Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 4
1
[Rendezvény] Szegedi nemKMCs azaz 40K verseny a messzi délen
Dátum: 2017-05-28 21:57   [ Eltüntet ]   [ # 464817 ]  
Veterán
Wolfspirit - 2017-05-24 09:29

Marine figura akad, van klubbos Raven Guard sereg kb 80-100 figurával meg nekem is otthon sok minden egyéb. Dobj egy listát és megoldjuk.

Nem fog kelleni fogura, mert az 1500 pont az meglepően kevés egy 30K sereghez (mondjuk ebben reménykedtem is). Küldtem egy listát PM-ben.

Aláírás 

WH40K 2nd - 7th Edition, WH30K
OWW2 Német sereg

[ Profil ]  
Dátum: 2017-05-27 10:57   [ Eltüntet ]   [ # 464787 ]  
Veterán
kabaman - 2017-05-24 09:51

Találtam egy csomó Predator modellt olcsón, érdemes megcsekkolni:
Predator modellek

Ha, ha, ha.

Aláírás 

OWW2 Német sereg

[ Profil ]  
Dátum: 2017-05-24 09:51   [ Eltüntet ]   [ # 464700 ]  
Veterán
mage - 2017-05-24 09:21
Wolfspirit - 2017-05-23 22:39

KMCs 3

Mivel a 7. kiadás egyik ismérve a formációkon alapuló seregek lehetősége melyek - valljuk be - nem kicsit táposak esetenként, ezért ezen az eseményen kivételesen az a kérés, hogy senki se fogja vissza magát és tegye fel az asztalra a legkeményebb összeállítását, amit sose merészelt, mert nem akart közutálat tárgya lenni. Jó eséllyel ez az utolsó alkalmak egyike, hogy az évek óta dédelgetett übertáp seregek egymásnak essenek.

A versenyt, pontosabban a verseny mivoltát most nem szabad komolynak venni, inkább baráti találkozó lenne ezúttal, ahol mindenki bemutathatja a gyártó(k) agya hol szállt el a legjobban, mely seregösszeállítás volt a csúcs, amit össze is állított az elmúlt időszakban. A díjazás is ennek megfelelően komolytalan, egyetlen díj lesz, a győztes a “Leggenyóbb sereg tulajdonosa” címmel büszkélkedhet.

Az esemény helye: Hódmezővásárhely, Rudnay Gy. u. 6 - Kertvárosi Olvasókör
Az esemény időpontja: 2017 június 17. szombat
Sereglista leadás határideje: 2017 június 4. vasárnap éjfél

Egy seregek max 1500 pont lehet és most szakítva az eddigi rendezvényekkel, 1vs1 meccsek lesznek. Megkötés szinte alig, hogy mindenki tényleg azt hozhassa ami TÁP. Feliratkozás és további részletek ITT

Ezzel az a baj, hogy nincs annyi figurám, ami ehhez kellene. Lehet valakitől kölcsön kérni rá 10 Predatort vagy 100 Marine-t, hogy a 30K seregem méltóképpen jelen lehhessen? :D

Illetve ha ez nem megoldható, akkor proxizni fogok IG torzókkal Marine-okat, mert momentán nincs 160 Marine-om amit asztalra tudnék tenni. 100 Marine nélkül meg nem 30K egy 1500 pontos 30K…

Találtam egy csomó Predator modellt olcsón, érdemes megcsekkolni:
Predator modellek

smile

Aláírás 

Kabaman Blogja - Gates of Hell

[ Profil ]  
Dátum: 2017-05-24 09:44   [ Eltüntet ]   [ # 464697 ]  
Veterán
Wolfspirit - 2017-05-24 09:29

Marine figura akad, van klubbos Raven Guard sereg kb 80-100 figurával meg nekem is otthon sok minden egyéb. Dobj egy listát és megoldjuk.

