Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

Genestealer Cult
Dátum: 2017-04-04 09:17   [ Eltüntet ]   [ # 463257 ]  
Veterán
Jim - 2017-04-04 08:00
Freddy Krueger - 2017-04-03 21:52

Új topikot nyitok a génorzókultistáknak: van már rendes, saját kódexük, szép figuráik, így minden adott ahhoz, hogy a fórum szerkezetét tekintve is különváljanak a tiranidáktól.
———————————————————————-
És akkor kezdjük egy listával, mondjuk az enyémmel, darkmore kérdezte egy másik topikban. 1845 pont, ETC-re megy majd.

Mármint ez most a 2018-as ETC-re van szánva? Vagy megy idén is csapat?

Nem tudom, idén mi lesz, de egyelőre úgy készülök, hogy megy. Jövőre már, ha minden igaz, teljesen más lesz minden.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-04 08:00   [ Eltüntet ]   [ # 463254 ]  
Veterán
Freddy Krueger - 2017-04-03 21:52

Új topikot nyitok a génorzókultistáknak: van már rendes, saját kódexük, szép figuráik, így minden adott ahhoz, hogy a fórum szerkezetét tekintve is különváljanak a tiranidáktól.
———————————————————————-
És akkor kezdjük egy listával, mondjuk az enyémmel, darkmore kérdezte egy másik topikban. 1845 pont, ETC-re megy majd.

Mármint ez most a 2018-as ETC-re van szánva? Vagy megy idén is csapat?

[ Profil ]  
Dátum: 2017-04-03 21:52   [ Eltüntet ]  
Veterán

———————————————————————-

Detachment 1: Cadian Battle Group    
Company command   +lascannon   80p

Detachment 2: Genestaelers    

Lords of the cult 1    
Patriarch psyker 115p

Lords of the cult 2    
Magus   psyker 65p

Core. Brood cycle    
Iconward Icon of the Cult ascendant   95p
Acloytes   5 fő  40p
Acloytes   5 fő  40p
Acloytes   5 fő  40p
Neophytes   10 fő, 1 flamer   55p
Neophytes   10 fő, 1 flamer   55p
Metamorphs   5fő, 5 hand flamer 70p
Purestrain stealers   5 fő  70p

Auxilia. Subterranean uprising    
Primus     75p
Metamorphs   5fő  45p
Acloytes   20 fő, 2 heavy rock drill 200p
Aberrants   power hammer   120p
Aberrants   power hammer   120p

A taktika egyszerű, beállunk az ellenfél szájába cult ambushsal, komoly helyi erőfölényt kialakítva, meg még ezt karakterekkel+ikonokkal megtápolva egy-egy nagy tömegrohammal kiiktatjuk a kulcsegységeket. A pszikkel újabb egységeket beidézve igény szerint. Ha jól sikerül elkapni őket (pszis buff előtt), ez még a deathstarokat is megfogja, Taunak meg nekimegyek először a kisebb egységekkel, aztán, ha ellőtték az overwatchot, rohamozhatnak a nagyobbak, ha benn vagyok, nyertem.
Távolsági páncélelhárítással egyáltalán nem törődtem, de ETC-n mondjuk számíthatok arra, hogy nem egy full repülős, vagy skimmeres sereg ellen raknak be, mert az ellen nincs esélyem.
Az egy IG egység azért van benn, mert alapvetően IG-játékos vagyok, és ez a sereg is birodalminak készül, vallási fanatikusokkal, pit slavekkel, meg ilyesmikkel, génorzók helyett gladiátorrá konvertált beastmenek lesznek pl, az acolyte-k meg ilyen kis bányász mukik, mint a mellékelt képen.

Csatolt képek
Munkas1_3.jpg
 Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]