Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

3 ennyiből: 13
3
Games Day 2017
Dátum: 2018-01-15 11:30   [ Eltüntet ]   [ # 471738 ]  
Veterán
galamb - 2018-01-15 10:42

Mellesleg a “Szarkának” üzent hagyja otthon a lopott figurát mert felismerem 100 közül is dolog miatt alig várom a következő versenyeket. De jó lesz majd mikor tök ártatlan embereket gyanusítunk meg a lopásért mert “felismerem” az eltűnt figurát.
Lemosod a régi festést, ráragasztasz egy-két bitz-et és levágsz róla pár régit és senki nem simeri fel többé.

Én is gyanítom, hogy inkább valami éretlen gyerek lehetett az, vagy valami full idióta, aki azt hiszi, hogy ki tudja milyen áron el tudja sózni a figurákat. Mindenesetre tényleg jó lenne pár fénykép - de legalábbis egy lista - az elemelt cuccokról, nehogy valaki vaterán vagy bárhol belefusson, jóhiszeműen megveszi, és aztán ebből legyen a félreértés.

Aláírás 

Hive mind says: Nerfing is temporary, 5* paintjob is eternal.

Deadzone magyarul - másold be a linket:
https://mega.co.nz/#!NctwSBjQ!XiiEsnlQQaeLfEIz0FVDR29Jz_wCa18ndviFBodJ0Cw

Klubtársak blogja, F:A, Flames of War, meg sok minden más

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-15 10:42   [ Eltüntet ]   [ # 471736 ]  
Tag

Előrre is bocsi a nyelvtani hibákért.

Szóval úgy írok a lopásos témához mint akinek az asztala szerencsére nem lett ennek áldozata (vagy egyenlőrre még nem tűnt fel).

Szóval én félig meddig hibásnka érzem a szervezőket a szarkákkal kapcsolatban. Persze nem figyelhettek árgus szemmel minden résztvevőt. De ez, hogy csak 2 ember jöhet ,,ingyen” bemutatózni nagyban segít bárkinek lopni. Nem tud egyszerre 2 ember felügyelni 1 asztalt, bemutatózni, figyelni az arra járkálókra, sőt főleg ha a páros egyike elmegy körbenézni.
Ez szintúgy igaz a bitzbörzére is, hogy sajnos 1 sőt 2 ember sem képes figyelni az asztalánál tolongó 6 emberre, közben árajánlatokat tenni a kívánt termékekre.
Így,hogy nem tudunk elég embert állítani az asztalainkhoz sajnos várható volt.

Ráadásul durvának érzem, hogy rögtön hobbitársaknak esünk neki. Így, hogy bármelyikőnk tudja, hogymennyi idő és pénz van benne a hobbiban, nem lenne gerince a másiknak ekkora kárt tenni. Sokkal életszerűbbnek tűnik nekem, hogy valamelyik látogató, vagy annak kölke tehette zsebbe kis katonáink míg apuci édeklődött a játék után.

Mellesleg a “Szarkának” üzent hagyja otthon a lopott figurát mert felismerem 100 közül is dolog miatt alig várom a következő versenyeket. De jó lesz majd mikor tök ártatlan embereket gyanusítunk meg a lopásért mert “felismerem” az eltűnt figurát.
Lemosod a régi festést, ráragasztasz egy-két bitz-et és levágsz róla pár régit és senki nem simeri fel többé.

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-15 10:05   [ Eltüntet ]   [ # 471731 ]  
Veterán

A lopás ne legyen már a szervezők hibája.

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-15 09:59   [ Eltüntet ]   [ # 471730 ]  
Újonc

Nagyon jó volt a GD.

Szeretném megköszönni mind a szervezők mind pedig a résztvevők hozzáállását.
A helyszín tökéletes - ha lehet foglaljátok le 2018 Dec 8-9-i hétvége valamelyik napjára.
Csak hogy időben legyünk smile
Nem volt baj a katonai kiállítókkal/szervezőkkel sem. Sokat és érdekeset tudtam velük beszélni.

Amin talán változtatni kellene az az épületen belül a különböző alprogramok elhelyezése.
- A bemutatók jó helyen voltak a főbejárattal szemben - talán ha egy kicsivel több fényt lehetne beengedni az ablakokon.
- A katonai harcjármű kiállítás 4-5 asztala szerintem jobb helyen lett volna az emeleten a Golden Gobbó asztalokkal szemben.
- A WH40K versenyt jobb lett volna a földszinten az oldalsó terembe tenni, összenyitva a bemutatózókkal.(mondjuk oda ahol a cosplay-es kollégák öltöztek)
- A katonai fegyverbemutatókat illetve toborzási pontot pedig a másik szélső terembe tenni.
- A börze szerintem jó helyen volt, nem volt baj a szeparáció.
- A büfé kicsit késve indult

