Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

1 ennyiből: 3
1
(40k) WTC 2017 - Zágráb
Dátum: 2017-09-12 16:42   [ Eltüntet ]   [ # 468463 ]  
Veterán
Cleinor - 2017-09-12 13:30
CsG - 2017-09-12 10:20

Mindjárt csinálok egy Facebook csoportot, ott talán dinamikusabban tudunk kommunikálni.

CsG

+Pls do that, megint semmiféle értesítést nem kaptam innen, ez a fórum nem kényelmes munkából(le is van proxyzva nekem..)
Éljen a facebook, ott legalább instant a kommunikáció, és amúgyis azt mondjuk hogy szar a kommunikációnk, ott legalább tudunk ezen fejleszteni.

Peace

Nekem éppen a facebook van letiltva munkában, a kommunikáció javításának útja meg nem az, hogy párhuzamosan kommunikálunk több helyen.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-12 13:30   [ Eltüntet ]   [ # 468460 ]  
Újonc

Mindjárt csinálok egy Facebook csoportot, ott talán dinamikusabban tudunk kommunikálni.

CsG

+Pls do that, megint semmiféle értesítést nem kaptam innen, ez a fórum nem kényelmes munkából(le is van proxyzva nekem..)
Éljen a facebook, ott legalább instant a kommunikáció, és amúgyis azt mondjuk hogy szar a kommunikációnk, ott legalább tudunk ezen fejleszteni.

Peace

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-12 12:21   [ Eltüntet ]   [ # 468457 ]  
Veterán
Freddy Krueger - 2017-09-12 10:54

Nehogy! Kommunikáljunk itt.

Waaay to late

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-12 10:54   [ Eltüntet ]   [ # 468455 ]  
Veterán

Nehogy! Kommunikáljunk itt.

Aláírás 

Ah you think Conscript Platoon is your ally? You merely adopted the Conscript Platoon. I was born in it, molded by it. I didn’t see an army under 150 models until I was already a man, by then it was nothing to me but blinding!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-12 10:20   [ Eltüntet ]   [ # 468454 ]  
Veterán

Oké, akkor szállás nem intézek senkinek, csak annak aki kifejezetten megkeres és szól. Mindenki más megoldja magának.

Csapatok: összeülök Petivel és megbeszéljük.

Lista aktualizálása: ha valaki sereget szeretne váltani, akkor szeptember 30-ig jelezze. Utána már ne cserélgessünk, hiszen kell idő a gyakorláshoz meg a festéshez.

Továbbra is hangsúlyoznám, hogy csak teljesen festett seregekkel megyünk!

CsG

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-12 09:58   [ Eltüntet ]   [ # 468452 ]  
Veterán

Üdvözletem!

Nekem örömteli lenne, ha aktualizálnánka seregeket admech és death guardra amiből a deatg guardot preferálnám. Amúgy én is hoznám a páromat a szállást illetően.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-12 09:56   [ Eltüntet ]   [ # 468451 ]  
Moderátor

Kőrösi Peti (Space Marines, Adeptus Mechanicus, Astra Militarum) Privátban jelentkeztek a srácok? Örülök neki csak meglepett, hogy nem írtak a fórumra egész nyáron. smile
Bálint István (Chaos Space Marines) Privátban jelentkeztek a srácok? Örülök neki csak meglepett, hogy nem írtak a fórumra egész nyáron. smile
Xearo (Necrons) Végül megkerült?

Szerintem a csapatkapitányok üljenek össze a csapat összeállításhoz ne egy ember döntsön, jelenleg ki a 3. CSK?

Én sem szívesen megyek hostelbe, mert kb 500-1000 Ft ráfizetéssel már kilehet bérelni egy normálisabb szállást.

Aláírás 

HammerTime Cafe
Hammer Times Youtube Csatorna

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-12 09:52   [ Eltüntet ]   [ # 468450 ]  
Veterán

Hello.

1.
A csapatok elosztásánál szerintem üljön össze a 2 kapitány és beszéljék meg, hogy hogy legyenek a csapatok. Több szem többet lát alapon és 2 embert még jobb szídni :D

2.
Szállással kapcsolatban páran a srácokkal mi már nézegettünk apartmanokat (nov 23-27-ig) mert többünknél is jönne barátnő és nem mellékesen saját konyhája,wc/ fürdőszobája van szóval kényelmesebb :D

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-12 09:39   [ Eltüntet ]   [ # 468449 ]  
Veterán
CsG - 2017-09-12 08:51

A csapatok összeállítást én csinálom. Tudom, hogy ez nagyon diktatórikus, de így a legegyszerűbb.

