Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

11 ennyiből: 13
11
Games Day 2017
Dátum: 2017-11-18 16:47   [ Eltüntet ]   [ # 470412 ]  
Moderátor
Mr.Grey - 2017-11-18 13:56

Kérsz csokit?

ÉN KÉREK!!!

Liszkag:
viszont akkor szervezzetek Börzét decemberre is a HTC-ben!!! legalább az legyen ha idén már nem kapok gobbót mikulásra…

D

Aláírás 

Merry f@kin BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!!
http://alkimistalaboratorium.hu/
https://www.facebook.com/AlkimistaLaboratorium

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 16:08   [ Eltüntet ]   [ # 470411 ]  
Veterán

Nem olyan rossz ez. Hoz műanyagbabát a jézuska, és ha valami kiment a kis buksijából, Januárban lehet pótolni GD-n. Év eleje úgyis mindíg pangásos volt Wargame ügyben. :D

És amúgy meg köszi azoknak akik legalább megszervezték, ahogy tudták, de ha valakinek nem oké, szervezzen jobbat, én szívesen elmegyek akár évi négy GD-re is. :-D

Aláírás 

We is gonna stomp da universe flat and kill anyfink that fights back. we’re da Orks, and was made ta fight and win.

We don’t fight fer food, or fer teef, or guns, or cos we’s told to fight. We fight cos we woz born to fight. And win.

Orkz is made fer’ two fings! Fightin’, and winnin’!

Get ‘em boyz!

Dakka dakka dakka!

WAAAGH! THE ORKS!

WAAAGH!

—————————————————————————————————

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 15:22   [ Eltüntet ]   [ # 470409 ]  
Veterán

Sevész, jegeljük a tökünket januárig. Csak a télapó hangulat már annyira hozzátartozott a GD-khez.

Tegnap mondta valaki a klubban: a január olyan a hónapok között, mint a hétfő a hét napjai között. Reméljük azért marad még a decemberi jókedvbő :D

Liszkag, te meg ne aggódj, szar-szar, de ez van. Megeshet bármi, szóval örülünk ha élünk még januárban, ha meg nem akkor mindegy mikor van a GD. Nektek nagyobb a kiesés, mi is megérezzük, szóval senkinek sem jó, de ezvan ha ezvan. Nem hibáztat titeket senki szerintem. 

Részemről lezártam a témát. Ne feszegessük, beletörődés, szeretetteljes siránkozás egymás vállán, és csendes december. Ez vár ránk most a hobbiban. A főnix és a GW viszont örülhetnek :D A börzesor pedig felhúzza a gyászlobogókat smile

Aláírás 

“One,two, three ‘n four
Some declare a Holy war”

War. War never changes…

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 15:13   [ Eltüntet ]   [ # 470408 ]  
Veterán

A Stefánia palota kulturális intézmény tele nyugdíjasokkal, kiállításokkal, mi-egyébbel. A Honvédségé, de nem kimondottan katonai objektum. A zárórát azért fixáljátok, mert egyébként rugalmas, mint a vídia.

Aláírás 

There is no “overkill.” There is only “open fire” and “need to reload.”

Kis sablon, nagy sablon, ágyú...

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 14:42   [ Eltüntet ]   [ # 470405 ]  
Moderátor

Nem ilyen probléma nem lesz. Igen hallottam én is hasonlót még, csak nem tudtam ez melyik rendezvényen volt.

Aláírás 

HammerTime Cafe
Hammer Times Youtube Csatorna

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 14:10   [ Eltüntet ]   [ # 470404 ]  
Veterán
MAXXxxx - 2017-11-18 13:57

mondjuk GD szempontbol a 18:00 vege lenyegtelen.
Eddig mindig 16:30-17:00 kozott vegetert es a kipakolas is megtortent 18-ig.

Igazoltatas belepeskor(ha lesz) erdekesebb dolog, de csak azoknak, akik ott tudnak majd lenni.

Igazoltatás, belépés, majd a Bitz Börzén teljes NAV átvilágítás… wink

Nem, nem az enyém a műfű!!! Nem tudom hogyan kerülhetett oda…

Aláírás 

We is gonna stomp da universe flat and kill anyfink that fights back. we’re da Orks, and was made ta fight and win.

