmar is kapott szavazatot és utána ment az anyázás hogy miért nem az nyert biztosan meghamisították a szavazást.

Freddy Legyen Újvidék smile tény és való az is a neve. Nem tudom mennyire ért a dologhoz a zágrábi emberke de azt igen hogy az újvidéki szervező vitte a terepet Prágába, Athénba és viszi idén Salamancaba is.

A fow csapat idén se megy viszont azt jól látom hogy megy a morgás mert a spanyolok már feb 1-el kérik a nevezési dijat???

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-25 22:31   [ Eltüntet ]   [ # 461443 ]  
Veterán
DASCO - 2017-01-25 20:25

Most komolyan egy 2018-as rendezvényről beszélgetünk úgy, h idén jön
a 8. kiadás ami a pletykák szerint

Ha egyszer most kell szavazni…

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-25 20:25   [ Eltüntet ]   [ # 461439 ]  
Moderátor

Most komolyan egy 2018-as rendezvényről beszélgetünk úgy, h idén jön
a 8. kiadás ami a pletykák szerint nem lesz annyira lebutítva mint
az Rage of Shitmar de ahhoz fog hasonulni. Ha csak fele annyira is lesz
lebutítva a dolog akkor már abszolút értelmetlenné válik a 40K mint ahogy a
Shitmar is egy hulladék játék. Illetve remélhetőleg ha ez megtörténik
akkor az ETC brigád lesz olyan kedves és össze hoznak egy 9th Age-hez hasnoló
40K rendszert.

D

Aláírás 

Merry f@kin BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!!
http://alkimistalaboratorium.hu/
https://www.facebook.com/AlkimistaLaboratorium

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-25 17:39   [ Eltüntet ]   [ # 461434 ]  
Veterán

Most komolyan Novi Sadnak hívjátok Újvidéket?
Én egyébként ott nem voltam, de a zágrábi verseny a legjobban szervezett verseny volt, amit valaha láttam: gyönyörű terepek, cosplayesek, ingyen sör, minden, ami kell.
Persze egy 60 fős rendezvény nem ugyanaz, mint egy 600 fős, de a főszervezővel beszélgettünk, és a hozzáállása szerintem elég biztató volt: producerként dolgozik, emiatt komoly szervezési tapasztalatai vannak, és az volt az alapelve, hogy ez a szint már nem a klubverseny, amit pár lelkes amatőr, meg sógor-koma-ismerős félig-meddig kalákában meg tud csinálni, mert abból csak a káosz, és minden sógorkomaság ellenére az elfolyó pénz lesz, hanem ide profi rendezvényszervező kell, aki tudja, mi merre hány méter és hány forint, és nem hobbiprojektként tekint rá.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-25 17:16   [ Eltüntet ]   [ # 461432 ]  
Veterán

Ha javasolhatom én a Novi Sad-i rendezvényt tenném első helyre. Hogy miért? Nem tudom milyen volt a zágrábi vagy az athéni verseny de azt igen hogy az eddigi legjobb etc (6on voltam) amin voltam a két novi sadi volt. Nagyszerű rendezés hatalmas légkondicionált helyiséggel és csinos lányokkal a 3 (lehet hogy 4 volt ebben már nem vagyok biztos) sörpult mögött. Ezen kívül nagyon jó helyen volt a rendezvény hatalmas parkoló kb 15-20m-re a helyszíntől a parkoló mellet bolt, kávézó és valami helyi specialitást áruló büfé

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-01-25 13:39   [ Eltüntet ]   [ # 461427 ]  
Veterán

Sziasztok,

Bár a legtöbben már tudjátok, de azért megírom ide is, hogy idén sajnos nem tudok menni a nyári ETC-re, családi okokból kifolyólag. Ha valaki át akarja venni tőlem a csapat szervezését, annak nagyon örülnék! Sajnos Salamanca elég messze van tőlünk, ezért a várható költségek igen magasak lesznek, így teljesen elképzelhetőnek tartom, hogy idén nem tudunk csapatot küldeni 40k-ból.

Időközben már elindult a 2018-as verseny pályáztatása, eddig 3 jelentkező van: Novi Sad (Szerbia), Zágráb (Horvátország) és Herford (Németország). A zágrábi pályázat fő szervezője Djuro, aki eléggé jól megismertünk a novemberi WTC-n, szóval én emellett kampányolnék smile A döntő szavazásra április elején kerül sor.

CsG

[ Profil ]  

1 ennyiből: 2
1