Én egyetlen demokratikus rendszerről sem tudok a 40k világában, a lázadásokat meg amúgy is leverjük :D

Aláírás 

Kik a Tauk?
Egy gépezet részei.
Számukra a gyermekek nem többek, mint a részek pótlásai, melyek képesek tudásukkal szolgálni, amíg meg nem halnak.
Akkor mi ez a gépezet?
Ez a gépezet a rettenetes és gonosz Tau Birodalom.
Az emberiséget fenyegeti ez a gonosz gépezet, és ha belenyugszunk létezésébe, a gépezet felőröl minket.
Az ilyen gépezetet el kell pusztítani.

Ducimax Alkotóvacka

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-12 08:51   [ Eltüntet ]   [ # 468447 ]  
Veterán

Sziasztok,

Itt az aktualizált lista a jelentkezőkről.

Gergeros (Adeptus Mechanicus, Genestealer Cults, Orks)
Cleinor (Tau)
Liszkag (Astra Militarum)
Hypos (Tyranids)
Freddy Krueger (Astra Militarum)
Ducimax (Tau)
Xenos (Grey Knight)
Csaszi28 (Adeptus Mechanicus)
CsG (Space Marines, Chaos Space Marines, Chaos Daemons, Knights)
Wish (Chaos Dameon, Chaos Space Marine)
Szaki (Harlequin)
Kőrösi Peti (Space Marines, Adeptus Mechanicus, Astra Militarum)
Bálint István (Chaos Space Marines)
Narancs (Chaos Space Marines)
Xearo (Necrons)

Lenne két javaslatom:

A szeptember 25-i héten lefoglalom a szállás 12 fő részére. Ha senkinek sincs kifogása, akkor a tavalyi hostelt választanám megint. A belvárosban van, olcsó, kultúrált, lehet parkolni, közvetlen villamos kapcsolat a versenyhelyszínnel.
http://www.hostel-bureau.eu/

A csapatok összeállítást én csinálom. Tudom, hogy ez nagyon diktatórikus, de így a legegyszerűbb. 12-15 ember úgysem fog tudni megegyezni mindenben. Szívesen egyeztetek mindenkivel, de valakinek meg kell hoznia a döntést, és így legalább tudni fogjátok, hogy ki a hibás smile

Nagyon szépen kérnék mindenkit, hogy reagáljatok erre a két dologra a hét végéig!

Köszi,

CsG

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-11 11:45   [ Eltüntet ]   [ # 468416 ]  
Moderátor

Reagálval SzakiHUN kommentjére.

Sajnálatos módon ténylegesen félrekommunikáció volt, aminek sajnos én vagyok a forrása, ezért elnézést kérek mindenkitől. Ahogy írtam korábban én csak helyzetjelentettem folyamatosan a csapatkapitányokkal folytatott beszélgetést, és azt rontottam el, hogy a csapatok összességéhez nem írtam oda, hogy ez csak egy javasolt formula több beszélgetés alapján, hanem azt írtam oda, hogy változtatás jogát fenntartjuk. Ezt sajnos határozottan rosszul írtam és elnézést kérek mindenkitől.

Ettől függetlenül persze én is folyamatosan pörgetem az eseményeket, mert lassan szeptember vége és végig kell ellenőrizni, hogy ki tud jönni és ki nem, mert új embereket kell keresni ha szükséges, és szállást is kell intézni mindenképpen. Ami pedig a legfontosabb, hogy el kell kezdeni tesztelnünk magunkat és kialakítani a sereglistáinkat.

Folytatásul hozzátenném, hogy minden verseny ilyen szerintem, mint ahogy azt gondolod Szaki, csak kevés versenyre jársz, mert mindig csak felügyeled őket. :D Az tény és való, hogy a WTC-s élmények hasonlóak, mint az ETC élmények.