Amit jó lenne behozni programnak a jövőre nézve.
- Előadások, szeminárium, csoportos beszélgetés kivetítőve. (a 40K világáról, tervekről, kampányokról)
- Festési bemutató, oktatás főleg a fiataloknak. Konveziós sarok. Hogyan dolgozzunk green stuff-al? hogyan építsünk terepet? stb stb
- Valami nagy narratív csata, kommentálva a kivetítőn smile

De a legfontosabb hogy legyen a jövőben is smile

Üdv
Somi

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-15 07:42   [ Eltüntet ]   [ # 471726 ]  
Veterán

Ahoj, ha netán van képeket a bugázott rézről (korábban feltöltött keres-kínálos vagy bemutatós pl), akkor feltehetnétek ide és hátha valaki belefut valahol…

Aláírás 

We’re not here to destroy THE game, we’re here to destroy YOUR game

As you know, the key to victory is the element of surprise. Surprise!

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-14 22:41   [ Eltüntet ]   [ # 471724 ]  
Veterán

Üdvözlet!

Sajnos a szarka a bitz börzén is körülnézett… A nap végére többen is összefutottunk akiknél kiderült, hogy bizony mind a bitzbörzén mind a bemutató asztaloknál is valaki, vagy valakik bizony begyűjtöttek pár figurát.

A rendezőség szerintem az ügyben nem hibás. Sok sok éve járok a GD-re illetve versenyekre, de ilyet soha nem hallottam, hogy valahol loptak volna a hobbitársak.

A Kedves Szarkának viszont üzenem, hogy ha nem akar pórul járni, a tőlem ellopott figurát örizgesse otthon, sehova ne vigye le, mert száz közül is megismerem…..

-Doki-

Aláírás 

“A humor égszínkék celofánjába be lehet csomagolni a napi gondok elnyűtt és véres alkatrészeit.” -Bohumil Hrabal-

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-14 20:45   [ Eltüntet ]   [ # 471722 ]  
Moderátor
MAXXxxx - 2018-01-14 19:15

koszi a fotokat, ami tetszik elso korben:
- IF kapitany
- Yu-Jing figurak
- Heroes doboz (sistak + inkv + Beli)
- Nurge? osztag
- Magnus
- Millenium flakon
- Sister of Battle (ahol a kep a hatter)
- Wolfen osztag (howling pack)
- IF sereg egesz korrekt (gondolom IF kapitanyt azonos szemely csinalta, elegge hasonlo)
- WM mellszobor (Nemo)
- Meduza (ennek a gyartojat meg tudna valaki mondani ? )

(+ kivancsi leszek kozelebbi kepre a KD-sarkanykiralyrol eleg ritkan festett bohomnagy figura)

Köszi! Falcon és Magnus az én művem. Magnus megmérettetett és legyőzetett teljesen jogosan. Nagyon szép és erős mezőny volt az egész GG-n de a monszta és a Sci-Fi osztag kifejezetten kemény dió volt. De jól esik, h tetszik neked.

D

Aláírás 

Merry f@kin BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!!
http://alkimistalaboratorium.hu/
https://www.facebook.com/AlkimistaLaboratorium

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-14 20:17   [ Eltüntet ]   [ # 471721 ]  
Akolitus

MAXXxxx

Köszönöm, hogy tetszik, a sereget, én csináltam, a kapitány, viszont nem az én művem. Amikor megláttam, nekem is eszembe jutott, hogy van hova fejlődni még.

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-14 20:00   [ Eltüntet ]   [ # 471720 ]  
Veterán

Szeretném jelezni csalódottságom a szervezők irányába a rendezvényen meg történt lopások miatt, aminek én is áldozatává váltam miközben két bemutatózó barátomnak segítettem az érdeklődő emberekkel foglalkozni, én is hibás vagyok részben mert bíztam a közösségben és a többi emberben eddigi rendezvények tapasztalatai alapján, de úgy tűnik nem tettem jól (félre értés ne essék nem a közösséget hibáztatom). Egy ekkora volumenü rendezvényen ahol úgy tűnik minden bemutatózó kockázatot vállal a figurák elhozásával egy mimimális biztonsági intézkedés helyén való lenne, mert ez nekem így második alkalomra elég erős negatív benyomás volt és az is hogy az esett jelentése után egy bocsánat kérést sem kaptam szervezőségtől, én nem ezt vártam a GDtől.

Aláírás 

We shall know no fear !!!

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-14 19:58   [ Eltüntet ]   [ # 471719 ]  
Veterán

Nem akarok újabb vitát szítani, de mintha a hatástalanított fegyvereket bemutató stand lett volna a legforgalmasabb helyszín a bitz börze után… grin Remélem ti is felvettétek a mellényt a kevlár betétekkel, remek móka volt.

Aláírás 

Blessed warriors of Lorgar, do you hear the call of battle?”

