Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

Genestealer Cult
Dátum: 2017-04-04 09:17   [ Eltüntet ]   [ # 463257 ]  
Veterán
Jim - 2017-04-04 08:00
Freddy Krueger - 2017-04-03 21:52

Új topikot nyitok a génorzókultistáknak: van már rendes, saját kódexük, szép figuráik, így minden adott ahhoz, hogy a fórum szerkezetét tekintve is különváljanak a tiranidáktól.
———————————————————————-
És akkor kezdjük egy listával, mondjuk az enyémmel, darkmore kérdezte egy másik topikban. 1845 pont, ETC-re megy majd.

Mármint ez most a 2018-as ETC-re van szánva? Vagy megy idén is csapat?

Nem tudom, idén mi lesz, de egyelőre úgy készülök, hogy megy. Jövőre már, ha minden igaz, teljesen más lesz minden.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-04 08:00   [ Eltüntet ]   [ # 463254 ]  
Veterán
Freddy Krueger - 2017-04-03 21:52

Új topikot nyitok a génorzókultistáknak: van már rendes, saját kódexük, szép figuráik, így minden adott ahhoz, hogy a fórum szerkezetét tekintve is különváljanak a tiranidáktól.
———————————————————————-
És akkor kezdjük egy listával, mondjuk az enyémmel, darkmore kérdezte egy másik topikban. 1845 pont, ETC-re megy majd.

Mármint ez most a 2018-as ETC-re van szánva? Vagy megy idén is csapat?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-03 21:52   [ Eltüntet ]  
Veterán

———————————————————————-

Detachment 1: Cadian Battle Group    
Company command   +lascannon   80p

Detachment 2: Genestaelers    

Lords of the cult 1    
Patriarch psyker 115p

Lords of the cult 2    
Magus   psyker 65p

Core. Brood cycle    
Iconward Icon of the Cult ascendant   95p
Acloytes   5 fő  40p
Acloytes   5 fő  40p
Acloytes   5 fő  40p
Neophytes   10 fő, 1 flamer   55p
Neophytes   10 fő, 1 flamer   55p
Metamorphs   5fő, 5 hand flamer 70p
Purestrain stealers   5 fő  70p

Auxilia. Subterranean uprising    
Primus     75p
Metamorphs   5fő  45p
Acloytes   20 fő, 2 heavy rock drill 200p
Aberrants   power hammer   120p
Aberrants   power hammer   120p

A taktika egyszerű, beállunk az ellenfél szájába cult ambushsal, komoly helyi erőfölényt kialakítva, meg még ezt karakterekkel+ikonokkal megtápolva egy-egy nagy tömegrohammal kiiktatjuk a kulcsegységeket. A pszikkel újabb egységeket beidézve igény szerint. Ha jól sikerül elkapni őket (pszis buff előtt), ez még a deathstarokat is megfogja, Taunak meg nekimegyek először a kisebb egységekkel, aztán, ha ellőtték az overwatchot, rohamozhatnak a nagyobbak, ha benn vagyok, nyertem.
Távolsági páncélelhárítással egyáltalán nem törődtem, de ETC-n mondjuk számíthatok arra, hogy nem egy full repülős, vagy skimmeres sereg ellen raknak be, mert az ellen nincs esélyem.
Az egy IG egység azért van benn, mert alapvetően IG-játékos vagyok, és ez a sereg is birodalminak készül, vallási fanatikusokkal, pit slavekkel, meg ilyesmikkel, génorzók helyett gladiátorrá konvertált beastmenek lesznek pl, az acolyte-k meg ilyen kis bányász mukik, mint a mellékelt képen.

Csatolt képek
Munkas1_3.jpg
[ Profil ]