Nekem ezeken a versenyeken az a célom, hogy eredményt tudjak felmutatni Magyarország nevében, mivel igencsak kiérdemeljük, hogy észrevegyenek minket. Miért is? Eléggé sok játékossal beszéltem ETC-n és utána is. Az aktív játékosbázisunk kiemelkedő a többi országéhoz képest. Örülök, hogy az elmúlt években ennek része tudtam lenni, és ahogy minden nap, most is szeretném ezt tovább lendíteni, hogy így még többen kapjanak kedvet a játékhoz. Ehhez viszont az kell, hogy a játékosaink erősebbek legyenek. Erre az erősítésre mi sem jobb lehetőség, mint egy ilyen nemzetközi verseny. smile

Egyébként Xearonak most járt le a határidő, így egyből szóba kerülnek a tartalékosok, mivel fel kell tölteni a sorainkat.

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-11 10:21   [ Eltüntet ]   [ # 468411 ]  
Veterán
szakiHUN - 2017-09-11 09:53

De egy oszinte kerdesem meg azert lenne. Ki, miert akar megis kimenni?

Mert tavaly a tömegIG-vel csap szopni lehetett, de most a Birodalom visszavág!

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-11 09:53   [ Eltüntet ]   [ # 468410 ]  
Újonc

Part 2.
Mikor lattunk mi ilyen listakat regen? En szerintem soha amiota nezem a touranment scenet. A GW reagal a keresekre, es habar neha megkerdojelezheto a dontesuk, legalbb probalnak segiteni annak a jateknak amibe mind annyi idot es energiat forditottunk, nekem pedig nincs kedvem elrontani ezt magamnak.

Szoval csak egy dolog zarasnak. Jelen pillanatban a nem vagyunk meg hogy 2 csapatot inditsunk. Ha van valaki aki ugy gondolja megnezne megis mirol hablatyolok itt percek ota, annak egy gondolat:
Tavaly borzasztoan jo volt az WTC, hisz ha barkivel is beszeltel a csapatbol ( kiveve Gergeros), szerintem csak odakat tudott zengeni. Tortent ez ugy, hogy egy olyan jatekrendszerrel jatszottunk, ami valljuk be ritkan volt elvezetes, sozval szerintetek mi lesz most?
En ki fogok menni hogy kideritsem, sokunk ki fog menni hogy kideritse. Aztan megismeteljuk ezt ujra es ujra, es egyszer majd ott leszunk, hogy a dobogo tetejerol mondhatjuk, jo jatek volt.

Lesz egy Team Hungary, az biztos. Hogy lesz e egy Team Better Than The Other Hungarians, az mar csak a kerdes. En orulnek ha igy lenne, es ha valakinek kedve vagy kerdese van nyugodtan most szeptemberben irjon, de ho vegen mar szallast es szabadsagokat kell intezni, elkell kezdeni gyakorolni, festeni es osszerakni a seregeket.
Sok a dolog es keves az ido.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-11 09:52   [ Eltüntet ]   [ # 468409 ]  
Újonc

Udv mindenkinek, Szaki , vagy hogy inkább én hivnam magam Szatmari Peti vagyok.

