Üdvözlünk kedves Vendég! | Bejelentkezés | Regisztráció | Felhasználók listája

4 ennyiből: 13
4
Games Day 2017
Dátum: 2018-01-11 13:11   [ Eltüntet ]   [ # 471647 ]  
Moderátor

Véget ért a Warhammer 40.000 verseny nevezési ideje.
A versenyre nevezettek:

Gyárfás Dávid - Craftworlds
Bolyai Csaba - Harlequins
Kollár László - Space Marines
Farkas Gergely - Blood Angels
Péter Bálint - Space Marines
Péter Bendegúz - Craftworlds
Tóth Norbert - Adeptus Mechanicus
Mészáros Csaba - Blood Angels
Ivánka Levente - Death Guard
Rátkai Gergely - T’au Empire
Kőrösi Péter - Astra Militarum
Bodnár Viktor - Space Marines
Vékony Dávid - Imperial Guard
Berényi Lamba Zsolt - Necron
Szenes Szabolcs - Chaos Space Marines
Matl Attila - Grey Knights
Császár Máté - Adeptus Mechanicus
László Gergely - Tyranids
Fábián Dénes - Black Templar
Kóczán József - Tyranids
Ivány Richárd - Astra Militarum

Csaszi:
A csoki kell az új véradóknak, de tőlem kaphatsz egyet ha gondolod. :D

Aláírás 

HammerTime Cafe
Hammer Times Youtube Csatorna

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-11 11:31   [ Eltüntet ]   [ # 471645 ]  
Veterán
Liszkag - 2018-01-10 12:18

Szolgálati közlemény:

Minden véradót ajándék vár az Országos Vérellátó Szolgálat és a HammerTime Cafe felajánlásából!

Ne felejtsétek otthon a TAJ, személyi, lakcím triót!
Ne hagyjátok ki az étkezést véradás előtt!

Válaszok a konferencia kérdésében:

A HTC-ben lesz és nem lesz zaj nem kell félni. Annyi asztalt foglalunk le amelyen kényelmesen eltudunk férni és remélem, hogy fogunk annyira sokan jönni, hogy értelme legyen a konferenciának. Ha annyian leszünk, akkor zártkörűvé tesszük a bulit.

Ès aki adott HtCben nemrèg ès most nem adhat az is kap egy csokit vagy valamit? :D ha jòl tudom 3 havonta lehet.

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-11 11:22   [ Eltüntet ]   [ # 471644 ]  
Veterán

A véradás fontos!

Milyen bemutatók lesznek?

Aláírás 

Ha az igazság pihen, a halálnak kétszer annyi dolga van.

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-10 12:18   [ Eltüntet ]   [ # 471626 ]  
Moderátor

Szolgálati közlemény:

Minden véradót ajándék vár az Országos Vérellátó Szolgálat és a HammerTime Cafe felajánlásából!

Ne felejtsétek otthon a TAJ, személyi, lakcím triót!
Ne hagyjátok ki az étkezést véradás előtt!

Válaszok a konferencia kérdésében:

A HTC-ben lesz és nem lesz zaj nem kell félni. Annyi asztalt foglalunk le amelyen kényelmesen eltudunk férni és remélem, hogy fogunk annyira sokan jönni, hogy értelme legyen a konferenciának. Ha annyian leszünk, akkor zártkörűvé tesszük a bulit.

Csatolt képek
Games Day 2017 véradás ajándék.png
 Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-10 08:42   [ Eltüntet ]   [ # 471623 ]  
Veterán

Aláírom nincs olyan hely, ami mindenkinek jó.
Ezért írtam alternatív dolognak az online lehetőséget

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-10 08:28   [ Eltüntet ]   [ # 471622 ]  
Moderátor
Serrath - 2018-01-10 06:22

. Ha mégis élnél vele, javaslom legyen akkor Füzesabonyban.