Holnap estig küldök egyet emailben, meg megszámolom pontosan mennyi marine-om van hozzá :D

Aláírás 

OWW2 Német sereg

[ Profil ]  
Dátum: 2017-05-24 09:29   [ Eltüntet ]   [ # 464696 ]  
Veterán

[ Profil ]  
Dátum: 2017-05-24 09:21   [ Eltüntet ]   [ # 464695 ]  
Veterán
Wolfspirit - 2017-05-23 22:39

KMCs 3

Mivel a 7. kiadás egyik ismérve a formációkon alapuló seregek lehetősége melyek - valljuk be - nem kicsit táposak esetenként, ezért ezen az eseményen kivételesen az a kérés, hogy senki se fogja vissza magát és tegye fel az asztalra a legkeményebb összeállítását, amit sose merészelt, mert nem akart közutálat tárgya lenni. Jó eséllyel ez az utolsó alkalmak egyike, hogy az évek óta dédelgetett übertáp seregek egymásnak essenek.

A versenyt, pontosabban a verseny mivoltát most nem szabad komolynak venni, inkább baráti találkozó lenne ezúttal, ahol mindenki bemutathatja a gyártó(k) agya hol szállt el a legjobban, mely seregösszeállítás volt a csúcs, amit össze is állított az elmúlt időszakban. A díjazás is ennek megfelelően komolytalan, egyetlen díj lesz, a győztes a “Leggenyóbb sereg tulajdonosa” címmel büszkélkedhet.

Egy seregek max 1500 pont lehet és most szakítva az eddigi rendezvényekkel, 1vs1 meccsek lesznek. Megkötés szinte alig, hogy mindenki tényleg azt hozhassa ami TÁP. Feliratkozás és további részletek ITT

Ezzel az a baj, hogy nincs annyi figurám, ami ehhez kellene. Lehet valakitől kölcsön kérni rá 10 Predatort vagy 100 Marine-t, hogy a 30K seregem méltóképpen jelen lehhessen? :D

Illetve ha ez nem megoldható, akkor proxizni fogok IG torzókkal Marine-okat, mert momentán nincs 160 Marine-om amit asztalra tudnék tenni. 100 Marine nélkül meg nem 30K egy 1500 pontos 30K…

Aláírás 

OWW2 Német sereg

[ Profil ]  
Dátum: 2017-05-24 07:53   [ Eltüntet ]   [ # 464692 ]  
Veterán

A megfelelő TÁPlálkozás nagyon fontos. :D

Jó lesz ez a “verseny” is!

Aláírás 

Tesseria - War. Game. Club.
6725 Szeged, Rákóczi u. 17
Nyitva tartás:
Hétfő: ZÁRVA; Kedd-Péntek: 16:00-20:00; Szombat-Vasárnap 14:00-20:00
.(Az email cím megtekintéséhez engedélyezni kell a JavaScriptet)
+36 30 41 27 138
http://www.tesseria.hu
http://www.facebook.com/tesseriawargaming
http://www.instagram.com/tesseriagram

[ Profil ]  
Dátum: 2017-05-23 22:39   [ Eltüntet ]   [ # 464688 ]  
Veterán

KMCs 3

“minek a fluff, ha lehet TÁP is” jelmondattal a jövő hónapban megrendezésre kerül a következő nemKMCs.

Mivel a KMCs 6-ra délvidékről kevesen megyünk, de a helyiek is szeretnék sűrű könnyhullatás közepette elbúcsúztatni a 7. kiadást, ezért a nemKMCs 3 ennek lesz szentelve. Mindenki számára ismert a 8. kiadás közeledése, így mihamarabb szeretnék erre sort keríteni, nehogy nagyon kései after party legyen belőle, mikor már mindenki az új szabályokat bújja.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-20 20:43   [ Eltüntet ]   [ # 462877 ]  
Veterán

Az volt a lényeg, Máté. Hát igen, uraim, megtartottuk a következő KMCs főpróbáját, legalább is a küldetések szempontjából. A szükséges korrekciók után az is hamarosan kiírásra kerül. Szervezői szemszögből maxi respect a játékosoknak, 9 után kezdtük összesorsolni az embereket és a három meccset letoltuk délután hatig, játék közbeni és játékok közötti szünetekkel - magam kb este nyolc körül számoltam. A szabálykönyvet alig-alig vettük elő és a rutinosabbak rögtön kisegítették a rutinosabbá válókat, ha megakadtak. Emellett Dávid kolléga, a hely birtokosa is beszállt a bíráskodásba segíteni, így minden asztalra jutott egy döntnök is, ezúton is köszönet érte, meg az ingyen sörért és a pogácsáért is. Remélhetőleg a következő is hasonló jó hangulatban fog lezajlani.
A rendezvényről készült képek