Ezen a forumon, ha az ember visszaolvassa a dolgokat erdekes gondolatok hangzotttak el, így ugy velem talan erdemes lenne kis tiszta vizet onteni a poharba. Vagy teat, lehet hosszu lesz.
Alapvetoen furcsa lehet, hogy en, mint aki amugy vissza sem jelzett egy honapig hirtelen csapatkapitanykent vagyok emlitve. Ez azert tortent, mert bevallva az oszintet ezt a forumot en nem igazan olvasom, akivel beszeltem szoban azok tudtak mik a szandekaim, és poenkodtunk is hogy ha lesz 2 csapat en leszek az egyik fonok, nos ez talan a vegere meg ossze is jon barmennyire is ugy tunik most, hogy nem.
A korabban kirakott csapatlista teljes egeszeben az én agyszulemenyem. Indokok vannak nyilvan hozza, nem hasrautesre kerult ossze az a 2x6 ember ugy, ahogyan en leirtam, de jelen pillanatban nem mennek bele a reszletekbe, mindossze annyit hogy ez pár ember velemenye alapjan formalodottt ki bennem, ugy, hogy szinte mindenkit ismerek mint jatekos. Szamomra ekkor az volt a cel hogy az en megitelesem alapjan hasonlo teljesitokepessegu csapatokat keszitsek.. Az, hogy ez ugy tunik mintha vegleges lett volna, sajnos felrekommunikaciobol adodik, gyorsabban kellett volna erre reagalnom, ugyanis en meg csak ott tartottam, hogy par embert, a korabban emlitett jelentkezokbol megkerdeztem mi a velemenyuk. Az hogy meg az egyeztettes vege elott ez felkerult….szivas. Mast nehez tenni, mint itt tisztazni az ertelmi szerzo altal, EZ NEM VOLT VEGLEGES. Sot, a masik kapitanyunk, Gábor nem is tudott rola, mert azert elfoglalt emberek vagyunk, nem lehet mindent percek alatt megoldani, es meg nem volt idonk leullni es egyeztetni.
Azt azonban kifejtenem, hogy en, amint megvolt a 12 emberes letszam, abban a pillanatban lezartnak tekintettem a jelentkezest, A team format egyik fontos eleme, hogy nem egyesevel kell gondolkozni amikor embereket/seregeket probalunk szetosztani a csapatokban. Ismetelni ugyanazt a frakciot ugye nem lehet, a seregek pedig gyakorta ko-papir-ollo elven vannak osszerakva, hogy bizonyos seregeket ussenek, igy a parositasnal probalva elonyt szerezni. Mint ahogy mondani szoktak, a csapatversenyen valaki(k) mindig szopni fognak, a nyertes csapat mindossze megoldotta hogy a leheto legkevesebb ilyen eset legyen. Minden seregnek van funkcioja, ereje, gyengeje, amikor pedig egyberaksz embereket ezt figyelembe kell venni. Namost ez egy ok hogy miert porgot rogton az agyam ezen.
Egy masik erv ami elojohetett az emberek fejeben, hogy prioretizalva voltak az ugymond “baratok” akik amugy is egyutt szoktak jatszani es elvezni a hobbit.
Namost ez teljes egeszeben igy van az en reszemrol.
Egyreszt azoknal, akik jatekat gyakran tudtam figyelni konnyebben osztom szet ellenfelekhez, ismerve hogy meg ha nem is a legjobb parositas, átszottak annyit bizonyos seregek, stilusok ellen hogy tapasztalatbol megoldjak a nehezebb reszet. Masik , hogy a csapatnak egyutt kell tudni mukodnie, nem szabad problemakat szulnie olyan donteseknek amivel valaki megszivja egyertelmuen, es oszinten egy baratnak, aki ismeri az agyad jarasat es tudja hogy nem vele akarsz kicseszni, konnyebben bedobod azt, hogy figy, ott van Roby G es nem tudunk vele mit kezdeni, be kene vallalnod hogy a tobbi match up konnyebb legyen a csapatban.
Ez volt az agyamban, amikor emberekkel beszeltem, ez volt az indok ami miatt csapatokat osszeratam. Hogy mukodjon a folyamat, es az emberek olyan emberekkel legyenek egyutt akikkel konnyen tudnak egyutt jatszani, megbeszelni problemakat, kifejteni problemakat.

De egy oszinte kerdesem meg azert lenne. Ki, miert akar megis kimenni? Csak mert errol ahogy nezem semmi versenyes forumposzt nem szol, senki nem emliti hogy ha jo is volt megis mi volt a versenyeken, ami miatt tavalyhoz kepest a amikor mentunk ilyenkor 6(5-en, nyugi Gergeros nem vagy elfelejtve)., most alapbol tobb mint ket csapatnyi jelentkezo volt, de ez a forum csendes maradt a miertrol.
Szemelyes velemeny? Mert borzaszotan nagy buli volt, ez nem az egynapi itthoni verseny, ahol elotte este munkabol osszerakod a sereget, masnap jatszol, majd aznap vegen gondolkozol hogy az elmaradt dolgokat vasarnap elintezed, mert utana munka.
Itt felreteszed a munkat, a csaladot, az otthoni problemakat, es elvezed hogy olyan emberekkel talalkozol, akikkel az egyetlen kozos pontos elsore a az a hobbi amibe olyan rohadt sok idot beleszantal. 3 napig a hobbidnak elhetsz, amikor pedig nem azt csinalod, elmesz egy kort, konstatalod hogy Zagrab unalmas, ezert megprobalsz masokat is elrangatni es bulizni valamelyik fustos es alkoholszagu kocsmaban. Masnap pedig lehet alig allsz a labadon mert szarul vagy, de menni kell, es ut kozbe elemezni megis ki az aznapi ellenfeled, aggodsz hogy nyersz e vagy sem, de mindegy hogy mi lesz, mert lehet hogy szarra vernek teged, mint ahogy tavaly mind a ket csapattal megtortent,
Me mazli hogy en nem nyerni megyek ki. Nem mondom nem akarok nyerni, de nem varok csodat, nem jatszottunk eleget olyan kornyezetben hogy ne rokonyodjunk meg amikor valaki bedob egy Mortarion, Magnus, Imp Knight es Lord of skull sereget a kepunkbe. Nekem egyedul az a celom, hogy tudjak jatszani megint olyan merkozest, ahol egy rohadt 3+ dobas bebukasaval sikerult kiharcolnom az ellenfelem kezebol a gyozelmet, es ert veget a merkozes egy dontetlennel, ahol mindeketten elegedett kezfogassal tudtuk azt mondani a masiknak, hogy Good Game. Eletem legjobb jateka, amibol en legalabb 2-t akarok jatszani most, jovore harmat, es igy tovabb amig nem jutok el odaig hogy izzaszto kuzdelemben elhozm az osszes gyozelmet a parositasokbal. Addig pedig elvezni akarom a jatekot, marhara nem erdekel hogy ez gyozelem vagy vereseg mellett csinalom.
Mert a hobbi most nagyon jo. Olyan seregek repkednek kulfoldon gyakran, amik kb 300 pont nelkul akar meg egy regenyben megirt csataban is jatszananak, ha meg nem akkor is nagy mennyisegu gyalogosrol es jarmurol, es egyszeru karakterekrol szol a fama. Part 1