Én inkább Pusztavacsot javaslom. Az az ország közepe. A közösségi házat ki kell bérelni. Szinte tuti
olcsón oda adják.

Amúgy a józan ész azt diktálja, h olyan helyen legyen ami ingyen van. Mivel Gergő hívja össze a konklávét ezért gyanítom, h a HTC-ben lesz. Ez nem ördögtől való. De ha valaki tud ingyen egy helyet ahol elférünk sokan, akkor ne tartsa vissza magát és írjon Liszkagnak privátot.
Nekem annyi kérésem lenne a dologgal kapcsolatban, h ha a HTC-ben lesz akkor olyan időpontban legyen amikor nincs nyitva a hely. Elég nehéz úgy beszélgetni ha a háttérben megy a zsivaj. Sajna nekem a február 10 szinte tuti nem lesz jó, de igyekszem mind a 2 hozzám közel álló klubban tolni a dolgot, h legyen aki elmegy.

D

Aláírás 

Merry f@kin BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!!
http://alkimistalaboratorium.hu/
https://www.facebook.com/AlkimistaLaboratorium

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-10 07:40   [ Eltüntet ]   [ # 471620 ]  
Veterán

Ezt látatlanba mondom, mert GD-n még nem voltam, de azért sok rendezvényen igen, hogy ez szervezés kérdése.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-10 07:19   [ Eltüntet ]   [ # 471619 ]  
Veterán
Serrath - 2018-01-10 06:22

Ha ez a terv, miért nem a GD-t használjátok erre, ahol amúgy is sokan lesznek?

erre az egyre tudok en is valaszolni. Egyszeruen nincs ra ido es lehetoseg.
Bar elmult evekben csak segitokent/birokent/bemutatot tartva voltam, de a nap ugy ment mindig el, hogy a bufere kb nem volt ido, nemhogy rendes pihenesre/par oras kulonbeszelgetesre.

Aláírás 

Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Song of the Stars

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-10 06:22   [ Eltüntet ]   [ # 471617 ]  
Veterán

Mi lesz a konferencia témája?
Hogy és hol lesz a lebonyolítása?
Azért kérdezem, mert ilyet személyesen az igazi, viszont így a vidéki kluboknak és vélemények bizony nagy hátrányba kerülnek.

Ha ez a terv, miért nem a GD-t használjátok erre, ahol amúgy is sokan lesznek?

Ha online gondoljátok, az időpont indokolja, milyen felületen?

Az nem elfogadható érvelés szerintem, hogy akinek fontos jöjjön. Ha mégis élnél vele, javaslom legyen akkor Füzesabonyban.

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-09 22:08   [ Eltüntet ]   [ # 471613 ]  
Moderátor

A wargammers amikor ez történt megkapta a lehetőséget a többi bolttal együtt, hogy a GD-nek a része legyen és nem élt vele. Helyette megvásárolta a köztéren való árusítást. Más bolt élt a lehetőséggel érdekes.

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-09 21:46   [ Eltüntet ]   [ # 471612 ]  
Veterán

Liszkag lehet igazad van de nekem az első gondoltam az volt amikor leírtad hogy nem lesznek boltok mert nem az eladásról kell szolnia a rendezvénynek, hogy valamiért nem tudjátok megoldani (logisztika, ember vagy egyébb indok) hogy kint legyetek bolttal és ezért nem engeditek ki a többi boltot se. Lehet rosszindulatú vagyok de ott volt a wargammers esett is…

Aláírás 

Dreadball és KoW magyarosítás. Másold be a linket
https://mega.co.nz/#F!ewd1wIwY!OMtR_deae_zKghYne5SfBA

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-09 21:21   [ Eltüntet ]   [ # 471611 ]  
Moderátor

A Bitz Börze nem viszont eladás, ezért engedélyezik jól látjátok. Igen, ha ezt leírjuk, akkor azon lett volna felháborodás, hogy helyszínt váltottunk. :D

Ezen kívül azért vállaltuk ezt a hátrányt, mert tényleg nem az értékesítésről kellene, hogy szóljon a GD. Persze a GD egy pár évvel ezelőtt a legjobb hely volt, hogy belekezdjen valaki a hobbiba, de akkor még nem volt ennyi kezdőnap, ami egész évbe várja az embereket, hogy kipróbálják a hobbit.