We don’t fight fer food, or fer teef, or guns, or cos we’s told to fight. We fight cos we woz born to fight. And win.

Get ‘em boyz!

Dakka dakka dakka!

WAAAGH! THE ORKS!

WAAAGH!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 13:57   [ Eltüntet ]   [ # 470402 ]  
Veterán

mondjuk GD szempontbol a 18:00 vege lenyegtelen.
Eddig mindig 16:30-17:00 kozott vegetert es a kipakolas is megtortent 18-ig.

Igazoltatas belepeskor(ha lesz) erdekesebb dolog, de csak azoknak, akik ott tudnak majd lenni.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 13:56   [ Eltüntet ]   [ # 470401 ]  
Veterán

na nézdcsak ismét találtunk egy keménylegényt :D

Nem történt elégedetlenkedés. És ritkán beszélek csak a saját nevemben. de látom kemény gyerek vagy. Sportújság télire? smile  Kérsz csokit?

Aláírás 

“One,two, three ‘n four
Some declare a Holy war”

War. War never changes…

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 13:37   [ Eltüntet ]   [ # 470400 ]  
Veterán

MrSzaki: MrGreyt ne bántsd ö a helyi főtroll és csak így bírja kifejezni magát, vagy ennél primitivebb stílusban, legalábbis amit én eddig tapasztaltam, és halottam vele kapcsolatban.

Liszkag az emlékezetes verseny nem kicsit volt elbarmolva hanem nagyon az hogy 18:00-kor el kellet hagyni az objektumot az volt a legkisebb probléma. A bejutás 8-tol volt meghirdetve a kezdés 9től én meg 1-2 emberke 8 elött egy kicsivel bejutottunk a következő 9 után igazoltatás és mi egymás után (katonai objektumról beszélünk), igy az egész hobelebanc 10 után tudott kezdődni. Ja igen és 19-óráig volt a rendezvény hivatalos vége, így egy kicsit sokkoló volt a korai végzés egyeseknek. Én akkor már FoW-ban utaztam és csak egy csatát nem tudtunk befejezni de WHFB-s és 40K-s emberkéktől hallottam olyat föleg a második napon hogy 3 körig juttotak

Aláírás 

Dreadball és KoW magyarosítás. Másold be a linket
https://mega.co.nz/#F!ewd1wIwY!OMtR_deae_zKghYne5SfBA

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 12:50   [ Eltüntet ]   [ # 470396 ]  
Moderátor

Nagyon sajnáljuk a dolgot, de tudjátok, hogy nem jókedvünkben léptük meg ezt a lépést.
Axior: Nem tudjuk, hogy volt 2010-ben a dolog.

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 12:50   [ Eltüntet ]   [ # 470397 ]  
Veterán

A Games Day 3018-ban is Games Day. És ha egy határmenti zsákfaluban lesz akkor is Games Day. :D

Aláírás 

Get ‘em boyz!

Dakka dakka dakka!

WAAAGH! THE ORKS!

WAAAGH!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 12:10   [ Eltüntet ]   [ # 470395 ]  
Veterán

Szerencsére nem kértem szabadságot az “eredeti” időpontra. Én már egy autópálya matrica miatt is qva ideges szoktam lenni ha közbejön valami, úgyhogy extra jó lehet azoknak akik a szállást/utazást már kifizették…

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 11:54   [ Eltüntet ]   [ # 470394 ]  
Veterán

még el se kezdtük a fanyalgást. Egyenlőre a legpozitívabb oldalunkkal fordultunk efelé a fiaskó felé. A barna orrodat töröld meg, és törődj a saját dolgoddal ha teheted. Köszi.

