Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

Games Day 2017
Dátum: 2017-10-15 14:22   [ Eltüntet ]   [ # 469375 ]  
Moderátor

De lemaradt a sorból. Ők is készüljenek.

Aláírás 

HammerTime Cafe
Hammer Times Youtube Csatorna

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-15 06:13   [ Eltüntet ]   [ # 469368 ]  
Veterán

Az Epices asztal nem maradt ki? Bár nem gondolom, h túljelentkezés lesz epices csoportokból :D

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-13 14:01   [ Eltüntet ]   [ # 469322 ]  
Moderátor

Ezen már most enyhítettünk, mivel 1-2 játékra már több csapat is jelentkezett.
Jelenleg egy igencsak kellemetlen problémába ütközött a Games Day, amely befolyásolja az asztalok számát is. Ezért nem írtunk még vissza senkinek, mivel nem tudjuk, hogy pontosan mennyi asztalnak tudunk helyet biztosítani.
A jövőhéten valószínű meglesz a megoldás, de addig is türelmeteket szeretnénk kérni a visszaigazolásokhoz.

Jelenleg 8 csapat jelentkezett hozzánk ezekkel a játékokkal:
40K
Aos
Guild ball
Bolt Action Vietnam 20mm
Rise of the Kage
Malifaux
Bushido
Cold War Commander
Frostgrave/Saga

Átnézve az emaileket nincsen ütközés az eddig jelentkezettek között, így nyugodtan készülődhet mindenki. Viszont a hivatalos visszaigazolás majd akkor fog megtörténni, amikor biztosak leszünk mindenben.

Szíves elnézéseteket és megértéseteket köszönjük!

TGábor: Igen, a festettségen mi is fennakadtunk tavaly. Idén ez már elvárás, de erről bővebben a visszaigazoló emailben írunk majd.

János900:

Ha a bemutatóhoz többen akartok jönni, akkor igen, meg kell vásárolni a többieknek a jegyet. Sajnos nem tudjuk többnek vállalni az ingyenes belépést.

Aláírás 

HammerTime Cafe
Hammer Times Youtube Csatorna

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-13 05:34   [ Eltüntet ]   [ # 469313 ]  
Veterán

Akkor én is felvetnék egy szerintem problémás, kitételt:

“Minden klubot, vállalkozókedvű hobbistát várunk bemutatózni a Games Day Budapest 2017-os rendezvényre…  ...és egy fajta játékot csak egy bemutatózó csapat mutathat be, így érdemes minél korábban jelentkezni.”

Na mármost, a legtöbb klub a slágerjátékokat játsza, ha lemarad a jelentkezésről akkor mit csinál? Hogyan versengenek a klubok a bemutatkozó asztalukkal, ha el sem vihetik, mert náluk csak a szokásos AoS, 40k 9th Age van, és már lemaradtak? Így hogyan toboroznak, ami valahol szerintem cél lenne, hiszen ezért mutatkoznak be? De mondok egy másik példát, ha valaki 1:72-ben csinál egy XVI. századi török-magyar asztalt a WAB szerint, akkor más már nem hozhat egy 28 mm-es gall-rómait?

Értem én, hogy ne legyen minden asztalon 40k, de azért ezt csak egyre korlátozni értelmetlenségnek tartom, mondom úgy, hogy engem mellesleg engem teljesen hidegen hagy a GW világa.

Ha már valamit előírunk, az a minimális elvárható minőség legyen. Tavaly, vagy tavaly eőtt láttam olyan asztalt, ahol festetlen seregekkel bemutatóztak.

TG

Aláírás 

Karosszék tábornok

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-12 19:42   [ Eltüntet ]   [ # 469306 ]  
Veterán

Ugyanez a helyzet velem is. Eddig 3 e-mailt küldtem a megadott címre, még egyre sem kaptam választ. A bemutatózó mennyiség nekem is furcsa, de a mi esetünkben biztos vagyok benne, hogy legalább négyen megyünk, szóval a többi haverra is számíthatunk.

Aláírás 

Tesseria - War. Game. Club.
6725 Szeged, Rákóczi u. 17
Nyitva tartás:
Hétfő: ZÁRVA; Kedd-Péntek: 16:00-20:00; Szombat-Vasárnap 14:00-20:00
.(Az email cím megtekintéséhez engedélyezni kell a JavaScriptet)
+36 30 41 27 138
http://www.tesseria.hu
http://www.facebook.com/tesseriawargaming
http://www.instagram.com/tesseriagram

[ Profil ]  
Dátum: 2017-10-12 18:51   [ Eltüntet ]  
Veterán

Sziasztok!

Nem kaptam választ, jelentkeztünk bemutatózni. 2017.09.23., majd 2017.09.28-án is elküldtem az emailt.

A másik dolog. 5-en rakjuk össze az asztalt, de csak két belépőt kapunk? Akkor most mi fizessünk, hogy bemutatózunk? Tavaly 2-en csináltuk a bemutatót, egymást váltva ebédeltünk, nem igazán jó megoldás. Főleg mivel 2,5 óra vezetés oda, majd az egész végén vissza. A 4-5 fő az optimális, ha játékot is vezetünk, kicsit körbe is néznénk, biológiai szükségletek is vannak stb. Ezt kérném a szervezők részéről átgondolni, szerintem ez egy elírás lehet csak.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdvözlettel:

Janos900

[ Profil ]