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-07 13:33   [ Eltüntet ]   [ # 468362 ]  
Moderátor

CSG:

Szerintem is jó ötlet a legerősebbeket összehozni, de ezt nehéz eldönteni úgy, hogy a 8. kiadású versenyekből még 1 szezon sincsen mögöttünk. Minden esetre részemről támogatom a dolgot, de ezt a csapatkapitányok döntsék el.

Xenos:

A jelentkezés természetesen nem lett lezárva, akár 3 csapattal is mehetünk WTC-re, ha összejön a másik 6 ember. smile

Jelenleg még Xearo nem jelzett vissza a biztos jelenlétéről a versenyen, így mindenképpen kellenek tartalékosok már csak emiatt is. Xearo-nak még egy hetet adunk, hogy visszajelezzen, utána feltöltjük a helyét ha mégsem jönne. (Kérek mindenkit aki tudja a telefonszámát vagy más kommunikációs csatornáit, hogy keresse fel ez ügyben!)
Narancsot jelenleg így tartalékba tudjuk felvenni, de ha lesz elég jelentkező, akkor akár a 3. csapat tagjaként is. smile

A csapatkapitányokkal kommunikálva alakultak ki ezek a csapatok, és ahogy írtam a változás jogát fenntartjuk, magyarul ezen még lehet változtatni. Úgy gondolom, hogy a csapatkapitányokkal kell kommunikálnia annak akinek van a változtatásra javaslata.

Szeptember végéig mindenképpen szükséges, hogy kialakuljanak csapatok, hiszen gyakorolnunk kell, szállást kell foglalni és miegymás. Ezért is helyzetjelentek folyamatosan a változásokról.

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-06 21:36   [ Eltüntet ]   [ # 468347 ]  
Veterán
Xenos - 2017-09-06 21:15

Amugy csapatok mi alapjan lettek osszerakva?

Illetve a jelentkezesi hataridonek ezennel vege es le lett zarva?

Sajnalom, de en ezt igy nem tamogatnam.

Nyilvan mint korabban jeleztem szeretnek en is menni 100% viszont jo lenne ezt a csapat valogatas dolgot rendesen megbeszelni…

pl.: Narancs is jelezte korabban itt a forumon, hogy jonne es jatszottam vele a Konor kamapany keretein belul nem egy jatekot es csak pozitivan tudok rola beszelni. Nagyon lelkes uj jatekos aki mar tavaly a 7. kiadas vegen elkezdte a hobby-t a hard mode chaos-al es meg van benne minden ami kell a power gaming-hez. Hogy kerdes/emlites nelkul kimaradt ebbol a 2 csapatbol nem igazan tartom fairnak :(

Nem az én tisztem erre a felvetésre reagálni, de szerintem jelentkezzen tartaléknak. Mindig van valaki, akinek közbejön valami, én vagy háromszor voltam ETC-n úgy, hogy a nyolc fős magyar csapatból egy kiesett, és én voltam az első tartalék. Tavaly Zágrábban meg nem volt tartalék, egy emberünknek bejött egy vis maior és öten kellett tolnunk.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-06 21:15   [ Eltüntet ]   [ # 468345 ]  
Akolitus

Amugy csapatok mi alapjan lettek osszerakva?

