Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

123 ennyiből: 125
123
Anyagok és beszerzésük
Dátum: 2005-04-20 16:58   [ Eltüntet ]   [ # 95709 ]  
Adminisztrátor

Gerik: szuper lett! tényleg nagyon tetszik! de hogyhogy mindegyik festék tele van? wink raspberry

Aláírás 

Wargame Kitekintő

“Indeed he is thought by many to be the oldest living Space Marine. Even Captain Lysander of the Imperial Fists, who was lost in the eddies and tides of Warpspace for a thousand years, cannot recall a time when Dante did not reign supreme over the Blood Angels.”

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-20 16:52   [ Eltüntet ]   [ # 95708 ]  
Veterán

és teli festékkel:

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-20 16:50   [ Eltüntet ]   [ # 95707 ]  
Veterán

na megvan a nagy mü!

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-20 00:17   [ Eltüntet ]   [ # 95706 ]  
Veterán

Üdv!

Ismét voltam a Sasban- nyitva voltak… Az üzlethelyiséget tényleg kiadják, de nem megszûnni készülnek, hanem csak költözni- az utcán szemben lévõ helyiségbe (fennálásuk óta ez lesz a 3. helyük a Sas utcán belül:))

Freddy Krueger

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-17 23:11   [ Eltüntet ]   [ # 95705 ]  
Veterán

elkezdtem fábol csinálni egy festéktartot.

50 cm hosszu és 20 cm magas 20cm széles

kb. 100 vallejo fog felmenni rá. még egy pár rud hiányzik ugyhogy ez nem a végleges forma.

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-13 22:37   [ Eltüntet ]   [ # 95704 ]  
Tag

Én is vettem Tesco-ban ilyen putty-t, de eredetileg hõfúvó pisztolyt szerettem vola szerezni… de elvitték az összeset. Ilyenrõl sem hallottam még…

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-13 15:14   [ Eltüntet ]   [ # 95703 ]  
Veterán

Üdv!

B+, most voltam a Sas utcában, a modellbolt ajtaján hatalmas ZÁRVA tábla, mellette meg egy ,,Üzlethelyiség kiadó” :((((

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-13 13:27   [ Eltüntet ]   [ # 95702 ]  
Moderátor

Magmatraxhoz is epoxyragasztót használtak smile Bár én fémet pillanatragasztóval, mûanyagot modellragasztóval ragasztok. Fémet mûanyaghoz szintén pillanatragasztózok.

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-13 08:26   [ Eltüntet ]   [ # 95701 ]  
Veterán

Szevasztok!

A hétvégén vettema a (SZFVÁR) Tecsoban ALTECO EPOXI PUTTY-t 660 ft ért két komponenses.
Találtam úgyan ott 900 -ért is szintén 2 kompos.
MÉg nem próbáltam ki, de az rpg.hu fórumon olvastam hogy ez is megteszi.

Holló

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-13 01:15   [ Eltüntet ]   [ # 95700 ]  
Veterán

Üdv!

Slam: a quick type is jó ilyesmihez? Nekem a boltos azt mondta, hogy a drágább fajta sokkal jobb. De neki, mint tudjuk, eladó smile Bár igaz, tényleg lassabban szárad, szerintem különösen jó pl arcok, meg ruhák modellezéséhez: kicsit olyan, mint a használt rágó, inkább nyúlik, mint törik/szakad. Arcokhoz ezt használom, tömíteni meg relatíve nagyobb dolgokat csinálni (fegyverek, tölténytáskák, sisakok) milliput, durva munkához (nagy, sima páncélok, emberek teste) keramiplastot.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-13 00:52   [ Eltüntet ]   [ # 95699 ]  
Veterán

Nagyon jó a tamiya putty! Kb. egy ezresért elég emberes adagot adnak. Én speciel a ‘tamiya quick type epoxy putty’-ra esküszöm. Ez kb. 1óra után nagyjából már szilárd és 6 óra után eléri a teljes száradást.  Nem kell vele annyit várni, mint a green stuff-al és ha az ember vár 20 percet, akkor már nem nagyon ragad és nem marad benne az újlenyomata.

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-13 00:43   [ Eltüntet ]   [ # 95698 ]  
Veterán

Üdv!

Cselesa: pedig csak 7 hozzászólásnyit kellett volna lefele tekerned: smile)))

Üdv!

Mrhyde: milliput ált modellboltokban, de nem mindben. A nagykörútiban vagy a Móricz Zsigmond körtériben biztos van.

Egyébként a milliput mellett még a tamiya putty is jó green stuff helyettesítésére, bár azt nem tudom, mennyivel olcsóbb. De modellboltokban ugyanúgy beszerezhetõ, Bajcsy-Zyilinszky út pl.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-13 00:37   [ Eltüntet ]   [ # 95697 ]  
Veterán

Nem derült ki számomra, hogy lehet-e és hol epoxy putty-t (gyurmát, green stuff helyettesítõt, lehetõleg gw-snél ócsóbban) venni. Azt tudom, hogy Nyíregyházán nem lehet, de ha Bp-en van ilyen hely, megvetetem…

Aláírás 

Dicsőséges Keleti Front, Nyíregyháza

BitzBoat Konvertáló Blog

BitzBoat Webshop - GW-s Figuraalkatrészek

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-12 21:18   [ Eltüntet ]   [ # 95696 ]  
Veterán

Drey:

Már dolgozom az ügyön.

Más:

Hol lehet sztirol lapot venni. kb 5 mm vastag és olyan 20*30 cm-s kénne, vagy nagyobb.

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-06 12:05   [ Eltüntet ]   [ # 95695 ]  
Tag

Haliho!

Gerik ha nagyon kell, én le tudom gyártani neked Féláron.Jártas vagyok az astalos munkában. Fából megoldható. Ha érdekel írj.+ Van egy ehhez nagyon hasonló 2 emeletes 20 tégej fér el benne +ecset. Ha érdekel írj!
XxxBibi! Nekem van igazi Foamcore-om! Apuka hozta pici idióta kisfiának amiból! Odakint majdnem minden hobbi és szerszámboltban kapható. egy A/2 es méret 810 cent a szivárvány minden színében. Én itthon nem találtam sehol. prdig jól szét néztem!
Üdv: Drey

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-06 10:02   [ Eltüntet ]   [ # 95694 ]  
Veterán

csak a net-en lattam arulni par modellekkel foglalkozo oldalon.

+nyilvan a sajat oldalon kb 8000Ft-ert

http://www.wargamescenics.com/Paintier80.html

meg itt en birka:  http://www.paintier.com/

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-06 09:53   [ Eltüntet ]   [ # 95693 ]  
Újonc

Szerintem inkább a ‘papír sintrex’ lesz, amire gondolt. Ez megfelel a GW által ‘foamcore’-nak emlegetett dolognak, lényegében egy polisztirol lap két oldalán papírral bevonva.

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-05 22:18   [ Eltüntet ]   [ # 95692 ]  
Veterán

Aha, most a mellékelt képen. Nekem is jól jönne egy ilyen, mert mindig káosz van a festékeim közt.

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-05 19:47   [ Eltüntet ]   [ # 95691 ]  
Veterán

Láttot valaki ilyen festéktartot valahol??

[ Profil ]  
Dátum: 2005-04-05 17:53   [ Eltüntet ]   [ # 95690 ]  
Veterán

Üdv!

Mrhyde: milliput ált modellboltokban, de nem mindben. A nagykörútiban vagy a Móricz Zsigmond körtériben biztos van.

Aláírás 

[ Profil ]  

123 ennyiből: 125
123

‹‹ AirBrush      Online figurafestõ verseny ››