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-19 21:55   [ Eltüntet ]   [ # 462858 ]  
Tag

Köszi sràcok jól èreztem magam! smile

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-18 11:50   [ Eltüntet ]   [ # 462827 ]  
Veterán

Köszönjük. A társaságot ismerve jó eséllyel gördülékenyen fog lezajlani minden.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-18 11:05   [ Eltüntet ]   [ # 462824 ]  
Veterán

Holnap bonyodalom mentes játékot mindenkinek! smile

Aláírás 

W40k 2nd és 7th ed
W40k Epic
Space Hulk
Blood Bowl
X-wing

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-14 19:14   [ Eltüntet ]   [ # 462737 ]  
Veterán

A kolléga nem ura tökéletesen a BattleScribe-nek (én meg nem gépeltem be újra). Adott egy CAD 2 HQ 2 Troop és egy Canoptec Harvest formáció.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-14 19:08   [ Eltüntet ]   [ # 462735 ]  
Tag
Wolfspirit - 2017-03-06 18:33

Szolgálati közlemény: a necron lista egy formációt is rejt magában, aki kitalálja hogy a Canoptek Harvest-et az vehet magának egy nyalókát a Tesseriában. A Deathwatch lista kis mértékben módosult közben (kiszedte a motorosait és más fejlesztésekre költötte a pontokat), alapvetően a határidőn túli módosítás nem megengedett, de úgy voltam vele, hogy Tomi seregén ez se segít, úgyhogy kivételesen engedtem - bocs Tomi wink.

Csak ha formációként lett volna benne úgy még adott volna plusszt is ugyanazon pontért. És megmaradhatott volna a CAD is gondolom az volt a cél?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-14 18:06   [ Eltüntet ]   [ # 462732 ]  
Veterán

Nem kívánok senkit sem kitúrni, úgyhogy a következőre.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-14 16:42   [ Eltüntet ]   [ # 462730 ]  
Veterán

Hello.
Nemrég derült ki, hogy hétvégén Szegeden leszek, szóval ha belefér egy kései nevezés (Necron powa), akkor beugranék. Ha nem, akkor majd a következőre.

Aláírás 

“A legjobb kezelő az Obliterator, mert neki a keze lő.”
T.S.J.K. Hévíz / Szeged Casual Rapers
Wargame blogom
Eladó cuccok

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-08 12:48   [ Eltüntet ]   [ # 462573 ]  
Veterán

Szolgálati közlemény 3: Az utolsó utáni pillanatban befutott még egy jelentkező, Pécsről. A necron-os listája feltöltve. Helyettem száll be, én pedig tartalék leszek.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-07 10:34   [ Eltüntet ]   [ # 462546 ]  
Veterán

Szolgálati közlemény 2: Amint jeleztem, maradt 30 pontja a Space Wolf-os kollégának, aki jelezte, hogy a második troop osztagába egy Frost Axe-s Pack leadert kell beleképzelni.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-06 19:24   [ Eltüntet ]   [ # 462530 ]  
Veterán

Upsz, jó hogy szóltál. Most nézd meg:

listák

[ Profil ]  
Dátum: 2017-03-06 18:53   [ Eltüntet ]   [ # 462525 ]  
Veterán

Wolfspirit - 2017-03-06 19:33

Szolgálati közlemény: a necron lista egy formációt is rejt magában, aki kitalálja hogy a Canoptek Harvest-et az vehet magának egy nyalókát a Tesseriában. A Deathwatch lista kis mértékben módosult közben (kiszedte a motorosait és más fejlesztésekre költötte a pontokat), alapvetően a határidőn túli módosítás nem megengedett, de úgy voltam vele, hogy Tomi seregén ez se segít, úgyhogy kivételesen engedtem - bocs Tomi wink.

Köszönöm, mindig jólesik a bíztatás. :D

Nyilvánossá tehetnéd, sajna így nem elérhetőek a listák.

Aláírás 

http://plasticfantastic.blog.hu/

http://lastshieldofsigismund.blog.hu/

[ Profil ]  

1 ennyiből: 4
1