Illetve a jelentkezesi hataridonek ezennel vege es le lett zarva?

Sajnalom, de en ezt igy nem tamogatnam.

Nyilvan mint korabban jeleztem szeretnek en is menni 100% viszont jo lenne ezt a csapat valogatas dolgot rendesen megbeszelni…

pl.: Narancs is jelezte korabban itt a forumon, hogy jonne es jatszottam vele a Konor kamapany keretein belul nem egy jatekot es csak pozitivan tudok rola beszelni. Nagyon lelkes uj jatekos aki mar tavaly a 7. kiadas vegen elkezdte a hobby-t a hard mode chaos-al es meg van benne minden ami kell a power gaming-hez. Hogy kerdes/emlites nelkul kimaradt ebbol a 2 csapatbol nem igazan tartom fairnak :(

Aláírás 

I am the hammer, I am the mail about His fist.
I am the Spear in His hand.
Though we are lost, I am the shield on His arm.
I am the flight of His arrows. I am the hammer.
I am the sword. I am the shield.
I am a soldier at the battle at the end of time.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-06 21:03   [ Eltüntet ]   [ # 468344 ]  
Veterán

Sziasztok,

Nagyon örülök annak, hogy ilyen sok lelkes jelentkező van! Djuronak már szóltam, hogy két csapattal érkezünk.

Még nem tudom, hogy mik lesznek a seregépítési követelmények, de az biztos, hogy nem lehet a seregben proxy és festetlen modell. Lehet, hogy ez nem fog ilyen szigorúan szerepelni a versenykiírásban, de szerintem ez a minimális elvárás, ha kilépünk egy nemzetközi versenyre.

Szóval már most mondom, hogy aki nem tud november közepéig egy 2000 pontos, teljesen festett sereggel kiállni, az inkább vonja vissza a jelentkezését.

Következő téma: angoltudás. Mindenkinek illik tudnia érthetően, folyékonyan beszélnie, különben nem tudja magát megértetni az ellenfelével. Ha ez nincs meg, akkor megintcsak nincs értelme kiutazni.

És a legfontosabb kritérium: versenyrutin. Bár a WTC nagyon laza hangulatú, azért komoly játékosok vannak. Nem fogjuk megnyeri a versenyt, de jó lenne nem tökutolsó lenni (mint tavaly, és mint a görög ETC-n).

Ennek érdekében szeretném legalább az egyik csapatot a lehető legjobb játékosokkal feltölteni, és reménykedni hogy a magyar 40k krémje megcsíp 1-2 pontot.

Azt persze nehéz eldönteni, hogy kik a legjobb játékosok, de szerintem azok közül kell keresgélni, akik sokat járnak versenyre, és ott jó eredményt érnek el.

Mi a véleményetek, elfogadható lenne ez?

CsG

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-06 18:59   [ Eltüntet ]   [ # 468342 ]  
Akolitus

Tavaly ugyanaz volt mint ETC-n csak ugye a 6 ember/csapat miatt 2 parositas utan elfogynak a lehetosegek es utana a maradek 1-1 jatekos automatikusan egymas ellen.

Aláírás 

I am the hammer, I am the mail about His fist.
I am the Spear in His hand.
Though we are lost, I am the shield on His arm.
I am the flight of His arrows. I am the hammer.
I am the sword. I am the shield.
I am a soldier at the battle at the end of time.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-09-04 23:10   [ Eltüntet ]   [ # 468291 ]  
Veterán

Azoktól, akik már voltak WTC-n, szeretnék kérni egy gyorstalpalót, hogyan is működik 6 főnél a párosítás menete.

Aláírás 

Kik a Tauk?
Egy gépezet részei.
Számukra a gyermekek nem többek, mint a részek pótlásai, melyek képesek tudásukkal szolgálni, amíg meg nem halnak.
Akkor mi ez a gépezet?
Ez a gépezet a rettenetes és gonosz Tau Birodalom.
Az emberiséget fenyegeti ez a gonosz gépezet, és ha belenyugszunk létezésébe, a gépezet felőröl minket.
Az ilyen gépezetet el kell pusztítani.

Ducimax Alkotóvacka

[ Profil ]  

1 ennyiből: 3
1