Amikor a nagyobb rendezvényekre is kimegyünk és találunk érdeklődőket, akkor is mindig javasoljuk, hogy jöjjenek hozzánk a kezdőnapokra, mert akkor többet tudunk neki segíteni a játékban, mint egy nyüzsgő rendezvényen.

Zsolti:

Majd a konferencián, ahol tervek szerint az egész közösségnek halhatjuk a terveit.

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-09 19:39   [ Eltüntet ]   [ # 471608 ]  
Veterán
Blast - 2018-01-09 19:18
Liszkag - 2018-01-09 12:48

Szerk.:

Sajnálatos módon, a GD-n való rendelésátvétel lehetőségét visszavonjuk, mivel sokan a helyszínen akartatok fizetni, amire nincsen semmilyen lehetőség most, mivel a helyszín szabályai szerint nem történhet viszonteladás a rendezvényen. Ezen lehetőség miatt gondoltuk, hogy nem is baj, mert nem az értékesítésről szól a GD, hanem a közösségépítésről.

Nem értem. A Bitz Börzét azért engedik?

Az ha jól értelmezem a törvényt ez nem számít viszonteladásnak mármint a bitz börze

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-09 19:18   [ Eltüntet ]   [ # 471607 ]  
Tag
Liszkag - 2018-01-09 12:48

Szerk.:

Sajnálatos módon, a GD-n való rendelésátvétel lehetőségét visszavonjuk, mivel sokan a helyszínen akartatok fizetni, amire nincsen semmilyen lehetőség most, mivel a helyszín szabályai szerint nem történhet viszonteladás a rendezvényen. Ezen lehetőség miatt gondoltuk, hogy nem is baj, mert nem az értékesítésről szól a GD, hanem a közösségépítésről.

Nem értem. A Bitz Börzét azért engedik?

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-09 18:47   [ Eltüntet ]   [ # 471606 ]  
Veterán

Liszkag szerintem kijelenthetjük hogy a kommunikációtok ritka rossz. Ugyanis ha ezt az egy mondatot:

mivel a helyszín szabályai szerint nem történhet viszonteladás a rendezvényen

az első alkalommal leirjátok akkor sokkal kisebb lett volna a felháborodás. Természetesen ez abban az esetben érvényes hogyha ez igazi indok. Ugyanis X oldal óta megy a ködösítés illetve minden féle megjegyzés a többi boltra.
A félreértések elkerülése véget nem akarok senkit semmivel se vádolni ugyanis semmit se tudok a tényleges igazságról. A gond az egésszel a korábbi események és az igen csak rossz kommunikáció. És igen megértem hogyha egy gazdasági szervezet csinál egy rendezvényt akkor ő abból pénzt akar kivenni sőt ha egy mód van rá a konkurenciával is ki akar szúrni. De emlékeim szerint (amik lehet hibásak) amig a D21 (mondhatni a HTC jogelődje) szervezte a Gamesdayt nem voltak ilyen jelegű problémák. Erre lehet azt mondani rendez jobbat. De szerintem elég nagy a széthúzás már így is ebben a közösségben

Aláírás 

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-09 18:26   [ Eltüntet ]   [ # 471605 ]  
Veterán
Liszkag - 2018-01-09 18:13

Ez csak az előfutára annak amit ‘18-ban tervbe van véve, mind a Games Day-el, mind a közösséggel.

Erről valami nagy vonalakban?