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-14 19:15   [ Eltüntet ]   [ # 471718 ]  
Veterán

koszi a fotokat, ami tetszik elso korben:
- IF kapitany
- Yu-Jing figurak
- Heroes doboz (sistak + inkv + Beli)
- Nurge? osztag
- Magnus
- Millenium flakon
- Sister of Battle (ahol a kep a hatter)
- Wolfen osztag (howling pack)
- IF sereg egesz korrekt (gondolom IF kapitanyt azonos szemely csinalta, elegge hasonlo)
- WM mellszobor (Nemo)
- Meduza (ennek a gyartojat meg tudna valaki mondani ? )

(+ kivancsi leszek kozelebbi kepre a KD-sarkanykiralyrol eleg ritkan festett bohomnagy figura)

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-14 18:57   [ Eltüntet ]   [ # 471717 ]  
Veterán

Egy fényképalbum a festőverseny indulóiról: https://drive.google.com/drive/folders/1OzueyrddhTAr8Gpm4SDJ59p3d037VJlZ

Köszönjük a szervezést!

Aláírás 

Galéria: http://www.coolminiornot.com/artist/Lone+Lemming
WIP: http://www.coolminiornot.com/forums/showthread.php?62863-Lone-Lemming-s-WIP

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-14 18:41   [ Eltüntet ]   [ # 471715 ]  
Moderátor

Koszonjuk a szervezest!!!

Jo hangulat, sok ismeros es ismeretlen (remek volt ennyi uj arcot latni) ember.
Szep terepasztalok, pezsgo borze es nagyon sok szep nevezett munka a gobbora!

Egyetlen egy negativumot tudnek felhozni, de ez is csak a helyszinnek es
a szervezkedesre adando rovid idonek koszonheto. Szerintem tulsagosan fel voltunk
szabdalva es a termek tavol voltak egymastol. De ezen felul remek volt minden!!

D

Aláírás 

Merry f@kin BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!!
http://alkimistalaboratorium.hu/
https://www.facebook.com/AlkimistaLaboratorium

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-14 18:39   [ Eltüntet ]   [ # 471714 ]  
Veterán

Nagyon köszönjük a szervezőknek!

A helyszínt tekintve abszolút kultúrált és kifogástalan volt a rendezvény. A szervezők minden kérésnek és megkeresésnek igyekeztek eleget tenni- úgy érzem minden esetben sikeresen.

Nagy öröm volt találkozni a régi és új ismerősökkel,

egy szó-mint száz: Évek óta az egyik legjobb GD- volt, hangulatban az első GD-m hez hasonlóan kiemelkedő élmény.

Köszönet!

Aláírás 

“One,two, three ‘n four
Some declare a Holy war”

War. War never changes…

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-13 22:40   [ Eltüntet ]   [ # 471701 ]  
Moderátor

Igen lesz sok-sok jósággal. smile

Reggel találkozunk! smile

Aláírás 

HammerTime Cafe
Hammer Times Youtube Csatorna

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-13 19:16   [ Eltüntet ]   [ # 471697 ]  
Veterán

Üdv

Idén lesz Tombola ?

Arhon

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-12 18:33   [ Eltüntet ]   [ # 471678 ]  
Moderátor

BITZ BÖRZÉSEK FIGYELEM!

Kérünk minden Bitz Börzén való résztvevőt, aki árusítással szeretne foglalkozni, hogy ne felejtsenek a pénztárnál regisztrálni (akár már volt korábban online lefoglalt asztal, akár nem). Így tudjuk adminisztrálni, hogy mennyi asztal van foglalva és így mennyien férnek még be.

Továbbá nagyon fontos, hogy az asztalok állapotát megőrizzük, így minden Bitz Börzést megkérünk, hogy a karcolásokat és egyéb rongálásokat egy terítővel vagy más erre alkalmas eszközzel előzze meg!

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-12 14:22   [ Eltüntet ]   [ # 471670 ]  
Moderátor

Sokan kérdeztétek, így leírjuk nektek. smile

Az egyik legjobb parkolási lehetőség a Felvonulási téren van, amely kb 3 perc sétára van a helyszíntől.

Ezek mellett a palota előtt és környékén, valamint a Stefánia úton is le lehet parkolni.

Vasárnap a parkolás ingyenes!

Hentesmester:
Már megbeszéltük Facebook-on! wink

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-11 14:10   [ Eltüntet ]   [ # 471654 ]  
Moderátor

Rendben, délelőttre vagy délutánra szeretnél asztalt? Mennyi asztalfélre van szükséged?

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-11 14:03   [ Eltüntet ]   [ # 471651 ]  
Akolitus

Helló!
Szeretnék egy asztalkát árúlgatni a motyómat, de sajnos valahogy nem működik nekem az oldal nem tudom elkűldeni a foglalásom. Liszkag segitségét köszönöm, szerintem nállam van a hiba!
Légyszi ha van más mód akkor segitsetek!

Köszönöm szépen!
André Laci

Ui: bocs, hogy nem tudom vállalni a zsürizést, de nem tudom mikor kell indúlnom haza!

[ Profil ]  

3 ennyiből: 13
3