Nagyon nem tetszik ez a dolog sokaknak, de egyenlőre nem adtunk neki határozott és morcos hangot, pont a HTC-re való tekintettel. Hogy ez így is maradjon, szaki és a hozzá hasonlók maradjanak ki a buliból.
Uff

Aláírás 

“One,two, three ‘n four
Some declare a Holy war”

War. War never changes…

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-18 08:18   [ Eltüntet ]   [ # 470389 ]  
Veterán

Nézzük a dolog jó oldalát jövőre két Games Day lesz!!!
Most már be lehet fejezni a fanyalgást, tudjuk, hogy mikor lesz, hol és tudjuk alakítani az életünket, hogy eljussunk rá. Köszönet a munkátokért, januárban találkozunk!

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-17 23:39   [ Eltüntet ]   [ # 470387 ]  
Veterán

Ne haragudj a kérdésért, Stefánia Palota és Honvéd Kulturális Központ. Ugye nem úgy honvéd kulturális központ, mint régen 2010-ben volt a Budapest Grand Tournament a Zrínyi katonai egyetemen. Értem, hogy van egy kötelező időbetartás (pl. 18:00) amire összepakolva el kell hagyni a termet.?

Aláírás 

You see a world, I see a graveyard

http://www.axiorsfactory.hostoi.com -saját fejlesztésű oldal, még nincs készen teljesen-

Axior’s Factory a Facebook-on is

Bérfestéseket vállalok. Referencia az előbb említett linken.

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-17 21:09   [ Eltüntet ]   [ # 470386 ]  
Veterán

Games day 2018 raspberry

szerintem páran eretvágunk wink

Aláírás 

“One,two, three ‘n four
Some declare a Holy war”

War. War never changes…

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-17 15:55   [ Eltüntet ]   [ # 470379 ]  
Veterán

nos, akkor az ideirol ennyit. jan 14 eselytelen munka/utazas szervezes miatt.
legszebb a lefoglalt utazas/szallas sztornozasa lessz (ha sikerul).

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-17 15:03   [ Eltüntet ]   [ # 470374 ]  
Moderátor

Több sajnálatos dolog miatt a rendezvényt el kellett tolnunk január 14-ére, amelynek a Stefánia Palota fog helyet biztosítani. Köszönjük a türelmeteket és a kitartást!

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-17 11:57   [ Eltüntet ]   [ # 470369 ]  
Moderátor

Skacok a lexicanumban rosszul mondták a srácok egyszer az időpontot. DECEMBER 3 az időpont ami VASÁRNAP.

Én is szerveztem már nagyobb rendezvényeket/vettem részt a szervezésükbe és igen ez gáz. Gáz, hogy 1 hónap alatt gyakorlatilag 5 helyszín mondta be az unalmast. Gáz, hogy 1 hónapot kell várnunk, hogy egy helyszín többszöri megkeresésre elutasítson minket. Szerintetek jókedvünkben nem mondunk helyszínt? Srácok, csak azért szívunk ennyit és szaladgálunk nap, mint nap a GD után, hogy ebben az évben is megrendezésre kerüljön ez a rendezvény, amiben egyébként nekünk már 4 hónap szervezés van. Szerintetek nem tartjuk egy kellemetlen szituációnak azt amiben benne vagyunk? Segítek, DE.
Rettentő módon sajnáljuk, hogy ez történik, és ráadásul rajtunk teljesen kívül álló okok miatt. Annyi legalább biztos, hogy ha meglesz a helyszín, akkor ez a további években is fix lesz, ahogy az előző is.

Még egy kicsi türelmeteket kérem és kitartásotokat, nagyon sokat dolgozunk az ügyön.

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2017-11-17 10:10   [ Eltüntet ]   [ # 470366 ]  
Veterán

Egyem a szíveteket én rendeztem már ekkora rendezvényt és azért azt 2 héttel a program előtt már csak tudtam, hogy szombat vagy vasárnap. Mert ez az első, amit a helyszínnel egyeztetek.
Ill. némi következetesség jó lenne mindenkinek, két különböző időpont hangzik el két különböző forrásból ugyan arra a rendezvényre vonatkozóan úgy, hogy a csatornán Liszkagot jelölik meg, mint biztos forrást, aki nem ugyan azt írja ki ide, mint amit hallottunk. Gondolom nem olyan nagy kérés, hogy beszéljenek egymással és írjanak már valami biztosat.

[ Profil ]  

11 ennyiből: 13
11