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-09 18:13   [ Eltüntet ]   [ # 471603 ]  
Moderátor

Sokat gondolkodtunk, hogy idén mivel lepjünk meg titeket a Games Day alkalmából. Végül úgy döntöttünk, hogy a Bitz Börze idén teljesen ingyenes lesz! Ettől függetlenül regisztrálni kell a pultnál, hogy tudjuk mennyi ember fér el pontosan!

Reméljük örültök ennek a hírnek! smile

Giustiniani:

Köszönjük a belénk vetett bizalmat!
Igen ebben az évben picit sok változás volt, de szerintünk ez a pozitív oldalra dönti a GD-t.
Ez csak az előfutára annak amit ‘18-ban tervbe van véve, mind a Games Day-el, mind a közösséggel. Idén mi is szeretnénk korábban meghirdetni az időpontot, persze az új alapok is sokban befolyásolják a dolgokat.
Igen, az igényfelmérést mi is olvastuk és nagyon jó ötletnek találtuk. Ahogy írtad mi is inkább az online kérdőívek felé húzódunk.

Csatolt képek
bitz börze Games Day 2017.png
 Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-09 17:53   [ Eltüntet ]   [ # 471602 ]  
Veterán

Nyilván azért is van most egy kicsit több előzetes hőzöngés, mert az utolsó pillanatban történt helyszínváltozás miatt sokkal több a váratlan fordulat, kevesebb idő van megemészteni, feldolgozni a
változásokat.

Szerintem a jó irány az, ami most körvonalazódik, és nagy öröm, hogy a HTC, mint szervező is nyitott erre. Legyen egyeztetés a klubok, boltok között (nyilván aki ebben nem akar részt venni, utána már tényleg ne reklamáljon). Emellett jó lenne, ha a GD2018/2 koncepciója már legkésőbb nyár vége felé nyilvános lehetne, hogy esetleg a klubon kívüliek is hozzá tudjanak szólni.

Többen felvetettük a vélemény-szondázást is. Ezt lehetne akár online kérdőívvel is, nem hiszem, hogy egy-két tucatnál több ilyet kell majd olvasni, szóval nem vesz el sok energiát. Nem kell persze mindenki nyavalyáját beépíteni a koncepcióba, de azért lehetnek ezekben is értékes ötletek, vagy érvek.

Ha mindenki látja, hogy a program nyilvánosan alakul, és mindenről mindenki tud előre, akkor sokkal jobban magáénak fogja érezni mindenki a rendezvényt, és kevesebb lesz a panasz.

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-09 12:48   [ Eltüntet ]   [ # 471600 ]  
Moderátor

Sajnos a rendezési munkák miatt nem tudok válaszolni erre a rengeteg reakcióra. Akinek fontos, az keressen meg privátban, vagy a rendezvényen.

Ezen kívül mindenkit szeretettel várunk a február 10-én megrendezésre kerülő wargame konferenciánkra, amelyre minden klub meghívást kap, hogy beszéljünk a múltról, jelenről és jövőről. Hamarosan több információkat is megtudhattok az elkészülő Facebook eseményből! Figyeljétek a Facebook oldalunkat vagy az inkvizitor.hu híreit!

Szerk.:

Aki szeretne vásárolni tőlünk az a webshopunkon keresztül megteheti azt, majd átveheti a kávézóban. Szíves elnézéseteket és megértéseteket köszönjük!

Aláírás 

HammerTime Cafe

[ Profil ]  
Dátum: 2018-01-09 10:25   [ Eltüntet ]   [ # 471599 ]  
Veterán

Fogok a games dayen kínálni megoldást.
Senki se panikoljon.
Erről is lesz szó, amikor a klubokkal és boltokkal tartjuk az egyeztetést.
Csak gyertek oda hozzánk minél többen!
Mondjátok majd el a véleményetek az elhangzottakról és szándékainkról.

Van olyan lehetőség, ami jó mindenkinek!

Aláírás 

[ Profil ]  

4 ennyiből: 13
4